Baner

Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Kmiecin 16 42 14 0 2 77 - 14
2. Orzeł II Subkowy 16 39 13 0 3 79 - 29
3. Bałtyk Sztutowo 16 34 11 1 4 54 - 27
4. Morze Stegna 16 27 9 0 7 49 - 38
5. Sobieski Gniew 16 23 7 2 7 34 - 43
6. GDKiS Ostaszewo 16 20 6 2 8 48 - 42
7. Centrum II Pelplin 16 19 6 1 9 39 - 54
8. Świt Dąbrówka Tczewska 16 4 1 1 14 22 - 78
9. Lisovia Lisewo 16 4 1 1 14 20 - 97
Ostatni komentarz dodał Buzała_20 18.07.2014, 15:51:49


Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
Sobieski Gniew 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 1 września 2013 - 14:00
Orzeł II Subkowy 2 - 6 Błękitni Kmiecin 31 sierpnia 2013 - 17:00
Morze Stegna 2 - 0 Centrum II Pelplin 31 sierpnia 2013 - 14:00
Lisovia Lisewo 2 - 8 GDKiS Ostaszewo 1 września 2013 - 13:00
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska,
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
Centrum II Pelplin 7 - 1 Lisovia Lisewo 7 września 2013 - 15:00
Błękitni Kmiecin 3 - 0 Morze Stegna 8 września 2013 - 15:30
Bałtyk Sztutowo 2 - 3 Orzeł II Subkowy 7 września 2013 - 16:00
Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 6 Sobieski Gniew 7 września 2013 - 17:00
Pauza: GDKiS Ostaszewo,
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
Orzeł II Subkowy 5 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 14 września 2013 - 16:30
Morze Stegna 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 15 września 2013 - 13:00
Lisovia Lisewo 0 - 11 Błękitni Kmiecin 15 września 2013 - 13:00
GDKiS Ostaszewo 8 - 2 Centrum II Pelplin 15 września 2013 - 14:00
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
Błękitni Kmiecin 4 - 1 GDKiS Ostaszewo 22 września 2013 - 15:30
Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Lisovia Lisewo 21 września 2013 - 15:00
Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 5 Morze Stegna 21 września 2013 - 16:00
Sobieski Gniew 4 - 1 Orzeł II Subkowy 22 września 2013 - 14:00
Pauza: Centrum II Pelplin,
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
Morze Stegna 2 - 3 Sobieski Gniew 29 września 2013 - 13:00
Lisovia Lisewo 3 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 29 września 2013 - 13:00
GDKiS Ostaszewo 0 - 7 Bałtyk Sztutowo 28 września 2013 - 15:00
Centrum II Pelplin 1 - 8 Błękitni Kmiecin 29 września 2013 - 11:00
Pauza: Orzeł II Subkowy,
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Centrum II Pelplin 5 października 2013 - 15:00
Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 4 GDKiS Ostaszewo 5 października 2013 - 15:00
Sobieski Gniew 2 - 1 Lisovia Lisewo 6 października 2013 - 14:00
Orzeł II Subkowy 7 - 1 Morze Stegna 6 października 2013 - 14:30
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
Lisovia Lisewo 2 - 5 Orzeł II Subkowy 13 października 2013 - 13:00
GDKiS Ostaszewo 2 - 1 Sobieski Gniew 13 października 2013 - 14:00
Centrum II Pelplin 3 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 13 października 2013 - 11:00
Błękitni Kmiecin 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 13 października 2013 - 14:00
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 4 Błękitni Kmiecin 19 października 2013 - 15:00
Sobieski Gniew 3 - 1 Centrum II Pelplin 20 października 2013 - 14:00
Orzeł II Subkowy 3 - 1 GDKiS Ostaszewo 19 października 2013 - 15:00
Morze Stegna 6 - 2 Lisovia Lisewo 20 października 2013 - 13:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
GDKiS Ostaszewo 0 - 2 Morze Stegna 27 października 2013 - 14:00
Centrum II Pelplin 2 - 6 Orzeł II Subkowy 27 października 2013 - 11:00
Błękitni Kmiecin 2 - 0 Sobieski Gniew 27 października 2013 - 14:00
