Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Korner Korne |
2 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
30 sierpnia 2009
30.08 - 16:00 |
Victoria II Kaliska |
1 - 0 |
Potęga Węsiory |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 0 |
Orzeł Gołubie |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
KS Dziemiany |
0 - 4 |
Kaszubia II Kościerzyna |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Pauza: KS Mściszewice, Cartusia II Kartuzy, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Orzeł Gołubie |
0 - 3 |
KS Dziemiany |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2 |
Potęga Węsiory |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
6 września 2009
6.09 - 13:00 |
Słupia Sulęczyno |
3 - 0 |
Victoria II Kaliska |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Cartusia II Kartuzy |
9 - 0 |
KS Mściszewice |
6 września 2009
6.09 - 14:30 |
Pauza: Korner Korne, Kaszubia II Kościerzyna, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Korner Korne |
2 - 2 |
Cartusia II Kartuzy |
12 września 2009
12.09 - 16:30 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
KS Dziemiany |
2 - 0 |
Potęga Węsiory |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Kaszubia II Kościerzyna |
0 - 0 |
Orzeł Gołubie |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Pauza: Victoria II Kaliska, KS Mściszewice, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Potęga Węsiory |
1 - 4 |
Kaszubia II Kościerzyna |
20 września 2009
20.09 - 13:00 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
KS Dziemiany |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Cartusia II Kartuzy |
8 - 2 |
Victoria II Kaliska |
20 września 2009
20.09 - 14:30 |
KS Mściszewice |
1 - 4 |
Korner Korne |
20 września 2009
20.09 - 13:00 |
Pauza: Huragan Nowe Polaszki, Orzeł Gołubie, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Victoria II Kaliska |
5 - 1 |
KS Mściszewice |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 1 |
Cartusia II Kartuzy |
26 września 2009
26.09 - 15:00 |
Kaszubia II Kościerzyna |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
vo,w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 0:0 |
Orzeł Gołubie |
0 - 4 |
Potęga Węsiory |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Pauza: KS Dziemiany, Korner Korne, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Słupia Sulęczyno |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
4 października 2009
4.10 - 15:00 |
Cartusia II Kartuzy |
10 - 1 |
KS Dziemiany |
4 października 2009
4.10 - 14:30 |
KS Mściszewice |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
4 października 2009
4.10 - 13:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 4:2 |
Korner Korne |
1 - 2 |
Victoria II Kaliska |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Pauza: Kaszubia II Kościerzyna, Potęga Węsiory, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Huragan Nowe Polaszki |
5 - 2 |
Korner Korne |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
KS Dziemiany |
4 - 3 |
KS Mściszewice |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Kaszubia II Kościerzyna |
2 - 3 |
Cartusia II Kartuzy |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
Potęga Węsiory |
0 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
11 października 2009
11.10 - 15:00 |
Pauza: Orzeł Gołubie, Victoria II Kaliska, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Cartusia II Kartuzy |
7 - 0 |
Orzeł Gołubie |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
KS Mściszewice |
3 - 0 |
Kaszubia II Kościerzyna |
18 października 2009
18.10 - 13:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:4 |
Korner Korne |
7 - 5 |
KS Dziemiany |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Victoria II Kaliska |
2 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Pauza: Potęga Węsiory, Słupia Sulęczyno, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (8) |
KS Dziemiany |
3 - 2 |
Victoria II Kaliska |
24 października 2009
24.10 - 16:00 |
Kaszubia II Kościerzyna |
1 - 0 |
Korner Korne |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 4 |
KS Mściszewice |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Potęga Węsiory |
4 - 8 |
Cartusia II Kartuzy |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Cartusia II Kartuzy |
5 - 4 |
Słupia Sulęczyno |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
KS Mściszewice |
5 - 1 |
Potęga Węsiory |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
Korner Korne |
12 - 1 |
