Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (143) |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
30 sierpnia 2009
30.08 - 13:00 |
MKS Debrzno |
0 - 1 |
Sokół Wyczechy |
30 sierpnia 2009
30.08 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 2 |
Iskra Dretyń |
29 sierpnia 2009
29.08 - 12:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Orkan Gostkowo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
30 sierpnia 2009
30.08 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 2 |
Start Miastko |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Kaszubia Studzienice |
4 - 1 |
Start Miastko |
6 września 2009
6.09 - 17:00 |
GKS Kołczygłowy |
3 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
6 września 2009
6.09 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
5 września 2009
5.09 - 15:00 |
Iskra Dretyń |
3 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 1 |
Garbarnia Kępice |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
6 września 2009
6.09 - 13:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (94) |
MKS Debrzno |
4 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
13 września 2009
13.09 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 2 |
Orkan Gostkowo |
14 listopada 2009
14.11 - 13:00 |
Start Miastko |
4 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Kaszubia Studzienice |
2 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
20 września 2009
20.09 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 0 |
Start Miastko |
19 września 2009
19.09 - 15:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2 |
Iskra Dretyń |
3 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
20 września 2009
20.09 - 13:00 |
MKS Debrzno |
2 - 0 |
Garbarnia Kępice |
20 września 2009
20.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Garbarnia Kępice |
2 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
26 września 2009
26.09 - 16:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
MKS Debrzno |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
27 września 2009
27.09 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 4 |
Sokół Wyczechy |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Start Miastko |
1 - 0 |
Iskra Dretyń |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 5 |
Orkan Gostkowo |
27 września 2009
27.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (179) |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
4 października 2009
4.10 - 15:00 |
Iskra Dretyń |
4 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
Start Miastko |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
4 października 2009
4.10 - 13:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 października 2009
4.10 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
11 października 2009
11.10 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 2 |
Garbarnia Kępice |
11 października 2009
11.10 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 4 |
MKS Debrzno |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Start Miastko |
2 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Iskra Dretyń |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (110) |
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
18 października 2009
18.10 - 13:00 |
vo,w drużynie gości zagrali zawodnicy bez dokumentów tożsamości,na boisku 3:4 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Start Miastko |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
17 października 2009
17.10 - 15:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (72) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Start Miastko |
0 - 3 |
Garbarnia Kępice |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 0 |
MKS Debrzno |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
5 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Iskra Dretyń |
2 - 2 |
Sokół Wyczechy |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (90) |
Kaszubia Studzienice |
4 - 0 |
Sokół Wyczechy |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 2 |
Iskra Dretyń |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
MKS Debrzno |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
7 listopada 2009
7.11 - 14:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 - 1 |
Start Miastko |
8 listopada 2009
8.11 - 14:30 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
Kolejka 11 - 11. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (132) |
Victoria Dąbrówka |
3 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
11 listopada 2009
11.11 - 14:00 |
Start Miastko |
3 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
11 listopada 2009
11.11 - 11:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
11 listopada 2009
11.11 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 1 |
Garbarnia Kępice |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Iskra Dretyń |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
11 listopada 2009
11.11 - 12:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 28. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (93) |
Kaszubia Studzienice |
3 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Iskra Dretyń |
4 - 0 |
Garbarnia Kępice |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Start Miastko |
1 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Kolejka 13 - 16. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Start Miastko |
4 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
Orkan Gostkowo |
17 czerwca 2010
17.06 - 17:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 2 |
Iskra Dretyń |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Garbarnia Kępice |
3 - 2 |
Sokół Wyczechy |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
MKS Debrzno |
8 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Kaszubia Studzienice |
0 - 2 |
MKS Debrzno |
25 kwietnia 2010
25.04 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 1 |
Garbarnia Kępice |
25 kwietnia 2010
25.04 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
24 kwietnia 2010
24.04 - 15:00 |
Iskra Dretyń |
0 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 2 |
Start Miastko |
25 kwietnia 2010
25.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (76) |
GKS Kołczygłowy |
1 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
2 maja 2010
2.05 - 15:00 |
Start Miastko |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
2 maja 2010
2.05 - 13:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 3 |
Sokół Wyczechy |
2 maja 2010
2.05 - 12:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
2 maja 2010
2.05 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 1 |
MKS Debrzno |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
9 maja 2010
9.05 - 15:00 |
MKS Debrzno |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 maja 2010
9.05 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
9 maja 2010
9.05 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 4 |
Victoria Dąbrówka |
8 maja 2010
8.05 - 15:00 |
Iskra Dretyń |
0 - 0 |
Start Miastko |
9 maja 2010
9.05 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
9 maja 2010
9.05 - 13:00 |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (109) |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
16 maja 2010
16.05 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy |
3 - 1 |
Iskra Dretyń |
16 maja 2010
16.05 - 15:00 |
Start Miastko |
0 - 1 |
Sokół Wyczechy |
16 maja 2010
16.05 - 11:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
16 maja 2010
16.05 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
MKS Debrzno |
16 maja 2010
16.05 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Garbarnia Kępice |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (137) |
Kaszubia Studzienice |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
23 maja 2010
23.05 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
vo,brak dokumentu tożsamości u zawodnika drużyny gospodarzy,na boisku 2:2 |
MKS Debrzno |
3 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
23 maja 2010
23.05 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 1 |
Start Miastko |
23 maja 2010
23.05 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
22 maja 2010
22.05 - 15:00 |
Iskra Dretyń |
5 - 1 |
Orkan Gostkowo |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Iskra Dretyń |
0 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 0 |
Sokół Wyczechy |
30 maja 2010
30.05 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
30 maja 2010
30.05 - 15:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
MKS Debrzno |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 1 |
Garbarnia Kępice |
30 maja 2010
30.05 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
30 maja 2010
30.05 - 12:00 |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Kaszubia Studzienice |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 czerwca 2010
6.06 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Start Miastko |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
MKS Debrzno |
2 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 3 |
Orkan Gostkowo |
6 czerwca 2010
6.06 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 1 |
Iskra Dretyń |
5 czerwca 2010
5.06 - 15:00 |
Kolejka 21 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Sokół Wyczechy |
1 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
Iskra Dretyń |
1 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
MKS Debrzno |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 2 |
Garbarnia Kępice |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
Start Miastko |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 8 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
13 czerwca 2010
13.06 - 16:00 |
Kolejka 22 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (107) |
Kaszubia Studzienice |
4 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 1 |
Start Miastko |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Iskra Dretyń |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 0 |
Sokół Wyczechy |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 |
|