Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Mewa Gniew |
5 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 4 |
Gryf 2009 II Tczew |
8 listopada 2009
8.11 - 12:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Pauza: Czarni Ostrowite, |
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (13) |
GKS Sierakowice |
5 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 4 |
Tęcza Brusy |
|
Mewa Gniew |
2 - 1 |
Czarni Ostrowite |
|
Pauza: Ceramik Łubiana, |
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Czarni Ostrowite |
0 - 6 |
GKS Sierakowice |
|
Ceramik Łubiana |
2 - 5 |
Mewa Gniew |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Pauza: Tęcza Brusy, |
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (29) |
GKS Sierakowice |
4 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Mewa Gniew |
3 - 4 |
Tęcza Brusy |
|
Czarni Ostrowite |
2 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
Pauza: Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Ceramik Łubiana |
0 - 5 |
GKS Sierakowice |
|
Tęcza Brusy |
3 - 2 |
Czarni Ostrowite |
|
Wietcisa Skarszewy |
6 - 5 |
Mewa Gniew |
|
Pauza: Gryf 2009 II Tczew, |
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Mewa Gniew |
4 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Czarni Ostrowite |
0 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 2 |
Tęcza Brusy |
|
Pauza: GKS Sierakowice, |
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (132) |
Tęcza Brusy |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
Wietcisa Skarszewy |
7 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Gryf 2009 II Tczew |
8 - 0 |
Czarni Ostrowite |
|
Pauza: Mewa Gniew, |
Kolejka 8 - 17/18. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (54) |
GKS Sierakowice |
2 - 3 |
Mewa Gniew |
12 maja 2010
12.05 - 17:00 |
GKS Żukowo |
3 - 0 |
Czarni Ostrowite |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Gryf 2009 II Tczew |
6 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Tęcza Brusy |
|
Kolejka 9 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Tęcza Brusy |
3 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Ceramik Łubiana |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Czarni Ostrowite |
1 - 5 |
Mewa Gniew |
|
Kolejka 10 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (40) |
GKS Sierakowice |
4 - 2 |
Czarni Ostrowite |
|
Mewa Gniew |
3 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
vo,niestawienie się na zawody |
GKS Żukowo |
1 - 2 |
Tęcza Brusy |
30 kwietnia 2010
30.04 - 18:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Kolejka 11 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Wietcisa Skarszewy |
21 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Tęcza Brusy |
3 - 0 |
Mewa Gniew |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 0:5 |
Ceramik Łubiana |
3 - 0 |
Czarni Ostrowite |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 12 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (69) |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
Czarni Ostrowite |
0 - 1 |
Tęcza Brusy |
|
Mewa Gniew |
4 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
|
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Kolejka 13 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GKS Żukowo |
4 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 4 |
Mewa Gniew |
|
Wietcisa Skarszewy |
15 - 0 |
Czarni Ostrowite |
|
Tęcza Brusy |
3 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Kolejka 14 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (70) |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Tęcza Brusy |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Czarni Ostrowite |
1 - 4 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Mewa Gniew |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
|
|