Kolejka 1 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 września 2011
3.09 - 15:30 |
Koral Dębnica |
11 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
3 września 2011
3.09 - 12:00 |
Piast Człuchów |
8 - 2 |
Stegna Parchowo |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
5 - 1 |
Sokół Wyczechy |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Urania Udorpie |
3 - 5 |
Brda Przechlewo |
3 września 2011
3.09 - 13:00 |
Kolejka 2 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 0 |
Brda Przechlewo |
10 września 2011
10.09 - 12:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 2 |
Urania Udorpie |
11 września 2011
11.09 - 13:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 5 |
Kolejarz Chojnice |
11 września 2011
11.09 - 12:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 6 |
Piast Człuchów |
11 września 2011
11.09 - 17:00 |
MKS Debrzno |
1 - 3 |
Koral Dębnica |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Koral Dębnica |
5 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
17 września 2011
17.09 - 15:00 |
Piast Człuchów |
2 - 1 |
MKS Debrzno |
18 września 2011
18.09 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
4 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
18 września 2011
18.09 - 14:00 |
Urania Udorpie |
5 - 2 |
Stegna Parchowo |
17 września 2011
17.09 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
8 - 2 |
Sokół Wyczechy |
18 września 2011
18.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
24 września 2011
24.09 - 12:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
25 września 2011
25.09 - 12:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
25 września 2011
25.09 - 16:30 |
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
25 września 2011
25.09 - 10:00 |
Koral Dębnica |
4 - 1 |
Piast Człuchów |
24 września 2011
24.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Piast Człuchów |
4 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
5 października 2011
5.10 - 16:30 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 3 |
Koral Dębnica |
1 października 2011
1.10 - 14:00 |
Urania Udorpie |
3 - 2 |
MKS Debrzno |
1 października 2011
1.10 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
5 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 1 |
Stegna Parchowo |
2 października 2011
2.10 - 12:30 |
Kolejka 6 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Drzewiarz Rzeczenica |
5 - 1 |
Stegna Parchowo |
8 października 2011
8.10 - 12:30 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 2 |
Sokół Wyczechy |
9 października 2011
9.10 - 16:00 |
MKS Debrzno |
4 - 2 |
Brda Przechlewo |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Koral Dębnica |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
8 października 2011
8.10 - 13:00 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Kolejka 7 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Kolejarz Chojnice |
3 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Urania Udorpie |
0 - 3 |
Piast Człuchów |
15 października 2011
15.10 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
5 - 2 |
Koral Dębnica |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
6 - 1 |
MKS Debrzno |
16 października 2011
16.10 - 12:30 |
Stegna Parchowo |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
16 października 2011
16.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
22 października 2011
22.10 - 12:00 |
MKS Debrzno |
2 - 3 |
Stegna Parchowo |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Koral Dębnica |
5 - 1 |
Sokół Wyczechy |
22 października 2011
22.10 - 13:00 |
Piast Człuchów |
6 - 1 |
Brda Przechlewo |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
Kolejarz Chojnice |
7 - 0 |
Urania Udorpie |
22 października 2011
22.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Urania Udorpie |
3 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
29 października 2011
29.10 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 4 |
Kolejarz Chojnice |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 5 |
Piast Człuchów |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 8 |
Koral Dębnica |
30 października 2011
30.10 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 2 |
MKS Debrzno |
29 października 2011
29.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 0 |
MKS Debrzno |
14 kwietnia 2012
14.04 - 11:30 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 2 |
Koral Dębnica |
14 kwietnia 2012
14.04 - 16:00 |
Stegna Parchowo |
1 - 4 |
Piast Człuchów |
15 kwietnia 2012
15.04 - 12:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 6 |
Kolejarz Chojnice |
15 kwietnia 2012
15.04 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 3 |
Urania Udorpie |
15 kwietnia 2012
15.04 - 12:00 |
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Brda Przechlewo |
0 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
22 kwietnia 2012
22.04 - 12:00 |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
21 kwietnia 2012
21.04 - 14:30 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 2 |
Stegna Parchowo |
22 kwietnia 2012
22.04 - 14:00 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
25 kwietnia 2012
25.04 - 17:30 |
Koral Dębnica |
6 - 1 |
MKS Debrzno |
21 kwietnia 2012
21.04 - 13:00 |
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 4 |
Koral Dębnica |
28 kwietnia 2012
28.04 - 10:30 |
MKS Debrzno |
6 - 3 |
Piast Człuchów |
2 maja 2012
2.05 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 5 |
Kolejarz Chojnice |
28 kwietnia 2012
28.04 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
29 kwietnia 2012
29.04 - 12:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 7 |
Brda Przechlewo |
29 kwietnia 2012
29.04 - 13:00 |
Kolejka 13 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Sokół Wyczechy |
0 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
6 maja 2012
6.05 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 3 |
Stegna Parchowo |
6 maja 2012
6.05 - 12:00 |
Urania Udorpie |
5 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
5 maja 2012
5.05 - 14:30 |
Kolejarz Chojnice |
4 - 0 |
MKS Debrzno |
6 maja 2012
6.05 - 14:00 |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Koral Dębnica |
23 maja 2012
23.05 - 17:00 |
Kolejka 14 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 4 |
Piast Człuchów |
9 maja 2012
9.05 - 17:00 |
Koral Dębnica |
2 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
12 maja 2012
12.05 - 13:00 |
MKS Debrzno |
4 - 0 |
Urania Udorpie |
12 maja 2012
12.05 - 12:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
12 maja 2012
12.05 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 0 |
Sokół Wyczechy |
13 maja 2012
13.05 - 12:00 |
Kolejka 15 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Stegna Parchowo |
0 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
20 maja 2012
20.05 - 12:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
20 maja 2012
20.05 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
5 - 3 |
MKS Debrzno |
20 maja 2012
20.05 - 12:00 |
Urania Udorpie |
1 - 3 |
Koral Dębnica |
19 maja 2012
19.05 - 14:30 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
16 maja 2012
16.05 - 17:00 |
Kolejka 16 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
26 maja 2012
26.05 - 10:30 |
Piast Człuchów |
6 - 0 |
Urania Udorpie |
26 maja 2012
26.05 - 11:00 |
Koral Dębnica |
10 - 3 |
Brda Przechlewo |
26 maja 2012
26.05 - 13:00 |
MKS Debrzno |
3 - 0 |
Sokół Wyczechy |
26 maja 2012
26.05 - 13:30 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 9 |
Stegna Parchowo |
26 maja 2012
26.05 - 14:00 |
Kolejka 17 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Kaszubia Studzienice |
0 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 czerwca 2012
2.06 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
1 - 3 |
MKS Debrzno |
3 czerwca 2012
3.06 - 12:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 3 |
Koral Dębnica |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 4 |
Piast Człuchów |
3 czerwca 2012
3.06 - 12:00 |
Urania Udorpie |
4 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:30 |
Kolejka 18 - 9/10. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Drzewiarz Rzeczenica |
5 - 1 |
Urania Udorpie |
10 czerwca 2012
10.06 - 11:30 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
9 czerwca 2012
9.06 - 14:00 |
drużyna gości nie stawiła się do zawodów. |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Sokół Wyczechy |
9 czerwca 2012
9.06 - 13:00 |
Koral Dębnica |
0 - 2 |
Stegna Parchowo |
9 czerwca 2012
9.06 - 13:00 |
MKS Debrzno |
13 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
10 czerwca 2012
10.06 - 13:30 |
|