Baner

Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2014/2015

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 22 54 17 3 2 57 - 23
2. Bałtyk Gdynia 22 47 14 5 3 66 - 23
3. KP Starogard Gdański 22 43 14 1 7 76 - 36
4. Polonia Gdańsk 22 35 11 2 9 56 - 55
5. Pogoń Lębork 22 32 10 2 10 55 - 44
6. Chojniczanka Chojnice 22 29 8 5 9 39 - 45
7. Bytovia Bytów 22 27 7 6 9 46 - 44 2 6 2 0 0 9 - 2
8. Borowiak Czersk 22 27 8 3 11 36 - 43 2 0 0 0 2 2 - 9
9. Jantar Ustka 22 24 5 9 8 24 - 35
10. Rodło Kwidzyn 22 19 5 4 13 36 - 69
11. Czarni Pruszcz Gdański 22 18 5 3 14 35 - 85
12. Karol Pęplino 22 17 4 5 13 31 - 55
13. Radunia Stężyca (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał JachenS 22.06.2015, 07:55:17
* Radunia Stężyca wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane


Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia 2014 - 13:00
Rodło Kwidzyn 1 - 3 Borowiak Czersk 24 sierpnia 2014 - 11:00
Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2014 - 15:00
anulowany, było 2-3
Polonia Gdańsk 4 - 2 Bytovia Bytów 24 sierpnia 2014 - 12:00
Pogoń Lębork 4 - 1 Karol Pęplino 23 sierpnia 2014 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Gryf Słupsk 24 sierpnia 2014 - 13:30
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gryf Słupsk 30 sierpnia 2014 - 13:00
Jantar Ustka 2 - 2 KP Starogard Gdański 31 sierpnia 2014 - 11:00
Bytovia Bytów 2 - 3 Pogoń Lębork 31 sierpnia 2014 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Polonia Gdańsk 31 sierpnia 2014 - 11:00
Borowiak Czersk - Radunia Stężyca 31 sierpnia 2014 - 11:00
anulowany, było 2-1
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Rodło Kwidzyn 31 sierpnia 2014 - 13:00
Pauza: Karol Pęplino,
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
Rodło Kwidzyn 5 - 3 Bałtyk Gdynia 17 września 2014 - 17:00
Radunia Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański 3 września 2014 - 18:00
anulowany, było 4-1
Borowiak Czersk 0 - 0 Polonia Gdańsk 4 września 2014 - 17:00
Pogoń Lębork 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 września 2014 - 18:00
KP Starogard Gdański 3 - 1 Karol Pęplino 3 września 2014 - 17:30
Gryf Słupsk 0 - 0 Jantar Ustka 3 września 2014 - 18:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Jantar Ustka 6 września 2014 - 13:00
Karol Pęplino 1 - 2 Gryf Słupsk 7 września 2014 - 12:00
Bytovia Bytów 3 - 6 KP Starogard Gdański 7 września 2014 - 13:30
Borowiak Czersk 3 - 0 Pogoń Lębork 7 września 2014 - 11:00
vo, na boisku 1-4
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 8 Polonia Gdańsk 7 września 2014 - 13:00
Rodło Kwidzyn - Radunia Stężyca 7 września 2014 - 11:00
anulowany, było 1-1
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 14 września 2014 - 15:00
anulowany, było 1-6
Polonia Gdańsk 5 - 0 Rodło Kwidzyn 14 września 2014 - 15:00
Pogoń Lębork 8 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 14 września 2014 - 14:00
KP Starogard Gdański 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 13 września 2014 - 13:30
Gryf Słupsk 5 - 0 Bytovia Bytów 14 września 2014 - 13:30
Jantar Ustka 1 - 1 Karol Pęplino 14 września 2014 - 11:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Karol Pęplino 20 września 2014 - 11:00
Bytovia Bytów 0 - 0 Jantar Ustka 21 września 2014 - 13:30
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gryf Słupsk 21 września 2014 - 11:00
Borowiak Czersk 3 - 1 KP Starogard Gdański 21 września 2014 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Pogoń Lębork 21 września 2014 - 11:00
Radunia Stężyca - Polonia Gdańsk 21 września 2014 - 14:30
anulowany, było 0-6
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
Polonia Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia 28 września 2014 - 17:00
Pogoń Lębork - Radunia Stężyca 27 września 2014 - 11:00
anulowany, było 14-0
KP Starogard Gdański 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 28 września 2014 - 13:30
Gryf Słupsk 3 - 0 Borowiak Czersk 28 września 2014 - 15:45
Jantar Ustka 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 28 września 2014 - 11:00
