Baner

Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 20 52 17 1 2 90 - 24
2. KP Starogard Gdański 20 51 17 0 3 117 - 26
3. Pomezania Malbork 20 45 15 0 5 95 - 28
4. Czarni Przemysław 20 39 13 0 7 77 - 33
5. Pogoń Prabuty 20 33 11 0 9 56 - 50
6. AP Malbork 20 30 10 0 10 61 - 57
7. Meteor Pinczyn 20 28 9 1 10 46 - 67
8. Sobieski Gniew 20 27 9 0 11 55 - 48
9. Bałtyk Sztutowo 20 10 3 1 16 22 - 111
10. Olimpico Malbork 20 9 3 0 17 24 - 95
11. Sokół Zblewo 20 4 1 1 18 14 - 118
12. Spójnia Sadlinki 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Delta Miłoradz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał majlo18pogoń 22.06.2014, 21:50:43
* Spójnia Sadlinki wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.
* Delta Miłoradz wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.


Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (19) 
Sokół Zblewo 2 - 8 AP Malbork
Sobieski Gniew 2 - 3 Bałtyk Sztutowo
Rodło Kwidzyn 6 - 5 Czarni Przemysław
Pomezania Malbork - Delta Miłoradz
anulowany, było 14-3
Pogoń Prabuty 1 - 7 KP Starogard Gdański
Olimpico Malbork 1 - 3 Meteor Pinczyn
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
KP Starogard Gdański 2 - 1 Olimpico Malbork
Delta Miłoradz - Pogoń Prabuty
anulowany, było 2-5
Czarni Przemysław 1 - 0 Pomezania Malbork
Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Rodło Kwidzyn
AP Malbork 2 - 1 Sobieski Gniew
Spójnia Sadlinki - Sokół Zblewo
anulowany, było 2-1
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
Sobieski Gniew - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 9-0
Rodło Kwidzyn 6 - 2 AP Malbork
Pomezania Malbork 13 - 0 Bałtyk Sztutowo
Pogoń Prabuty 1 - 5 Czarni Przemysław
Olimpico Malbork - Delta Miłoradz
anulowany, było 8-1
Meteor Pinczyn 0 - 14 KP Starogard Gdański
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 4 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (29) 
Delta Miłoradz - Meteor Pinczyn
anulowany, było 3-4
Czarni Przemysław 2 - 1 Olimpico Malbork
Bałtyk Sztutowo 0 - 3 Pogoń Prabuty
AP Malbork 1 - 3 Pomezania Malbork
Spójnia Sadlinki - Rodło Kwidzyn
anulowany, było 0-8
Sokół Zblewo 1 - 6 Sobieski Gniew
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 5 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
Rodło Kwidzyn 14 - 0 Sokół Zblewo
Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 11-1
Pogoń Prabuty 0 - 4 AP Malbork
Olimpico Malbork 7 - 2 Bałtyk Sztutowo
Meteor Pinczyn 1 - 0 Czarni Przemysław
KP Starogard Gdański - Delta Miłoradz
anulowany, było 13-0
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 6 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
Czarni Przemysław 3 - 0 KP Starogard Gdański
Bałtyk Sztutowo 2 - 3 Meteor Pinczyn
AP Malbork 1 - 3 Olimpico Malbork
Spójnia Sadlinki - Pogoń Prabuty
anulowany, było 0-7
Sokół Zblewo 0 - 5 Pomezania Malbork
Sobieski Gniew 2 - 3 Rodło Kwidzyn
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 7 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (27) 
Pomezania Malbork 3 - 1 Sobieski Gniew 23 października 2013
Pogoń Prabuty 7 - 0 Sokół Zblewo
Olimpico Malbork - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 2-2
Meteor Pinczyn 1 - 5 AP Malbork
KP Starogard Gdański 6 - 1 Bałtyk Sztutowo
Delta Miłoradz - Czarni Przemysław
anulowany, było 1-8
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 8 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (39) 
Bałtyk Sztutowo - Delta Miłoradz
anulowany, było 3-1
AP Malbork 4 - 1 KP Starogard Gdański
Spójnia Sadlinki - Meteor Pinczyn
anulowany, było 0-2
Sokół Zblewo 1 - 5 Olimpico Malbork
Sobieski Gniew 1 - 2 Pogoń Prabuty
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Pomezania Malbork
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 9 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (48) 
Pogoń Prabuty 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Olimpico Malbork 2 - 3 Sobieski Gniew
Meteor Pinczyn 6 - 0 Sokół Zblewo
KP Starogard Gdański - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 19-0
Delta Miłoradz - AP Malbork 23 października 2013
anulowany, było 2-6
Czarni Przemysław 6 - 0 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 10 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
AP Malbork 0 - 3 Czarni Przemysław
Spójnia Sadlinki - Delta Miłoradz
anulowany, było 0-14
Sokół Zblewo 0 - 8 KP Starogard Gdański
Sobieski Gniew 4 - 3 Meteor Pinczyn
Rodło Kwidzyn 15 - 0 Olimpico Malbork
Pomezania Malbork 4 - 2 Pogoń Prabuty
