Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 0 |
AP Malbork |
|
Rodło Trzciano |
3 - 1 |
Balaton Klasztorek |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Błyskawica Postolin |
|
Relax Ryjewo |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 5 |
Olimpia Sztum |
|
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (58) |
AP Malbork |
5 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Błyskawica Postolin |
5 - 3 |
Relax Ryjewo |
|
Balaton Klasztorek |
2 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 - 0 |
Rodło Trzciano |
|
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Rodło Trzciano |
1 - 2 |
AP Malbork |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 7 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Relax Ryjewo |
3 - 0 |
Balaton Klasztorek |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
7 - 1 |
Błyskawica Postolin |
|
Pomezania Malbork |
0 - 5 |
Grom Nowy Staw |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (41) |
AP Malbork |
4 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Grom Nowy Staw |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Błyskawica Postolin |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Balaton Klasztorek |
1 - 5 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
Rodło Trzciano |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
AP Malbork |
|
Relax Ryjewo |
4 - 6 |
Rodło Trzciano |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pomezania Malbork |
6 - 0 |
Balaton Klasztorek |
|
Pogoń Prabuty |
6 - 1 |
Błyskawica Postolin |
|
Olimpia Sztum |
4 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (38) |
AP Malbork |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Błyskawica Postolin |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Balaton Klasztorek |
0 - 8 |
Pogoń Prabuty |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Rodło Trzciano |
3 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 2 |
Relax Ryjewo |
|
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Relax Ryjewo |
1 - 4 |
AP Malbork |
12 października 2013
12.10 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
12 października 2013
12.10 - 11:30 |
Pomezania Malbork |
6 - 0 |
Rodło Trzciano |
13 października 2013
13.10 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 października 2013
13.10 - 14:30 |
Olimpia Sztum |
7 - 0 |
Balaton Klasztorek |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
6 - 0 |
Błyskawica Postolin |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (47) |
AP Malbork |
26 - 0 |
Błyskawica Postolin |
20 października 2013
20.10 - 13:00 |
Balaton Klasztorek |
0 - 4 |
Grom Nowy Staw |
19 października 2013
19.10 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
20 października 2013
20.10 - 13:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
20 października 2013
20.10 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
20 października 2013
20.10 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
20 października 2013
20.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 0 |
AP Malbork |
26 października 2013
26.10 - 13:30 |
Pomezania Malbork |
5 - 0 |
Relax Ryjewo |
27 października 2013
27.10 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
27 października 2013
27.10 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 2 |
Rodło Trzciano |
27 października 2013
27.10 - 12:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 7 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 października 2013
24.10 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
5 - 0 |
Balaton Klasztorek |
27 października 2013
27.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (38) |
AP Malbork |
10 - 1 |
Balaton Klasztorek |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
19 - 0 |
Błyskawica Postolin |
|
Rodło Trzciano |
3 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 6 |
Olimpia Sztum |
|
Relax Ryjewo |
2 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Pomezania Malbork |
1 - 4 |
AP Malbork |
|
Pogoń Prabuty |
5 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Olimpia Sztum |
6 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Błyskawica Postolin |
2 - 7 |
Rodło Trzciano |
|
Balaton Klasztorek |
0 - 7 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (104) |
AP Malbork |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Balaton Klasztorek |
1 - 4 |
Rodło Trzciano |
|
Błyskawica Postolin |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 2 |
Relax Ryjewo |
|
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
AP Malbork |
|
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Relax Ryjewo |
9 - 2 |
Błyskawica Postolin |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Balaton Klasztorek |
|
Rodło Trzciano |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (47) |
AP Malbork |
4 - 2 |
Rodło Trzciano |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Balaton Klasztorek |
1 - 4 |
Relax Ryjewo |
|
Błyskawica Postolin |
5 - 14 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Grom Nowy Staw |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Olimpia Sztum |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Olimpia Sztum |
0 - 2 |
AP Malbork |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Błyskawica Postolin |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
6 - 0 |
Balaton Klasztorek |
|
Relax Ryjewo |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Rodło Trzciano |
|
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (49) |
AP Malbork |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Rodło Trzciano |
1 - 5 |
Relax Ryjewo |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Balaton Klasztorek |
0 - 7 |
Pomezania Malbork |
|
Błyskawica Postolin |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Grom Nowy Staw |
4 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Grom Nowy Staw |
0 - 4 |
AP Malbork |
|
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
Błyskawica Postolin |
|
Pogoń Prabuty |
6 - 0 |
Balaton Klasztorek |
|
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 4 |
Rodło Trzciano |
|
Relax Ryjewo |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (34) |
AP Malbork |
3 - 2 |
Relax Ryjewo |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Rodło Trzciano |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Balaton Klasztorek |
1 - 5 |
Olimpia Sztum |
|
Błyskawica Postolin |
0 - 6 |
Grom Nowy Staw |
|
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Błyskawica Postolin |
0 - 3 |
AP Malbork |
|
Grom Nowy Staw |
8 - 3 |
Balaton Klasztorek |
|
Olimpia Sztum |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 2 |
Rodło Trzciano |
|
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (34) |
AP Malbork |
4 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Relax Ryjewo |
5 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Rodło Trzciano |
3 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
Balaton Klasztorek |
11 - 1 |
Błyskawica Postolin |
|
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Balaton Klasztorek |
2 - 4 |
AP Malbork |
|
Błyskawica Postolin |
1 - 12 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Grom Nowy Staw |
5 - 1 |
Rodło Trzciano |
|
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (37) |
AP Malbork |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Relax Ryjewo |
4 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Rodło Trzciano |
18 - 0 |
Błyskawica Postolin |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Balaton Klasztorek |
|
|