Kolejka 1 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Zieloni Łąg |
0 - 0 |
Agra Ostrowite |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:30 |
Wicher Lichnowy |
- |
Czarni Piece |
27 sierpnia 2014
27.08 - 16:00 |
anulowany, było 1-2 |
Unia Klawkowo |
2 - 3 |
Grom Leśno |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 2 |
Meteor Silno |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Orkan Huta |
0 - 2 |
Olimpia Czersk |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Agra Ostrowite |
2 - 5 |
Olimpia Czersk |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
Meteor Silno |
8 - 2 |
Orkan Huta |
31 sierpnia 2014
31.08 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
4 - 0 |
Perła Czyczkowy |
31 sierpnia 2014
31.08 - 14:00 |
Grom Leśno |
2 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
31 sierpnia 2014
31.08 - 14:00 |
Czarni Piece |
4 - 3 |
Unia Klawkowo |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
Zieloni Łąg |
- |
Wicher Lichnowy |
31 sierpnia 2014
31.08 - 15:00 |
anulowany, było 1-0 |
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Wicher Lichnowy |
- |
Agra Ostrowite |
6 września 2014
6.09 - 16:00 |
anulowany, było 0-0 |
Unia Klawkowo |
4 - 2 |
Zieloni Łąg |
7 września 2014
7.09 - 12:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 9 |
Czarni Piece |
7 września 2014
7.09 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 0 |
Grom Leśno |
6 września 2014
6.09 - 17:00 |
Orkan Huta |
1 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
7 września 2014
7.09 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 1 |
Meteor Silno |
6 września 2014
6.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Agra Ostrowite |
1 - 1 |
Meteor Silno |
13 września 2014
13.09 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
Olimpia Czersk |
13 września 2014
13.09 - 13:00 |
Grom Leśno |
1 - 3 |
Orkan Huta |
14 września 2014
14.09 - 14:00 |
Czarni Piece |
4 - 1 |
Perła Czyczkowy |
13 września 2014
13.09 - 17:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
14 września 2014
14.09 - 15:00 |
Wicher Lichnowy |
- |
Unia Klawkowo |
13 września 2014
13.09 - 16:00 |
anulowany, było 0-2 |
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Unia Klawkowo |
7 - 3 |
Agra Ostrowite |
21 września 2014
21.09 - 12:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
- |
Wicher Lichnowy |
21 września 2014
21.09 - 14:00 |
anulowany, było 2-1 |
Perła Czyczkowy |
3 - 0 |
Zieloni Łąg |
20 września 2014
20.09 - 17:00 |
Orkan Huta |
1 - 2 |
Czarni Piece |
21 września 2014
21.09 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
6 - 1 |
Grom Leśno |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Meteor Silno |
0 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Agra Ostrowite |
1 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
27 września 2014
27.09 - 16:30 |
Grom Leśno |
2 - 4 |
Meteor Silno |
28 września 2014
28.09 - 14:00 |
Czarni Piece |
4 - 1 |
Olimpia Czersk |
27 września 2014
27.09 - 17:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 0 |
Orkan Huta |
28 września 2014
28.09 - 15:00 |
Wicher Lichnowy |
- |
Perła Czyczkowy |
27 września 2014
27.09 - 16:00 |
anulowany, było 1-4 |
Unia Klawkowo |
3 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
27 września 2014
27.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 1 |
Agra Ostrowite |
5 października 2014
5.10 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 0 |
Unia Klawkowo |
5 października 2014
5.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
- |
Wicher Lichnowy |
5 października 2014
5.10 - 15:00 |
anulowany, było 3-0 vo |
Olimpia Czersk |
0 - 0 |
Zieloni Łąg |
4 października 2014
4.10 - 15:00 |
Meteor Silno |
4 - 1 |
Czarni Piece |
5 października 2014
5.10 - 15:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
