Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (88) |
Barka Łebno |
1 - 1 |
Wisła Steblewo |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
Sporting Leźno |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:00 |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
20 sierpnia 2011
20.08 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 2 |
GTS Rusocin |
20 sierpnia 2011
20.08 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
0 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 2 |
Korona Cedry Małe |
|
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Wisła Steblewo |
1 - 0 |
Korona Cedry Małe |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
GTS Rusocin |
1 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
28 sierpnia 2011
28.08 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 0 |
Morena Gdańsk |
27 sierpnia 2011
27.08 - 13:00 |
Sporting Leźno |
9 - 0 |
KS Sulmin |
28 sierpnia 2011
28.08 - 11:00 |
Barka Łebno |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
28 sierpnia 2011
28.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Wisła Steblewo |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
KS Sulmin |
2 - 1 |
Barka Łebno |
3 września 2011
3.09 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 2 |
Sporting Leźno |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
1 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 4 |
GTS Rusocin |
4 września 2011
4.09 - 15:00 |
Korona Cedry Małe |
0 - 3 |
Motława Suchy Dąb |
4 września 2011
4.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Wisła Steblewo |
3 - 4 |
Motława Suchy Dąb |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
GTS Rusocin |
0 - 8 |
Korona Cedry Małe |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
10 września 2011
10.09 - 13:00 |
Sporting Leźno |
1 - 0 |
Tęcza Siwiałka |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Barka Łebno |
2 - 6 |
Morena Gdańsk |
11 września 2011
11.09 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
KS Sulmin |
11 września 2011
11.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Wisła Steblewo |
17 września 2011
17.09 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
4 - 0 |
Barka Łebno |
18 września 2011
18.09 - 12:30 |
EPT Grabiny Zameczek |
0 - 3 |
Sporting Leźno |
|
Korona Cedry Małe |
1 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
|
Motława Suchy Dąb |
2 - 0 |
GTS Rusocin |
17 września 2011
17.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Wisła Steblewo |
2 - 3 |
GTS Rusocin |
25 września 2011
25.09 - 13:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
24 września 2011
24.09 - 13:00 |
Sporting Leźno |
2 - 0 |
Korona Cedry Małe |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
Barka Łebno |
0 - 4 |
EPT Grabiny Zameczek |
25 września 2011
25.09 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
5 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
24 września 2011
24.09 - 15:00 |
KS Sulmin |
0 - 1 |
Morena Gdańsk |
24 września 2011
24.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Morena Gdańsk |
2 - 3 |
Wisła Steblewo |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
1 - 2 |
KS Sulmin |
1 października 2011
1.10 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
2 października 2011
2.10 - 15:00 |
Korona Cedry Małe |
5 - 0 |
Barka Łebno |
2 października 2011
2.10 - 13:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 1 |
Sporting Leźno |
1 października 2011
1.10 - 15:00 |
GTS Rusocin |
2 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
2 października 2011
2.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Wisła Steblewo |
1 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
9 października 2011
9.10 - 12:00 |
Sporting Leźno |
3 - 0 |
GTS Rusocin |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
Barka Łebno |
1 - 4 |
Motława Suchy Dąb |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Korona Cedry Małe |
8 października 2011
8.10 - 15:00 |
KS Sulmin |
2 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
8 października 2011
8.10 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Tęcza Siwiałka |
5 - 2 |
Wisła Steblewo |
15 października 2011
15.10 - 16:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 0 |
Morena Gdańsk |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
Korona Cedry Małe |
1 - 2 |
KS Sulmin |
16 października 2011
16.10 - 13:00 |
Motława Suchy Dąb |
4 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
15 października 2011
15.10 - 13:00 |
GTS Rusocin |
1 - 3 |
Barka Łebno |
16 października 2011
16.10 - 12:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 1 |
Sporting Leźno |
15 października 2011
15.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Wisła Steblewo |
3 - 2 |
Sporting Leźno |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Barka Łebno |
2 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
7 - 0 |
GTS Rusocin |
23 października 2011
23.10 - 12:00 |
KS Sulmin |
4 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
22 października 2011
22.10 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 1 |
Korona Cedry Małe |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
22 października 2011
22.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 0 |
Wisła Steblewo |
29 października 2011
29.10 - 15:00 |
Korona Cedry Małe |
0 - 3 |
Tęcza Siwiałka |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
vo, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 1 |
Morena Gdańsk |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
GTS Rusocin |
4 - 0 |
KS Sulmin |
30 października 2011
30.10 - 12:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
29 października 2011
29.10 - 13:00 |
Sporting Leźno |
1 - 2 |
Barka Łebno |
30 października 2011
30.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Wisła Steblewo |
2 - 0 |
Barka Łebno |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
Sporting Leźno |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