Karol Pęplino 2 - 4 Bytovia Bytów 27 września 2014 - 12:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Bytovia Bytów 4 października 2014 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Karol Pęplino 5 października 2014 - 11:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Jantar Ustka 5 października 2014 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Gryf Słupsk 5 października 2014 - 13:00
Rodło Kwidzyn 0 - 5 KP Starogard Gdański 5 października 2014 - 11:00
Polonia Gdańsk 6 - 3 Pogoń Lębork 5 października 2014 - 11:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
Pogoń Lębork 0 - 5 Bałtyk Gdynia 12 października 2014 - 14:00
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 11 października 2014 - 13:30
anulowany, było 3-0 vo
Gryf Słupsk 7 - 0 Rodło Kwidzyn 12 października 2014 - 13:30
Jantar Ustka 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 12 października 2014 - 11:00
Karol Pęplino 3 - 3 Borowiak Czersk 12 października 2014 - 12:00
Bytovia Bytów 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 12 października 2014 - 11:00
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 19 października 2014 - 13:00
Borowiak Czersk 1 - 4 Bytovia Bytów 19 października 2014 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Karol Pęplino 18 października 2014 - 13:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Jantar Ustka 1 października 2014 - 15:00
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 19 października 2014 - 14:00
anulowany, było 1-6
Polonia Gdańsk 1 - 0 KP Starogard Gdański 18 października 2014 - 13:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
KP Starogard Gdański 4 - 2 Pogoń Lębork 25 października 2014 - 13:30
Gryf Słupsk 3 - 0 Polonia Gdańsk 22 listopada 2014 - 13:00
Jantar Ustka - Radunia Stężyca 26 października 2014 - 11:00
anulowany, było 0-3 vo, na boisku 2-1
Karol Pęplino 1 - 0 Rodło Kwidzyn 25 października 2014 - 12:00
Bytovia Bytów 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 26 października 2014 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Borowiak Czersk 26 października 2014 - 13:30
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Borowiak Czersk 8 listopada 2014 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 9 listopada 2014 - 13:00
Rodło Kwidzyn 1 - 3 Bytovia Bytów 9 listopada 2014 - 11:00
Radunia Stężyca - Karol Pęplino 9 listopada 2014 - 11:00
anulowany, było 1-5
Polonia Gdańsk 6 - 2 Jantar Ustka 9 listopada 2014 - 15:00
Pogoń Lębork 1 - 2 Gryf Słupsk 9 listopada 2014 - 14:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
KP Starogard Gdański 2 - 3 Bałtyk Gdynia 15 listopada 2014 - 13:30
Jantar Ustka 3 - 5 Pogoń Lębork 16 listopada 2014 - 11:00
Karol Pęplino 1 - 2 Polonia Gdańsk 16 listopada 2014 - 12:00
Bytovia Bytów - Radunia Stężyca 16 listopada 2014 - 11:00
anulowany, było 3-1
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Rodło Kwidzyn 16 listopada 2014 - 11:00
Borowiak Czersk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 16 listopada 2014 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
Bałtyk Gdynia 12 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 21 marca 2015 - 11:00
Borowiak Czersk 1 - 2 Rodło Kwidzyn 21 marca 2015 - 11:00
Bytovia Bytów 4 - 0 Polonia Gdańsk 21 marca 2015 - 11:00
vo, na boisku 4-1
Karol Pęplino 2 - 4 Pogoń Lębork 21 marca 2015 - 15:00
Gryf Słupsk 5 - 4 KP Starogard Gdański 22 marca 2015 - 13:00
Pauza: Jantar Ustka, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
Gryf Słupsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia 29 marca 2015 - 15:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Jantar Ustka 28 marca 2015 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Bytovia Bytów 28 marca 2015 - 12:00
Polonia Gdańsk 4 - 8 Chojniczanka Chojnice 29 marca 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 28 marca 2015 - 11:00
vo, na boisku 1-1
Pauza: Borowiak Czersk, Karol Pęplino,
Kolejka 16 - 4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Rodło Kwidzyn 1 kwietnia 2015 - 15:00
Polonia Gdańsk 3 - 0 Borowiak Czersk 4 kwietnia 2015 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Pogoń Lębork 4 kwietnia 2015 - 11:00
Karol Pęplino 1 - 2 KP Starogard Gdański 1 kwietnia 2015 - 16:00
Jantar Ustka 0 - 2 Gryf Słupsk 4 kwietnia 2015 - 16:00
Pauza: Bytovia Bytów, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
