Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Sokół Zblewo |
2 - 8 |
AP Malbork |
|
Sobieski Gniew |
2 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Rodło Kwidzyn |
6 - 5 |
Czarni Przemysław |
|
Pomezania Malbork |
- |
Delta Miłoradz |
|
anulowany, było 14-3 |
Pogoń Prabuty |
1 - 7 |
KP Starogard Gdański |
|
Olimpico Malbork |
1 - 3 |
Meteor Pinczyn |
|
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (7) |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Olimpico Malbork |
|
Delta Miłoradz |
- |
Pogoń Prabuty |
|
anulowany, było 2-5 |
Czarni Przemysław |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Bałtyk Sztutowo |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
AP Malbork |
2 - 1 |
Sobieski Gniew |
|
Spójnia Sadlinki |
- |
Sokół Zblewo |
|
anulowany, było 2-1 |
Pauza: Meteor Pinczyn, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Sobieski Gniew |
- |
Spójnia Sadlinki |
|
anulowany, było 9-0 |
Rodło Kwidzyn |
6 - 2 |
AP Malbork |
|
Pomezania Malbork |
13 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 5 |
Czarni Przemysław |
|
Olimpico Malbork |
- |
Delta Miłoradz |
|
anulowany, było 8-1 |
Meteor Pinczyn |
0 - 14 |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Sokół Zblewo, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Delta Miłoradz |
- |
Meteor Pinczyn |
|
anulowany, było 3-4 |
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
Olimpico Malbork |
|
Bałtyk Sztutowo |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
AP Malbork |
1 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Spójnia Sadlinki |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
anulowany, było 0-8 |
Sokół Zblewo |
1 - 6 |
Sobieski Gniew |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 5 - 14/15. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Rodło Kwidzyn |
14 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
Pomezania Malbork |
- |
Spójnia Sadlinki |
|
anulowany, było 11-1 |
Pogoń Prabuty |
0 - 4 |
AP Malbork |
|
Olimpico Malbork |
7 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Meteor Pinczyn |
1 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
KP Starogard Gdański |
- |
Delta Miłoradz |
|
anulowany, było 13-0 |
Pauza: Sobieski Gniew, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Czarni Przemysław |
3 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Bałtyk Sztutowo |
2 - 3 |
Meteor Pinczyn |
|
AP Malbork |
1 - 3 |
Olimpico Malbork |
|
Spójnia Sadlinki |
- |
Pogoń Prabuty |
|
anulowany, było 0-7 |
Sokół Zblewo |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
|
Sobieski Gniew |
2 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Delta Miłoradz, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
Sobieski Gniew |
23 października 2013
23.10 |
Pogoń Prabuty |
7 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
Olimpico Malbork |
- |
Spójnia Sadlinki |
|
anulowany, było 2-2 |
Meteor Pinczyn |
1 - 5 |
AP Malbork |
|
KP Starogard Gdański |
6 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Delta Miłoradz |
- |
Czarni Przemysław |
|
anulowany, było 1-8 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Bałtyk Sztutowo |
- |
Delta Miłoradz |
|
anulowany, było 3-1 |
AP Malbork |
4 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Spójnia Sadlinki |
- |
Meteor Pinczyn |
|
anulowany, było 0-2 |
Sokół Zblewo |
1 - 5 |
Olimpico Malbork |
|
Sobieski Gniew |
1 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Olimpico Malbork |
2 - 3 |
Sobieski Gniew |
|
Meteor Pinczyn |
6 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
KP Starogard Gdański |
- |
Spójnia Sadlinki |
|
anulowany, było 19-0 |
Delta Miłoradz |
- |
AP Malbork |
23 października 2013
23.10 |
anulowany, było 2-6 |
Czarni Przemysław |
6 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 10 - 19/20. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (26) |
AP Malbork |
0 - 3 |
Czarni Przemysław |
|
Spójnia Sadlinki |
- |
Delta Miłoradz |
|
anulowany, było 0-14 |
Sokół Zblewo |
0 - 8 |
KP Starogard Gdański |
|
Sobieski Gniew |
4 - 3 |
Meteor Pinczyn |
|
Rodło Kwidzyn |
15 - 0 |
Olimpico Malbork |
|
Pomezania Malbork |
4 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 11 - 26/27. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Olimpico Malbork |
1 - 11 |
Pomezania Malbork |
|
Meteor Pinczyn |
3 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
KP Starogard Gdański |
4 - 1 |
Sobieski Gniew |
|
Delta Miłoradz |
- |
Sokół Zblewo |
|
anulowany, było 1-2 |
Czarni Przemysław |
- |
Spójnia Sadlinki |
|
anulowany, było 3-0 vo |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 7 |
AP Malbork |
|
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Spójnia Sadlinki |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
anulowany, było 3-2 |
Sokół Zblewo |
0 - 5 |
Czarni Przemysław |
|
Sobieski Gniew |
- |
