Baner

Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2014/2015

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Powiśle Dzierzgoń 22 55 18 1 3 160 - 31
2. Osiczanka Osice 22 54 18 0 4 111 - 34
3. Pogoń Prabuty 22 52 17 1 4 79 - 30
4. AP Malbork 22 51 17 0 5 88 - 53
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 40 13 1 8 81 - 48
6. Lisovia Lisewo 22 25 8 1 13 65 - 74 2 6 2 0 0 10 - 3
7. Powiśle Pawlice-Rakowiec 22 25 8 1 13 58 - 68 2 0 0 0 2 3 - 10
8. KP Starogard Gdański 22 23 7 2 13 47 - 87
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 22 7 1 14 62 - 76
10. Pogoń Smętowo 22 21 7 0 15 47 - 98
11. Olimpia Sztum 22 16 5 1 16 37 - 112
12. GTS Przywidz 22 7 2 1 19 32 - 156
Ostatni komentarz dodał esq07 07.06.2015, 21:58:00


Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
Lisovia Lisewo 2 - 6 AP Malbork
Osiczanka Osice 7 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpia Sztum 2 - 18 Powiśle Dzierzgoń 3 września 2014
KP Starogard Gdański 0 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Smętowo 4 - 9 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Pogoń Prabuty 2 - 0 GTS Przywidz
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
AP Malbork 13 - 1 GTS Przywidz
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 5 Pogoń Prabuty
Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 - 1 Pogoń Smętowo
Powiśle Dzierzgoń 5 - 7 KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 - 1 Olimpia Sztum
Lisovia Lisewo 1 - 2 Osiczanka Osice
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
Osiczanka Osice 3 - 0 AP Malbork
Olimpia Sztum 0 - 4 Lisovia Lisewo
KP Starogard Gdański 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Smętowo 0 - 8 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Prabuty 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
GTS Przywidz 3 - 6 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
AP Malbork 4 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 - 3 GTS Przywidz
Powiśle Dzierzgoń 4 - 2 Pogoń Prabuty
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 2 Pogoń Smętowo
Lisovia Lisewo 8 - 2 KP Starogard Gdański
Osiczanka Osice 8 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
Olimpia Sztum 0 - 9 AP Malbork
KP Starogard Gdański 0 - 9 Osiczanka Osice
Pogoń Smętowo 1 - 3 Lisovia Lisewo
Pogoń Prabuty 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
GTS Przywidz 0 - 11 Powiśle Dzierzgoń
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
AP Malbork 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Powiśle Dzierzgoń 9 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 2 GTS Przywidz
Lisovia Lisewo 0 - 3 Pogoń Prabuty
Osiczanka Osice 7 - 2 Pogoń Smętowo
Olimpia Sztum 1 - 1 KP Starogard Gdański
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
KP Starogard Gdański 10 - 1 AP Malbork
Pogoń Smętowo 4 - 0 Olimpia Sztum
Pogoń Prabuty 2 - 1 Osiczanka Osice
GTS Przywidz 1 - 12 Lisovia Lisewo
Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
AP Malbork 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Lisovia Lisewo 8 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Osiczanka Osice 17 - 0 GTS Przywidz
Olimpia Sztum 0 - 2 Pogoń Prabuty
KP Starogard Gdański 1 - 2 Pogoń Smętowo
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
Pogoń Smętowo 3 - 4 AP Malbork
Pogoń Prabuty 9 - 0 KP Starogard Gdański
GTS Przywidz 7 - 1 Olimpia Sztum
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 1 Osiczanka Osice
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Lisovia Lisewo
Powiśle Dzierzgoń 8 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
AP Malbork 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Lisovia Lisewo 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń
Osiczanka Osice 3 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpia Sztum 2 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec
KP Starogard Gdański 0 - 0 GTS Przywidz
Pogoń Smętowo 1 - 3 Pogoń Prabuty
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
Pogoń Prabuty 1 - 3 AP Malbork
GTS Przywidz 0 - 1 Pogoń Smętowo
Powiśle Pawlice-Rakowiec 7 - 0 KP Starogard Gdański
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Olimpia Sztum
Powiśle Dzierzgoń 9 - 0 Osiczanka Osice
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Lisovia Lisewo
Kolejka 12 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
AP Malbork 4 - 2 Lisovia Lisewo
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Osiczanka Osice
Powiśle Dzierzgoń 14 - 0 Olimpia Sztum
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 KP Starogard Gdański
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 2 Pogoń Smętowo
GTS Przywidz 0 - 8 Pogoń Prabuty
Kolejka 13 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
GTS Przywidz 0 - 3 AP Malbork
Pogoń Prabuty 2 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Pogoń Smętowo 5 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 kwietnia 2015
KP Starogard Gdański 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Olimpia Sztum 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Osiczanka Osice 6 - 0 Lisovia Lisewo
Kolejka 14 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
AP Malbork 4 - 1 Osiczanka Osice
Lisovia Lisewo 2 - 5 Olimpia Sztum
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 KP Starogard Gdański
Powiśle Dzierzgoń 13 - 2 Pogoń Smętowo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Pogoń Prabuty
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 GTS Przywidz
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 1 AP Malbork
GTS Przywidz 1 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Prabuty 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Smętowo 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
KP Starogard Gdański 4 - 2 Lisovia Lisewo
Olimpia Sztum 0 - 2 Osiczanka Osice
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 3 - 2 Olimpia Sztum
Osiczanka Osice 6 - 1 KP Starogard Gdański
Lisovia Lisewo 1 - 2 Pogoń Smętowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Pogoń Prabuty
Powiśle Dzierzgoń 13 - 0 GTS Przywidz
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 17 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 AP Malbork
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń
GTS Przywidz 0 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Prabuty 4 - 1 Lisovia Lisewo
Pogoń Smętowo 0 - 4 Osiczanka Osice
KP Starogard Gdański 1 - 3 Olimpia Sztum
Kolejka 18 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 4 - 2 KP Starogard Gdański
Olimpia Sztum 5 - 2 Pogoń Smętowo
Osiczanka Osice 6 - 2 Pogoń Prabuty
Lisovia Lisewo 11 - 1 GTS Przywidz
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 19 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 9 - 0 AP Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 2 Lisovia Lisewo
GTS Przywidz 4 - 14 Osiczanka Osice
Pogoń Prabuty 3 - 2 Olimpia Sztum
Pogoń Smętowo 2 - 3 KP Starogard Gdański
Kolejka 20 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 7 - 2 Pogoń Smętowo
KP Starogard Gdański 1 - 4 Pogoń Prabuty
Olimpia Sztum 6 - 4 GTS Przywidz
Osiczanka Osice 5 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Lisovia Lisewo 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 21 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 4 AP Malbork
Powiśle Dzierzgoń 12 - 0 Lisovia Lisewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Osiczanka Osice
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Olimpia Sztum
GTS Przywidz 4 - 2 KP Starogard Gdański
Pogoń Prabuty 7 - 1 Pogoń Smętowo
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
AP Malbork 3 - 6 Pogoń Prabuty
Pogoń Smętowo 3 - 1 GTS Przywidz
KP Starogard Gdański 5 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Olimpia Sztum 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Osiczanka Osice 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Lisovia Lisewo 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE