POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2009/2010

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 26 73 24 1 1 126 - 13
2. Lechia Gdańsk 26 61 20 1 5 103 - 26
3. Arka Gdynia SI 26 55 18 1 7 100 - 40
4. Lechia II Gdańsk 26 53 16 5 5 71 - 29
5. Bałtyk Gdynia 26 43 13 4 9 46 - 38
6. Pomezania Malbork 26 37 11 4 11 60 - 69
7. Jantar Ustka 26 35 11 2 13 62 - 58
8. Rodło Kwidzyn 26 35 11 2 13 48 - 67
9. KP Starogard Gdański 26 34 10 4 12 54 - 60
10. Gryf 2009 Tczew 26 32 10 2 14 65 - 76
11. Polonia Gdańsk 26 30 9 3 14 30 - 57
12. Gedania Gdańsk 26 26 8 2 16 38 - 73
13. Gryf 95 Słupsk 26 14 4 2 20 27 - 99
14. Kolejarz Chojnice 26 1 0 1 25 5 - 130
Ostatni komentarz dodał sledz 12.08.2010, 06:58:49


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (91) 
Rodło Kwidzyn 0 - 10 Arka Gdynia SI 16 sierpnia 2009 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 8 Arka Gdynia 15 sierpnia 2009 - 13:30
Lechia Gdańsk 8 - 3 Pomezania Malbork 15 sierpnia 2009 - 13:00
Jantar Ustka 9 - 1 Kolejarz Chojnice 16 sierpnia 2009 - 13:30
Gedania Gdańsk 0 - 0 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia 2009 - 15:00
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 16 sierpnia 2009 - 13:00
Polonia Gdańsk 0 - 3 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2009 - 13:30
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
Arka Gdynia SI 3 - 0 KP Starogard Gdański 22 sierpnia 2009 - 15:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Polonia Gdańsk 23 sierpnia 2009 - 13:00
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2009 - 11:00
Kolejarz Chojnice 0 - 6 Gedania Gdańsk 23 sierpnia 2009 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:6
Pomezania Malbork 5 - 2 Jantar Ustka 22 sierpnia 2009 - 13:00
Arka Gdynia 3 - 2 Lechia Gdańsk 22 sierpnia 2009 - 13:00
Rodło Kwidzyn 2 - 3 Gryf 2009 Tczew 22 sierpnia 2009 - 11:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
Gryf 2009 Tczew 2 - 3 Arka Gdynia SI 29 sierpnia 2009 - 13:30
Lechia Gdańsk 5 - 2 Rodło Kwidzyn 30 sierpnia 2009 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 5 Arka Gdynia 30 sierpnia 2009 - 13:00
Gedania Gdańsk 0 - 2 Pomezania Malbork 30 sierpnia 2009 - 11:00
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Kolejarz Chojnice 30 sierpnia 2009 - 13:00
Polonia Gdańsk 2 - 2 Lechia II Gdańsk 29 sierpnia 2009 - 13:30
KP Starogard Gdański 3 - 0 Gryf 95 Słupsk 30 sierpnia 2009 - 13:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (42) 
Arka Gdynia SI 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 5 września 2009 - 15:00
Lechia II Gdańsk 4 - 0 KP Starogard Gdański 6 września 2009 - 11:00
Kolejarz Chojnice 0 - 1 Polonia Gdańsk 6 września 2009 - 14:30
Pomezania Malbork 3 - 3 Bałtyk Gdynia 6 września 2009 - 13:00
Arka Gdynia 13 - 1 Gedania Gdańsk 5 września 2009 - 13:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Jantar Ustka 5 września 2009 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Lechia Gdańsk 5 września 2009 - 13:30
Kolejka 5 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
Lechia Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia SI 12 września 2009 - 11:00
Jantar Ustka 5 - 1 Gryf 2009 Tczew 13 września 2009 - 13:30
Gedania Gdańsk 1 - 6 Rodło Kwidzyn 13 września 2009 - 10:30
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia 13 września 2009 - 13:00
Polonia Gdańsk 0 - 3 Pomezania Malbork 13 września 2009 - 13:30
KP Starogard Gdański 5 - 0 Kolejarz Chojnice 13 września 2009 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Lechia II Gdańsk 13 września 2009 - 13:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
Arka Gdynia SI 1 - 1 Lechia II Gdańsk 19 września 2009 - 09:00
Kolejarz Chojnice 0 - 5 Gryf 95 Słupsk 19 września 2009 - 13:00
Pomezania Malbork 2 - 2 KP Starogard Gdański 20 września 2009 - 13:00
