Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
15 sierpnia 2015
15.08 - 11:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 0 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
15 sierpnia 2015
15.08 - 17:00 |
Vineta Wolin |
1 - 2 |
KS Chwaszczyno |
15 sierpnia 2015
15.08 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
15 sierpnia 2015
15.08 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Pogoń II Szczecin |
15 sierpnia 2015
15.08 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
15 sierpnia 2015
15.08 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
15 sierpnia 2015
15.08 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 0 |
Arka II Gdynia |
15 sierpnia 2015
15.08 - 17:30 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (24) |
GKS Przodkowo |
3 - 1 |
Arka II Gdynia |
22 sierpnia 2015
22.08 - 17:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
22 sierpnia 2015
22.08 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Gryf Słupsk |
22 sierpnia 2015
22.08 - 11:00 |
Pogoń II Szczecin |
2 - 1 |
Chemik Police |
22 sierpnia 2015
22.08 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
22 sierpnia 2015
22.08 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
22 sierpnia 2015
22.08 - 11:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
2 - 2 |
Vineta Wolin |
22 sierpnia 2015
22.08 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Gwardia Koszalin |
22 sierpnia 2015
22.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Gwardia Koszalin |
0 - 3 |
GKS Przodkowo |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Vineta Wolin |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
1 - 0 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
KS Chwaszczyno |
29 sierpnia 2015
29.08 - 11:00 |
Chemik Police |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
29 sierpnia 2015
29.08 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 3 |
Pogoń II Szczecin |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:30 |
Arka II Gdynia |
8 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
30 sierpnia 2015
30.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (31) |
GKS Przodkowo |
7 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Arka II Gdynia |
5 września 2015
5.09 - 11:00 |
Pogoń II Szczecin |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
5 września 2015
5.09 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Gryf Słupsk |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 3 |
Chemik Police |
5 września 2015
5.09 - 16:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
5 września 2015
5.09 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 0 |
Vineta Wolin |
5 września 2015
5.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Vineta Wolin |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 2 |
Gwardia Koszalin |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
12 września 2015
12.09 - 13:00 |
Chemik Police |
0 - 1 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
12 września 2015
12.09 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 3 |
KS Chwaszczyno |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
13 września 2015
13.09 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
9 września 2015
9.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
GKS Przodkowo |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Pogoń II Szczecin |
2 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
Arka II Gdynia |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
1 - 0 |
Gryf Słupsk |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Chemik Police |
19 września 2015
19.09 - 11:00 |
Gwardia Koszalin |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Vineta Wolin |
1 - 3 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Vineta Wolin |
26 września 2015
26.09 - 13:00 |
Chemik Police |
2 - 1 |
Gwardia Koszalin |
26 września 2015
26.09 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 1 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 2 |
KS Chwaszczyno |
27 września 2015
27.09 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
23 września 2015
23.09 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
27 września 2015
27.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GKS Przodkowo |
1 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
3 października 2015
3.10 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
3 października 2015
3.10 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
3 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
3 - 3 |
Arka II Gdynia |
3 października 2015
3.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
3 października 2015
3.10 - 11:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 2 |
Gryf Słupsk |
3 października 2015
3.10 - 15:00 |
Vineta Wolin |
1 - 0 |
Chemik Police |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
3 października 2015
3.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
GKS Przodkowo |
10 października 2015
10.10 - 13:00 |
Chemik Police |
0 - 1 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
10 października 2015
10.10 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 0 |
Vineta Wolin |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 2 |
Gwardia Koszalin |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 1 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
11 października 2015
11.10 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
KS Chwaszczyno |
10 października 2015
10.10 - 11:00 |
Pogoń II Szczecin |
1 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 października 2015
10.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (32) |
GKS Przodkowo |
3 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
5 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
17 października 2015
17.10 - 13:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
17 października 2015
17.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 2 |
Arka II Gdynia |
17 października 2015
17.10 - 14:00 |
Vineta Wolin |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
6 - 3 |
Gryf Słupsk |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Chemik Police |
17 października 2015
17.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Chemik Police |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
24 października 2015
24.10 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 3 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 3 |
Vineta Wolin |
25 października 2015
25.10 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 0 |
Gwardia Koszalin |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
24 października 2015
24.10 - 11:00 |
Pogoń II Szczecin |