Delta Miłoradz |
|
anulowany, było 3-0 vo |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 3 |
Olimpico Malbork |
|
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Meteor Pinczyn |
3 - 4 |
Pogoń Prabuty |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Delta Miłoradz |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
anulowany, było 0-3 vo |
Czarni Przemysław |
1 - 4 |
Sobieski Gniew |
|
Bałtyk Sztutowo |
1 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
AP Malbork |
- |
Spójnia Sadlinki |
|
anulowany, było 9-1 |
Pauza: Olimpico Malbork, |
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] | Komentarze (15) |
AP Malbork |
9 - 3 |
Sokół Zblewo |
|
Bałtyk Sztutowo |
1 - 6 |
Sobieski Gniew |
|
Czarni Przemysław |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
KP Starogard Gdański |
4 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Meteor Pinczyn |
4 - 0 |
Olimpico Malbork |
22 marca 2014
22.03 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Olimpico Malbork |
0 - 23 |
KP Starogard Gdański |
|
Pomezania Malbork |
7 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Sobieski Gniew |
1 - 2 |
AP Malbork |
|
Pauza: Sokół Zblewo, Pogoń Prabuty, Meteor Pinczyn, |
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (12) |
AP Malbork |
0 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
|
Bałtyk Sztutowo |
1 - 13 |
Pomezania Malbork |
|
Czarni Przemysław |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Meteor Pinczyn |
|
Pauza: Olimpico Malbork, Sobieski Gniew, Sokół Zblewo, |
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Olimpico Malbork |
0 - 3 |
Czarni Przemysław |
|
Pogoń Prabuty |
6 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
AP Malbork |
|
Sobieski Gniew |
11 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, Meteor Pinczyn, KP Starogard Gdański, |
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Sokół Zblewo |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
AP Malbork |
2 - 5 |
Pogoń Prabuty |
|
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
Olimpico Malbork |
|
Czarni Przemysław |
12 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, Pomezania Malbork, Sobieski Gniew, |
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (6) |
KP Starogard Gdański |
6 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
Meteor Pinczyn |
3 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Olimpico Malbork |
0 - 3 |
AP Malbork |
|
Pomezania Malbork |
10 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
Rodło Kwidzyn |
5 - 0 |
Sobieski Gniew |
|
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Sobieski Gniew |
4 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Sokół Zblewo |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
AP Malbork |
0 - 6 |
Meteor Pinczyn |
|
Bałtyk Sztutowo |
2 - 9 |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Czarni Przemysław, Olimpico Malbork, Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (8) |
KP Starogard Gdański |
4 - 0 |
AP Malbork |
|
Olimpico Malbork |
0 - 3 |
Sokół Zblewo |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 3 |
Sobieski Gniew |
|
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Meteor Pinczyn, Bałtyk Sztutowo, Czarni Przemysław, |
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Rodło Kwidzyn |
4 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Sobieski Gniew |
3 - 0 |
Olimpico Malbork |
|
Sokół Zblewo |
1 - 3 |
Meteor Pinczyn |
|
Bałtyk Sztutowo |
0 - 9 |
Czarni Przemysław |
|
Pauza: AP Malbork, KP Starogard Gdański, Pomezania Malbork, |
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Czarni Przemysław |
8 - 0 |
AP Malbork |
|
KP Starogard Gdański |
9 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
Meteor Pinczyn |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
|
Olimpico Malbork |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 5 |
Pomezania Malbork |
|
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Olimpico Malbork |
|
Rodło Kwidzyn |
6 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Sobieski Gniew |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
AP Malbork |
10 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pauza: Czarni Przemysław, Sokół Zblewo, Pogoń Prabuty, |
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
KP Starogard Gdański |
4 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Meteor Pinczyn |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Olimpico Malbork |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: Sobieski Gniew, Bałtyk Sztutowo, AP Malbork, |
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Pomezania Malbork |
1 - 5 |
KP Starogard Gdański |
|
Sobieski Gniew |
1 - 6 |
Czarni Przemysław |
|
Sokół Zblewo |
2 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pauza: AP Malbork, Rodło Kwidzyn, Olimpico Malbork, . |
|