Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Gdynia |
1 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
11 - 1 |
Rozstaje II Gdańsk |
|
EPT Grabiny Zameczek |
0 - 13 |
Orlik Sopot |
|
Lechia Gdańsk |
11 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
2 - 6 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Orlik Sopot |
0 - 13 |
Lechia Gdańsk |
|
Rozstaje II Gdańsk |
20 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Sztorm Gdynia |
0 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
7 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
4 - 0 |
Sztorm Gdynia |
|
EPT Grabiny Zameczek |
0 - 27 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
19 - 0 |
Rozstaje II Gdańsk |
|
Bałtyk II Gdynia |
4 - 1 |
Orlik Sopot |
|
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
6 - 4 |
Orlik Sopot |
|
Rozstaje II Gdańsk |
1 - 7 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 8 |
Lechia Gdańsk |
|
Sztorm Gdynia |
17 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
|
Iskra Gdynia |
3 - 3 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rozstaje Gdańsk |
3 - 5 |
Portowiec Gdańsk |
|
EPT Grabiny Zameczek |
0 - 20 |
Iskra Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Sztorm Gdynia |
|
Bałtyk II Gdynia |
2 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
Orlik Sopot |
9 - 1 |
Rozstaje II Gdańsk |
|
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
6 - 2 |
Rozstaje II Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
7 - 0 |
Orlik Sopot |
|
Sztorm Gdynia |
0 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
1 - 5 |
Lechia Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
26 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
|
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
EPT Grabiny Zameczek |
0 - 16 |
Portowiec Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
10 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Bałtyk II Gdynia |
1 - 5 |
Iskra Gdynia |
|
Orlik Sopot |
0 - 5 |
Sztorm Gdynia |
|
Rozstaje II Gdańsk |
2 - 6 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Sztorm Gdynia |
3 - 0 |
Rozstaje II Gdańsk |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości |
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Orlik Sopot |
|
Rozstaje Gdańsk |
8 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
|
EPT Grabiny Zameczek |
0 - 40 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
14 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Bałtyk II Gdynia |
20 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
|
Orlik Sopot |
2 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Rozstaje II Gdańsk |
1 - 11 |
Iskra Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Sztorm Gdynia |
|
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
- |
Sztorm Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
- |
Iskra Gdynia |
|
Rozstaje II Gdańsk |
- |
Rozstaje Gdańsk |
|
Orlik Sopot |
- |
EPT Grabiny Zameczek |
|
Bałtyk II Gdynia |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia |
- |
Portowiec Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
- |
Orlik Sopot |
|
EPT Grabiny Zameczek |
- |
Rozstaje II Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
- |
Gedania Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
- |
Sztorm Gdynia |
|
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
- |
Iskra Gdynia |
|
Sztorm Gdynia |
- |
Rozstaje Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
- |
EPT Grabiny Zameczek |
|
Rozstaje II Gdańsk |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Orlik Sopot |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orlik Sopot |
- |
Portowiec Gdańsk |
|
Bałtyk II Gdynia |
- |
Rozstaje II Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
- |
Gedania Gdańsk |
|
EPT Grabiny Zameczek |
- |
Sztorm Gdynia |
|
Rozstaje Gdańsk |
- |
Iskra Gdynia |
|
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
- |
Rozstaje Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
- |
EPT Grabiny Zameczek |
|
Sztorm Gdynia |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
Rozstaje II Gdańsk |
- |
Orlik Sopot |
|
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rozstaje II Gdańsk |
- |
Portowiec Gdańsk |
|
Orlik Sopot |
- |
Gedania Gdańsk |
|
Bałtyk II Gdynia |
- |
Sztorm Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
- |
Iskra Gdynia |
|
EPT Grabiny Zameczek |
- |
Rozstaje Gdańsk |
|
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
- |
EPT Grabiny Zameczek |
|
Rozstaje Gdańsk |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
Sztorm Gdynia |
- |
Orlik Sopot |
|
Gedania Gdańsk |
- |
Rozstaje II Gdańsk |
|
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
- |
Portowiec Gdańsk |
|
Rozstaje II Gdańsk |
- |
Sztorm Gdynia |
|
Orlik Sopot |
- |
Iskra Gdynia |
|
Bałtyk II Gdynia |
- |
Rozstaje Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
- |
EPT Grabiny Zameczek |
|
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
- |
Lechia Gdańsk |
|
EPT Grabiny Zameczek |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
Rozstaje Gdańsk |
- |
Orlik Sopot |
|
Iskra Gdynia |
- |
Rozstaje II Gdańsk |
|
Sztorm Gdynia |
- |
Gedania Gdańsk |
|
|