Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
Potok Pszczółki |
5 - 2 |
Olimp Mierzeszyn |
27 sierpnia 2011
27.08 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
21 września 2011
21.09 - 17:00 |
KS Kamienica Królewska |
8 - 5 |
Wisła Długie Pole |
30 sierpnia 2011
30.08 - 16:00 |
Murkam Przodkowo |
10 - 2 |
Wda Lipusz |
27 sierpnia 2011
27.08 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Victoria Kaliska |
28 sierpnia 2011
28.08 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
GTS Rusocin |
28 sierpnia 2011
28.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Eko-Prod Szemud |
0 - 7 |
GTS Rusocin |
17 marca 2012
17.03 |
Victoria Kaliska |
3 - 3 |
Radunia Stężyca |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Wda Lipusz |
2 - 5 |
Polonia Gdańsk |
3 września 2011
3.09 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
3 - 3 |
Murkam Przodkowo |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
3 - 5 |
KS Kamienica Królewska |
3 września 2011
3.09 - 10:00 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 7 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
14 - 2 |
Olimp Mierzeszyn |
|
Murkam Przodkowo |
2 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
4 - 1 |
Wisła Długie Pole |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
GTS Rusocin |
3 - 2 |
Victoria Kaliska |
10 września 2011
10.09 - 10:00 |
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Eko-Prod Szemud |
- |
Victoria Kaliska |
|
Wda Lipusz |
1 - 2 |
GTS Rusocin |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
2 - 7 |
Radunia Stężyca |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Olimpic Gdańsk |
6 - 0 |
Polonia Gdańsk |
14 września 2011
14.09 - 16:30 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 8 |
Murkam Przodkowo |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 5 |
KS Kamienica Królewska |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
KS Kamienica Królewska |
10 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Murkam Przodkowo |
10 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
17 września 2011
17.09 - 10:00 |
Polonia Gdańsk |
5 - 3 |
Olimp Mierzeszyn |
18 września 2011
18.09 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
18 września 2011
18.09 - 11:00 |
GTS Rusocin |
2 - 2 |
Wisła Długie Pole |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Victoria Kaliska |
2 - 2 |
Wda Lipusz |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Eko-Prod Szemud |
0 - 9 |
Wda Lipusz |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 5 |
Victoria Kaliska |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 3 |
GTS Rusocin |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 11 |
Radunia Stężyca |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 7 |
Polonia Gdańsk |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 5 |
Murkam Przodkowo |
25 września 2011
25.09 - 13:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 28. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
KS Kamienica Królewska |
11 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
5 października 2011
5.10 |
Murkam Przodkowo |
3 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
28 września 2011
28.09 - 16:30 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
28 września 2011
28.09 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
5 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
28 września 2011
28.09 - 16:00 |
GTS Rusocin |
5 - 0 |
Olimp Mierzeszyn |
28 września 2011
28.09 |
Victoria Kaliska |
2 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
28 września 2011
28.09 - 17:00 |
Wda Lipusz |
1 - 1 |
Wisła Długie Pole |
28 września 2011
28.09 - 15:30 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Eko-Prod Szemud |
2 - 7 |
Wisła Długie Pole |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 7 |
Victoria Kaliska |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 5 |
GTS Rusocin |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 4 |
Radunia Stężyca |
1 października 2011
1.10 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
KS Kamienica Królewska |
2 - 3 |
Murkam Przodkowo |
|
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Murkam Przodkowo |
11 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 7 |
KS Kamienica Królewska |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
GTS Rusocin |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Victoria Kaliska |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Wda Lipusz |
5 - 0 |
Olimp Mierzeszyn |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Eko-Prod Szemud |
0 - 11 |
Olimpic Gdańsk |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 2 |
Wisła Długie Pole |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 1 |
Victoria Kaliska |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
GTS Rusocin |
21 marca 2012
21.03 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 1 |
Radunia Stężyca |
15 października 2011
15.10 - 14:00 |
Murkam Przodkowo |
5 - 2 |
Polonia Gdańsk |
15 października 2011
15.10 - 10:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Polonia Gdańsk |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Murkam Przodkowo |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
GTS Rusocin |
2 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
22 października 2011
22.10 - 10:00 |
Victoria Kaliska |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Wda Lipusz |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Wisła Długie Pole |
3 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
10 - 0 |
Olimp Mierzeszyn |
22 października 2011
22.10 - 12:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Eko-Prod Szemud |
4 - 0 |
Olimp Mierzeszyn |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 6 |
Olimpic Gdańsk |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 1 |
Wisła Długie Pole |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
30 października 2011
30.10 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
29 października 2011
29.10 - 14:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 0 |
GTS Rusocin |
30 października 2011
30.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
29 października 2011
29.10 - 13:30 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Radunia Stężyca |
- |
Eko-Prod Szemud |
21 marca 2012
21.03 |
GTS Rusocin |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
6 listopada 2011
6.11 - 11:00 |
Victoria Kaliska |
3 - 2 |
Murkam Przodkowo |
5 listopada 2011
5.11 - 11:00 |
Wda Lipusz |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
0 - 6 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 listopada 2011
5.11 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
8 - 2 |
Potok Pszczółki |
5 listopada 2011
5.11 - 10:00 |
Olimp Mierzeszyn |
2 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
6 listopada 2011
6.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Eko-Prod Szemud |
2 - 8 |
Cartusia Kartuzy |
|
Olimp Mierzeszyn |
1 - 4 |
Potok Pszczółki |
|
Olimpic Gdańsk |
2 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Wisła Długie Pole |
0 - 10 |
KS Kamienica Królewska |
|
Wda Lipusz |
0 - 3 |
Murkam Przodkowo |
|
Victoria Kaliska |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
GTS Rusocin |
0 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (60) |
GTS Rusocin |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
Radunia Stężyca |
0 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Wda Lipusz |
|
Murkam Przodkowo |
10 - 3 |
Wisła Długie Pole |
|
KS Kamienica Królewska |
1 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 2 |
Olimp Mierzeszyn |
|
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 16 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Eko-Prod Szemud |
0 - 5 |
Potok Pszczółki |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Olimp Mierzeszyn |
1 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
|
Olimpic Gdańsk |
4 - 2 |
Murkam Przodkowo |
|
Wisła Długie Pole |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Wda Lipusz |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Victoria Kaliska |
2 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Victoria Kaliska |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
GTS Rusocin |
0 - 2 |
Wda Lipusz |
|
Radunia Stężyca |
16 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
|
Murkam Przodkowo |
3 - 2 |
Olimp Mierzeszyn |
|
KS Kamienica Królewska |
4 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Eko-Prod Szemud |
0 - 11 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Potok Pszczółki |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
Murkam Przodkowo |
|
Olimp Mierzeszyn |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
3 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Wisła Długie Pole |
2 - 2 |
GTS Rusocin |
|
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Wda Lipusz |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
Victoria Kaliska |
9 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
GTS Rusocin |
1 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
6 - 0 |
Olimp Mierzeszyn |
|
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Murkam Przodkowo |
7 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
KS Kamienica Królewska |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Kolejka 20 - 3. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Eko-Prod Szemud |
1 - 8 |
KS Kamienica Królewska |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 3 |
Murkam Przodkowo |
|
Potok Pszczółki |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Olimp Mierzeszyn |
4 - 3 |
GTS Rusocin |
|
Olimpic Gdańsk |
4 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Wisła Długie Pole |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
|
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Wisła Długie Pole |
9 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
|
Wda Lipusz |
1 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
|
Victoria Kaliska |
8 - 1 |
Olimp Mierzeszyn |
|
GTS Rusocin |
3 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Murkam Przodkowo |
2 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
|
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Eko-Prod Szemud |
2 - 10 |
Murkam Przodkowo |
|
KS Kamienica Królewska |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Potok Pszczółki |
1 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 5 |
Victoria Kaliska |
|
Olimp Mierzeszyn |
3 - 2 |
Wda Lipusz |
|
Olimpic Gdańsk |
6 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Olimpic Gdańsk |
14 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
Wisła Długie Pole |
0 - 3 |
Olimp Mierzeszyn |
|
Wda Lipusz |
- |
Cartusia Kartuzy |
|
Victoria Kaliska |
- |
Potok Pszczółki |
|
GTS Rusocin |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Radunia Stężyca |
3 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Murkam Przodkowo |
|
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Eko-Prod Szemud |
- |
Polonia Gdańsk |
|
Murkam Przodkowo |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
KS Kamienica Królewska |
- |
GTS Rusocin |
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Victoria Kaliska |
|
Potok Pszczółki |
- |
Wda Lipusz |
|
Cartusia Kartuzy |
4 - 1 |
Wisła Długie Pole |
|
Olimp Mierzeszyn |
2 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
|
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Olimp Mierzeszyn |
8 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
Olimpic Gdańsk |
9 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Potok Pszczółki |
|
Wda Lipusz |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Victoria Kaliska |
- |
KS Kamienica Królewska |
|
GTS Rusocin |
- |
Murkam Przodkowo |
|
Radunia Stężyca |
- |
Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Eko-Prod Szemud |
- |
Radunia Stężyca |
|
Polonia Gdańsk |
- |
GTS Rusocin |
|
Murkam Przodkowo |
- |
Victoria Kaliska |
|
KS Kamienica Królewska |
- |
Wda Lipusz |
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Potok Pszczółki |
- |
Olimpic Gdańsk |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 2 |
Olimp Mierzeszyn |
|
|