Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ruch Chorzów |
0 - 0 |
Wisła Kraków |
2 sierpnia 2009
2.08 - 17:00 |
Polonia Warszawa |
0 - 3 |
Korona Kielce |
3 sierpnia 2009
3.08 - 16:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Legia Warszawa |
3 sierpnia 2009
3.08 - 17:00 |
Lech Poznań |
0 - 3 |
Piast Gliwice |
3 sierpnia 2009
3.08 - 15:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1 |
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
1 sierpnia 2009
1.08 - 17:30 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
2 sierpnia 2009
2.08 - 17:00 |
GKS Bełchatów |
1 - 3 |
Polonia Bytom |
1 sierpnia 2009
1.08 - 17:30 |
Cracovia Kraków |
3 - 1 |
Śląsk Wrocław |
2 sierpnia 2009
2.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Lech Poznań |
1 - 2 |
Korona Kielce |
|
Jagiellonia Białystok |
1 - 3 |
GKS Bełchatów |
|
Wisła Kraków |
3 - 4 |
Zagłębie Lubin |
|
Polonia Bytom |
0 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Piast Gliwice |
2 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 3 |
Cracovia Kraków |
|
Legia Warszawa |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 3 |
Polonia Warszawa |
|
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Kielce |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
GKS Bełchatów |
0 - 2 |
Wisła Kraków |
|
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Cracovia Kraków |
0 - 2 |
Legia Warszawa |
|
Arka Gdynia |
0 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Polonia Warszawa |
3 - 3 |
Lech Poznań |
|
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Lech Poznań |
2 - 2 |
Cracovia Kraków |
26 sierpnia 2009
26.08 |
Ruch Chorzów |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Korona Kielce |
2 - 5 |
Polonia Bytom |
|
Wisła Kraków |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 4 |
Polonia Warszawa |
|
Piast Gliwice |
1 - 5 |
GKS Bełchatów |
|
Legia Warszawa |
0 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Bytom |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
|
Jagiellonia Białystok |
0 - 0 |
Wisła Kraków |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
31 sierpnia 2009
31.08 - 11:00 |
GKS Bełchatów |
0 - 2 |
Lech Poznań |
|
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
31 sierpnia 2009
31.08 - 16:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 2 |
Korona Kielce |
|
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Polonia Warszawa |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Kolejka 6 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
3 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Korona Kielce |
1 - 3 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Lech Poznań |
6 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
|
Ruch Chorzów |
6 - 3 |
GKS Bełchatów |
|
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
13 września 2009
13.09 - 12:00 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Wisła Kraków |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
14 września 2009
14.09 - 11:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Kolejka 7 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Polonia Bytom |
3 - 2 |
Wisła Kraków |
|
Śląsk Wrocław |
3 - 2 |
Korona Kielce |
|
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Lech Poznań |
|
Cracovia Kraków |
1 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
GKS Bełchatów |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Polonia Warszawa |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
23 września 2009
23.09 - 16:00 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
23 września 2009
23.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Korona Kielce |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Lech Poznań |
2 - 0 |
Legia Warszawa |
|
Polonia Warszawa |
0 - 2 |
Wisła Kraków |
|
Ruch Chorzów |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Arka Gdynia |
3 - 2 |
Polonia Bytom |
|
GKS Bełchatów |
3 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Kolejka 9 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zagłębie Lubin |
3 - 0 |
Cracovia Kraków |
|
Piast Gliwice |
4 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Legia Warszawa |
4 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
Wisła Kraków |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Korona Kielce |
0 - 3 |
GKS Bełchatów |
|
Ruch Chorzów |
0 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Lech Poznań |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 10 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Wisła Kraków |
1 - 0 |
Lech Poznań |
|
Legia Warszawa |
4 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Arka Gdynia |
0 - 1 |
Korona Kielce |
|
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 3 |
Polonia Warszawa |
|
Jagiellonia Białystok |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
|
Polonia Bytom |
2 - 3 |
Cracovia Kraków |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Kolejka 11 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Ruch Chorzów |
2 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Korona Kielce |
4 - 2 |
Legia Warszawa |
|
Piast Gliwice |
3 - 1 |
Wisła Kraków |
|
Zagłębie Lubin |
5 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Lech Poznań |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Polonia Warszawa |
1 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Kolejka 12 - 31. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ruch Chorzów |
0 - 0 |
Legia Warszawa |
|
Polonia Bytom |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
|
GKS Bełchatów |
2 - 2 |
Cracovia Kraków |
|
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Polonia Warszawa |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 1 |
Lech Poznań |
|
Wisła Kraków |
3 - 2 |
Korona Kielce |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Piast Gliwice |
|
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
0 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Korona Kielce |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Piast Gliwice |
2 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Jagiellonia Białystok |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Legia Warszawa |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
|
Cracovia Kraków |
1 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Lech Poznań |
0 - 3 |
Polonia Bytom |
|
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0 |
Kolejka 14 - 21/22. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Lech Poznań |
|
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
|
Polonia Warszawa |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
|
Odra Wodzisław Śląski |
0 - 2 |
Śląsk Wrocław |
|
GKS Bełchatów |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Zagłębie Lubin |
5 - 2 |
Korona Kielce |
|
Kolejka 15 - 28/29. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Gliwice |
4 - 3 |
Cracovia Kraków |
15 listopada 2009
15.11 - 12:00 |
Korona Kielce |
0 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Polonia Bytom |
0 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Wisła Kraków |
1 - 3 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Lech Poznań |
1 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Legia Warszawa |
2 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Śląsk Wrocław |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