4 - 2 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
25 października 2015
25.10 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
KS Chwaszczyno |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (20) |
GKS Przodkowo |
3 - 3 |
KS Chwaszczyno |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
Vineta Wolin |
1 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 3 |
Arka II Gdynia |
31 października 2015
31.10 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
Chemik Police |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Gryf Słupsk |
0 - 1 |
GKS Przodkowo |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 2 |
Chemik Police |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
1 - 3 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
8 listopada 2015
8.11 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 2 |
Vineta Wolin |
8 listopada 2015
8.11 - 13:00 |
Pogoń II Szczecin |
2 - 0 |
Gwardia Koszalin |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 0 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
7 listopada 2015
7.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 11. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GKS Przodkowo |
5 - 3 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
6 grudnia 2015
6.12 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
KS Chwaszczyno |
11 listopada 2015
11.11 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
4 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
11 listopada 2015
11.11 - 13:00 |
Vineta Wolin |
3 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
11 listopada 2015
11.11 - 14:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
1 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
11 listopada 2015
11.11 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
11 listopada 2015
11.11 - 13:00 |
Chemik Police |
3 - 0 |
Arka II Gdynia |
11 listopada 2015
11.11 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
11 listopada 2015
11.11 - 12:00 |
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Wierzyca Pelplin |
1 - 8 |
GKS Przodkowo |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Arka II Gdynia |
4 - 0 |
Gryf Słupsk |
15 listopada 2015
15.11 - 17:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 1 |
Chemik Police |
14 listopada 2015
14.11 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
14 listopada 2015
14.11 - 11:00 |
Pogoń II Szczecin |
2 - 3 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
14 listopada 2015
14.11 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 3 |
Vineta Wolin |
15 listopada 2015
15.11 - 12:00 |
KS Chwaszczyno |
5 - 1 |
Gwardia Koszalin |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 21/22. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
GKS Przodkowo |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
21 listopada 2015
21.11 - 13:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
2 - 0 |
Gwardia Koszalin |
21 listopada 2015
21.11 - 13:00 |
KS Chwaszczyno |
3 - 7 |
Vineta Wolin |
21 listopada 2015
21.11 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
21 listopada 2015
21.11 - 12:00 |
Pogoń II Szczecin |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
21 listopada 2015
21.11 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Chemik Police |
21 listopada 2015
21.11 - 13:00 |
Bałtyk Koszalin |
2 - 4 |
Gryf Słupsk |
6 marca 2016
6.03 - 12:00 |
w pierwotnym terminie (21 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Arka II Gdynia |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
21 listopada 2015
21.11 - 11:00 |
Kolejka 17 - 12/13. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Arka II Gdynia |
2 - 0 |
GKS Przodkowo |
12 marca 2016
12.03 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
12 marca 2016
12.03 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
12 marca 2016
12.03 - 15:00 |
Chemik Police |
0 - 3 |
Pogoń II Szczecin |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Cartusia Kartuzy |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
12 marca 2016
12.03 - 13:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 4 |
KS Chwaszczyno |
13 marca 2016
13.03 - 18:00 |
Vineta Wolin |
5 - 1 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
12 marca 2016
12.03 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
12 marca 2016
12.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GKS Przodkowo |
3 - 2 |
Gwardia Koszalin |
19 marca 2016
19.03 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Vineta Wolin |
19 marca 2016
19.03 - 17:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
0 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
20 marca 2016
20.03 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
19 marca 2016
19.03 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Chemik Police |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Pogoń II Szczecin |
1 - 1 |
Gryf Słupsk |
19 marca 2016
19.03 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
5 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
19 marca 2016
19.03 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
1 - 1 |
Arka II Gdynia |
19 marca 2016
19.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 26/27. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Bałtyk Koszalin |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
23 marca 2016
23.03 - 16:00 |
Arka II Gdynia |
1 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
13 kwietnia 2016
13.04 - 18:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
26 marca 2016
26.03 - 16:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
26 marca 2016
26.03 - 15:00 |
Chemik Police |
0 - 3 |
KS Chwaszczyno |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Cartusia Kartuzy |
1 - 5 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
26 marca 2016
26.03 - 13:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
26 marca 2016
26.03 - 13:00 |
Vineta Wolin |
3 - 2 |
Gwardia Koszalin |
26 marca 2016
26.03 - 13:00 |
Kolejka 20 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GKS Przodkowo |
0 - 0 |
Vineta Wolin |
2 kwietnia 2016
2.04 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 0 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 kwietnia 2016
2.04 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
3 kwietnia 2016
3.04 - 12:30 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
3 - 0 |
Chemik Police |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
KS Chwaszczyno |
2 - 2 |
Gryf Słupsk |
2 kwietnia 2016
2.04 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
2 kwietnia 2016
2.04 - 15:00 |
Pogoń II Szczecin |
1 - 2 |
Arka II Gdynia |
3 kwietnia 2016
3.04 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
