Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (145) |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 0 |
Anioły Garczegorze |
11 sierpnia 2012
11.08 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 2 |
Bytovia II Bytów |
11 sierpnia 2012
11.08 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
11 sierpnia 2012
11.08 - 16:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
12 sierpnia 2012
12.08 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
5 - 1 |
Czarni Przemysław |
11 sierpnia 2012
11.08 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
11 sierpnia 2012
11.08 - 17:00 |
Orlęta Reda |
0 - 0 |
GKS Przodkowo |
12 sierpnia 2012
12.08 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
11 sierpnia 2012
11.08 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
11 sierpnia 2012
11.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Anioły Garczegorze |
2 - 2 |
Potok Pszczółki |
15 sierpnia 2012
15.08 - 14:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
15 sierpnia 2012
15.08 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
KS Chwaszczyno |
15 sierpnia 2012
15.08 - 12:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
15 sierpnia 2012
15.08 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
15 sierpnia 2012
15.08 - 16:00 |
Czarni Czarne |
0 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
15 sierpnia 2012
15.08 - 18:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 sierpnia 2012
15.08 - 11:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
15 sierpnia 2012
15.08 - 13:30 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
15 sierpnia 2012
15.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (102) |
Wierzyca Pelplin |
2 - 0 |
Anioły Garczegorze |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
18 sierpnia 2012
18.08 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 3 |
Bytovia II Bytów |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
7 - 1 |
Czarni Czarne |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Czarni Przemysław |
19 sierpnia 2012
19.08 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 2 |
GKS Kolbudy |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
GKS Przodkowo |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (101) |
Anioły Garczegorze |
0 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
26 sierpnia 2012
26.08 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 1 |
Potok Pszczółki |
25 sierpnia 2012
25.08 - 12:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 3 |
KS Chwaszczyno |
26 sierpnia 2012
26.08 - 16:00 |
Czarni Czarne |
4 - 6 |
Orlęta Reda |
25 sierpnia 2012
25.08 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 5 |
Pomezania Malbork |
25 sierpnia 2012
25.08 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
26 sierpnia 2012
26.08 - 13:30 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
26 sierpnia 2012
26.08 - 11:00 |
Kolejka 5 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Anioły Garczegorze |
1 września 2012
1.09 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 3 |
Bytovia II Bytów |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Orlęta Reda |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Czarni Przemysław |
1 września 2012
1.09 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
GKS Kolbudy |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 3 |
GKS Przodkowo |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Anioły Garczegorze |
1 - 1 |
GKS Przodkowo |
8 września 2012
8.09 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
4 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 5 |
Potok Pszczółki |
9 września 2012
9.09 - 16:00 |
Czarni Czarne |
1 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 września 2012
8.09 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 2 |
KS Chwaszczyno |
9 września 2012
9.09 - 11:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
9 września 2012
9.09 - 13:30 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 2 |
Anioły Garczegorze |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Orlęta Reda |
5 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
3 - 1 |
Bytovia II Bytów |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
15 września 2012
15.09 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 0 |
Czarni Czarne |
15 września 2012
15.09 - 14:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
15 września 2012
15.09 - 12:00 |
Kolejka 8 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (111) |
Anioły Garczegorze |
0 - 2 |
GKS Kolbudy |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 4 |
GKS Przodkowo |
23 września 2012
23.09 - 16:00 |
Czarni Czarne |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
22 września 2012
22.09 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 2 |
Potok Pszczółki |
23 września 2012
23.09 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
23 września 2012
23.09 - 13:30 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
KS Chwaszczyno |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 2 |
Orlęta Reda |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Pomorze Potęgowo |
0 - 0 |
Anioły Garczegorze |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Orlęta Reda |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
29 września 2012
29.09 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 2 |
Bytovia II Bytów |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
30 września 2012
30.09 - 12:00 |
GKS Kolbudy |
10 - 1 |
Czarni Przemysław |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Anioły Garczegorze |
4 - 1 |
Czarni Przemysław |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Czarni Czarne |
2 - 4 |
GKS Kolbudy |
6 października 2012
6.10 - 14:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 3 |
GKS Przodkowo |
7 października 2012
7.10 - 16:00 |
WGiE (18.10.2012) - gra w meczu nieuprawnionych zawodników (wynik z boiska 3-2) |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
7 października 2012
7.10 - 13:30 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 3 |
Potok Pszczółki |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
KS Chwaszczyno |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 2 |
Orlęta Reda |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
5 - 3 |
Pomezania Malbork |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Anioły Garczegorze |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
13 października 2012
13.10 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
14 października 2012
14.10 - 11:30 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
13 października 2012
13.10 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 0 |
Bytovia II Bytów |
13 października 2012
13.10 - 12:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
13 października 2012
13.10 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
4 - 2 |
Czarni Czarne |
14 października 2012
14.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Anioły Garczegorze |
3 - 2 |
Czarni Czarne |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 1 |
Czarni Przemysław |
20 października 2012
20.10 - 12:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
21 października 2012
21.10 - 13:30 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 2 |
Potok Pszczółki |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 1 |