Orzeł Gołubie |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
Victoria II Kaliska |
2 - 3 |
Kaszubia II Kościerzyna |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 4 |
KS Dziemiany |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Kaszubia II Kościerzyna |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
14 listopada 2009
14.11 - 11:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 3 |
Victoria II Kaliska |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Potęga Węsiory |
1 - 0 |
Korner Korne |
15 listopada 2009
15.11 - 11:00 |
Słupia Sulęczyno |
6 - 3 |
KS Mściszewice |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
Pauza: Cartusia II Kartuzy, KS Dziemiany, |
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 0 |
Kaszubia II Kościerzyna |
|
Orzeł Gołubie |
0 - 2 |
Cartusia II Kartuzy |
13 czerwca 2010
13.06 - 14:00 |
Potęga Węsiory |
2 - 2 |
KS Dziemiany |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 |
Korner Korne |
3 - 1 |
KS Mściszewice |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
Victoria II Kaliska |
2 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
12 czerwca 2010
12.06 - 15:30 |
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Kaszubia II Kościerzyna |
0 - 3 |
Victoria II Kaliska |
|
KS Mściszewice |
3 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
Korner Korne |
4 - 1 |
Potęga Węsiory |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
KS Dziemiany |
2 - 1 |
Orzeł Gołubie |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Cartusia II Kartuzy |
2 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
20 czerwca 2010
20.06 - 18:00 |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Cartusia II Kartuzy |
3 - 0 |
Kaszubia II Kościerzyna |
|
KS Dziemiany |
1 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 0 |
Korner Korne |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
2 - 0 |
Potęga Węsiory |
25 kwietnia 2010
25.04 - 16:00 |
KS Mściszewice |
2 - 1 |
Victoria II Kaliska |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Kaszubia II Kościerzyna |
0 - 3 |
KS Dziemiany |
|
Cartusia II Kartuzy |
6 - 1 |
Korner Korne |
1 maja 2010
1.05 - 12:00 |
Słupia Sulęczyno |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 maja 2010
1.05 - 11:00 |
Victoria II Kaliska |
5 - 2 |
Orzeł Gołubie |
1 maja 2010
1.05 - 15:30 |
Potęga Węsiory |
0 - 1 |
KS Mściszewice |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Orzeł Gołubie |
3 - 0 |
Kaszubia II Kościerzyna |
|
Huragan Nowe Polaszki |
5 - 1 |
Potęga Węsiory |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
KS Mściszewice |
0 - 3 |
Cartusia II Kartuzy |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Victoria II Kaliska |
4 - 1 |
KS Dziemiany |
8 maja 2010
8.05 - 15:30 |
Słupia Sulęczyno |
0 - 0 |
Korner Korne |
9 maja 2010
9.05 - 16:00 |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Korner Korne |
3 - 0 |
Kaszubia II Kościerzyna |
|
KS Dziemiany |
3 - 5 |
Słupia Sulęczyno |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Victoria II Kaliska |
2 - 4 |
Cartusia II Kartuzy |
15 maja 2010
15.05 - 15:30 |
Huragan Nowe Polaszki |
5 - 1 |
KS Mściszewice |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Potęga Węsiory |
0 - 2 |
Orzeł Gołubie |
16 maja 2010
16.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Słupia Sulęczyno |
3 - 0 |
Kaszubia II Kościerzyna |
|
Victoria II Kaliska |
1 - 0 |
Korner Korne |
22 maja 2010
22.05 - 15:30 |
KS Mściszewice |
1 - 2 |
KS Dziemiany |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
Cartusia II Kartuzy |
8 - 0 |
Potęga Węsiory |
23 maja 2010
23.05 - 15:00 |
Orzeł Gołubie |
2 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (72) |
Kaszubia II Kościerzyna |
0 - 3 |
KS Mściszewice |
|
Potęga Węsiory |
0 - 5 |
Victoria II Kaliska |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 |
Orzeł Gołubie |
2 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
30 maja 2010
30.05 - 14:00 |
Korner Korne |
3 - 5 |
Huragan Nowe Polaszki |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
KS Dziemiany |
1 - 2 |
Cartusia II Kartuzy |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (91) |
Kaszubia II Kościerzyna |
0 - 3 |
Potęga Węsiory |
|
KS Mściszewice |
3 - 3 |
Orzeł Gołubie |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 3 |
Victoria II Kaliska |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
Cartusia II Kartuzy |
5 czerwca 2010
5.06 - 14:00 |
KS Dziemiany |
1 - 1 |
Korner Korne |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
|