Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Arka Gdynia SI |
18 - 0 |
Olivia Gdańsk |
27 sierpnia 2011
27.08 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
7 - 1 |
Orzeł Choczewo |
27 sierpnia 2011
27.08 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Stolem Gniewino |
28 sierpnia 2011
28.08 - 17:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
28 sierpnia 2011
28.08 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
6 - 4 |
Gedania Gdańsk |
27 sierpnia 2011
27.08 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Olivia Gdańsk |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
3 września 2011
3.09 - 10:30 |
Gedania Gdańsk |
1 - 10 |
Akademia Piłkarska LG |
4 września 2011
4.09 - 09:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
Orzeł Subkowy |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 6 |
GKS Żukowo |
4 września 2011
4.09 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
2 - 6 |
KP Starogard Gdański |
3 września 2011
3.09 - 12:00 |
Arka Gdynia SI |
19 - 1 |
Pomezania Malbork |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Pauza: Gryf 2009 Tczew, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Pomezania Malbork |
6 - 3 |
Olivia Gdańsk |
11 września 2011
11.09 - 16:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 5 |
Arka Gdynia SI |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
5 - 1 |
Orzeł Choczewo |
10 września 2011
10.09 - 10:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
11 września 2011
11.09 - 13:30 |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
10 września 2011
10.09 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
5 października 2011
5.10 - 17:30 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Olivia Gdańsk |
5 - 2 |
Gedania Gdańsk |
14 września 2011
14.09 - 15:30 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
14 września 2011
14.09 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
12 listopada 2011
12.11 - 11:00 |
Orzeł Choczewo |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 1 |
KP Starogard Gdański |
14 września 2011
14.09 - 18:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Gryf 2009 Tczew |
9 - 1 |
Olivia Gdańsk |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
9 - 2 |
Pomezania Malbork |
17 września 2011
17.09 - 19:00 |
GKS Żukowo |
0 - 5 |
Arka Gdynia SI |
17 września 2011
17.09 - 10:00 |
Akademia Piłkarska LG |
9 - 0 |
Orzeł Choczewo |
18 września 2011
18.09 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Stolem Gniewino |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 7 |
Chojniczanka Chojnice |
18 września 2011
18.09 - 18:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Olivia Gdańsk |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
24 września 2011
24.09 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
6 - 3 |
Gedania Gdańsk |
25 września 2011
25.09 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
8 - 0 |
Orzeł Subkowy |
24 września 2011
24.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
25 września 2011
25.09 - 16:00 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Pauza: Akademia Piłkarska LG, |
Kolejka 7 - 28. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KP Starogard Gdański |
4 - 0 |
Olivia Gdańsk |
5 października 2011
5.10 - 16:00 |
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
5 października 2011
5.10 |
Orzeł Subkowy |
3 - 2 |
Pomezania Malbork |
5 października 2011
5.10 - 16:30 |
Akademia Piłkarska LG |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
5 października 2011
5.10 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Orzeł Choczewo |
28 września 2011
28.09 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
28 września 2011
28.09 - 15:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Olivia Gdańsk |
1 - 4 |
Stolem Gniewino |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 12 |
Akademia Piłkarska LG |
1 października 2011
1.10 - 12:00 |
Gryf 2009 Tczew |
6 - 0 |
Orzeł Subkowy |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 5 |
GKS Żukowo |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GKS Żukowo |
6 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
8 października 2011
8.10 - 10:00 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
9 października 2011
9.10 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
Pomezania Malbork |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 14 |
Arka Gdynia SI |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 2 |
Orzeł Choczewo |
8 października 2011
8.10 - 17:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Olivia Gdańsk |
6 - 1 |
Orzeł Choczewo |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
6 - 5 |
Gedania Gdańsk |
15 października 2011
15.10 - 14:00 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
GKS Żukowo |
7 - 1 |
Orzeł Subkowy |
|
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Orzeł Subkowy |
2 - 3 |
Olivia Gdańsk |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
6 - 0 |
GKS Żukowo |
23 października 2011
23.10 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
22 października 2011
22.10 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 6 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Chojniczanka Chojnice |
10 - 3 |
Pomezania Malbork |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 6 |
Arka Gdynia SI |
22 października 2011
22.10 - 19:00 |
Pauza: Orzeł Choczewo, |
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Arka Gdynia SI |
14 - 0 |
Orzeł Choczewo |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 4 |
Stolem Gniewino |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orzeł Subkowy |
0 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Pauza: Olivia Gdańsk, |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Akademia Piłkarska LG |
11 - 0 |
Olivia Gdańsk |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
6 - 0 |
Orzeł Subkowy |
5 listopada 2011
5.11 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
5 listopada 2011
5.11 - 14:30 |
Stolem Gniewino |
2 - 5 |
Gryf 2009 Tczew |
6 listopada 2011
6.11 - 15:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
5 listopada 2011
5.11 - 12:00 |
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Olivia Gdańsk |
0 - 17 |
Arka Gdynia SI |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Stolem Gniewino |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Bałtyk Gdynia |
11 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
Akademia Piłkarska LG |
10 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
GKS Żukowo |
4 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Pomezania Malbork |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
|
Pauza: Gryf 2009 Tczew, |
Kolejka 16 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Olivia Gdańsk |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Stolem Gniewino |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 5 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Gedania Gdańsk |
7 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
6 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Akademia Piłkarska LG |
5 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Olivia Gdańsk |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Pomezania Malbork |
0 - 5 |
KP Starogard Gdański |
|
Arka Gdynia SI |
6 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Stolem Gniewino |
5 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 3 |
Stolem Gniewino |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Orzeł Subkowy |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
|
GKS Żukowo |
6 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Pauza: Akademia Piłkarska LG, |
Kolejka 20 - 3. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Pomezania Malbork |
1 - 4 |
Orzeł Subkowy |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Stolem Gniewino |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Stolem Gniewino |
4 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Akademia Piłkarska LG |
9 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Orzeł Subkowy |
2 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
|
GKS Żukowo |
4 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Olivia Gdańsk |
0 - 6 |
GKS Żukowo |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 1 |
Orzeł Subkowy |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Olivia Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Akademia Piłkarska LG |
5 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Orzeł Subkowy |
2 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Olivia Gdańsk |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
|
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Arka Gdynia SI |
10 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Pauza: Orzeł Choczewo, |
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Stolem Gniewino |
4 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
5 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Akademia Piłkarska LG |
20 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Pauza: Olivia Gdańsk, |
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Olivia Gdańsk |
0 - 7 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Orzeł Subkowy |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
|
GKS Żukowo |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Pauza: Arka Gdynia SI, . |
|