Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (127) |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 1 |
Urania Udorpie |
21 sierpnia 2011
21.08 - 13:00 |
Start Miastko |
0 - 0 |
MKS Debrzno |
20 sierpnia 2011
20.08 - 13:00 |
Błękitni Motarzyno |
0 - 5 |
Kaszubia Studzienice |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:30 |
Orkan Gostkowo |
3 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
21 sierpnia 2011
21.08 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
Koral II Dębnica |
21 sierpnia 2011
21.08 - 14:00 |
Granit Koczała |
3 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Urania Udorpie |
2 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
Koral II Dębnica |
5 - 0 |
Granit Koczała |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 2 |
Orkan Gostkowo |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:00 |
MKS Debrzno |
3 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
28 sierpnia 2011
28.08 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 1 |
Start Miastko |
28 sierpnia 2011
28.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Start Miastko |
5 - 2 |
Urania Udorpie |
3 września 2011
3.09 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 5 |
Lipniczanka Lipnica |
3 września 2011
3.09 - 17:30 |
Orkan Gostkowo |
1 - 5 |
MKS Debrzno |
4 września 2011
4.09 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Granit Koczała |
2 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 7 |
Koral II Dębnica |
4 września 2011
4.09 - 15:30 |
w Dębnicy |
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Urania Udorpie |
1 - 4 |
Koral II Dębnica |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
Granit Koczała |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
MKS Debrzno |
5 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
11 września 2011
11.09 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 3 |
Orkan Gostkowo |
11 września 2011
11.09 - 13:00 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
10 września 2011
10.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Błękitni Motarzyno |
2 - 3 |
Urania Udorpie |
17 września 2011
17.09 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 4 |
Start Miastko |
18 września 2011
18.09 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
18 września 2011
18.09 - 14:00 |
Granit Koczała |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
17 września 2011
17.09 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
18 września 2011
18.09 - 14:00 |
Koral II Dębnica |
6 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
18 września 2011
18.09 - 15:30 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Urania Udorpie |
3 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 3 |
Koral II Dębnica |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
25 września 2011
25.09 - 15:30 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 3 |
Granit Koczała |
25 września 2011
25.09 - 13:00 |
Start Miastko |
1 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 4 |
Orkan Gostkowo |
24 września 2011
24.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (159) |
Orkan Gostkowo |
3 - 0 |
Urania Udorpie |
2 października 2011
2.10 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
6 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Granit Koczała |
1 - 2 |
Start Miastko |
1 października 2011
1.10 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Koral II Dębnica |
0 - 3 |
MKS Debrzno |
2 października 2011
2.10 - 15:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Urania Udorpie |
0 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 października 2011
9.10 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
6 - 2 |
Koral II Dębnica |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
8 października 2011
8.10 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
5 - 4 |
Granit Koczała |
8 października 2011
8.10 - 16:30 |
Orkan Gostkowo |
1 - 5 |
Zawisza Borzytuchom |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 0 |
Urania Udorpie |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Granit Koczała |
2 - 4 |
Orkan Gostkowo |
15 października 2011
15.10 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Koral II Dębnica |
0 - 0 |
Start Miastko |
16 października 2011
16.10 - 14:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
MKS Debrzno |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Urania Udorpie |
1 - 3 |
MKS Debrzno |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
Start Miastko |
3 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
22 października 2011
22.10 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 0 |
Koral II Dębnica |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
goście nie przyjechali |
Orkan Gostkowo |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
7 - 0 |
Granit Koczała |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Granit Koczała |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
29 października 2011
29.10 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Koral II Dębnica |
4 - 2 |
Orkan Gostkowo |
30 października 2011
30.10 - 14:40 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 2 |
Start Miastko |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Urania Udorpie |
0 - 4 |
Lipniczanka Lipnica |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
MKS Debrzno |
1 - 0 |
Start Miastko |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
6 listopada 2011
6.11 - 13:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
6 listopada 2011
6.11 - 10:30 |
Koral II Dębnica |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
6 listopada 2011
6.11 - 14:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Granit Koczała |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 0 |