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 11 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (67) 
Olimpico Malbork 1 - 11 Pomezania Malbork
Meteor Pinczyn 3 - 3 Rodło Kwidzyn
KP Starogard Gdański 4 - 1 Sobieski Gniew
Delta Miłoradz - Sokół Zblewo
anulowany, było 1-2
Czarni Przemysław - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 3-0 vo
Bałtyk Sztutowo 2 - 7 AP Malbork
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
Spójnia Sadlinki - Bałtyk Sztutowo
anulowany, było 3-2
Sokół Zblewo 0 - 5 Czarni Przemysław
Sobieski Gniew - Delta Miłoradz
anulowany, było 3-0 vo
Rodło Kwidzyn 1 - 2 KP Starogard Gdański
Pomezania Malbork 5 - 1 Meteor Pinczyn
Pogoń Prabuty 4 - 3 Olimpico Malbork
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
Meteor Pinczyn 3 - 4 Pogoń Prabuty
KP Starogard Gdański 2 - 3 Pomezania Malbork
Delta Miłoradz - Rodło Kwidzyn
anulowany, było 0-3 vo
Czarni Przemysław 1 - 4 Sobieski Gniew
Bałtyk Sztutowo 1 - 0 Sokół Zblewo
AP Malbork - Spójnia Sadlinki
anulowany, było 9-1
Pauza: Olimpico Malbork,
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
AP Malbork 9 - 3 Sokół Zblewo
Bałtyk Sztutowo 1 - 6 Sobieski Gniew
Czarni Przemysław 0 - 1 Rodło Kwidzyn
KP Starogard Gdański 4 - 2 Pogoń Prabuty
Meteor Pinczyn 4 - 0 Olimpico Malbork 22 marca 2014
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
Olimpico Malbork 0 - 23 KP Starogard Gdański
Pomezania Malbork 7 - 2 Czarni Przemysław
Rodło Kwidzyn 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
Sobieski Gniew 1 - 2 AP Malbork
Pauza: Sokół Zblewo, Pogoń Prabuty, Meteor Pinczyn,
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (12) 
AP Malbork 0 - 5 Rodło Kwidzyn
Bałtyk Sztutowo 1 - 13 Pomezania Malbork
Czarni Przemysław 1 - 3 Pogoń Prabuty
KP Starogard Gdański 5 - 0 Meteor Pinczyn
Pauza: Olimpico Malbork, Sobieski Gniew, Sokół Zblewo,
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
Olimpico Malbork 0 - 3 Czarni Przemysław
Pogoń Prabuty 6 - 1 Bałtyk Sztutowo
Pomezania Malbork 3 - 1 AP Malbork
Sobieski Gniew 11 - 0 Sokół Zblewo
Pauza: Rodło Kwidzyn, Meteor Pinczyn, KP Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
Sokół Zblewo 0 - 3 Rodło Kwidzyn
AP Malbork 2 - 5 Pogoń Prabuty
Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Olimpico Malbork
Czarni Przemysław 12 - 1 Meteor Pinczyn
Pauza: KP Starogard Gdański, Pomezania Malbork, Sobieski Gniew,
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
KP Starogard Gdański 6 - 2 Czarni Przemysław
Meteor Pinczyn 3 - 1 Bałtyk Sztutowo
Olimpico Malbork 0 - 3 AP Malbork
Pomezania Malbork 10 - 0 Sokół Zblewo
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Sobieski Gniew
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
Sobieski Gniew 4 - 3 Pomezania Malbork
Sokół Zblewo 0 - 3 Pogoń Prabuty
AP Malbork 0 - 6 Meteor Pinczyn
Bałtyk Sztutowo 2 - 9 KP Starogard Gdański
Pauza: Czarni Przemysław, Olimpico Malbork, Rodło Kwidzyn,
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
KP Starogard Gdański 4 - 0 AP Malbork
Olimpico Malbork 0 - 3 Sokół Zblewo
Pogoń Prabuty 2 - 3 Sobieski Gniew
Pomezania Malbork 1 - 3 Rodło Kwidzyn
Pauza: Meteor Pinczyn, Bałtyk Sztutowo, Czarni Przemysław,
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
Rodło Kwidzyn 4 - 3 Pogoń Prabuty
Sobieski Gniew 3 - 0 Olimpico Malbork
Sokół Zblewo 1 - 3 Meteor Pinczyn
Bałtyk Sztutowo 0 - 9 Czarni Przemysław
Pauza: AP Malbork, KP Starogard Gdański, Pomezania Malbork,
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
Czarni Przemysław 8 - 0 AP Malbork
KP Starogard Gdański 9 - 0 Sokół Zblewo
Meteor Pinczyn 3 - 0 Sobieski Gniew
Olimpico Malbork 0 - 3 Rodło Kwidzyn
Pogoń Prabuty 2 - 5 Pomezania Malbork
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
Pomezania Malbork 3 - 0 Olimpico Malbork
Rodło Kwidzyn 6 - 1 Meteor Pinczyn
Sobieski Gniew 1 - 2 KP Starogard Gdański
AP Malbork 10 - 0 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Czarni Przemysław, Sokół Zblewo, Pogoń Prabuty,
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
Czarni Przemysław 3 - 1 Sokół Zblewo
KP Starogard Gdański 4 - 3 Rodło Kwidzyn
Meteor Pinczyn 0 - 2 Pomezania Malbork
Olimpico Malbork 0 - 3 Pogoń Prabuty
Pauza: Sobieski Gniew, Bałtyk Sztutowo, AP Malbork,
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
Pogoń Prabuty 2 - 1 Meteor Pinczyn
Pomezania Malbork 1 - 5 KP Starogard Gdański
Sobieski Gniew 1 - 6 Czarni Przemysław
Sokół Zblewo 2 - 2 Bałtyk Sztutowo
Pauza: AP Malbork, Rodło Kwidzyn, Olimpico Malbork, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE