Kolejka 1 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Grom Nowy Staw |
3 - 1 |
GKS Gardeja |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
5 - 1 |
Relax Ryjewo |
4 września 2011
4.09 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 11 |
Pogoń Prabuty |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
Pauza: Zawisza Czarne Dolne, |
Kolejka 2 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
11 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 września 2011
10.09 - 10:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
10 września 2011
10.09 - 12:00 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 3 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Błękitni Stare Pole |
7 - 2 |
GKS Gardeja |
18 września 2011
18.09 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
16 września 2011
16.09 - 17:30 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 11 |
Relax Ryjewo |
18 września 2011
18.09 - 11:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 4 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (16) |
GKS Gardeja |
3 - 6 |
Pogoń Prabuty |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
24 września 2011
24.09 - 10:00 |
Grom Nowy Staw |
8 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
25 września 2011
25.09 - 13:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 5 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (100) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
GKS Gardeja |
2 października 2011
2.10 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 14 |
Błękitni Stare Pole |
2 października 2011
2.10 - 11:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
1 - 20 |
Grom Nowy Staw |
1 października 2011
1.10 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 0 |
Olimpia Sztum |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Pauza: Relax Ryjewo, |
Kolejka 6 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (8) |
GKS Gardeja |
0 - 6 |
Olimpia Sztum |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
8 października 2011
8.10 - 10:00 |
Błękitni Stare Pole |
18 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
9 października 2011
9.10 - 13:30 |
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 7 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (77) |
Wisła Korzeniewo |
3 - 5 |
GKS Gardeja |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
0 - 12 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 października 2011
15.10 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 6 |
Grom Nowy Staw |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
7 - 1 |
Relax Ryjewo |
15 października 2011
15.10 - 13:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 8 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (42) |
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Relax Ryjewo |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 3 |
Olimpia Sztum |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Pogoń Prabuty |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
Wisła Korzeniewo |
16 - 2 |
Zawisza Czarne Dolne |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 9 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Zawisza Czarne Dolne |
0 - 17 |
GKS Gardeja |
29 października 2011
29.10 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
29 października 2011
29.10 - 10:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 4 |
Grom Nowy Staw |
29 października 2011
29.10 - 10:00 |
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 10 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (36) |
GKS Gardeja |
2 - 4 |
Grom Nowy Staw |
|
Relax Ryjewo |
2 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pogoń Prabuty |
12 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
|
Pauza: Zawisza Czarne Dolne, |
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Zawisza Czarne Dolne |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Wisła Korzeniewo |
0 - 6 |
Olimpia Sztum |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Błękitni Stare Pole |
4 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (7) |
GKS Gardeja |
2 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
Grom Nowy Staw |
5 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Relax Ryjewo |
2 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
|
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Pogoń Prabuty |
5 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Zawisza Czarne Dolne |
0 - 3 |
Relax Ryjewo |
|
Wisła Korzeniewo |
3 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 14 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GKS Gardeja |
4 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: Relax Ryjewo, |
Kolejka 15 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Olimpia Sztum |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Pogoń Prabuty |
12 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Zawisza Czarne Dolne |
0 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
Wisła Korzeniewo |
4 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 16 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (7) |
GKS Gardeja |
- |
Wisła Korzeniewo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Grom Nowy Staw |
4 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Relax Ryjewo |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 17 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Relax Ryjewo |
- |
GKS Gardeja |
|
Olimpia Sztum |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 4 |
Błękitni Stare Pole |
|
Zawisza Czarne Dolne |
0 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
|
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS Gardeja |
3 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 4 |
Pogoń Prabuty |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 5 |
Olimpia Sztum |
|
Grom Nowy Staw |
12 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Pauza: Wisła Korzeniewo, . |
|