Urania Udorpie |
13 listopada 2011
13.11 - 14:00 |
Granit Koczała |
2 - 2 |
Koral II Dębnica |
13 listopada 2011
13.11 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
13 listopada 2011
13.11 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
13 listopada 2011
13.11 - 13:00 |
Błękitni Motarzyno |
0 - 7 |
MKS Debrzno |
13 listopada 2011
13.11 - 13:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
12 listopada 2011
12.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (118) |
Urania Udorpie |
2 - 4 |
Start Miastko |
31 marca 2012
31.03 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
7 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
31 marca 2012
31.03 - 15:00 |
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
7 kwietnia 2012
7.04 - 16:30 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
1 kwietnia 2012
1.04 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 2 |
Granit Koczała |
1 kwietnia 2012
1.04 - 16:30 |
Koral II Dębnica |
1 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 kwietnia 2012
1.04 - 14:00 |
w Tuchomiu |
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Koral II Dębnica |
4 - 0 |
Urania Udorpie |
15 kwietnia 2012
15.04 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
8 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
15 kwietnia 2012
15.04 - 14:00 |
w Gałąźni Wielkiej |
Granit Koczała |
0 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
14 kwietnia 2012
14.04 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 0 |
MKS Debrzno |
15 kwietnia 2012
15.04 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
15 kwietnia 2012
15.04 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
0 - 3 |
Start Miastko |
14 kwietnia 2012
14.04 - 16:30 |
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Urania Udorpie |
3 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
21 kwietnia 2012
21.04 - 17:00 |
Start Miastko |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
21 kwietnia 2012
21.04 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
21 kwietnia 2012
21.04 - 15:00 |
MKS Debrzno |
0 - 1 |
Granit Koczała |
22 kwietnia 2012
22.04 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
22 kwietnia 2012
22.04 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 4 |
Koral II Dębnica |
22 kwietnia 2012
22.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
29 kwietnia 2012
29.04 - 16:30 |
Koral II Dębnica |
2 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
29 kwietnia 2012
29.04 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 - 4 |
MKS Debrzno |
29 kwietnia 2012
29.04 - 14:00 |
Granit Koczała |
0 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
29 kwietnia 2012
29.04 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 3 |
Start Miastko |
29 kwietnia 2012
29.04 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
29 kwietnia 2012
29.04 - 14:00 |
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
Orkan Gostkowo |
5 maja 2012
5.05 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 5 |
Zawisza Borzytuchom |
5 maja 2012
5.05 - 17:00 |
Start Miastko |
2 - 0 |
Granit Koczała |
5 maja 2012
5.05 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 maja 2012
5.05 - 16:00 |
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Koral II Dębnica |
5 maja 2012
5.05 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
6 maja 2012
6.05 - 15:00 |
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Kaszubia Studzienice |
5 - 0 |
Urania Udorpie |
13 maja 2012
13.05 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 2 |
MKS Debrzno |
13 maja 2012
13.05 - 14:00 |
Koral II Dębnica |
3 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
13 maja 2012
13.05 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 3 |
Start Miastko |
13 maja 2012
13.05 - 14:00 |
Granit Koczała |
3 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
12 maja 2012
12.05 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 1 |
Orkan Gostkowo |
13 maja 2012
13.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Urania Udorpie |
0 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
19 maja 2012
19.05 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 0 |
Granit Koczała |
20 maja 2012
20.05 - 13:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
19 maja 2012
19.05 - 17:00 |
Start Miastko |
0 - 2 |
Koral II Dębnica |
19 maja 2012
19.05 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
7 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
19 maja 2012
19.05 - 16:00 |
MKS Debrzno |
5 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
19 maja 2012
19.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (40) |
MKS Debrzno |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
27 maja 2012
27.05 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
27 maja 2012
27.05 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 4 |
Start Miastko |
27 maja 2012
27.05 - 14:00 |
Koral II Dębnica |
10 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
27 maja 2012
27.05 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 - 2 |
Orkan Gostkowo |
27 maja 2012
27.05 - 14:00 |
Granit Koczała |
0 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
26 maja 2012
26.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (122) |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
Granit Koczała |
3 czerwca 2012
3.06 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 czerwca 2012
3.06 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Koral II Dębnica |
3 czerwca 2012
3.06 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 czerwca 2012
3.06 - 16:00 |
Start Miastko |
3 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
3 czerwca 2012
3.06 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 1 |
MKS Debrzno |
3 czerwca 2012
3.06 - 16:00 |
|