Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Powiśle Stary Targ |
10 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
|
Błękitni Stare Pole |
5 - 11 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Borowiak Czersk |
3 - 6 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Olimpijczyk Wierciny |
4 - 5 |
KP Starogard Gdański |
|
Grom Nowy Staw |
11 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
|
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Motława Suchy Dąb |
3 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
|
KP Starogard Gdański |
17 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 5 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Gryf 2009 Tczew |
6 - 5 |
Borowiak Czersk |
|
Powiśle Stary Targ |
9 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Błękitni Stare Pole |
5 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
|
Borowiak Czersk |
9 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
|
Olimpijczyk Wierciny |
5 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 9 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 18 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Motława Suchy Dąb |
0 - 21 |
KP Starogard Gdański |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
10 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
|
Gryf 2009 Tczew |
9 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
Powiśle Stary Targ |
1 - 4 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 13 |
Borowiak Czersk |
|
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Borowiak Czersk |
17 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
|
Olimpijczyk Wierciny |
8 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Grom Nowy Staw |
2 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 21 |
Gryf 2009 Tczew |
|
KP Starogard Gdański |
10 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Motława Suchy Dąb |
0 - 17 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 7 |
KP Starogard Gdański |
|
Powiśle Stary Targ |
3 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Borowiak Czersk |
2 - 3 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Olimpijczyk Wierciny |
14 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
|
Grom Nowy Staw |
2 - 8 |
Borowiak Czersk |
|
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
vo,niestawienie się na zawody |
KP Starogard Gdański |
20 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Motława Suchy Dąb |
1 - 8 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Powiśle Stary Targ |
2 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 10 |
KP Starogard Gdański |
|
Borowiak Czersk |
26 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Olimpijczyk Wierciny |
6 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Grom Nowy Staw |
5 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 3 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
vo,niestawienie się na zawody |
KP Starogard Gdański |
5 - 4 |
Borowiak Czersk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
14 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Gryf 2009 Tczew |
9 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
|
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Motława Suchy Dąb |
0 - 7 |
Powiśle Stary Targ |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 2 |
Borowiak Czersk |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Olimpijczyk Wierciny |
10 kwietnia 2010
10.04 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 11 |
Grom Nowy Staw |
|
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Kolejarz Chojnice |
3 - 4 |
Motława Suchy Dąb |
|
Grom Nowy Staw |
2 - 12 |
KP Starogard Gdański |
17 kwietnia 2010
17.04 |
Olimpijczyk Wierciny |
9 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
17 kwietnia 2010
17.04 |
Borowiak Czersk |
7 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Błękitni Stare Pole |
4 - 7 |
Powiśle Stary Targ |
|
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Motława Suchy Dąb |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Powiśle Stary Targ |
1 - 13 |
Borowiak Czersk |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 3 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
14 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
KP Starogard Gdański |
24 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (9) |
KP Starogard Gdański |
20 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
|
Kolejarz Chojnice |
2 - 21 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Grom Nowy Staw |
2 - 7 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Olimpijczyk Wierciny |
9 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
Borowiak Czersk |
17 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Motława Suchy Dąb |
0 - 6 |
Borowiak Czersk |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 11 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Powiśle Stary Targ |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
Gryf 2009 Tczew |
15 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 7 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
18 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
|
KP Starogard Gdański |
7 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Grom Nowy Staw |
14 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
Olimpijczyk Wierciny |
3 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Motława Suchy Dąb |
0 - 12 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Borowiak Czersk |
8 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
|
Powiśle Stary Targ |
0 - 12 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 6 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Gryf 2009 Tczew |
15 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
10 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
KP Starogard Gdański |
27 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 18 |
Borowiak Czersk |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 12 |
Olimpijczyk Wierciny |
|
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Motława Suchy Dąb |
1 - 7 |
Grom Nowy Staw |
|
Olimpijczyk Wierciny |
18 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Borowiak Czersk |
3 - 4 |
KP Starogard Gdański |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 18 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Powiśle Stary Targ |
6 - 6 |
Gryf 2009 Tczew |
|
|