KS Chwaszczyno |
20 października 2012
20.10 - 12:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
Orlęta Reda |
20 października 2012
20.10 - 18:00 |
Kolejka 13 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (88) |
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Anioły Garczegorze |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
27 października 2012
27.10 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
27 października 2012
27.10 - 12:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 3 |
Bytovia II Bytów |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
27 października 2012
27.10 - 13:00 |
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Anioły Garczegorze |
3 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
4 listopada 2012
4.11 - 13:30 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 1 |
Czarni Przemysław |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
3 listopada 2012
3.11 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 listopada 2012
3.11 - 17:00 |
Orlęta Reda |
1 - 0 |
KS Chwaszczyno |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (42) |
KS Chwaszczyno |
2 - 2 |
Anioły Garczegorze |
10 listopada 2012
10.11 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 0 |
Orlęta Reda |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 listopada 2012
10.11 - 12:00 |
GKS Kolbudy |
4 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 6 |
Wierzyca Pelplin |
11 listopada 2012
11.11 - 14:00 |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 0 |
Bytovia II Bytów |
11 listopada 2012
11.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Anioły Garczegorze |
2 - 0 |
Bytovia II Bytów |
17 listopada 2012
17.11 - 12:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 3 |
Czarni Przemysław |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 0 |
GKS Przodkowo |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Orlęta Reda |
1 - 2 |
Potok Pszczółki |
18 listopada 2012
18.11 - 13:30 |
KS Chwaszczyno |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
17 listopada 2012
17.11 - 11:00 |
Kolejka 17 - 24/25. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Anioły Garczegorze |
24 listopada 2012
24.11 - 12:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 5 |
KS Chwaszczyno |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
24 listopada 2012
24.11 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
24 listopada 2012
24.11 - 12:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 8 |
Powiśle Dzierzgoń |
25 listopada 2012
25.11 - 13:00 |
WGiE - udział w meczu nieuprawnionego zawodnika z tytułu dyskwalifikacji (na boisku 1-8) |
Czarni Czarne |
0 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
24 listopada 2012
24.11 - 13:30 |
Kolejka 18 - 16/17. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Anioły Garczegorze |
1 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
17 marca 2013
17.03 - 13:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
Czarni Czarne |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 5 |
Pomorze Potęgowo |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
10 kwietnia 2013
10.04 - 18:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 1 |
Orlęta Reda |
17 marca 2013
17.03 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
KS Chwaszczyno |
10 kwietnia 2013
10.04 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Anioły Garczegorze |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
23 marca 2013
23.03 - 10:00 |
Orlęta Reda |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
15 maja 2013
15.05 - 18:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 2 |
Czarni Przemysław |
23 marca 2013
23.03 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
7 - 0 |
Czarni Czarne |
23 marca 2013
23.03 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
23 marca 2013
23.03 - 15:00 |
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika , (na boisku 1-4) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 1 |
Bytovia II Bytów |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
15 maja 2013
15.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 30 marca /19. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Anioły Garczegorze |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
19 czerwca 2013
19.06 - 18:00 |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
19 czerwca 2013
19.06 - 18:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
30 marca 2013
30.03 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 6 |
Pomorze Potęgowo |
19 czerwca 2013
19.06 - 18:00 |
Czarni Czarne |
1 - 3 |
Pomezania Malbork |
19 czerwca 2013
19.06 - 18:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 4 |
Orlęta Reda |
19 czerwca 2013
19.06 - 18:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 1 |
KS Chwaszczyno |
19 czerwca 2013
19.06 - 18:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
19 czerwca 2013
19.06 - 18:00 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 2 |
Potok Pszczółki |
19 czerwca 2013
19.06 - 18:00 |
Kolejka 21 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Anioły Garczegorze |
12 czerwca 2013
12.06 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 3 |
GKS Przodkowo |
6 kwietnia 2013
6.04 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
12 czerwca 2013
12.06 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
5 - 1 |
Czarni Przemysław |
6 kwietnia 2013
6.04 - 16:00 |
Orlęta Reda |
2 - 3 |
Czarni Czarne |
12 czerwca 2013
12.06 - 18:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
6 kwietnia 2013
6.04 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 3 |
Bytovia II Bytów |
6 kwietnia 2013
6.04 - 18:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
9 kwietnia 2013
9.04 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
12 czerwca 2013
12.06 - 17:00 |
Kolejka 22 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Anioły Garczegorze |
5 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
13 kwietnia 2013
13.04 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
4 - 1 |
Pomezania Malbork |
14 kwietnia 2013
14.04 - 13:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
14 kwietnia 2013
14.04 - 11:00 |
Czarni Czarne |
1 - 2 |
KS Chwaszczyno |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
5 - 1 |
Potok Pszczółki |
14 kwietnia 2013
14.04 - 15:15 |
GKS Przodkowo |
3 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
13 kwietnia 2013
13.04 - 11:00 |
Kolejka 23 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (42) |
GKS Przodkowo |
1 - 0 |
Anioły Garczegorze |
20 kwietnia 2013
20.04 - 12:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 4 |
GKS Kolbudy |
20 kwietnia 2013
20.04 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 2 |
Czarni Przemysław |
20 kwietnia 2013
20.04 - 13:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
4 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Orlęta Reda |
0 - 1 |
Bytovia II Bytów |
21 kwietnia 2013
21.04 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
20 kwietnia 2013
20.04 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Kolejka 24 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
27 kwietnia 2013
27.04 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 2 |
Pomezania Malbork |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 1 |
Orlęta Reda |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 2 |
KS Chwaszczyno |
27 kwietnia 2013
27.04 - 13:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
28 kwietnia 2013
28.04 - 11:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
28 kwietnia 2013
28.04 - 15:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 1 |
GKS Przodkowo |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Kolejka 25 - 1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (39) |
GKS Kolbudy |
3 - 1 |
Anioły Garczegorze |
1 maja 2013
1.05 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
6 - 1 |
Czarni Przemysław |
1 maja 2013
1.05 - 12:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 maja 2013
1.05 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Bytovia II Bytów |
1 maja 2013
1.05 - 11:00 |
KS Chwaszczyno |
7 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
1 maja 2013
1.05 - 11:00 |
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Anioły Garczegorze |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 3 |
Pomezania Malbork |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Orlęta Reda |
4 maja 2013
4.05 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 1 |
KS Chwaszczyno |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 0 |
Potok Pszczółki |
5 maja 2013
5.05 - 13:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
5 maja 2013
5.05 - 16:30 |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
GKS Przodkowo |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 6 |
GKS Kolbudy |
5 maja 2013
5.05 - 15:00 |
Kolejka 27 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Czarni Przemysław |
1 - 2 |
Anioły Garczegorze |
12 maja 2013
12.05 - 16:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
6 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
11 maja 2013
11.05 - 12:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
11 maja 2013
11.05 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
11 maja 2013
11.05 - 13:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
8 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Orlęta Reda |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
12 maja 2013
12.05 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 7 |
Pomorze Potęgowo |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Anioły Garczegorze |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
19 maja 2013
19.05 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
4 - 2 |
Orlęta Reda |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
KS Chwaszczyno |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
19 maja 2013
19.05 - 15:30 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 2 |
Potok Pszczółki |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 4 |
GKS Przodkowo |
19 maja 2013
19.05 - 13:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 3 |
GKS Kolbudy |
19 maja 2013
19.05 - 11:00 |
Czarni Czarne |
6 - 1 |
Czarni Przemysław |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Kolejka 29 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Czarni Czarne |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
26 maja 2013
26.05 - 16:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 0 |
Bytovia II Bytów |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
25 maja 2013
25.05 - 12:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
25 maja 2013
25.05 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
5 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
25 maja 2013
25.05 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
25 maja 2013
25.05 - 11:00 |
KS Chwaszczyno |
0 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
Kolejka 30 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Anioły Garczegorze |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
2 czerwca 2013
2.06 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
KS Chwaszczyno |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
1 czerwca 2013
1.06 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
1 czerwca 2013
1.06 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
2 czerwca 2013
2.06 - 13:00 |
- goście nie stawili się na mecz |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
2 czerwca 2013
2.06 - 11:00 |
Kolejka 31 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 2 |
Anioły Garczegorze |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Czarni Czarne |
2 - 2 |
Bytovia II Bytów |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Czarni Przemysław |
5 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
6 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
5 czerwca 2013
5.06 - 16:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
Pomorze Potęgowo |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Pomezania Malbork |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Kolejka 32 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Anioły Garczegorze |
0 - 2 |
KS Chwaszczyno |
9 czerwca 2013
9.06 - 14:00 |
Orlęta Reda |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 czerwca 2013
9.06 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Potok Pszczółki |
8 czerwca 2013
8.06 - 18:30 |
Pomorze Potęgowo |
8 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
GKS Przodkowo |
9 czerwca 2013
9.06 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 4 |
GKS Kolbudy |
8 czerwca 2013
8.06 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 3 |
Czarni Przemysław |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
- nieuprawniony zawodnik, na boisku 8-0 (4-0) |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Czarni Czarne |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
9 czerwca 2013
9.06 - 18:30 |
Kolejka 33 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Bytovia II Bytów |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
16 czerwca 2013
16.06 - 18:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
16 czerwca 2013
16.06 - 11:00 |
Czarni Czarne |
2 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
6 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
16 czerwca 2013
16.06 - 16:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
15 czerwca 2013
15.06 - 12:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
15 czerwca 2013
15.06 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
16 czerwca 2013
16.06 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
KS Chwaszczyno |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 22/23. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Anioły Garczegorze |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
22 czerwca 2013
22.06 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
22 czerwca 2013
22.06 - 17:00 |
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
22 czerwca 2013
22.06 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
GKS Przodkowo |
22 czerwca 2013
22.06 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 2 |
GKS Kolbudy |
22 czerwca 2013
22.06 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 1 |
Czarni Przemysław |
22 czerwca 2013
22.06 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
22 czerwca 2013
22.06 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
22 czerwca 2013
22.06 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
Bytovia II Bytów |
22 czerwca 2013
22.06 - 17:00 |
|