15 listopada 2009
15.11 - 12:00 |
Kolejka 16 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
6 września 2009
6.09 - 20:15 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Polonia Bytom |
0 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 5 |
Cracovia Kraków |
|
Wisła Kraków |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Korona Kielce |
2 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Legia Warszawa |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Piast Gliwice |
0 - 1 |
Lech Poznań |
|
Kolejka 17 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Cracovia Kraków |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
0 - 0 |
Legia Warszawa |
|
Polonia Warszawa |
0 - 4 |
Śląsk Wrocław |
|
Korona Kielce |
0 - 2 |
Lech Poznań |
|
GKS Bełchatów |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
|
Kolejka 18 - 29. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Wisła Kraków |
1 - 2 |
GKS Bełchatów |
|
Piast Gliwice |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Śląsk Wrocław |
3 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Legia Warszawa |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
|
Ruch Chorzów |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Lech Poznań |
2 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Jagiellonia Białystok |
3 - 2 |
Korona Kielce |
|
Kolejka 19 - 6/7. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Warszawa |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
GKS Bełchatów |
4 - 2 |
Piast Gliwice |
12 maja 2010
12.05 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 2 |
Legia Warszawa |
|
Jagiellonia Białystok |
0 - 4 |
Śląsk Wrocław |
19 maja 2010
19.05 |
Cracovia Kraków |
0 - 3 |
Lech Poznań |
12 maja 2010
12.05 |
Zagłębie Lubin |
0 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Korona Kielce |
|
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Wisła Kraków |
|
Kolejka 20 - 13/14. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Korona Kielce |
2 - 3 |
Cracovia Kraków |
25 marca 2010
25.03 |
Piast Gliwice |
0 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
24 marca 2010
24.03 |
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Legia Warszawa |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Wisła Kraków |
3 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
25 maja 2010
25.05 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Lech Poznań |
1 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Kolejka 21 - 20/21. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Polonia Bytom |
2 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Wisła Kraków |
|
Polonia Warszawa |
4 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Śląsk Wrocław |
3 - 2 |
Legia Warszawa |
|
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Korona Kielce |
|
Jagiellonia Białystok |
0 - 4 |
Lech Poznań |
|
GKS Bełchatów |
2 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Kolejka 22 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Piast Gliwice |
3 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
|
Legia Warszawa |
4 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Wisła Kraków |
0 - 3 |
Polonia Bytom |
|
Korona Kielce |
3 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Lech Poznań |
0 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
|
Kolejka 23 - 1/3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Kraków |
2 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Polonia Bytom |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Odra Wodzisław Śląski |
0 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Cracovia Kraków |
|
Korona Kielce |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Legia Warszawa |
4 - 1 |
Lech Poznań |
|
Kolejka 24 - 20. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
4 - 0 |
Korona Kielce |
|
Odra Wodzisław Śląski |
0 - 5 |
Ruch Chorzów |
|
Arka Gdynia |
1 - 4 |
Lech Poznań |
19 kwietnia 2010
19.04 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Polonia Warszawa |
2 - 2 |
Piast Gliwice |
|
Jagiellonia Białystok |
2 - 6 |
Legia Warszawa |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Wisła Kraków |
|
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
21 kwietnia 2010
21.04 - 13:00 |
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Warszawa |
1 - 3 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Cracovia Kraków |
2 - 3 |
Polonia Bytom |
|
GKS Bełchatów |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Ruch Chorzów |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
24 kwietnia 2010
24.04 - 12:00 |
Lech Poznań |
0 - 0 |
Wisła Kraków |
|
Piast Gliwice |
1 - 4 |
Legia Warszawa |
|
Korona Kielce |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 26 - 28. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Bytom |
2 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Legia Warszawa |
3 - 1 |
Korona Kielce |
|
Wisła Kraków |
4 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Lech Poznań |
28 kwietnia 2010
28.04 - 11:00 |
GKS Bełchatów |
0 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
28 kwietnia 2010
28.04 - 12:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
|
Kolejka 27 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Korona Kielce |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
|
Piast Gliwice |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
1 maja 2010
1.05 - 12:00 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Zagłębie Lubin |
4 - 2 |
Polonia Bytom |
|
Cracovia Kraków |
2 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Arka Gdynia |
0 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 maja 2010
2.05 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 3 |
Polonia Warszawa |
|
Kolejka 28 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Kraków |
2 - 1 |
Legia Warszawa |
|
Polonia Warszawa |
2 - 1 |
Cracovia Kraków |
|
Polonia Bytom |
1 - 2 |
Lech Poznań |
|
GKS Bełchatów |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 4 |
Korona Kielce |
|
Śląsk Wrocław |
3 - 4 |
Piast Gliwice |
|
Odra Wodzisław Śląski |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
|
Ruch Chorzów |
2 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
|
Kolejka 29 - 23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
3 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Korona Kielce |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Lech Poznań |
2 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Piast Gliwice |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Polonia Bytom |
3 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
Wisła Kraków |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
|
Kolejka 30 - 15. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Warszawa |
3 - 2 |
Polonia Bytom |
|
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 2 |
Wisła Kraków |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Lech Poznań |
|
Jagiellonia Białystok |
5 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
GKS Bełchatów |
1 - 1 |
Legia Warszawa |
|
Arka Gdynia |
0 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2 |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
26 maja 2010
26.05 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 2 |
Korona Kielce |
26 maja 2010
26.05 - 17:00 |
|