Grom Leśno |
4 października 2014
4.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Agra Ostrowite |
3 - 1 |
Grom Leśno |
11 października 2014
11.10 - 16:00 |
Czarni Piece |
0 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
12 października 2014
12.10 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 0 |
Meteor Silno |
12 października 2014
12.10 - 14:00 |
Wicher Lichnowy |
- |
Olimpia Czersk |
11 października 2014
11.10 - 16:00 |
anulowany, było 1-2 |
Unia Klawkowo |
3 - 0 |
Orkan Huta |
12 października 2014
12.10 - 12:00 |
vo, nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-2 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 5 |
Perła Czyczkowy |
12 października 2014
12.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Perła Czyczkowy |
2 - 1 |
Agra Ostrowite |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
4 - 2 |
Unia Klawkowo |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
Meteor Silno |
- |
Wicher Lichnowy |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
anulowany, było 1-2 |
Kolejarz Chojnice |
4 - 0 |
Zieloni Łąg |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
Grom Leśno |
1 - 6 |
Czarni Piece |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Agra Ostrowite |
2 - 2 |
Czarni Piece |
25 października 2014
25.10 - 15:30 |
Zieloni Łąg |
10 - 2 |
Grom Leśno |
26 października 2014
26.10 - 14:00 |
Wicher Lichnowy |
- |
Kolejarz Chojnice |
25 października 2014
25.10 - 14:00 |
anulowany, było 3-5 |
Unia Klawkowo |
1 - 4 |
Meteor Silno |
26 października 2014
26.10 - 12:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 2 |
Olimpia Czersk |
26 października 2014
26.10 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 0 |
Orkan Huta |
26 października 2014
26.10 - 14:00 |
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika. Na boisku 1:0. |
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Orkan Huta |
2 - 2 |
Agra Ostrowite |
9 listopada 2014
9.11 - 13:30 |
Olimpia Czersk |
3 - 0 |
Perła Czyczkowy |
8 listopada 2014
8.11 - 14:00 |
Meteor Silno |
4 - 4 |
Brda Wielkie Chełmy |
9 listopada 2014
9.11 - 14:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 2 |
Unia Klawkowo |
9 listopada 2014
9.11 - 13:00 |
Grom Leśno |
- |
Wicher Lichnowy |
9 listopada 2014
9.11 - 14:00 |
anulowany, było 3-2 |
Czarni Piece |
2 - 3 |
Zieloni Łąg |
9 listopada 2014
9.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Agra Ostrowite |
3 - 1 |
Zieloni Łąg |
11 kwietnia 2015
11.04 - 16:30 |
Grom Leśno |
1 - 7 |
Unia Klawkowo |
12 kwietnia 2015
12.04 - 12:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
12 kwietnia 2015
12.04 - 14:00 |
Meteor Silno |
2 - 1 |
Perła Czyczkowy |
11 kwietnia 2015
11.04 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 0 |
Orkan Huta |
11 kwietnia 2015
11.04 - 16:00 |
Pauza: Czarni Piece, |
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Olimpia Czersk |
3 - 0 |
Agra Ostrowite |
18 kwietnia 2015
18.04 - 16:00 |
Orkan Huta |
1 - 1 |
Meteor Silno |
19 kwietnia 2015
19.04 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
19 kwietnia 2015
19.04 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
5 - 0 |
Grom Leśno |
19 kwietnia 2015
19.04 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 2 |
Czarni Piece |
18 kwietnia 2015
18.04 - 16:00 |
Pauza: Zieloni Łąg, |
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Zieloni Łąg |
1 - 5 |
Unia Klawkowo |
26 kwietnia 2015
26.04 - 15:00 |
Czarni Piece |
7 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
25 kwietnia 2015
25.04 - 17:00 |
Grom Leśno |
1 - 3 |
Perła Czyczkowy |
26 kwietnia 2015
26.04 - 14:00 |
Kolejarz Chojnice |
4 - 0 |
Orkan Huta |
25 kwietnia 2015
25.04 - 16:00 |
Meteor Silno |
0 - 1 |
Olimpia Czersk |
25 kwietnia 2015
25.04 - 14:00 |
