Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
|
|
anulowany(było12-0) |
Królewski Gdańsk |
3 - 0 |
Checz Gdynia |
|
vo |
Zatoka Puck |
3 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
Klif Chłapowo |
6 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Celtic Reda |
1 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Cisowa Gdynia |
9 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
|
Champion Gdańsk |
1 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
|
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Celtic Reda |
|
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
|
Checz Gdynia |
1 - 8 |
Zatoka Puck |
|
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
vo
|
Pauza: Olimpia Osowa, |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
5 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
|
Klif Chłapowo |
3 - 0 |
Checz Gdynia |
|
vo
|
Celtic Reda |
1 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
|
Iskra Gdynia |
2 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
|
Cisowa Gdynia |
4 - 4 |
Champion Gdańsk |
|
|
Olimpia Osowa |
1 - 12 |
Gryf Wejherowo |
|
|
Pauza: Królewski Gdańsk, |
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion Gdańsk |
6 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
|
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
|
Gedania II Gdańsk |
0 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
|
Checz Gdynia |
1 - 6 |
Celtic Reda |
|
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 4 |
Klif Chłapowo |
|
|
Królewski Gdańsk |
0 - 4 |
Zatoka Puck |
|
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Klif Chłapowo |
19 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
|
Celtic Reda |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
vo
|
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Checz Gdynia |
|
vo
|
Cisowa Gdynia |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
|
|
Olimpia Osowa |
0 - 8 |
Polonia Gdańsk |
|
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
|
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
|
Gedania II Gdańsk |
6 - 3 |
Olimpia Osowa |
|
|
Checz Gdynia |
1 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
|
Królewski Gdańsk |
0 - 11 |
Celtic Reda |
|
|
Zatoka Puck |
1 - 0 |
Klif Chłapowo |
|
|
Pauza: Champion Gdańsk, |
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Celtic Reda |
1 - 4 |
Zatoka Puck |
|
|
Iskra Gdynia |
18 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
|
Cisowa Gdynia |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
|
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Checz Gdynia |
|
vo
|
Gryf Wejherowo |
8 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
|
Champion Gdańsk |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
|
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
1 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
|
Checz Gdynia |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
vo
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Olimpia Osowa |
|
|
Królewski Gdańsk |
1 - 12 |
Cisowa Gdynia |
|
|
Zatoka Puck |
1 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
|
Klif Chłapowo |
5 - 4 |
Celtic Reda |
|
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
1 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
|
Cisowa Gdynia |
1 - 2 |
Zatoka Puck |
|
|
Olimpia Osowa |
4 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
|
Gryf Wejherowo |
3 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Champion Gdańsk |
3 - 0 |
Checz Gdynia |
|
vo
|
Polonia Gdańsk |
2 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
|
|
Pauza: Celtic Reda, |
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Checz Gdynia |
0 - 11 |
Polonia Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Królewski Gdańsk |
0 - 20 |
Gryf Wejherowo |
|
Zatoka Puck |
4 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Klif Chłapowo |
- |
Cisowa Gdynia |
|
Celtic Reda |
1 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
2 - 2 |
Celtic Reda |
|
|
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
|
|
Champion Gdańsk |
19 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
|
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 4 |
Checz Gdynia |
|
|
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
|
|
Królewski Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
|
|
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
|
Klif Chłapowo |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
|
Celtic Reda |
6 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
|
Iskra Gdynia |
2 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
|
Pauza: Checz Gdynia, |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
0 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Celtic Reda |
|
|
Champion Gdańsk |
3 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
|
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Zatoka Puck |
|
|
Gedania II Gdańsk |
3 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
vo
|
Checz Gdynia |
0 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Checz Gdynia |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
0 - 3 |
Zatoka Puck |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 4 |
Klif Chłapowo |
|
Champion Gdańsk |
6 - 1 |
Celtic Reda |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 5 |
Iskra Gdynia |
|
Olimpia Osowa |
0 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
Celtic Reda |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Klif Chłapowo |
3 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
vo |
Zatoka Puck |
- |
Checz Gdynia |
|
Królewski Gdańsk |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: Olimpia Osowa, |
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Checz Gdynia |
- |
Klif Chłapowo |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 4 |
Celtic Reda |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 5 |
Iskra Gdynia |
|
Champion Gdańsk |
3 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Pauza: Królewski Gdańsk, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
9 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
Celtic Reda |
- |
Checz Gdynia |
|
Klif Chłapowo |
5 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Zatoka Puck |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Królewski Gdańsk |
- |
Klif Chłapowo |
|
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Celtic Reda |
|
Checz Gdynia |
- |
Iskra Gdynia |
|
Gedania II Gdańsk |
0 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Champion Gdańsk |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
2 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
- |
Checz Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Celtic Reda |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Klif Chłapowo |
4 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Pauza: Champion Gdańsk, |
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
5 - 1 |
Celtic Reda |
|
Królewski Gdańsk |
- |
Iskra Gdynia |
|
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Checz Gdynia |
- |
Olimpia Osowa |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 6 |
Gryf Wejherowo |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion Gdańsk |
2 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Checz Gdynia |
|
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Cisowa Gdynia |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
3 - 3 |
Zatoka Puck |
|
Celtic Reda |
1 - 0 |
Klif Chłapowo |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Klif Chłapowo |
2 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
vo |
Królewski Gdańsk |
- |
Olimpia Osowa |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Checz Gdynia |
- |
Champion Gdańsk |
|
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Celtic Reda, |
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
- |
Checz Gdynia |
|
Champion Gdańsk |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Gryf Wejherowo |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
0 - 4 |
Zatoka Puck |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 2 |
Klif Chłapowo |
|
Iskra Gdynia |
1 - 0 |
Celtic Reda |
|
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Celtic Reda |
0 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Klif Chłapowo |
5 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Zatoka Puck |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Królewski Gdańsk |
- |
Champion Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Checz Gdynia |
- |
Gedania II Gdańsk |
|
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Polonia Gdańsk |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
5 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Gryf Wejherowo |
- |
Klif Chłapowo |
|
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
Celtic Reda |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Checz Gdynia, |
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
4 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Celtic Reda |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Klif Chłapowo |
4 - 2 |
Champion Gdańsk |
|
Zatoka Puck |
6 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Królewski Gdańsk |
- |
Gedania II Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Checz Gdynia |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, . |
|