2 kwietnia 2016
2.04 - 11:00 |
Kolejka 21 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
GKS Przodkowo |
10 kwietnia 2016
10.04 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
10 kwietnia 2016
10.04 - 12:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 kwietnia 2016
6.04 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 1 |
KS Chwaszczyno |
9 kwietnia 2016
9.04 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 1 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Gwardia Koszalin |
9 kwietnia 2016
9.04 - 13:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 0 |
Vineta Wolin |
9 kwietnia 2016
9.04 - 11:00 |
Kolejka 22 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
GKS Przodkowo |
2 - 0 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
16 kwietnia 2016
16.04 - 15:00 |
Vineta Wolin |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
15 kwietnia 2016
15.04 - 20:00 |
Gwardia Koszalin |
3 - 0 |
Chemik Police |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
17 kwietnia 2016
17.04 - 11:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
16 kwietnia 2016
16.04 - 11:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 1 |
Arka II Gdynia |
17 kwietnia 2016
17.04 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Pogoń II Szczecin |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
17 kwietnia 2016
17.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Pogoń II Szczecin |
3 - 1 |
GKS Przodkowo |
24 kwietnia 2016
24.04 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
23 kwietnia 2016
23.04 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
1 - 0 |
KS Chwaszczyno |
24 kwietnia 2016
24.04 - 12:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 2 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
24 kwietnia 2016
24.04 - 18:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
23 kwietnia 2016
23.04 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 1 |
Gwardia Koszalin |
23 kwietnia 2016
23.04 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 3 |
Vineta Wolin |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
23 kwietnia 2016
23.04 - 13:00 |
Kolejka 24 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
30 kwietnia 2016
30.04 - 13:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 - 0 |
Chemik Police |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Vineta Wolin |
5 - 0 |
Gryf Słupsk |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
30 kwietnia 2016
30.04 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Arka II Gdynia |
29 kwietnia 2016
29.04 - 18:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
2 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
30 kwietnia 2016
30.04 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
30 kwietnia 2016
30.04 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
30 kwietnia 2016
30.04 - 12:00 |
Kolejka 25 - 3. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
3 maja 2016
3.05 - 16:00 |
Pogoń II Szczecin |
2 - 1 |
KS Chwaszczyno |
3 maja 2016
3.05 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
18 maja 2016
18.05 - 17:00 |
vo, na boisku 0-2 |
Bałtyk Koszalin |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
3 maja 2016
3.05 - 12:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 3 |
Gwardia Koszalin |
3 maja 2016
3.05 - 18:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 2 |
Vineta Wolin |
3 maja 2016
3.05 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 maja 2016
3.05 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Kolejka 26 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (13) |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
Chemik Police |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Gryf Słupsk |
7 maja 2016
7.05 - 13:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
8 maja 2016
8.05 - 14:00 |
Vineta Wolin |
3 - 0 |
Arka II Gdynia |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
7 maja 2016
7.05 - 11:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
1 - 3 |
Pogoń II Szczecin |
7 maja 2016
7.05 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
3 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
7 maja 2016
7.05 - 15:00 |
Kolejka 27 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KS Chwaszczyno |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
15 maja 2016
15.05 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Pogoń II Szczecin |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
Gwardia Koszalin |
14 maja 2016
14.05 - 17:30 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 6 |
Vineta Wolin |
15 maja 2016
15.05 - 12:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
15 maja 2016
15.05 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 0 |
Chemik Police |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Kolejka 28 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GKS Przodkowo |
5 - 1 |
Gryf Słupsk |
21 maja 2016
21.05 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Cartusia Kartuzy |
0 - 2 |
Arka II Gdynia |
21 maja 2016
21.05 - 13:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
21 maja 2016
21.05 - 17:00 |
Vineta Wolin |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
21 maja 2016
21.05 - 17:00 |
vo, na boisku 0-0 |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
21 maja 2016
21.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
21 maja 2016
21.05 - 11:00 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
2 - 1 |
KS Chwaszczyno |
21 maja 2016
21.05 - 11:00 |
Kolejka 29 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Drawa Drawsko Pomorskie |
0 - 0 |
GKS Przodkowo |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
28 maja 2016
28.05 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 3 |
Gwardia Koszalin |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 |
Pogoń II Szczecin |
0 - 1 |
Vineta Wolin |
29 maja 2016
29.05 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
28 maja 2016
28.05 - 15:00 |
Bałtyk Koszalin |
2 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
27 maja 2016
27.05 - 18:30 |
Arka II Gdynia |
3 - 0 |
Chemik Police |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Wierzyca Pelplin |
2 - 1 |
Gryf Słupsk |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Arka II Gdynia |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 3 |
Bałtyk Koszalin |
|
Chemik Police wycofał się z rozgrywek |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Vineta Wolin |
5 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
KS Chwaszczyno |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Drawa Drawsko Pomorskie |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
|