Jantar Ustka 0 - 0 Bałtyk Gdynia 12 kwietnia 2015 - 11:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Karol Pęplino 12 kwietnia 2015 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 3 Bytovia Bytów 12 kwietnia 2015 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 1 Borowiak Czersk 11 kwietnia 2015 - 11:00
Polonia Gdańsk 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 12 kwietnia 2015 - 16:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Polonia Gdańsk 19 kwietnia 2015 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Pogoń Lębork 19 kwietnia 2015 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 4 KP Starogard Gdański 19 kwietnia 2015 - 13:00
Bytovia Bytów 3 - 3 Gryf Słupsk 19 kwietnia 2015 - 11:00
Karol Pęplino 1 - 2 Jantar Ustka 15 kwietnia 2015 - 17:30
Pauza: Borowiak Czersk, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
Karol Pęplino 1 - 0 Bałtyk Gdynia 26 kwietnia 2015 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 0 Bytovia Bytów 26 kwietnia 2015 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 25 kwietnia 2015 - 15:00
KP Starogard Gdański 4 - 1 Borowiak Czersk 26 kwietnia 2015 - 11:00
Pogoń Lębork 7 - 2 Rodło Kwidzyn 25 kwietnia 2015 - 11:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Polonia Gdańsk 2 maja 2015 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 13 KP Starogard Gdański 3 maja 2015 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 1 Gryf Słupsk 3 maja 2015 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Jantar Ustka 3 maja 2015 - 13:00
Bytovia Bytów 1 - 2 Karol Pęplino 1 maja 2015 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Pogoń Lębork,
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
Bytovia Bytów 0 - 2 Bałtyk Gdynia 10 maja 2015 - 11:00
Karol Pęplino 3 - 3 Chojniczanka Chojnice 6 maja 2015 - 18:00
Jantar Ustka 0 - 3 Borowiak Czersk 10 maja 2015 - 11:00
vo, na boisku 4-1
Gryf Słupsk 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 10 maja 2015 - 17:00
KP Starogard Gdański 7 - 0 Rodło Kwidzyn 10 maja 2015 - 11:00
Pogoń Lębork 7 - 0 Polonia Gdańsk 9 maja 2015 - 11:00
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Pogoń Lębork 16 maja 2015 - 13:00
Rodło Kwidzyn 2 - 4 Gryf Słupsk 17 maja 2015 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Jantar Ustka 17 maja 2015 - 11:00
Borowiak Czersk 2 - 0 Karol Pęplino 16 maja 2015 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Bytovia Bytów 17 maja 2015 - 13:00
Pauza: KP Starogard Gdański, Polonia Gdańsk,
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Bałtyk Gdynia 24 maja 2015 - 15:00
Bytovia Bytów 5 - 1 Borowiak Czersk 23 maja 2015 - 11:00
Karol Pęplino 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 20 maja 2015 - 18:00
Jantar Ustka 3 - 1 Rodło Kwidzyn 13 maja 2015 - 16:00
KP Starogard Gdański 9 - 2 Polonia Gdańsk 24 maja 2015 - 11:00
Pauza: Pogoń Lębork, Gryf Słupsk,
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
Pogoń Lębork 0 - 1 KP Starogard Gdański 31 maja 2015 - 13:00
Polonia Gdańsk 2 - 4 Gryf Słupsk 31 maja 2015 - 13:00
Rodło Kwidzyn 6 - 0 Karol Pęplino 31 maja 2015 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Bytovia Bytów 31 maja 2015 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 30 maja 2015 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
Borowiak Czersk 2 - 6 Bałtyk Gdynia 6 czerwca 2015 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 7 czerwca 2015 - 15:00
Bytovia Bytów 3 - 3 Rodło Kwidzyn 7 czerwca 2015 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 1 Polonia Gdańsk 7 czerwca 2015 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 1 Pogoń Lębork 7 czerwca 2015 - 15:30
Pauza: KP Starogard Gdański, Karol Pęplino,
Kolejka 26 - 14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
Bałtyk Gdynia 5 - 1 KP Starogard Gdański 14 czerwca 2015 - 14:00
Pogoń Lębork 0 - 1 Jantar Ustka 14 czerwca 2015 - 14:00
Polonia Gdańsk 4 - 2 Karol Pęplino 14 czerwca 2015 - 14:00
Rodło Kwidzyn 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 14 czerwca 2015 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 6 Borowiak Czersk 14 czerwca 2015 - 14:00
Pauza: Bytovia Bytów, Gryf Słupsk, .