Bałtyk Sztutowo 9 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 26 października 2013 - 14:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 10 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Sobieski Gniew 16 kwietnia 2014 - 17:00
Błękitni Kmiecin 0 - 2 Orzeł II Subkowy 16 kwietnia 2014 - 17:00
Centrum II Pelplin 5 - 2 Morze Stegna 19 kwietnia 2014 - 17:00
GDKiS Ostaszewo 5 - 1 Lisovia Lisewo 16 kwietnia 2014 - 17:00
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska,
Kolejka 11 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
Lisovia Lisewo 4 - 5 Centrum II Pelplin 27 kwietnia 2014 - 13:00
Morze Stegna 0 - 4 Błękitni Kmiecin 27 kwietnia 2014 - 12:00
Orzeł II Subkowy 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 27 kwietnia 2014 - 14:00
Sobieski Gniew 6 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 27 kwietnia 2014 - 14:00
Pauza: GDKiS Ostaszewo,
Kolejka 12 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 8 Orzeł II Subkowy 3 maja 2014 - 17:00
Bałtyk Sztutowo 4 - 2 Morze Stegna 3 maja 2014 - 17:00
Błękitni Kmiecin 14 - 0 Lisovia Lisewo 4 maja 2014 - 16:00
Centrum II Pelplin 2 - 2 GDKiS Ostaszewo 3 maja 2014 - 18:00
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 13 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (17) 
GDKiS Ostaszewo 1 - 2 Błękitni Kmiecin 11 maja 2014 - 14:00
Lisovia Lisewo 1 - 4 Bałtyk Sztutowo 11 maja 2014 - 13:00
Morze Stegna 6 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 11 maja 2014 - 15:00
Orzeł II Subkowy 9 - 1 Sobieski Gniew 11 maja 2014 - 14:00
Pauza: Centrum II Pelplin,
Kolejka 14 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
Sobieski Gniew 0 - 6 Morze Stegna 18 maja 2014 - 14:00
Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 0 Lisovia Lisewo 17 maja 2014 - 17:00
Bałtyk Sztutowo 3 - 0 GDKiS Ostaszewo 17 maja 2014 - 17:00
Błękitni Kmiecin 3 - 0 Centrum II Pelplin 18 maja 2014 - 16:00
goście nie przyjechali
Pauza: Orzeł II Subkowy,
Kolejka 15 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
Centrum II Pelplin 5 - 2 Bałtyk Sztutowo 25 maja 2014 - 11:00
GDKiS Ostaszewo 9 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 25 maja 2014 - 14:00
Lisovia Lisewo 0 - 3 Sobieski Gniew 25 maja 2014 - 13:00
Morze Stegna 2 - 1 Orzeł II Subkowy 25 maja 2014 - 15:00
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 16 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
Orzeł II Subkowy 14 - 0 Lisovia Lisewo 31 maja 2014 - 17:00
Sobieski Gniew 3 - 3 GDKiS Ostaszewo 1 czerwca 2014 - 14:00
Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 0 Centrum II Pelplin 31 maja 2014 - 17:00
vo, na boisku 2-4
Bałtyk Sztutowo 3 - 5 Błękitni Kmiecin 1 czerwca 2014 - 17:00
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 17 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
Błękitni Kmiecin 5 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 8 czerwca 2014 - 16:00
vo, na boisku 5-4
Centrum II Pelplin 4 - 0 Sobieski Gniew 8 czerwca 2014 - 17:00
vo, na boisku 4-3
GDKiS Ostaszewo 2 - 5 Orzeł II Subkowy 8 czerwca 2014 - 14:00
Lisovia Lisewo 3 - 9 Morze Stegna 8 czerwca 2014 - 13:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 18 - 14. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
Morze Stegna 3 - 2 GDKiS Ostaszewo 14 czerwca 2014 - 14:00
Orzeł II Subkowy 6 - 1 Centrum II Pelplin 14 czerwca 2014 - 14:00
Sobieski Gniew 1 - 5 Błękitni Kmiecin 14 czerwca 2014 - 14:00
Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 5 Bałtyk Sztutowo 14 czerwca 2014 - 14:00
Pauza: Lisovia Lisewo, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE