Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (80) |
KS Damnica |
0 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
11 sierpnia 2012
11.08 - 17:00 |
(wynik na boisku 4:2) w drużynie gospodarzy brak wymaganej przepisami ilości zawodników młodzieżowych przez cały czas trwania zawodów. |
Koral II Dębnica |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
12 sierpnia 2012
12.08 - 15:00 |
Start Miastko |
0 - 3 |
Brda Przechlewo |
11 sierpnia 2012
11.08 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
5 - 1 |
Gryf II Słupsk |
12 sierpnia 2012
12.08 - 13:00 |
Echo Biesowice |
2 - 4 |
Jantar Ustka |
11 sierpnia 2012
11.08 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
11 sierpnia 2012
11.08 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
11 sierpnia 2012
11.08 - 17:00 |
Karol Pęplino |
4 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
11 sierpnia 2012
11.08 - 18:00 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 0 |
Karol Pęplino |
15 sierpnia 2012
15.08 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
15 sierpnia 2012
15.08 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Diament Trzebielino |
15 sierpnia 2012
15.08 - 17:00 |
Jantar Ustka |
0 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
15 sierpnia 2012
15.08 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
3 - 0 |
Echo Biesowice |
15 sierpnia 2012
15.08 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
15 sierpnia 2012
15.08 - 16:00 |
Piast Człuchów |
4 - 2 |
Start Miastko |
15 sierpnia 2012
15.08 - 16:00 |
KS Damnica |
1 - 1 |
Koral II Dębnica |
15 sierpnia 2012
15.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Koral II Dębnica |
4 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
19 sierpnia 2012
19.08 - 15:00 |
Start Miastko |
1 - 3 |
KS Damnica |
19 sierpnia 2012
19.08 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Piast Człuchów |
18 sierpnia 2012
18.08 - 14:00 |
Echo Biesowice |
5 - 3 |
Brda Przechlewo |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 1 |
Gryf II Słupsk |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 7 |
Pogoń Lębork |
18 sierpnia 2012
18.08 - 12:00 |
Karol Pęplino |
4 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
25 sierpnia 2012
25.08 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
0 - 3 |
Diament Trzebielino |
26 sierpnia 2012
26.08 - 11:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-2 |
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
25 sierpnia 2012
25.08 - 11:00 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Echo Biesowice |
25 sierpnia 2012
25.08 - 16:00 |
KS Damnica |
0 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Koral II Dębnica |
1 - 2 |
Start Miastko |
26 sierpnia 2012
26.08 - 15:00 |
Kolejka 5 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Start Miastko |
0 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 września 2012
1.09 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Koral II Dębnica |
1 września 2012
1.09 - 14:00 |
Echo Biesowice |
2 - 4 |
KS Damnica |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 3 |
Piast Człuchów |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 3 |
Brda Przechlewo |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Gryf II Słupsk |
1 września 2012
1.09 - 15:00 |
Karol Pęplino |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
8 września 2012
8.09 - 15:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 0-5 |
Jantar Ustka |
0 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Gryf II Słupsk |
2 - 3 |
Karol Pęplino |
9 września 2012
9.09 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
7 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
8 września 2012
8.09 - 15:00 |
Piast Człuchów |
3 - 2 |
Diament Trzebielino |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
KS Damnica |
4 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Koral II Dębnica |
6 - 1 |
Echo Biesowice |
9 września 2012
9.09 - 15:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
8 września 2012
8.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
15 września 2012
15.09 - 15:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Start Miastko |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 3 |
Koral II Dębnica |
15 września 2012
15.09 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
4 - 2 |
KS Damnica |
15 września 2012
15.09 - 16:30 |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
15 września 2012
15.09 - 15:00 |
Karol Pęplino |
0 - 0 |
Brda Przechlewo |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Gryf II Słupsk |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
15 września 2012
15.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
12 września 2012
12.09 - 16:30 |
Gryf II Słupsk |
5 - 0 |
Pogoń Lębork |
23 września 2012
23.09 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
22 września 2012
22.09 - 14:00 |
Piast Człuchów |
4 - 0 |
Karol Pęplino |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
KS Damnica |
5 - 4 |
Drzewiarz Rzeczenica |
23 września 2012
23.09 - 13:00 |
Koral II Dębnica |
2 - 4 |
Diament Trzebielino |
23 września 2012
23.09 - 15:00 |
Start Miastko |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
22 września 2012
22.09 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
5 - 1 |
Echo Biesowice |
22 września 2012
22.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Echo Biesowice |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
7 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
Diament Trzebielino |
4 - 2 |
Start Miastko |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 0 |
Koral II Dębnica |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
Karol Pęplino |
5 - 0 |
KS Damnica |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 4 |
Piast Człuchów |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Brda Przechlewo |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Gryf II Słupsk |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
Kolejka 10 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 1 |
Gryf II Słupsk |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
6 października 2012
6.10 - 13:00 |
Piast Człuchów |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
KS Damnica |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
7 października 2012
7.10 - 13:00 |
Koral II Dębnica |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
7 października 2012
7.10 - 15:00 |
Start Miastko |
1 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
6 października 2012
6.10 - 14:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
Diament Trzebielino |
6 października 2012
6.10 - 13:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Diament Trzebielino |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Karol Pęplino |
4 - 2 |
Start Miastko |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Koral II Dębnica |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
KS Damnica |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Gryf II Słupsk |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
14 października 2012
14.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Gryf II Słupsk |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
KS Damnica |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
21 października 2012
21.10 - 13:00 |
Koral II Dębnica |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Start Miastko |
5 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
20 października 2012
20.10 - 14:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
20 października 2012
20.10 - 13:00 |
Echo Biesowice |
1 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Diament Trzebielino |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Diament Trzebielino |
2 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
27 października 2012
27.10 - 14:30 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Karol Pęplino |
4 - 2 |
Echo Biesowice |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Start Miastko |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Koral II Dębnica |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Gryf II Słupsk |
1 - 2 |
KS Damnica |
28 października 2012
28.10 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
27 października 2012
27.10 - 12:00 |
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
KS Damnica |
2 - 2 |
Brda Przechlewo |
4 listopada 2012
4.11 - 13:00 |
Koral II Dębnica |
1 - 1 |
Gryf II Słupsk |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Start Miastko |
1 - 0 |
Jantar Ustka |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
3 listopada 2012
3.11 - 13:00 |
Echo Biesowice |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Karol Pęplino |
3 listopada 2012
3.11 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
4 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 4 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
11 listopada 2012
11.11 - 14:00 |
Karol Pęplino |
3 - 2 |
Diament Trzebielino |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
Jantar Ustka |
5 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Gryf II Słupsk |
5 - 1 |
Start Miastko |
11 listopada 2012
11.11 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 1 |
Koral II Dębnica |
10 listopada 2012
10.11 - 12:00 |
Piast Człuchów |
7 - 4 |
KS Damnica |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 0 |
KS Damnica |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:30 |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Koral II Dębnica |
15 maja 2013
15.05 - 17:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 0 |
Start Miastko |
30 maja 2013
30.05 - 14:00 |
Gryf II Słupsk |
1 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
24 marca 2013
24.03 - 11:00 |
Jantar Ustka |
4 - 0 |
Echo Biesowice |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:30 |
Pogoń Lębork |
4 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
15 maja 2013
15.05 - 17:30 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 4 |
Diament Trzebielino |
15 maja 2013
15.05 - 17:30 |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 3 |
Karol Pęplino |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:30 |
Kolejka 17 - 30. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Karol Pęplino |
1 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
17 kwietnia 2013
17.04 - 17:30 |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
17 kwietnia 2013
17.04 - 17:30 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 4-0 |
Diament Trzebielino |
0 - 5 |
Pogoń Lębork |
30 marca 2013
30.03 - 14:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
17 kwietnia 2013
17.04 - 17:30 |
Echo Biesowice |
1 - 4 |
Gryf II Słupsk |
17 kwietnia 2013
17.04 - 17:30 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 2 |
Brda Przechlewo |
17 kwietnia 2013
17.04 - 17:30 |
Start Miastko |
1 - 2 |
Piast Człuchów |
17 kwietnia 2013
17.04 - 17:30 |
Koral II Dębnica |
5 - 1 |
KS Damnica |
17 kwietnia 2013
17.04 - 17:30 |
Kolejka 18 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 2 |
Koral II Dębnica |
22 maja 2013
22.05 - 17:30 |
KS Damnica |
1 - 3 |
Start Miastko |
6 kwietnia 2013
6.04 - 15:00 |
Piast Człuchów |
3 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
22 maja 2013
22.05 - 17:30 |
Brda Przechlewo |
8 - 1 |
Echo Biesowice |
6 kwietnia 2013
6.04 - 16:00 |
Gryf II Słupsk |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
7 kwietnia 2013
7.04 - 11:00 |
Jantar Ustka |
2 - 2 |
Diament Trzebielino |
30 maja 2013
30.05 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
6 kwietnia 2013
6.04 - 13:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 0 |
Karol Pęplino |
6 kwietnia 2013
6.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
13 kwietnia 2013
13.04 - 15:00 |
Karol Pęplino |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
14 kwietnia 2013
14.04 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 0 |
Gryf II Słupsk |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
Brda Przechlewo |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Echo Biesowice |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 3 |
KS Damnica |
13 kwietnia 2013
13.04 - 15:00 |
Start Miastko |
4 - 0 |
Koral II Dębnica |
13 kwietnia 2013
13.04 - 15:00 |
Kolejka 20 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 1 |
Start Miastko |
20 kwietnia 2013
20.04 - 11:00 |
Koral II Dębnica |
5 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
21 kwietnia 2013
21.04 - 14:00 |
KS Damnica |
8 - 1 |
Echo Biesowice |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Piast Człuchów |
2 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Diament Trzebielino |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Gryf II Słupsk |
1 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
21 kwietnia 2013
21.04 - 11:00 |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
6 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Karol Pęplino |
1 - 0 |
Gryf II Słupsk |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Brda Przechlewo |
28 kwietnia 2013
28.04 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 2 |
KS Damnica |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Echo Biesowice |
1 - 4 |
Koral II Dębnica |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
Start Miastko |
27 kwietnia 2013
27.04 - 15:00 |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Echo Biesowice |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Koral II Dębnica |
0 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 maja 2013
1.05 - 15:00 |
KS Damnica |
3 - 3 |
Diament Trzebielino |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Piast Człuchów |
5 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Gryf II Słupsk |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
1 maja 2013
1.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Gryf II Słupsk |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 3 |
Brda Przechlewo |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Karol Pęplino |
1 - 6 |
Piast Człuchów |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 0 |
KS Damnica |
5 maja 2013
5.05 - 15:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Koral II Dębnica |
4 maja 2013
4.05 - 16:30 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 2 |
Start Miastko |
5 maja 2013
5.05 - 13:00 |
Echo Biesowice |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 1 |
Echo Biesowice |
11 maja 2013
11.05 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
11 maja 2013
11.05 - 15:00 |
Start Miastko |
2 - 3 |
Diament Trzebielino |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Koral II Dębnica |
2 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
12 maja 2013
12.05 - 15:00 |
KS Damnica |
0 - 0 |
Karol Pęplino |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Piast Człuchów |
6 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Gryf II Słupsk |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
12 maja 2013
12.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Gryf II Słupsk |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
19 maja 2013
19.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
9 - 0 |
Brda Przechlewo |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
KS Damnica |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Karol Pęplino |
5 - 2 |
Koral II Dębnica |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 1 |
Start Miastko |
19 maja 2013
19.05 - 15:00 |
Diament Trzebielino |
3 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 0 |
Echo Biesowice |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Kolejka 26 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
25 maja 2013
25.05 - 11:00 |
Echo Biesowice |
2 - 3 |
Diament Trzebielino |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
25 maja 2013
25.05 - 15:00 |
goście nie dojechali |
Start Miastko |
2 - 0 |
Karol Pęplino |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Koral II Dębnica |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
26 maja 2013
26.05 - 15:00 |
KS Damnica |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Piast Człuchów |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 0 |
Gryf II Słupsk |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
goście nie dojechali |
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Brda Przechlewo |
7 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 czerwca 2013
1.06 - 16:00 |
Gryf II Słupsk |
0 - 2 |
Piast Człuchów |
2 czerwca 2013
2.06 - 11:00 |
Jantar Ustka |
3 - 2 |
KS Damnica |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Koral II Dębnica |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 4 |
Start Miastko |
1 czerwca 2013
1.06 - 16:00 |
Karol Pęplino |
6 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 1 |
Echo Biesowice |
30 maja 2013
30.05 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 2 |
Diament Trzebielino |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Echo Biesowice |
3 - 4 |
Karol Pęplino |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Start Miastko |
2 - 3 |
Pogoń Lębork |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Koral II Dębnica |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
KS Damnica |
1 - 2 |
Gryf II Słupsk |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Piast Człuchów |
4 - 0 |
Brda Przechlewo |
5 czerwca 2013
5.06 - 16:00 |
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 3 |
KS Damnica |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
Gryf II Słupsk |
1 - 2 |
Koral II Dębnica |
9 czerwca 2013
9.06 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 3 |
Start Miastko |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
Echo Biesowice |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
Karol Pęplino |
2 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
8 czerwca 2013
8.06 - 15:30 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
Diament Trzebielino |
9 czerwca 2013
9.06 - 16:00 |
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Echo Biesowice |
4 - 5 |
Pogoń Lębork |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 2 |
Jantar Ustka |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Start Miastko |
4 - 2 |
Gryf II Słupsk |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Koral II Dębnica |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
KS Damnica |
0 - 1 |
Piast Człuchów |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
|