Pauza: Agra Ostrowite, |
Kolejka 15 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Meteor Silno |
4 - 0 |
Agra Ostrowite |
2 maja 2015
2.05 - 16:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
2 maja 2015
2.05 - 11:00 |
Orkan Huta |
3 - 4 |
Grom Leśno |
3 maja 2015
3.05 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 0 |
Czarni Piece |
3 maja 2015
3.05 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 2 |
Zieloni Łąg |
3 maja 2015
3.05 - 14:00 |
Pauza: Unia Klawkowo, |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Agra Ostrowite |
5 - 1 |
Unia Klawkowo |
9 maja 2015
9.05 - 16:30 |
Zieloni Łąg |
0 - 5 |
Perła Czyczkowy |
10 maja 2015
10.05 - 15:00 |
Czarni Piece |
11 - 1 |
Orkan Huta |
9 maja 2015
9.05 - 17:00 |
Grom Leśno |
0 - 3 |
Olimpia Czersk |
10 maja 2015
10.05 - 14:00 |
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika; na boisku 0:1 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 1 |
Meteor Silno |
9 maja 2015
9.05 - 16:00 |
Pauza: Brda Wielkie Chełmy, |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Kolejarz Chojnice |
2 - 0 |
Agra Ostrowite |
16 maja 2015
16.05 - 16:00 |
Meteor Silno |
5 - 0 |
Grom Leśno |
16 maja 2015
16.05 - 16:00 |
Olimpia Czersk |
4 - 4 |
Czarni Piece |
16 maja 2015
16.05 - 16:00 |
Orkan Huta |
0 - 4 |
Zieloni Łąg |
17 maja 2015
17.05 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
5 - 4 |
Unia Klawkowo |
17 maja 2015
17.05 - 14:00 |
Pauza: Perła Czyczkowy, |
Kolejka 18 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Agra Ostrowite |
5 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
23 maja 2015
23.05 - 16:30 |
Unia Klawkowo |
2 - 2 |
Perła Czyczkowy |
23 maja 2015
23.05 - 16:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 3 |
Olimpia Czersk |
24 maja 2015
24.05 - 15:00 |
Czarni Piece |
7 - 0 |
Meteor Silno |
23 maja 2015
23.05 - 17:00 |
Grom Leśno |
0 - 11 |
Kolejarz Chojnice |
24 maja 2015
24.05 - 14:00 |
Pauza: Orkan Huta, |
Kolejka 19 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Grom Leśno |
4 - 4 |
Agra Ostrowite |
31 maja 2015
31.05 - 14:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 4 |
Czarni Piece |
31 maja 2015
31.05 - 14:00 |
Meteor Silno |
6 - 2 |
Zieloni Łąg |
30 maja 2015
30.05 - 16:00 |
Orkan Huta |
1 - 6 |
Unia Klawkowo |
31 maja 2015
31.05 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
31 maja 2015
31.05 - 14:00 |
Pauza: Olimpia Czersk, |
Kolejka 20 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Agra Ostrowite |
1 - 4 |
Perła Czyczkowy |
6 czerwca 2015
6.06 - 16:30 |
Brda Wielkie Chełmy |
5 - 2 |
Orkan Huta |
7 czerwca 2015
7.06 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 3 |
Olimpia Czersk |
6 czerwca 2015
6.06 - 16:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 7 |
Kolejarz Chojnice |
7 czerwca 2015
7.06 - 15:00 |
Czarni Piece |
15 - 2 |
Grom Leśno |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Pauza: Meteor Silno, |
Kolejka 21 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Czarni Piece |
6 - 0 |
Agra Ostrowite |
13 czerwca 2015
13.06 - 17:00 |
Grom Leśno |
3 - 1 |
Zieloni Łąg |
14 czerwca 2015
14.06 - 14:00 |
Meteor Silno |
2 - 6 |
Unia Klawkowo |
13 czerwca 2015
13.06 - 16:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
13 czerwca 2015
13.06 - 16:00 |
Orkan Huta |
0 - 4 |
Perła Czyczkowy |
14 czerwca 2015
14.06 - 15:00 |
Pauza: Kolejarz Chojnice, |
Kolejka 22 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Agra Ostrowite |
3 - 2 |
Orkan Huta |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 1 |
Olimpia Czersk |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
7 - 2 |
Meteor Silno |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 5 |
Czarni Piece |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Pauza: Grom Leśno, . |
|