Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
6 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Victoria Kaliska |
1 - 10 |
Centrum Pelplin |
|
Sobieski Gniew |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Spójnia Sadlinki |
3 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 2 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 9 |
Spójnia Sadlinki |
|
Centrum Pelplin |
5 - 2 |
Sobieski Gniew |
|
Pomezania Malbork |
12 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 3 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
2 - 9 |
Orzeł Subkowy |
|
Sobieski Gniew |
1 - 7 |
Pomezania Malbork |
|
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Rodło Kwidzyn |
11 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 4 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
6 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
|
Victoria Kaliska |
0 - 9 |
Sobieski Gniew |
|
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 5 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sobieski Gniew |
1 - 7 |
Orzeł Subkowy |
|
Spójnia Sadlinki |
9 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pauza: Centrum Pelplin, |
Kolejka 6 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 10 |
Orzeł Subkowy |
|
Centrum Pelplin |
4 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Victoria Kaliska |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Sobieski Gniew |
0 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 7 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Spójnia Sadlinki |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 8 |
Pomezania Malbork |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 5 |
Centrum Pelplin |
|
Pauza: Victoria Kaliska, |
Kolejka 8 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Pomezania Malbork |
9 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Victoria Kaliska |
2 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
21 października 2014
21.10 |
Pauza: Sobieski Gniew, |
Kolejka 9 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 2 |
Sobieski Gniew |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 3 |
Victoria Kaliska |
|
Centrum Pelplin |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 10 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Centrum Pelplin |
7 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 6 |
Sobieski Gniew |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 11 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Rodło Kwidzyn |
5 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Spójnia Sadlinki |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Sobieski Gniew |
1 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
Victoria Kaliska |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 12 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
5 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
|
Centrum Pelplin |
0 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 13 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 2 |
Orzeł Subkowy |
|
Centrum Pelplin |
0 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
|
Spójnia Sadlinki |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Sobieski Gniew |
3 - 2 |
Victoria Kaliska |
|
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 14 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
5 - 0 |
Sobieski Gniew |
|
Victoria Kaliska |
0 - 8 |
Spójnia Sadlinki |
|
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Pauza: Centrum Pelplin, |
Kolejka 15 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
Rodło Kwidzyn |
14 - 3 |
Victoria Kaliska |
|
Spójnia Sadlinki |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 16 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
|
Sobieski Gniew |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pomezania Malbork |
5 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Centrum Pelplin |
8 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pauza: Victoria Kaliska, |
Kolejka 17 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Centrum Pelplin |
5 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 12 |
Pomezania Malbork |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
2 czerwca 2015
2.06 |
Pauza: Sobieski Gniew, |
Kolejka 18 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
0 - 9 |
Rodło Kwidzyn |
|
Sobieski Gniew |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Victoria Kaliska |
3 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pomezania Malbork |
4 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
Pauza: Spójnia Sadlinki, . |
|