Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Meteor Pinczyn |
1 - 4 |
Sławek Borzechowo |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
KS Rajkowy |
3 - 5 |
Orzeł Borkowo |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:00 |
LZS Więckowy |
0 - 1 |
Wisła Walichnowy |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:00 |
OTS Osiek |
4 - 3 |
Szpak Skórcz |
28 sierpnia 2010
28.08 - 18:00 |
Pogoń Smętowo |
5 - 1 |
GKS Bobowo |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
Victoria Kaliska |
4 - 3 |
Centrum II Pelplin |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 4 |
LZS Bytonia |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Sławek Borzechowo |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Centrum II Pelplin |
4 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
5 września 2010
5.09 - 17:00 |
GKS Bobowo |
4 - 2 |
Victoria Kaliska |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 2 |
Pogoń Smętowo |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Wisła Walichnowy |
3 - 1 |
OTS Osiek |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 1 |
LZS Więckowy |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
6 - 0 |
KS Rajkowy |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 8. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (54) |
KS Rajkowy |
0 - 7 |
Sławek Borzechowo |
8 września 2010
8.09 - 17:00 |
LZS Więckowy |
2 - 2 |
Meteor Pinczyn |
8 września 2010
8.09 - 18:00 |
OTS Osiek |
2 - 1 |
Orzeł Borkowo |
8 września 2010
8.09 |
Pogoń Smętowo |
3 - 2 |
Wisła Walichnowy |
8 września 2010
8.09 - 17:00 |
Victoria Kaliska |
0 - 3 |
Szpak Skórcz |
8 września 2010
8.09 - 17:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 5 |
GKS Bobowo |
8 września 2010
8.09 - 17:00 |
LZS Bytonia |
6 - 2 |
Centrum II Pelplin |
8 września 2010
8.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Sławek Borzechowo |
4 - 1 |
Centrum II Pelplin |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
GKS Bobowo |
2 - 2 |
LZS Bytonia |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
5 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
12 września 2010
12.09 - 15:00 |
Wisła Walichnowy |
3 - 0 |
Victoria Kaliska |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Orzeł Borkowo |
1 - 2 |
Pogoń Smętowo |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
7 - 2 |
OTS Osiek |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
KS Rajkowy |
1 - 1 |
LZS Więckowy |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (43) |
LZS Więckowy |
1 - 2 |
Sławek Borzechowo |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
OTS Osiek |
3 - 4 |
KS Rajkowy |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 2 |
Meteor Pinczyn |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Victoria Kaliska |
3 - 1 |
Orzeł Borkowo |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 2 |
Wisła Walichnowy |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
LZS Bytonia |
5 - 1 |
Szpak Skórcz |
18 września 2010
18.09 - 17:00 |
Centrum II Pelplin |
3 - 3 |
GKS Bobowo |
19 września 2010
19.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Sławek Borzechowo |
2 - 1 |
GKS Bobowo |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 3 |
Centrum II Pelplin |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
6 - 3 |
LZS Bytonia |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
3 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
5 - 2 |
Victoria Kaliska |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
KS Rajkowy |
0 - 1 |
Pogoń Smętowo |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
LZS Więckowy |
5 - 2 |
OTS Osiek |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (40) |
OTS Osiek |
1 - 9 |
Sławek Borzechowo |
|
Pogoń Smętowo |
5 - 1 |
LZS Więckowy |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Victoria Kaliska |
1 - 4 |
KS Rajkowy |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 3 |
Meteor Pinczyn |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
LZS Bytonia |
4 - 0 |
Orzeł Borkowo |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Centrum II Pelplin |
2 - 0 |
Wisła Walichnowy |
|
GKS Bobowo |
1 - 1 |
