Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Galactic Opalenie |
4 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
Restal Agri Kulice |
2 - 1 |
KP II Starogard Gdański |
|
Sokół Lubichowo |
8 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Centrum Pelplin |
2 - 2 |
Weber Szprudowo |
5 września 2010
5.09 - 11:00 |
Pauza: Świt Radostowo, |
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
KP II Starogard Gdański |
1 - 1 |
Sokół Lubichowo |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 1 |
Restal Agri Kulice |
11 września 2010
11.09 - 12:00 |
Świt Radostowo |
2 - 10 |
Galactic Opalenie |
12 września 2010
12.09 - 13:00 |
mecz w Wielkim Garcu |
Pauza: Weber Szprudowo, |
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Restal Agri Kulice |
7 - 0 |
Świt Radostowo |
18 września 2010
18.09 - 14:30 |
Sokół Lubichowo |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
19 września 2010
19.09 - 15:00 |
Centrum Pelplin |
10 - 2 |
KP II Starogard Gdański |
|
Weber Szprudowo |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
18 września 2010
18.09 - 11:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Pauza: Galactic Opalenie, |
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (36) |
KP II Starogard Gdański |
2 - 7 |
Weber Szprudowo |
25 września 2010
25.09 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Świt Radostowo |
0 - 7 |
Sokół Lubichowo |
|
mecz w Wielkim Garcu |
Galactic Opalenie |
4 - 3 |
Restal Agri Kulice |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
Pauza: Gryf 2009 II Tczew, |
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Sokół Lubichowo |
7 - 0 |
Galactic Opalenie |
3 października 2010
3.10 - 15:00 |
Centrum Pelplin |
5 - 0 |
Świt Radostowo |
|
Weber Szprudowo |
9 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 października 2010
2.10 - 11:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
KP II Starogard Gdański |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Pauza: Restal Agri Kulice, |
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Świt Radostowo |
1 - 11 |
Weber Szprudowo |
|
mecz w Wielkim Garcu |
Galactic Opalenie |
0 - 3 |
Centrum Pelplin |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3 |
Restal Agri Kulice |
0 - 0 |
Sokół Lubichowo |
9 października 2010
9.10 - 13:00 |
Pauza: KP II Starogard Gdański, |
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Centrum Pelplin |
7 - 1 |
Restal Agri Kulice |
|
Weber Szprudowo |
9 - 3 |
Galactic Opalenie |
16 października 2010
16.10 - 11:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 0 |
Świt Radostowo |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 5:0 |
KP II Starogard Gdański |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pauza: Sokół Lubichowo, |
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Świt Radostowo |
0 - 16 |
KP II Starogard Gdański |
24 października 2010
24.10 - 13:00 |
mecz w Wielkim Garcu |
Galactic Opalenie |
3 - 5 |
Gryf 2009 II Tczew |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
Restal Agri Kulice |
3 - 4 |
Weber Szprudowo |
23 października 2010
23.10 - 12:00 |
Sokół Lubichowo |
1 - 4 |
Centrum Pelplin |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Weber Szprudowo |
5 - 0 |
Sokół Lubichowo |
30 października 2010
30.10 - 10:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 0 |
Restal Agri Kulice |
|
KP II Starogard Gdański |
4 - 2 |
Galactic Opalenie |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Świt Radostowo |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Pauza: Centrum Pelplin, |
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 2 |
Galactic Opalenie |
|
KP II Starogard Gdański |
2 - 3 |
Restal Agri Kulice |
|
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 1 |
Sokół Lubichowo |
|
Weber Szprudowo |
5 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
Pauza: Świt Radostowo, |
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Centrum Pelplin |
2 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Sokół Lubichowo |
0 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
|
Restal Agri Kulice |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Galactic Opalenie |
0 - 3 |
Świt Radostowo |
|
Brak ważnych kart zdrowia gospodarzy |
Pauza: Weber Szprudowo, |
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Świt Radostowo |
1 - 2 |
Restal Agri Kulice |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 1 |
Sokół Lubichowo |
|
KP II Starogard Gdański |
4 - 3 |
Centrum Pelplin |
|
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 4 |
Weber Szprudowo |
|
Pauza: Galactic Opalenie, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Weber Szprudowo |
3 - 1 |
KP II Starogard Gdański |
|
Centrum Pelplin |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Sokół Lubichowo |
12 - 3 |
Świt Radostowo |
|
Restal Agri Kulice |
6 - 0 |
Galactic Opalenie |
|
Pauza: Gryf 2009 II Tczew, |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Galactic Opalenie |
1 - 4 |
Sokół Lubichowo |
|
Świt Radostowo |
3 - 8 |
Centrum Pelplin |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 5 |
Weber Szprudowo |
|
KP II Starogard Gdański |
2 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Pauza: Restal Agri Kulice, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Gryf 2009 II Tczew |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Weber Szprudowo |
- |
Świt Radostowo |
|
Centrum Pelplin |
- |
Galactic Opalenie |
|
Sokół Lubichowo |
- |
Restal Agri Kulice |
|
Pauza: KP II Starogard Gdański, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Restal Agri Kulice |
- |
Centrum Pelplin |
|
Galactic Opalenie |
- |
Weber Szprudowo |
|
Świt Radostowo |
- |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
KP II Starogard Gdański |
|
Pauza: Sokół Lubichowo, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
KP II Starogard Gdański |
- |
Świt Radostowo |
|
Gryf 2009 II Tczew |
- |
Galactic Opalenie |
|
Weber Szprudowo |
- |
Restal Agri Kulice |
|
Centrum Pelplin |
- |
Sokół Lubichowo |
|
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Sokół Lubichowo |
- |
Weber Szprudowo |
|
Restal Agri Kulice |
- |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Galactic Opalenie |
- |
KP II Starogard Gdański |
|
Świt Radostowo |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pauza: Centrum Pelplin, . |
|