Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Start Łeba |
9 września 2009
9.09 - 18:00 |
Salos Słupsk |
7 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
10 września 2009
10.09 - 17:30 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Jantar Ustka |
2 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Start Łeba |
12 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Stal Jezierzyce |
4 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
|
Polonez Bobrowniki |
4 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Pogoń Lębork |
3 - 13 |
Salos Słupsk |
|
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Salos Słupsk |
10 - 0 |
Start Łeba |
|
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Chrobry Charbrowo |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Jantar Ustka |
2 - 4 |
Stal Jezierzyce |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 5 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Start Łeba |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 5 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Polonez Bobrowniki |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
|
Pogoń Lębork |
5 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
|
Salos Słupsk |
10 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Gryf 95 Słupsk |
8 - 1 |
Start Łeba |
8 października 2009
8.10 - 16:30 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 4 |
Salos Słupsk |
|
Jantar Ustka |
0 - 7 |
Pogoń Lębork |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
|
Sparta Sycewice |
4 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Start Łeba |
5 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Polonez Bobrowniki |
10 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Pogoń Lębork |
8 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Salos Słupsk |
9 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
|
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Chrobry Charbrowo |
5 - 3 |
Start Łeba |
|
Jantar Ustka |
2 - 5 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 18 |
Salos Słupsk |
|
Sparta Sycewice |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Start Łeba |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:2 |
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Salos Słupsk |
13 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Gryf 95 Słupsk |
4 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Chrobry Charbrowo |
1 - 5 |
Jantar Ustka |
|
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Jantar Ustka |
3 - 1 |
Start Łeba |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
|
Sparta Sycewice |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Salos Słupsk |
|
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 10 - 5. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Start Łeba |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Polonez Bobrowniki |
1 - 5 |
Salos Słupsk |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Kolejka 11 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 4 |
Start Łeba |
|
Jantar Ustka |
3 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Chrobry Charbrowo |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
9 czerwca 2010
9.06 - 15:30 |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
|
Salos Słupsk |
5 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Start Łeba |
2 - 8 |
Salos Słupsk |
|
Pogoń Lębork |
4 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Polonez Bobrowniki |
1 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
|
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Sparta Sycewice |
0 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Sparta Sycewice |
1 - 4 |
Start Łeba |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
Jantar Ustka |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Chrobry Charbrowo |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf 95 Słupsk |
2 - 5 |
Salos Słupsk |
|
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Start Łeba |
5 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Salos Słupsk |
10 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
11 maja 2010
11.05 - 17:30 |
Stal Jezierzyce |
6 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Stal Jezierzyce |
0 - 0 |
Start Łeba |
|
Sparta Sycewice |
1 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 6 |
Pogoń Lębork |
|
Jantar Ustka |
1 - 7 |
Salos Słupsk |
12 maja 2010
12.05 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 5 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Start Łeba |
13 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Salos Słupsk |
10 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 0:3 |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Polonez Bobrowniki |
0 - 3 |
Start Łeba |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
26 maja 2010
26.05 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 14 |
Salos Słupsk |
26 maja 2010
26.05 - 18:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Jantar Ustka |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
|
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Start Łeba |
6 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Chrobry Charbrowo |
1 - 4 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Gryf 95 Słupsk |
6 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Salos Słupsk |
28 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Pogoń Lębork |
5 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
|