Szpak Skórcz |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Sławek Borzechowo |
1 - 3 |
Szpak Skórcz |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Wisła Walichnowy |
6 - 1 |
GKS Bobowo |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
4 - 3 |
Centrum II Pelplin |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 2 |
LZS Bytonia |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
KS Rajkowy |
2 - 4 |
Orzeł Radziejewo |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
LZS Więckowy |
2 - 0 |
Victoria Kaliska |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
OTS Osiek |
2 - 3 |
Pogoń Smętowo |
|
Kolejka 9 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Pogoń Smętowo |
1 - 3 |
Sławek Borzechowo |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
Victoria Kaliska |
4 - 1 |
OTS Osiek |
17 października 2010
17.10 - 12:00 |
Orzeł Radziejewo |
6 - 0 |
LZS Więckowy |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
LZS Bytonia |
6 - 1 |
KS Rajkowy |
16 października 2010
16.10 - 16:00 |
Centrum II Pelplin |
3 - 2 |
Meteor Pinczyn |
17 października 2010
17.10 - 15:00 |
GKS Bobowo |
2 - 3 |
Orzeł Borkowo |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 2 |
Wisła Walichnowy |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (96) |
Sławek Borzechowo |
5 - 0 |
Wisła Walichnowy |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 3 |
Szpak Skórcz |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
9 - 0 |
GKS Bobowo |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
KS Rajkowy |
0 - 3 |
Centrum II Pelplin |
23 października 2010
23.10 - 16:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1 |
LZS Więckowy |
3 - 3 |
LZS Bytonia |
24 października 2010
24.10 - 13:00 |
OTS Osiek |
0 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2 |
Pogoń Smętowo |
3 - 0 |
Victoria Kaliska |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 11 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Victoria Kaliska |
1 - 2 |
Sławek Borzechowo |
31 października 2010
31.10 - 12:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 4 |
Pogoń Smętowo |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
LZS Bytonia |
4 - 0 |
OTS Osiek |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Centrum II Pelplin |
5 - 4 |
LZS Więckowy |
|
GKS Bobowo |
4 - 0 |
KS Rajkowy |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:0 |
Szpak Skórcz |
4 - 3 |
Meteor Pinczyn |
|
Wisła Walichnowy |
1 - 2 |
Orzeł Borkowo |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Sławek Borzechowo |
3 - 2 |
Orzeł Borkowo |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
6 - 3 |
Wisła Walichnowy |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
KS Rajkowy |
1 - 2 |
Szpak Skórcz |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
LZS Więckowy |
0 - 6 |
GKS Bobowo |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
OTS Osiek |
1 - 6 |
Centrum II Pelplin |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 2 |
LZS Bytonia |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Victoria Kaliska |
2 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (87) |
Orzeł Radziejewo |
0 - 4 |
Sławek Borzechowo |
14 listopada 2010
14.11 - 14:00 |
LZS Bytonia |
3 - 0 |
Victoria Kaliska |
14 listopada 2010
14.11 - 13:00 |
Centrum II Pelplin |
1 - 4 |
Pogoń Smętowo |
|
GKS Bobowo |
7 - 0 |
OTS Osiek |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 1 |
LZS Więckowy |
14 listopada 2010
14.11 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
5 - 1 |
KS Rajkowy |
14 listopada 2010
14.11 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 2 |
Meteor Pinczyn |
14 listopada 2010
14.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Sławek Borzechowo |
2 - 0 |
Meteor Pinczyn |
26 marca 2011
26.03 - 15:30 |
Orzeł Borkowo |
2 - 0 |
KS Rajkowy |
27 marca 2011
27.03 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
3 - 0 |
LZS Więckowy |
27 marca 2011
27.03 - 14:00 |
vo, gra nieuprawnionego zawodnika Wiecki Leszek 3 żółte kartki, na boisku 0-2 |
Szpak Skórcz |
0 - 0 |
OTS Osiek |
27 marca 2011
27.03 - 14:00 |
GKS Bobowo |
1 - 2 |
Pogoń Smętowo |
26 marca 2011
26.03 - 16:00 |