6 listopada 2011
6.11 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 2 |
KS Sulmin |
5 listopada 2011
5.11 - 13:00 |
GTS Rusocin |
2 - 1 |
Morena Gdańsk |
6 listopada 2011
6.11 - 12:00 |
Motława Suchy Dąb |
3 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
5 listopada 2011
5.11 - 13:30 |
Korona Cedry Małe |
0 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
vo,w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2 |
Kolejka 13 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Korona Cedry Małe |
3 - 1 |
Wisła Steblewo |
25 marca 2012
25.03 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
25 marca 2012
25.03 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
2 - 4 |
GTS Rusocin |
25 marca 2012
25.03 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
24 marca 2012
24.03 - 11:00 |
brak kart zdrowia |
KS Sulmin |
0 - 4 |
Sporting Leźno |
24 marca 2012
24.03 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
Barka Łebno |
25 marca 2012
25.03 - 11:00 |
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Wisła Steblewo |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
1 kwietnia 2012
1.04 - 12:00 |
Barka Łebno |
1 - 1 |
KS Sulmin |
1 kwietnia 2012
1.04 - 13:00 |
Sporting Leźno |
3 - 1 |
Morena Gdańsk |
1 kwietnia 2012
1.04 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
1 kwietnia 2012
1.04 - 11:00 |
GTS Rusocin |
1 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 kwietnia 2012
1.04 - 11:00 |
Motława Suchy Dąb |
3 - 0 |
Korona Cedry Małe |
31 marca 2012
31.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Motława Suchy Dąb |
1 - 3 |
Wisła Steblewo |
14 kwietnia 2012
14.04 - 15:00 |
Korona Cedry Małe |
3 - 0 |
GTS Rusocin |
15 kwietnia 2012
15.04 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 7 |
Portowiec Gdańsk |
15 kwietnia 2012
15.04 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
1 - 6 |
Sporting Leźno |
15 kwietnia 2012
15.04 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 2 |
Barka Łebno |
14 kwietnia 2012
14.04 - 11:00 |
KS Sulmin |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
14 kwietnia 2012
14.04 - 15:30 |
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Wisła Steblewo |
6 - 0 |
KS Sulmin |
22 kwietnia 2012
22.04 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 0 |
Morena Gdańsk |
22 kwietnia 2012
22.04 - 12:00 |
Barka Łebno |
2 - 0 |
Tęcza Siwiałka |
22 kwietnia 2012
22.04 - 14:00 |
Sporting Leźno |
5 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
22 kwietnia 2012
22.04 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 1 |
Korona Cedry Małe |
21 kwietnia 2012
21.04 - 11:00 |
GTS Rusocin |
1 - 3 |
Motława Suchy Dąb |
21 kwietnia 2012
21.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GTS Rusocin |
2 - 2 |
Wisła Steblewo |
28 kwietnia 2012
28.04 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
3 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
28 kwietnia 2012
28.04 - 15:00 |
Korona Cedry Małe |
1 - 3 |
Sporting Leźno |
29 kwietnia 2012
29.04 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
0 - 0 |
Barka Łebno |
29 kwietnia 2012
29.04 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
29 kwietnia 2012
29.04 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
8 - 2 |
KS Sulmin |
28 kwietnia 2012
28.04 - 11:00 |
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Wisła Steblewo |
2 - 4 |
Morena Gdańsk |
6 maja 2012
6.05 - 12:00 |
KS Sulmin |
3 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
5 maja 2012
5.05 - 15:30 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
6 maja 2012
6.05 - 16:00 |
Barka Łebno |
2 - 0 |
Korona Cedry Małe |
6 maja 2012
6.05 - 13:00 |
Sporting Leźno |
4 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
6 maja 2012
6.05 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 0 |
GTS Rusocin |
5 maja 2012
5.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Portowiec Gdańsk |
0 - 2 |
Wisła Steblewo |
12 maja 2012
12.05 - 11:00 |
GTS Rusocin |
2 - 6 |
Sporting Leźno |
12 maja 2012
12.05 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 1 |
Barka Łebno |
12 maja 2012
12.05 - 16:00 |
Korona Cedry Małe |
3 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
13 maja 2012
13.05 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 4 |
KS Sulmin |
13 maja 2012
13.05 - 11:00 |
Tęcza Siwiałka |
0 - 4 |
Morena Gdańsk |
13 maja 2012
13.05 - 15:00 |
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Wisła Steblewo |
2 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
20 maja 2012
20.05 - 14:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
19 maja 2012
19.05 - 11:00 |
KS Sulmin |
3 - 3 |
Korona Cedry Małe |
19 maja 2012
19.05 - 15:30 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
19 maja 2012
19.05 - 16:00 |
Barka Łebno |
2 - 2 |
GTS Rusocin |
20 maja 2012
20.05 - 13:00 |
Sporting Leźno |
4 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
20 maja 2012
20.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Sporting Leźno |
8 - 0 |
Wisła Steblewo |
27 maja 2012
27.05 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 0 |
Barka Łebno |
27 maja 2012
27.05 - 11:00 |
GTS Rusocin |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
26 maja 2012
26.05 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 0 |
KS Sulmin |
26 maja 2012
26.05 - 16:00 |
Korona Cedry Małe |
2 - 0 |
Morena Gdańsk |
27 maja 2012
27.05 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 5 |
Tęcza Siwiałka |
27 maja 2012
27.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Wisła Steblewo |
1 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
Tęcza Siwiałka |
1 - 4 |
Korona Cedry Małe |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 6 |
Motława Suchy Dąb |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
KS Sulmin |
0 - 2 |
GTS Rusocin |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
Barka Łebno |
0 - 3 |
Sporting Leźno |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
|