Arka Gdynia 7 - 0 Polonia Gdańsk 19 września 2009 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 3 Bałtyk Gdynia 19 września 2009 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Gedania Gdańsk 19 września 2009 - 13:30
Lechia Gdańsk 3 - 0 Jantar Ustka 20 września 2009 - 11:00
vo,brak kart zdrowia
Kolejka 7 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (20) 
Jantar Ustka 1 - 4 Arka Gdynia SI 27 września 2009 - 13:30
Gedania Gdańsk 0 - 4 Lechia Gdańsk 26 września 2009 - 15:15
Bałtyk Gdynia 3 - 4 Gryf 2009 Tczew 27 września 2009 - 13:00
Polonia Gdańsk 2 - 0 Rodło Kwidzyn 26 września 2009 - 12:30
KP Starogard Gdański 0 - 3 Arka Gdynia 26 września 2009 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Pomezania Malbork 27 września 2009 - 13:00
Lechia II Gdańsk 9 - 0 Kolejarz Chojnice 27 września 2009 - 11:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
Arka Gdynia SI 11 - 1 Kolejarz Chojnice 3 października 2009 - 15:00
Pomezania Malbork 0 - 4 Lechia II Gdańsk 4 października 2009 - 13:00
Arka Gdynia 10 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 października 2009 - 13:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 KP Starogard Gdański 3 października 2009 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Polonia Gdańsk 3 października 2009 - 13:30
Lechia Gdańsk 4 - 0 Bałtyk Gdynia 4 października 2009 - 11:00
Jantar Ustka 6 - 1 Gedania Gdańsk 4 października 2009 - 13:30
Kolejka 9 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (52) 
Gedania Gdańsk 0 - 4 Arka Gdynia SI 10 października 2009 - 15:15
Bałtyk Gdynia 0 - 2 Jantar Ustka 11 października 2009 - 13:00
Polonia Gdańsk 2 - 3 Lechia Gdańsk 10 października 2009 - 13:30
KP Starogard Gdański 8 - 3 Gryf 2009 Tczew 10 października 2009 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 2 - 5 Rodło Kwidzyn 11 października 2009 - 13:00
Lechia II Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia 10 października 2009 - 11:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Pomezania Malbork 11 października 2009 - 13:30
Kolejka 10 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
Arka Gdynia SI 7 - 3 Pomezania Malbork 17 października 2009 - 15:00
Arka Gdynia 13 - 0 Kolejarz Chojnice 17 października 2009 - 13:00
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Lechia II Gdańsk 17 października 2009 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 5 - 5 Gryf 95 Słupsk 17 października 2009 - 13:30
Lechia Gdańsk 8 - 0 KP Starogard Gdański 18 października 2009 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 3 Polonia Gdańsk 18 października 2009 - 13:30
Gedania Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia 17 października 2009 - 13:00
Kolejka 11 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Arka Gdynia SI 25 października 2009 - 13:00
Polonia Gdańsk 2 - 0 Gedania Gdańsk 25 października 2009 - 13:30
KP Starogard Gdański 1 - 5 Jantar Ustka 24 października 2009 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 2 - 4 Lechia Gdańsk 25 października 2009 - 13:00
Lechia II Gdańsk 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 24 października 2009 - 11:00
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Rodło Kwidzyn 25 października 2009 - 13:30
Pomezania Malbork 0 - 6 Arka Gdynia 25 października 2009 - 13:00
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
Arka Gdynia SI 0 - 3 Arka Gdynia 7 listopada 2009 - 11:00
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Pomezania Malbork 7 listopada 2009 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 13 - 1 Kolejarz Chojnice 8 listopada 2009 - 13:30
Lechia Gdańsk 2 - 2 Lechia II Gdańsk 5 listopada 2009 - 16:00
Jantar Ustka 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 8 listopada 2009 - 13:00
Gedania Gdańsk 1 - 3 KP Starogard Gdański 7 listopada 2009 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Polonia Gdańsk 8 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (43) 