Centrum II Pelplin |
7 - 2 |
Victoria Kaliska |
27 marca 2011
27.03 - 13:00 |
LZS Bytonia |
5 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
26 marca 2011
26.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (53) |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
Sławek Borzechowo |
2 kwietnia 2011
2.04 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 1 |
Centrum II Pelplin |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
Victoria Kaliska |
3 - 2 |
GKS Bobowo |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 2 |
Szpak Skórcz |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
OTS Osiek |
1 - 2 |
Wisła Walichnowy |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
LZS Więckowy |
0 - 3 |
Orzeł Borkowo |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
vo, gra nieuprawnionego zawodnika Wiecki Leszek 3 żółte kartki, na boisku 1-1 |
KS Rajkowy |
1 - 0 |
Meteor Pinczyn |
3 kwietnia 2011
3.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Sławek Borzechowo |
5 - 1 |
KS Rajkowy |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
3 - 2 |
LZS Więckowy |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 2 |
OTS Osiek |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
1 - 2 |
Pogoń Smętowo |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 0 |
Victoria Kaliska |
10 kwietnia 2011
10.04 - 14:00 |
GKS Bobowo |
2 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
9 kwietnia 2011
9.04 - 17:00 |
Centrum II Pelplin |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 |
Kolejka 17 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Centrum II Pelplin |
1 - 3 |
Sławek Borzechowo |
17 kwietnia 2011
17.04 - 13:00 |
LZS Bytonia |
0 - 0 |
GKS Bobowo |
17 kwietnia 2011
17.04 - 11:00 |
w Zblewie |
Orzeł Radziejewo |
0 - 1 |
Szpak Skórcz |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 |
Victoria Kaliska |
5 - 2 |
Wisła Walichnowy |
16 kwietnia 2011
16.04 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 1 |
Orzeł Borkowo |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
OTS Osiek |
2 - 4 |
Meteor Pinczyn |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 |
LZS Więckowy |
1 - 0 |
KS Rajkowy |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 |
Kolejka 18 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Sławek Borzechowo |
5 - 1 |
LZS Więckowy |
23 kwietnia 2011
23.04 - 17:00 |
KS Rajkowy |
6 - 0 |
OTS Osiek |
23 kwietnia 2011
23.04 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 3 |
Pogoń Smętowo |
23 kwietnia 2011
23.04 - 13:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 3 |
Victoria Kaliska |
23 kwietnia 2011
23.04 - 17:00 |
Wisła Walichnowy |
1 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
23 kwietnia 2011
23.04 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 0 |
LZS Bytonia |
23 kwietnia 2011
23.04 - 17:00 |
GKS Bobowo |
1 - 0 |
Centrum II Pelplin |
23 kwietnia 2011
23.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 30. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (36) |
GKS Bobowo |
1 - 0 |
Sławek Borzechowo |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Centrum II Pelplin |
2 - 1 |
Szpak Skórcz |
30 kwietnia 2011
30.04 - 12:00 |
LZS Bytonia |
4 - 2 |
Wisła Walichnowy |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
w Zblewie |
Orzeł Radziejewo |
1 - 3 |
Orzeł Borkowo |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 |
Victoria Kaliska |
1 - 2 |
Meteor Pinczyn |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 0 |
KS Rajkowy |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 |
OTS Osiek |
3 - 1 |
LZS Więckowy |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 3. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Sławek Borzechowo |
10 - 0 |
OTS Osiek |
3 maja 2011
3.05 - 12:00 |
w zespole gości grał nieuprawniony zawodnik ARKADIUSZ DERDA 7ż.k. |
LZS Więckowy |
3 - 3 |
Pogoń Smętowo |
3 maja 2011
3.05 - 17:00 |
KS Rajkowy |
1 - 0 |
Victoria Kaliska |
3 maja 2011
3.05 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
7 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
3 maja 2011
3.05 - 13:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 2 |
