Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Zatoka Puck |
4 - 0 |
KKS Koleczkowo |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Dragon Bojano |
1 - 1 |
UKS Klukowo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 11:00 |
GKS IV Żukowo |
4 - 0 |
Kamionka Sopot |
30 sierpnia 2009
30.08 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
30 sierpnia 2009
30.08 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 4 |
KP Gdynia |
3 września 2009
3.09 - 19:00 |
Pauza: Celtic Reda, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Eko-Prod Szemud |
4 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
6 września 2009
6.09 - 16:30 |
Kamionka Sopot |
6 - 3 |
Karlikowo Sopot |
5 września 2009
5.09 - 14:00 |
UKS Klukowo |
1 - 0 |
GKS IV Żukowo |
6 września 2009
6.09 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
0 - 3 |
Dragon Bojano |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Celtic Reda |
3 - 2 |
Zatoka Puck |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Pauza: KP Gdynia, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Dragon Bojano |
1 - 4 |
Celtic Reda |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
GKS IV Żukowo |
1 - 6 |
KKS Koleczkowo |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
6 - 0 |
UKS Klukowo |
13 września 2009
13.09 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia |
12 - 1 |
Kamionka Sopot |
13 września 2009
13.09 - 17:00 |
KP Gdynia |
1 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Kamionka Sopot |
0 - 4 |
KP Gdynia |
19 września 2009
19.09 - 13:00 |
UKS Klukowo |
3 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
20 września 2009
20.09 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 0 |
Karlikowo Sopot |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Celtic Reda |
6 - 1 |
GKS IV Żukowo |
19 września 2009
19.09 - 15:00 |
Zatoka Puck |
6 - 2 |
Dragon Bojano |
19 września 2009
19.09 - 15:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (59) |
GKS IV Żukowo |
0 - 3 |
Zatoka Puck |
27 września 2009
27.09 - 16:30 |
Karlikowo Sopot |
1 - 3 |
Celtic Reda |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 3 |
KKS Koleczkowo |
27 września 2009
27.09 - 17:00 |
KP Gdynia |
3 - 0 |
UKS Klukowo |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 0 |
Kamionka Sopot |
26 września 2009
26.09 - 15:00 |
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (39) |
UKS Klukowo |
1 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
4 października 2009
4.10 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
1 - 3 |
KP Gdynia |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Celtic Reda |
1 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
3 października 2009
3.10 - 15:30 |
Zatoka Puck |
2 - 0 |
Karlikowo Sopot |
4 października 2009
4.10 - 13:00 |
Dragon Bojano |
7 - 1 |
GKS IV Żukowo |
4 października 2009
4.10 - 11:00 |
Pauza: Kamionka Sopot, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Karlikowo Sopot |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 4 |
Zatoka Puck |
10 października 2009
10.10 - 17:00 |
KP Gdynia |
2 - 5 |
Celtic Reda |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 1 |
KKS Koleczkowo |
10 października 2009
10.10 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 3 |
UKS Klukowo |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Pauza: GKS IV Żukowo, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (62) |
KKS Koleczkowo |
6 - 3 |
Kamionka Sopot |
17 października 2009
17.10 - 16:00 |
Celtic Reda |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
KP Gdynia |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Dragon Bojano |
0 - 6 |
Bałtyk II Gdynia |
21 października 2009
21.10 - 19:00 |
GKS IV Żukowo |
0 - 5 |
Karlikowo Sopot |
18 października 2009
18.10 - 11:00 |
Pauza: UKS Klukowo, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Bałtyk II Gdynia |
8 - 2 |
GKS IV Żukowo |
25 października 2009
25.10 - 17:00 |
KP Gdynia |
10 - 0 |
Dragon Bojano |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Eko-Prod Szemud |
4 - 1 |
Zatoka Puck |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 3 |
Celtic Reda |
24 października 2009
24.10 - 12:00 |
UKS Klukowo |
2 - 1 |
KKS Koleczkowo |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Pauza: Karlikowo Sopot, |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Celtic Reda |
3 - 1 |
UKS Klukowo |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Zatoka Puck |
2 - 1 |
Kamionka Sopot |
7 listopada 2009
7.11 - 13:30 |
Dragon Bojano |
2 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
GKS IV Żukowo |
0 - 7 |
KP Gdynia |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
3 - 8 |
Bałtyk II Gdynia |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
Pauza: KKS Koleczkowo, |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (24) |
KP Gdynia |
3 - 0 |
Karlikowo Sopot |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Eko-Prod Szemud |
10 - 2 |
GKS IV Żukowo |
14 listopada 2009
14.11 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 6 |
Dragon Bojano |
15 listopada 2009
15.11 - 13:30 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:6 |
UKS Klukowo |
0 - 2 |
Zatoka Puck |