Polonia Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia SI 14 listopada 2009 - 13:30
KP Starogard Gdański 3 - 0 Bałtyk Gdynia 14 listopada 2009 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 15 listopada 2009 - 13:00
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Jantar Ustka 14 listopada 2009 - 11:00
Kolejarz Chojnice 0 - 11 Lechia Gdańsk 15 listopada 2009 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 0 Gryf 2009 Tczew 15 listopada 2009 - 13:00
Arka Gdynia 9 - 0 Rodło Kwidzyn 14 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 14 - 27 marca /28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (30) 
Arka Gdynia SI 7 - 0 Rodło Kwidzyn 27 marca 2010 - 15:00
Arka Gdynia 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 28 kwietnia 2010 - 14:00
Pomezania Malbork 0 - 2 Lechia Gdańsk 28 marca 2010 - 10:00
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Jantar Ustka
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 27 marca 2010 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2
Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia 2 czerwca 2010 - 17:00
KP Starogard Gdański 0 - 3 Polonia Gdańsk 28 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
KP Starogard Gdański 4 - 3 Arka Gdynia SI 3 kwietnia 2010 - 13:00
Polonia Gdańsk 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 kwietnia 2010 - 11:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Lechia II Gdańsk 19 maja 2010 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Kolejarz Chojnice
Jantar Ustka 2 - 0 Pomezania Malbork 3 kwietnia 2010 - 13:30
Lechia Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia 1 kwietnia 2010 - 16:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Rodło Kwidzyn 3 kwietnia 2010 - 10:30
Kolejka 16 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
Arka Gdynia SI 6 - 5 Gryf 2009 Tczew 12 maja 2010 - 17:30
Rodło Kwidzyn 0 - 5 Lechia Gdańsk 12 maja 2010 - 16:00
Arka Gdynia 2 - 1 Jantar Ustka 12 maja 2010 - 16:00
Pomezania Malbork 4 - 1 Gedania Gdańsk 12 maja 2010 - 17:30
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Bałtyk Gdynia
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 12 maja 2010 - 16:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 3 KP Starogard Gdański 12 maja 2010 - 17:00
Kolejka 17 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
Gryf 95 Słupsk 2 - 7 Arka Gdynia SI 19 maja 2010 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Lechia II Gdańsk 21 kwietnia 2010 - 17:00
Polonia Gdańsk 3 - 0 Kolejarz Chojnice
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Pomezania Malbork 21 kwietnia 2010 - 16:00
Gedania Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia 21 kwietnia 2010 - 16:00
Jantar Ustka 0 - 2 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia 2010 - 14:00
Lechia Gdańsk 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 21 kwietnia 2010 - 16:00
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
Arka Gdynia SI 2 - 4 Lechia Gdańsk 24 kwietnia 2010 - 15:00
Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Jantar Ustka 24 kwietnia 2010 - 13:30
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Gedania Gdańsk 25 kwietnia 2010 - 11:00
Arka Gdynia 3 - 1 Bałtyk Gdynia 24 kwietnia 2010 - 13:00
Pomezania Malbork 4 - 2 Polonia Gdańsk 25 kwietnia 2010 - 10:00
Kolejarz Chojnice 0 - 3 KP Starogard Gdański
Lechia II Gdańsk 6 - 0 Gryf 95 Słupsk 24 kwietnia 2010 - 11:00
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia SI 2 maja 2010 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Kolejarz Chojnice
KP Starogard Gdański 6 - 1 Pomezania Malbork 1 maja 2010 - 13:00
Polonia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia 2 maja 2010 - 14:00
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Rodło Kwidzyn 2 maja 2010 - 11:00
Gedania Gdańsk 3 - 3 Gryf 2009 Tczew 1 maja 2010 - 15:30