LZS Bytonia |
3 maja 2011
3.05 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
2 - 3 |
Centrum II Pelplin |
3 maja 2011
3.05 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 1 |
GKS Bobowo |
3 maja 2011
3.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Szpak Skórcz |
1 - 1 |
Sławek Borzechowo |
|
GKS Bobowo |
2 - 2 |
Wisła Walichnowy |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Centrum II Pelplin |
4 - 4 |
Orzeł Borkowo |
8 maja 2011
8.05 - 13:00 |
LZS Bytonia |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
8 maja 2011
8.05 - 11:00 |
w Zblewie |
Orzeł Radziejewo |
0 - 3 |
KS Rajkowy |
8 maja 2011
8.05 - 14:00 |
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
LZS Więckowy |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
7 - 0 |
OTS Osiek |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Sławek Borzechowo |
5 - 1 |
Pogoń Smętowo |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
OTS Osiek |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
15 maja 2011
15.05 - 15:00 |
LZS Więckowy |
3 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
15 maja 2011
15.05 - 14:00 |
KS Rajkowy |
2 - 0 |
LZS Bytonia |
15 maja 2011
15.05 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 2 |
Centrum II Pelplin |
14 maja 2011
14.05 - 18:00 |
Orzeł Borkowo |
5 - 1 |
GKS Bobowo |
15 maja 2011
15.05 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
2 - 1 |
Szpak Skórcz |
15 maja 2011
15.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Wisła Walichnowy |
0 - 2 |
Sławek Borzechowo |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 1 |
Orzeł Borkowo |
|
GKS Bobowo |
2 - 4 |
Meteor Pinczyn |
21 maja 2011
21.05 - 18:00 |
Centrum II Pelplin |
2 - 2 |
KS Rajkowy |
22 maja 2011
22.05 - 13:00 |
LZS Bytonia |
1 - 3 |
LZS Więckowy |
22 maja 2011
22.05 - 11:00 |
w Zblewie |
Orzeł Radziejewo |
4 - 4 |
OTS Osiek |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 |
Victoria Kaliska |
0 - 2 |
Pogoń Smętowo |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Sławek Borzechowo |
8 - 1 |
Victoria Kaliska |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
7 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
gra nieupr.zaw. |
OTS Osiek |
1 - 3 |
LZS Bytonia |
29 maja 2011
29.05 - 15:00 |
LZS Więckowy |
4 - 1 |
Centrum II Pelplin |
29 maja 2011
29.05 - 14:00 |
KS Rajkowy |
4 - 1 |
GKS Bobowo |
29 maja 2011
29.05 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 5 |
Szpak Skórcz |
29 maja 2011
29.05 - 15:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 7 |
Wisła Walichnowy |
29 maja 2011
29.05 - 14:00 |
Kolejka 25 - 4. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Orzeł Borkowo |
1 - 6 |
Sławek Borzechowo |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
Wisła Walichnowy |
2 - 3 |
Meteor Pinczyn |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
4 - 1 |
KS Rajkowy |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
GKS Bobowo |
1 - 1 |
LZS Więckowy |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
Centrum II Pelplin |
5 - 2 |
OTS Osiek |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
LZS Bytonia |
4 - 1 |
Pogoń Smętowo |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
w Zblewie |
Orzeł Radziejewo |
10 - 0 |
Victoria Kaliska |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
gra niepr.zaw. Szczepanek M. 3żk |
Kolejka 26 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Sławek Borzechowo |
5 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
gra nieupraw.zw.Kilich A. 6 żk nieopłacona, na boisku 5-2 |
Victoria Kaliska |
0 - 3 |
LZS Bytonia |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
nieupraw.zaw.Szczepanek M. 3żk nieopłacona, na boisku 3-2 |
Pogoń Smętowo |
3 - 1 |
Centrum II Pelplin |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
OTS Osiek |
5 - 2 |
GKS Bobowo |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
LZS Więckowy |
2 - 2 |
Szpak Skórcz |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
KS Rajkowy |
0 - 0 |
Wisła Walichnowy |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
6 - 0 |
Orzeł Borkowo |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 |
|