Kolejka 1 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Delta Miłoradz |
0 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
4 - 5 |
Świt Radostowo |
10 września 2011
10.09 - 13:00 |
KP II Starogard Gdański |
3 - 6 |
Mewa Gniew |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 5 |
Pogoń Smętowo |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Kolejka 2 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Wierzyca Pelplin |
0 - 6 |
Pogoń Smętowo |
17 września 2011
17.09 - 10:00 |
Mewa Gniew |
3 - 5 |
Orzeł Subkowy |
17 września 2011
17.09 - 13:30 |
Świt Radostowo |
3 - 0 |
KP II Starogard Gdański |
18 września 2011
18.09 - 13:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
17 września 2011
17.09 - 10:00 |
Kolejka 3 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Gryf 2009 II Tczew |
4 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
24 września 2011
24.09 - 13:00 |
KP II Starogard Gdański |
2 - 7 |
Delta Miłoradz |
5 października 2011
5.10 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
Świt Radostowo |
25 września 2011
25.09 - 16:30 |
Pogoń Smętowo |
4 - 2 |
Mewa Gniew |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Wierzyca Pelplin |
1 - 11 |
Mewa Gniew |
1 października 2011
1.10 - 10:00 |
Świt Radostowo |
0 - 4 |
Pogoń Smętowo |
2 października 2011
2.10 - 12:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
11 - 1 |
KP II Starogard Gdański |
1 października 2011
1.10 - 13:00 |
Kolejka 5 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (37) |
KP II Starogard Gdański |
4 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
8 października 2011
8.10 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Mewa Gniew |
4 - 2 |
Świt Radostowo |
8 października 2011
8.10 - 13:30 |
Kolejka 6 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (108) |
Wierzyca Pelplin |
6 - 1 |
Świt Radostowo |
15 października 2011
15.10 - 10:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 3 |
Mewa Gniew |
15 października 2011
15.10 - 10:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
15 października 2011
15.10 - 13:00 |
KP II Starogard Gdański |
4 - 3 |
Orzeł Subkowy |
16 października 2011
16.10 - 15:00 |
Kolejka 7 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
6 - 0 |
KP II Starogard Gdański |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Mewa Gniew |
2 - 5 |
Gryf 2009 II Tczew |
22 października 2011
22.10 - 13:30 |
Świt Radostowo |
0 - 2 |
Delta Miłoradz |
22 października 2011
22.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Wierzyca Pelplin |
3 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Świt Radostowo |
4 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Mewa Gniew |
2 - 3 |
KP II Starogard Gdański |
|
Pogoń Smętowo |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
|
Kolejka 9 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Pogoń Smętowo |
5 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Orzeł Subkowy |
3 - 3 |
Mewa Gniew |
|
KP II Starogard Gdański |
4 - 2 |
Świt Radostowo |
|
Gryf 2009 II Tczew |
6 - 0 |
Delta Miłoradz |
|
Kolejka 10 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Wierzyca Pelplin |
2 - 4 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Delta Miłoradz |
4 - 3 |
KP II Starogard Gdański |
|
Świt Radostowo |
1 - 3 |
Orzeł Subkowy |
|
Mewa Gniew |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
|
Kolejka 11 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Mewa Gniew |
3 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
|
Pogoń Smętowo |
6 - 1 |
Świt Radostowo |
|
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Delta Miłoradz |
|
KP II Starogard Gdański |
1 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Kolejka 12 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Wierzyca Pelplin |
4 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
|
Gryf 2009 II Tczew |
10 - 2 |
Orzeł Subkowy |
|
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Pogoń Smętowo |
|
Świt Radostowo |
1 - 4 |
Mewa Gniew |
|
Kolejka 13 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Świt Radostowo |
6 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Mewa Gniew |
1 - 5 |
Delta Miłoradz |
|
Pogoń Smętowo |
2 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Orzeł Subkowy |
2 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
|
Kolejka 14 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Wierzyca Pelplin |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
|
KP II Starogard Gdański |
0 - 3 |
Pogoń Smętowo |
|
Gryf 2009 II Tczew |
12 - 2 |
Mewa Gniew |
|
Delta Miłoradz |
8 - 5 |
Świt Radostowo |
|
|