Baner

Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2014/2015

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportowa Pomorze 22 57 18 3 1 151 - 14
2. Santos Gdańsk 22 56 18 2 2 125 - 23
3. Potok Pszczółki 22 53 17 2 3 125 - 22
4. Amator Kiełpino 22 42 14 0 8 83 - 64
5. GOSRiT II Luzino 22 32 10 2 10 63 - 83
6. Gedania Gdańsk 22 29 9 2 11 54 - 51
7. Portowiec Gdańsk 22 28 9 1 12 49 - 85
8. GKS Kolbudy 22 20 6 2 14 35 - 79
9. GKS Kowale 22 14 4 2 16 35 - 103
10. KP Sopot 22 7 2 1 19 9 - 184
11. Olivia Gdańsk (*) 22 24 7 3 12 48 - 62
12. Polonia Gdańsk (*) 22 22 6 4 12 50 - 57
Ostatni komentarz dodał Polonista_11 26.10.2014, 16:03:30
* Olivia Gdańsk wycofała się po 17. kolejce
* Polonia Gdańsk wycofała się po 17. kolejce


Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
Santos Gdańsk 8 - 1 Amator Kiełpino 10 września 2014
Portowiec Gdańsk 1 - 4 Gedania Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 9 - 0 GKS Kolbudy
Polonia Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale 24 września 2014
Olivia Gdańsk 0 - 6 Potok Pszczółki
GOSRiT II Luzino 5 - 0 KP Sopot
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
Amator Kiełpino 12 - 0 KP Sopot
Potok Pszczółki 11 - 1 GOSRiT II Luzino
GKS Kowale 0 - 4 Olivia Gdańsk
GKS Kolbudy 2 - 2 Polonia Gdańsk
Gedania Gdańsk 0 - 9 Akademia Sportowa Pomorze
Santos Gdańsk 12 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
Portowiec Gdańsk 4 - 3 Amator Kiełpino
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 3 Santos Gdańsk
Polonia Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk
Olivia Gdańsk 2 - 2 GKS Kolbudy
GOSRiT II Luzino 4 - 1 GKS Kowale
KP Sopot 0 - 12 Potok Pszczółki
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
Amator Kiełpino 3 - 2 Potok Pszczółki
GKS Kowale 5 - 1 KP Sopot
GKS Kolbudy 0 - 5 GOSRiT II Luzino
Gedania Gdańsk 3 - 4 Olivia Gdańsk
Santos Gdańsk 7 - 2 Polonia Gdańsk
Portowiec Gdańsk 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 Amator Kiełpino
Polonia Gdańsk 5 - 0 Portowiec Gdańsk
Olivia Gdańsk 0 - 2 Santos Gdańsk
GOSRiT II Luzino 1 - 1 Gedania Gdańsk
KP Sopot 0 - 8 GKS Kolbudy
Potok Pszczółki 6 - 1 GKS Kowale
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 9 - 1 GKS Kowale
GKS Kolbudy 0 - 8 Potok Pszczółki
Gedania Gdańsk 6 - 0 KP Sopot
Santos Gdańsk 7 - 2 GOSRiT II Luzino
Portowiec Gdańsk 2 - 3 Olivia Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 8 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonia Gdańsk 1 - 3 Amator Kiełpino
Olivia Gdańsk 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze
GOSRiT II Luzino 3 - 2 Portowiec Gdańsk 8 października 2014
KP Sopot 0 - 15 Santos Gdańsk
Potok Pszczółki 4 - 0 Gedania Gdańsk
GKS Kowale 1 - 3 GKS Kolbudy
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 3 - 0 GKS Kolbudy
Gedania Gdańsk 0 - 2 GKS Kowale
Potok Pszczółki 0 - 0 Santos Gdańsk
Portowiec Gdańsk 3 - 0 KP Sopot
Akademia Sportowa Pomorze 13 - 1 GOSRiT II Luzino
Polonia Gdańsk 3 - 3 Olivia Gdańsk
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olivia Gdańsk 0 - 4 Amator Kiełpino
GOSRiT II Luzino 1 - 1 Polonia Gdańsk
KP Sopot 0 - 17 Akademia Sportowa Pomorze
Potok Pszczółki 13 - 0 Portowiec Gdańsk
GKS Kowale 2 - 9 Santos Gdańsk
GKS Kolbudy 2 - 5 Gedania Gdańsk
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
Amator Kiełpino 4 - 2 Gedania Gdańsk
Santos Gdańsk 1 - 2 GKS Kolbudy
Portowiec Gdańsk 3 - 1 GKS Kowale
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 1 Potok Pszczółki
