Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olivia Gdańsk |
0 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
Sokół Ełganowo |
2 - 4 |
Handy Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
6 - 1 |
Wisła Steblewo |
|
GTS Rusocin |
0 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Osiczanka Osice |
5 - 3 |
Fosfory Wiślinka |
|
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
4 - 1 |
Fosfory Wiślinka |
|
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Champion Gdańsk |
3 - 4 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Wisła Steblewo |
1 - 2 |
GTS Rusocin |
|
Handy Gdańsk |
0 - 1 |
Przylesie Sopot |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 2 |
Sokół Ełganowo |
|
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
2 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
Przylesie Sopot |
4 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
GTS Rusocin |
1 - 0 |
Handy Gdańsk |
|
Czarni II Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Wisła Steblewo |
|
Osiczanka Osice |
0 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Fosfory Wiślinka |
3 - 8 |
Olimpia Osowa |
|
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
2 - 4 |
Olimpia Osowa |
|
Champion Gdańsk |
3 - 1 |
Fosfory Wiślinka |
|
Wisła Steblewo |
0 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Handy Gdańsk |
3 - 4 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
GTS Rusocin |
|
Sokół Ełganowo |
0 - 2 |
Przylesie Sopot |
|
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Przylesie Sopot |
2 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
GTS Rusocin |
3 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Czarni II Pruszcz Gdański |
6 - 4 |
Olivia Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
5 - 3 |
Handy Gdańsk |
|
Fosfory Wiślinka |
5 - 4 |
Wisła Steblewo |
|
Olimpia Osowa |
5 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
5 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Wisła Steblewo |
0 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Handy Gdańsk |
2 - 1 |
Fosfory Wiślinka |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Sokół Ełganowo |
2 - 0 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Przylesie Sopot |
1 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Rusocin |
2 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
Czarni II Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Przylesie Sopot |
|
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
Sokół Ełganowo |
|
Fosfory Wiślinka |
3 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
Handy Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
1 - 4 |
Wisła Steblewo |
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
2 - 3 |
Wisła Steblewo |
|
Handy Gdańsk |
3 - 5 |
Champion Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Sokół Ełganowo |
2 - 2 |
Fosfory Wiślinka |
|
Przylesie Sopot |
1 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
GTS Rusocin |
3 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Osiczanka Osice |
3 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Fosfory Wiślinka |
1 - 3 |
Przylesie Sopot |
|
Olimpia Osowa |
3 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
Champion Gdańsk |
4 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Wisła Steblewo |
8 - 0 |
Handy Gdańsk |
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
0 - 4 |
Handy Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
0 - 3 |
Wisła Steblewo |
|
Sokół Ełganowo |
1 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
GTS Rusocin |
5 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
Czarni II Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
3 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
Fosfory Wiślinka |
3 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Champion Gdańsk |
0 - 4 |
Przylesie Sopot |
|
Wisła Steblewo |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Handy Gdańsk |
6 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
7 - 4 |
Olivia Gdańsk |
3 maja 2005
3.05 |
Handy Gdańsk |
4 - 2 |
Sokół Ełganowo |
3 maja 2005
3.05 |
Wisła Steblewo |
0 - 1 |
Przylesie Sopot |
3 maja 2005
3.05 |
Champion Gdańsk |
4 - 1 |
GTS Rusocin |
2 kwietnia 2005
2.04 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
2 kwietnia 2005
2.04 - 16:00 |
Fosfory Wiślinka |
4 - 1 |
Osiczanka Osice |
3 maja 2005
3.05 |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Fosfory Wiślinka |
5 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Czarni II Pruszcz Gdański |
6 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
GTS Rusocin |
3 - 2 |
Wisła Steblewo |
|
Przylesie Sopot |
3 - 1 |
Handy Gdańsk |
|
Sokół Ełganowo |
1 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
2 - 4 |
Sokół Ełganowo |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 2 |
Przylesie Sopot |
|
Handy Gdańsk |
1 - 2 |
GTS Rusocin |
|
Wisła Steblewo |
1 - 0 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Champion Gdańsk |
6 - 3 |
Osiczanka Osice |
|
Olimpia Osowa |
0 - 1 |
Fosfory Wiślinka |
|
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
6 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
Fosfory Wiślinka |
1 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
1 - 3 |
Wisła Steblewo |
|
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Handy Gdańsk |
|
GTS Rusocin |
9 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
2 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
0 - 2 |
Przylesie Sopot |
|
Sokół Ełganowo |
1 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Olivia Gdańsk |
0 - 3 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
vo |
Handy Gdańsk |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Wisła Steblewo |
2 - 2 |
Fosfory Wiślinka |
|
Champion Gdańsk |
0 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion Gdańsk |
3 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
Olimpia Osowa |
2 - 0 |
Wisła Steblewo |
|
Fosfory Wiślinka |
2 - 2 |
Handy Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
2 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Czarni II Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
GTS Rusocin |
0 - 1 |
Przylesie Sopot |
|
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
4 - 3 |
GTS Rusocin |
|
Przylesie Sopot |
3 - 1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Sokół Ełganowo |
0 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Olivia Gdańsk |
0 - 1 |
Fosfory Wiślinka |
|
Handy Gdańsk |
1 - 5 |
Olimpia Osowa |
|
Wisła Steblewo |
3 - 4 |
Champion Gdańsk |
|
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Steblewo |
4 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
Champion Gdańsk |
0 - 3 |
Handy Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
9 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
Fosfory Wiślinka |
4 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
Osiczanka Osice |
3 - 5 |
Przylesie Sopot |
|
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
3 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
GTS Rusocin |
2 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Przylesie Sopot |
3 - 3 |
Fosfory Wiślinka |
|
Sokół Ełganowo |
0 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Olivia Gdańsk |
0 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
vo |
Handy Gdańsk |
4 - 5 |
Wisła Steblewo |
|
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Handy Gdańsk |
0 - 7 |
Kasztelania Garczyn |
4 czerwca 2005
4.06 - 11:00 |
Wisła Steblewo |
12 - 0 |
Olivia Gdańsk |
4 czerwca 2005
4.06 - 11:00 |
Champion Gdańsk |
0 - 2 |
Sokół Ełganowo |
4 czerwca 2005
4.06 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Przylesie Sopot |
4 czerwca 2005
4.06 - 11:00 |
Fosfory Wiślinka |
1 - 2 |
GTS Rusocin |
4 czerwca 2005
4.06 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
5 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
4 czerwca 2005
4.06 - 17:00 |
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Kasztelania Garczyn |
0 - 3 |
Osiczanka Osice |
|
Czarni II Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Fosfory Wiślinka |
|
GTS Rusocin |
0 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Przylesie Sopot |
1 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Sokół Ełganowo |
0 - 0 |
Wisła Steblewo |
|
Olivia Gdańsk |
3 - 6 |
Handy Gdańsk |
|
|