Liga Juniorów E1 - grupa Gdańsk I - rocznik 1994 - sezon 2004/2005
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.
Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
1 - 5 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
|
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Cisowa II Gdynia |
|
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
3 - 0 |
Cisowa II Gdynia |
|
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
|
Cisowa Gdynia |
1 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
|
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
|
Cisowa II Gdynia |
0 - 8 |
Gedania Gdańsk |
|
|
Pauza: SWSiEMP Arka Gdynia, |
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
6 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
|
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Cisowa II Gdynia |
|
|
Lechia Gdańsk |
3 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
|
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
|
Cisowa II Gdynia |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
|
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
8 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
|
Lechia Gdańsk |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
|
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
|
Pauza: Cisowa II Gdynia, |
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
|
Cisowa II Gdynia |
1 - 8 |
Gryf Wejherowo |
|
|
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Cisowa II Gdynia |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa II Gdynia |
0 - 12 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Cisowa Gdynia |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Cisowa II Gdynia |
|
Pauza: SWSiEMP Arka Gdynia, |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Cisowa II Gdynia |
0 - 6 |
Cisowa Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Cisowa II Gdynia |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
1 - 6 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Cisowa II Gdynia, |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Cisowa II Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, . |
|