Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (27) |
KP Sopot |
2 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Jedynka Reda |
3 - 1 |
Salos Rumia |
|
MKS Władysławowo |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Stolem Gniewino |
1 - 6 |
Orkan Rumia |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 4 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 3 |
Karlikowo Sopot |
|
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- - - |
Karlikowo Sopot |
|
obustronny vo,brak dokumentów tożsamości obu drużyn,na boisku 1:1 |
Bałtyk III Gdynia |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Orkan Rumia |
1 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
Gryf Wejherowo |
9 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Salos Rumia |
1 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
KP Sopot |
0 - 4 |
Jedynka Reda |
|
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Jedynka Reda |
5 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
KP Sopot |
|
Stolem Gniewino |
1 - 2 |
Salos Rumia |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 6 |
Gryf Wejherowo |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 4 |
Orkan Rumia |
|
Karlikowo Sopot |
0 - 2 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 5 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Orkan Rumia |
2 - 2 |
Karlikowo Sopot |
|
Gryf Wejherowo |
13 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Salos Rumia |
3 - 8 |
Korona Żelistrzewo |
|
KP Sopot |
3 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Jedynka Reda |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnikó drużyny gospodarzy,na boisku 5:3 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (34) |
MKS Władysławowo |
8 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
14 listopada 2010
14.11 |
Stolem Gniewino |
3 - 2 |
Jedynka Reda |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 1 |
KP Sopot |
14 listopada 2010
14.11 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Salos Rumia |
|
Karlikowo Sopot |
0 - 8 |
Gryf Wejherowo |
|
Bałtyk III Gdynia |
5 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Salos Rumia |
3 - 0 |
Karlikowo Sopot |
|
KP Sopot |
2 - 5 |
Kaszuby Połchowo |
|
Jedynka Reda |
0 - 6 |
Korona Żelistrzewo |
|
MKS Władysławowo |
3 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (100) |
Stolem Gniewino |
8 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
Kaszuby Połchowo |
4 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Karlikowo Sopot |
6 - 2 |
KP Sopot |
|
Bałtyk III Gdynia |
1 - 2 |
Salos Rumia |
|
Orkan Rumia |
0 - 7 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 9 |
Gryf Wejherowo |
|
Salos Rumia |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
|
KP Sopot |
2 - 4 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Jedynka Reda |
3 - 1 |
Karlikowo Sopot |
|
MKS Władysławowo |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Stolem Gniewino |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Korona Żelistrzewo |
10 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 4 |
Stolem Gniewino |
|
Karlikowo Sopot |
2 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
Bałtyk III Gdynia |
2 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Orkan Rumia |
3 - 0 |
KP Sopot |
|
Gryf Wejherowo |
6 - 1 |
Salos Rumia |
|
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 1 |
Salos Rumia |
|
KP Sopot |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Jedynka Reda |
1 - 1 |
Orkan Rumia |
|
MKS Władysławowo |
5 - 0 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
Karlikowo Sopot |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Kaszuby Połchowo |
9 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Karlikowo Sopot |
2 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
Bałtyk III Gdynia |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Orkan Rumia |
1 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Salos Rumia |
0 - 6 |
KP Sopot |
|
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 4 |
KP Sopot |
|
Salos Rumia |
2 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Orkan Rumia |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Bałtyk III Gdynia |
8 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Karlikowo Sopot |
1 - 11 |
Kaszuby Połchowo |
|
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Karlikowo Sopot |
2 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Stolem Gniewino |
1 - 5 |
Gryf Wejherowo |
|
MKS Władysławowo |
6 - 1 |
Salos Rumia |
|
Jedynka Reda |
3 - 0 |
KP Sopot |
|
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Jedynka Reda |
|
KP Sopot |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
Salos Rumia |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Orkan Rumia |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Bałtyk III Gdynia |
2 - 0 |
Karlikowo Sopot |
|
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Bałtyk III Gdynia |
5 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Karlikowo Sopot |
1 - 7 |
Orkan Rumia |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 9 |
Gryf Wejherowo |
|
Korona Żelistrzewo |
5 - 0 |
Salos Rumia |
|
Stolem Gniewino |
9 - 2 |
KP Sopot |
|
MKS Władysławowo |
1 - 2 |
Jedynka Reda |
|
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
Jedynka Reda |
4 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
KP Sopot |
2 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
|
Salos Rumia |
4 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Gryf Wejherowo |
6 - 0 |
Karlikowo Sopot |
|
Orkan Rumia |
3 - 1 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Orkan Rumia |
6 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Bałtyk III Gdynia |
0 - 5 |
Gryf Wejherowo |
|
Karlikowo Sopot |
0 - 7 |
Salos Rumia |
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 3 |
KP Sopot |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 7 |
Jedynka Reda |
|
Stolem Gniewino |
1 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
MKS Władysławowo |
1 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
Jedynka Reda |
5 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
KP Sopot |
1 - 1 |
Karlikowo Sopot |
|
Salos Rumia |
0 - 1 |
Bałtyk III Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
6 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
goście nie przyjechali |
Orkan Rumia |
0 - 0 |
Salos Rumia |
|
Bałtyk III Gdynia |
2 - 2 |
KP Sopot |
|
Karlikowo Sopot |
0 - 4 |
Jedynka Reda |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
|
Stolem Gniewino |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
MKS Władysławowo |
13 - 0 |
Karlikowo Sopot |
|
Jedynka Reda |
5 - 1 |
Bałtyk III Gdynia |
|
KP Sopot |
1 - 5 |
Orkan Rumia |
|
Salos Rumia |
0 - 6 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Salos Rumia |
4 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Gryf Wejherowo |
11 - 1 |
KP Sopot |
|
Orkan Rumia |
0 - 4 |
Jedynka Reda |
|
Bałtyk III Gdynia |
1 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Karlikowo Sopot |
0 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
|
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
|
Korona Żelistrzewo |
8 - 0 |
Karlikowo Sopot |
|
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Bałtyk III Gdynia |
|
MKS Władysławowo |
4 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Jedynka Reda |
1 - 5 |
Gryf Wejherowo |
|
KP Sopot |
0 - 1 |
Salos Rumia |
|
|