14 listopada 2009
14.11 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
0 - 0 |
Celtic Reda |
14 listopada 2009
14.11 - 14:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia, |
Kolejka 12 - 10/11. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (74) |
KKS Koleczkowo |
0 - 6 |
Zatoka Puck |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
UKS Klukowo |
3 - 2 |
Dragon Bojano |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 0 |
GKS IV Żukowo |
|
Eko-Prod Szemud |
2 - 2 |
Karlikowo Sopot |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
KP Gdynia |
0 - 7 |
Bałtyk II Gdynia |
29 kwietnia 2010
29.04 - 19:00 |
Pauza: Celtic Reda, |
Kolejka 13 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
26 czerwca 2010
26.06 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
0 - 0 |
Kamionka Sopot |
18 maja 2010
18.05 - 18:00 |
GKS IV Żukowo |
0 - 3 |
UKS Klukowo |
|
Dragon Bojano |
10 - 1 |
KKS Koleczkowo |
26 czerwca 2010
26.06 - 17:00 |
Zatoka Puck |
3 - 1 |
Celtic Reda |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 |
Pauza: KP Gdynia, |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Celtic Reda |
0 - 3 |
Dragon Bojano |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
GKS IV Żukowo |
|
UKS Klukowo |
2 - 4 |
Karlikowo Sopot |
25 kwietnia 2010
25.04 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
KP Gdynia |
25 kwietnia 2010
25.04 - 11:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (10) |
KP Gdynia |
4 - 2 |
Kamionka Sopot |
1 maja 2010
1.05 - 19:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
UKS Klukowo |
2 maja 2010
2.05 - 15:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0 |
Karlikowo Sopot |
1 - 1 |
KKS Koleczkowo |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
GKS IV Żukowo |
0 - 3 |
Celtic Reda |
|
Dragon Bojano |
1 - 3 |
Zatoka Puck |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
GKS IV Żukowo |
|
Celtic Reda |
0 - 1 |
Karlikowo Sopot |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
0 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
UKS Klukowo |
1 - 4 |
KP Gdynia |
9 maja 2010
9.05 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
|
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Eko-Prod Szemud |
8 - 0 |
UKS Klukowo |
16 maja 2010
16.05 - 11:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:2 |
KP Gdynia |
8 - 1 |
KKS Koleczkowo |
15 maja 2010
15.05 - 19:00 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 2 |
Celtic Reda |
16 maja 2010
16.05 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 0 |
Zatoka Puck |
16 maja 2010
16.05 - 15:00 |
GKS IV Żukowo |
0 - 3 |
Dragon Bojano |
|
Pauza: Kamionka Sopot, |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Dragon Bojano |
0 - 3 |
Karlikowo Sopot |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:3 |
Zatoka Puck |
4 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
22 maja 2010
22.05 - 12:00 |
Celtic Reda |
1 - 3 |
KP Gdynia |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
5 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
UKS Klukowo |
0 - 5 |
Kamionka Sopot |
23 maja 2010
23.05 - 11:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:5 |
Pauza: GKS IV Żukowo, |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Kamionka Sopot |
0 - 3 |
KKS Koleczkowo |
29 maja 2010
29.05 - 11:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 2 |
Celtic Reda |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 |
KP Gdynia |
0 - 2 |
Zatoka Puck |
29 maja 2010
29.05 - 19:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 0 |
Dragon Bojano |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:3 |
Karlikowo Sopot |
3 - 0 |
GKS IV Żukowo |
|
Pauza: UKS Klukowo, |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (26) |
GKS IV Żukowo |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Dragon Bojano |
0 - 3 |
KP Gdynia |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:3 |
Zatoka Puck |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
5 czerwca 2010
5.06 - 12:00 |
Celtic Reda |
9 - 0 |
Kamionka Sopot |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 9:1 |
KKS Koleczkowo |
2 - 0 |
UKS Klukowo |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
Pauza: Karlikowo Sopot, |
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (25) |
UKS Klukowo |
0 - 11 |
Celtic Reda |
13 czerwca 2010
13.06 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 7 |
Zatoka Puck |
12 czerwca 2010
12.06 - 11:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:7 |
Eko-Prod Szemud |
6 - 0 |
Dragon Bojano |
13 czerwca 2010
13.06 - 11:00 |
KP Gdynia |
3 - 0 |
GKS IV Żukowo |
|
Bałtyk II Gdynia |
3 - 1 |
Karlikowo Sopot |
13 czerwca 2010
13.06 - 11:00 |
Pauza: KKS Koleczkowo, |
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Karlikowo Sopot |
9 - 2 |
KP Gdynia |
20 czerwca 2010
20.06 - 11:00 |
GKS IV Żukowo |
0 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
|
Dragon Bojano |
5 - 3 |
Kamionka Sopot |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Zatoka Puck |
4 - 2 |
UKS Klukowo |
19 czerwca 2010
19.06 - 14:00 |
Celtic Reda |
2 - 0 |
KKS Koleczkowo |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia, . |
|