Jantar Ustka 0 - 5 Lechia Gdańsk 2 maja 2010 - 13:30
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
Arka Gdynia SI 4 - 2 Jantar Ustka 8 maja 2010 - 15:00
Lechia Gdańsk 0 - 1 Gedania Gdańsk 8 maja 2010 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Bałtyk Gdynia 8 maja 2010 - 13:00
Rodło Kwidzyn 4 - 0 Polonia Gdańsk 8 maja 2010 - 15:30
Arka Gdynia 6 - 1 KP Starogard Gdański 18 maja 2010 - 17:30
Pomezania Malbork 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 9 maja 2010 - 14:00
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Lechia II Gdańsk
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Arka Gdynia SI
Lechia II Gdańsk 5 - 4 Pomezania Malbork 16 maja 2010 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 0 - 5 Arka Gdynia 15 maja 2010 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 Rodło Kwidzyn 15 maja 2010 - 13:00
Polonia Gdańsk 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 16 maja 2010 - 14:00
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Lechia Gdańsk 16 maja 2010 - 12:00
Gedania Gdańsk 4 - 1 Jantar Ustka 15 maja 2010 - 15:30
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
Arka Gdynia SI 7 - 0 Gedania Gdańsk 22 maja 2010 - 15:00
Jantar Ustka 1 - 1 Bałtyk Gdynia 23 maja 2010 - 13:30
Lechia Gdańsk 5 - 1 Polonia Gdańsk 23 maja 2010 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 KP Starogard Gdański 22 maja 2010 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gryf 95 Słupsk 23 maja 2010 - 11:00
Arka Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk 22 maja 2010 - 13:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Kolejarz Chojnice
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
Pomezania Malbork 6 - 0 Arka Gdynia SI 30 maja 2010 - 10:00
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Arka Gdynia
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Rodło Kwidzyn 29 maja 2010 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 29 maja 2010 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 Lechia Gdańsk 29 maja 2010 - 13:00
Polonia Gdańsk 0 - 3 Jantar Ustka 30 maja 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:3
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk 29 maja 2010 - 11:00
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
Arka Gdynia SI 0 - 2 Bałtyk Gdynia 5 czerwca 2010 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 5 czerwca 2010 - 13:30
Jantar Ustka 4 - 2 KP Starogard Gdański 6 czerwca 2010 - 13:30
Lechia Gdańsk 12 - 0 Gryf 95 Słupsk 5 czerwca 2010 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Lechia II Gdańsk 6 czerwca 2010 - 13:30
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Kolejarz Chojnice
Arka Gdynia 6 - 1 Pomezania Malbork 5 czerwca 2010 - 13:00
Kolejka 25 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (14) 
Arka Gdynia 0 - 1 Arka Gdynia SI 13 czerwca 2010 - 11:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Rodło Kwidzyn 13 czerwca 2010 - 11:00
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
Lechia II Gdańsk 0 - 2 Lechia Gdańsk 13 czerwca 2010 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 8 Jantar Ustka 13 czerwca 2010 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 2 Gedania Gdańsk 13 czerwca 2010 - 11:00
Polonia Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia 13 czerwca 2010 - 11:00
Kolejka 26 - 9. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
Arka Gdynia SI 10 - 0 Polonia Gdańsk 9 czerwca 2010 - 15:30
Bałtyk Gdynia 1 - 1 KP Starogard Gdański 9 czerwca 2010 - 15:30
Gedania Gdańsk 5 - 0 Gryf 95 Słupsk 9 czerwca 2010 - 15:30
Jantar Ustka 1 - 7 Lechia II Gdańsk 9 czerwca 2010 - 15:30
Lechia Gdańsk 3 - 0 Kolejarz Chojnice
Gryf 2009 Tczew 2 - 5 Pomezania Malbork 9 czerwca 2010 - 15:30
Rodło Kwidzyn 1 - 5 Arka Gdynia 9 czerwca 2010 - 15:30
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE