Baner

Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2012/2013

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportowa Pomorze 16 43 14 1 1 75 - 14
2. Cisowa Gdynia 16 40 13 1 2 72 - 23
3. GOSRiT Luzino 16 30 9 3 4 47 - 30
4. Orkan Rumia MKS 16 28 8 4 4 48 - 30
5. Orlęta Reda 16 22 6 4 6 44 - 38
6. Kaszubia Starzyno 16 19 5 4 7 39 - 59
7. GKS Linia 16 11 3 2 11 33 - 74
8. AP Gdynia Dąbrowa 16 10 3 1 12 27 - 69
9. Santos II Gdańsk 16 2 0 2 14 10 - 58
10. Bałtyk II Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał siedem 19.12.2012, 19:19:01
* Bałtyk II Gdynia wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
* Santos II Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały zachowane


Kolejka 1 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
Santos II Gdańsk 0 - 0 GKS Linia
Akademia Sportowa Pomorze - Bałtyk II Gdynia
anulowany, było 5-1
Orlęta Reda 1 - 4 Cisowa Gdynia
Orkan Rumia MKS 4 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
Kaszubia Starzyno 1 - 8 GOSRiT Luzino
Kolejka 2 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
GKS Linia 2 - 5 GOSRiT Luzino
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 5 Kaszubia Starzyno
Cisowa Gdynia 5 - 1 Orkan Rumia MKS
Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda
anulowany, było 1-3
Santos II Gdańsk 0 - 6 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 3 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 0 GKS Linia
Orlęta Reda 4 - 2 Santos II Gdańsk
Orkan Rumia MKS - Bałtyk II Gdynia
anulowany, było 0-3
Kaszubia Starzyno 1 - 11 Cisowa Gdynia
GOSRiT Luzino 3 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 4 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS Linia 4 - 2 AP Gdynia Dąbrowa
Cisowa Gdynia 4 - 2 GOSRiT Luzino
Bałtyk II Gdynia - Kaszubia Starzyno
anulowany, było 4-0
Santos II Gdańsk 1 - 5 Orkan Rumia MKS
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Orlęta Reda
Kolejka 5 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
Orlęta Reda 5 - 1 GKS Linia
Orkan Rumia MKS 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
Kaszubia Starzyno 4 - 4 Santos II Gdańsk
GOSRiT Luzino - Bałtyk II Gdynia
anulowany, było 4-1
AP Gdynia Dąbrowa 2 - 6 Cisowa Gdynia
Kolejka 6 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS Linia 3 - 4 Cisowa Gdynia
Bałtyk II Gdynia - AP Gdynia Dąbrowa
anulowany, było 7-2
Santos II Gdańsk 1 - 4 GOSRiT Luzino
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Kaszubia Starzyno
Orlęta Reda 3 - 3 Orkan Rumia MKS
Kolejka 7 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 7 - 2 GKS Linia
Kaszubia Starzyno 0 - 8 Orlęta Reda
GOSRiT Luzino 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 2 Santos II Gdańsk
Cisowa Gdynia - Bałtyk II Gdynia
anulowany, było 4-1
Kolejka 8 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia - Bałtyk II Gdynia
anulowany, było 0-7
Santos II Gdańsk 0 - 8 Cisowa Gdynia
Akademia Sportowa Pomorze 12 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
Orlęta Reda 0 - 0 GOSRiT Luzino
Orkan Rumia MKS 2 - 2 Kaszubia Starzyno
Kolejka 9 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
Kaszubia Starzyno 9 - 2 GKS Linia
GOSRiT Luzino 2 - 2 Orkan Rumia MKS
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 5 Orlęta Reda
Cisowa Gdynia 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
Bałtyk II Gdynia - Santos II Gdańsk
anulowany
Kolejka 10 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia 3 - 0 Santos II Gdańsk
Cisowa Gdynia 6 - 1 Orlęta Reda
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 1 Orkan Rumia MKS
GOSRiT Luzino 3 - 2 Kaszubia Starzyno
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 11 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 7 - 4 GKS Linia
Kaszubia Starzyno 5 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Orkan Rumia MKS 1 - 0 Cisowa Gdynia
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Santos II Gdańsk
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia 1 - 7 Akademia Sportowa Pomorze
Santos II Gdańsk 0 - 3 Orlęta Reda
Cisowa Gdynia 0 - 0 Kaszubia Starzyno
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 2 GOSRiT Luzino
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 13 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa 8 - 2 GKS Linia
GOSRiT Luzino 1 - 2 Cisowa Gdynia
Orkan Rumia MKS 3 - 0 Santos II Gdańsk
Orlęta Reda 2 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 14 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia 2 - 2 Orlęta Reda
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 1 Orkan Rumia MKS
Santos II Gdańsk 0 - 3 Kaszubia Starzyno
Cisowa Gdynia 4 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 15 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 9 - 2 GKS Linia
GOSRiT Luzino 3 - 0 Santos II Gdańsk
Kaszubia Starzyno 1 - 5 Akademia Sportowa Pomorze
Orkan Rumia MKS 3 - 2 Orlęta Reda
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 16 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia 3 - 2 Orkan Rumia MKS
Orlęta Reda 1 - 1 Kaszubia Starzyno
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 GOSRiT Luzino
Santos II Gdańsk 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 17 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 3 - 0 Santos II Gdańsk
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 11 Akademia Sportowa Pomorze
GOSRiT Luzino 6 - 3 Orlęta Reda
Kaszubia Starzyno 0 - 8 Orkan Rumia MKS
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 18 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia 2 - 5 Kaszubia Starzyno
Orkan Rumia MKS 4 - 0 GOSRiT Luzino
Orlęta Reda 3 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 10 czerwca 2013
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 2 Cisowa Gdynia 12 czerwca 2013
Pauza: Santos II Gdańsk, .