Polonia Gdańsk 11 - 0 KP Sopot
Olivia Gdańsk 4 - 2 GOSRiT II Luzino
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 4 - 3 Amator Kiełpino
KP Sopot 1 - 19 Olivia Gdańsk
Potok Pszczółki 3 - 1 Polonia Gdańsk
GKS Kowale 1 - 9 Akademia Sportowa Pomorze
GKS Kolbudy 1 - 3 Portowiec Gdańsk 25 marca 2015
Gedania Gdańsk 1 - 3 Santos Gdańsk
Kolejka 12 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 2 - 6 Santos Gdańsk
Gedania Gdańsk 0 - 1 Portowiec Gdańsk
GKS Kolbudy 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
GKS Kowale 1 - 8 Polonia Gdańsk
Potok Pszczółki 6 - 1 Olivia Gdańsk
KP Sopot 0 - 9 GOSRiT II Luzino
Kolejka 13 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Sopot 0 - 3 Amator Kiełpino
GOSRiT II Luzino 1 - 6 Potok Pszczółki
Olivia Gdańsk 2 - 2 GKS Kowale
Polonia Gdańsk 5 - 1 GKS Kolbudy
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Gedania Gdańsk
Portowiec Gdańsk 1 - 4 Santos Gdańsk
Kolejka 14 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 7 - 3 Portowiec Gdańsk
Santos Gdańsk 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
Gedania Gdańsk 3 - 1 Polonia Gdańsk
GKS Kolbudy 1 - 0 Olivia Gdańsk
GKS Kowale 2 - 5 GOSRiT II Luzino
Potok Pszczółki 15 - 0 KP Sopot
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki 5 - 1 Amator Kiełpino
KP Sopot 0 - 0 GKS Kowale
GOSRiT II Luzino 7 - 1 GKS Kolbudy
Olivia Gdańsk 0 - 6 Gedania Gdańsk
Polonia Gdańsk 0 - 5 Santos Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 12 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 13 maja 2015
Portowiec Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk
Santos Gdańsk 3 - 0 Olivia Gdańsk
Gedania Gdańsk 4 - 2 GOSRiT II Luzino
GKS Kolbudy 4 - 1 KP Sopot
GKS Kowale 0 - 4 Potok Pszczółki
Kolejka 17 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 9 - 1 Amator Kiełpino
Potok Pszczółki 10 - 0 GKS Kolbudy
KP Sopot 0 - 7 Gedania Gdańsk 3 czerwca 2015
GOSRiT II Luzino 2 - 5 Santos Gdańsk
Olivia Gdańsk 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Polonia Gdańsk 2 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 18 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 3 - 0 Polonia Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Olivia Gdańsk
Portowiec Gdańsk 5 - 1 GOSRiT II Luzino
Santos Gdańsk 14 - 0 KP Sopot
Gedania Gdańsk 1 - 2 Potok Pszczółki
GKS Kolbudy 3 - 1 GKS Kowale
Kolejka 19 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kolbudy 1 - 3 Amator Kiełpino
GKS Kowale 2 - 3 Gedania Gdańsk
Santos Gdańsk 3 - 1 Potok Pszczółki
KP Sopot 0 - 10 Portowiec Gdańsk 20 maja 2015
GOSRiT II Luzino 0 - 8 Akademia Sportowa Pomorze
Olivia Gdańsk 3 - 0 Polonia Gdańsk
Kolejka 20 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 3 - 0 Olivia Gdańsk
Polonia Gdańsk 0 - 3 GOSRiT II Luzino
Akademia Sportowa Pomorze 9 - 0 KP Sopot
Portowiec Gdańsk 2 - 6 Potok Pszczółki
Santos Gdańsk 12 - 1 GKS Kowale
Gedania Gdańsk 2 - 0 GKS Kolbudy
Kolejka 21 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 4 - 5 Amator Kiełpino
GKS Kolbudy 0 - 3 Santos Gdańsk
GKS Kowale 0 - 3 Portowiec Gdańsk
Potok Pszczółki 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
KP Sopot 3 - 0 Polonia Gdańsk
GOSRiT II Luzino 3 - 0 Olivia Gdańsk
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 9 - 1 GOSRiT II Luzino
Olivia Gdańsk 0 - 3 KP Sopot
Polonia Gdańsk 0 - 3 Potok Pszczółki
Akademia Sportowa Pomorze 13 - 0 GKS Kowale
Portowiec Gdańsk 4 - 3 GKS Kolbudy
Santos Gdańsk 2 - 2 Gedania Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE