Baner

Pomorska Liga Juniorów D2 - rocznik 1997 - sezon 2008/2009

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jedynka Reda 22 54 17 3 2 63 - 13
2. Arka Gdynia 22 53 17 2 3 45 - 9
3. Jantar Pruszcz Gdański 22 43 12 7 3 39 - 15
4. Lechia Gdańsk 22 37 11 4 7 39 - 20
5. Borowiak Czersk 22 35 10 5 7 46 - 25
6. GKS Kowale 22 31 10 1 11 36 - 51
7. Gedania Gdańsk 22 30 7 9 6 20 - 17
8. Olimpic Gdańsk 22 28 7 7 8 30 - 30
9. Murkam Przodkowo 22 24 7 3 12 24 - 35
10. Błękitni Kmiecin 22 14 4 2 16 20 - 63
11. Gryf Wejherowo 22 13 4 1 17 19 - 43
12. Zatoka Puck 22 11 3 2 17 20 - 80
Ostatni komentarz dodał Matis17-rodlo 19.06.2009, 23:10:24


Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
Arka Gdynia 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Błękitni Kmiecin 3 - 1 Olimpic Gdańsk
Borowiak Czersk 0 - 0 Gedania Gdańsk
Jedynka Reda 6 - 0 GKS Kowale
Zatoka Puck 2 - 3 Murkam Przodkowo
Gryf Wejherowo 0 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Lechia Gdańsk
Murkam Przodkowo 2 - 1 Gryf Wejherowo
GKS Kowale 2 - 0 Zatoka Puck
Gedania Gdańsk 0 - 3 Jedynka Reda
Olimpic Gdańsk 2 - 1 Borowiak Czersk
Arka Gdynia 3 - 0 Błękitni Kmiecin
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (5) 
Błękitni Kmiecin 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański
Borowiak Czersk 0 - 0 Arka Gdynia
Jedynka Reda 3 - 1 Olimpic Gdańsk
Zatoka Puck 1 - 2 Gedania Gdańsk
Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS Kowale
Lechia Gdańsk 2 - 1 Murkam Przodkowo
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (5) 
Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Murkam Przodkowo
GKS Kowale 2 - 1 Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk 3 - 1 Gryf Wejherowo
Olimpic Gdańsk 7 - 1 Zatoka Puck
Arka Gdynia 1 - 0 Jedynka Reda
Błękitni Kmiecin 0 - 6 Borowiak Czersk
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
Borowiak Czersk 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
Jedynka Reda 5 - 0 Błękitni Kmiecin
Zatoka Puck 0 - 4 Arka Gdynia
Gryf Wejherowo 0 - 1 Olimpic Gdańsk
Lechia Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk
Murkam Przodkowo 0 - 3 GKS Kowale
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
Jantar Pruszcz Gdański 6 - 0 GKS Kowale
Gedania Gdańsk 1 - 0 Murkam Przodkowo
Olimpic Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk
Arka Gdynia 2 - 0 Gryf Wejherowo
Błękitni Kmiecin 0 - 0 Zatoka Puck
Borowiak Czersk 2 - 3 Jedynka Reda
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
Jedynka Reda 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Zatoka Puck 1 - 2 Borowiak Czersk
Gryf Wejherowo 2 - 1 Błękitni Kmiecin
Lechia Gdańsk 1 - 0 Arka Gdynia
Murkam Przodkowo 1 - 2 Olimpic Gdańsk
GKS Kowale 1 - 2 Gedania Gdańsk
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Gedania Gdańsk
Olimpic Gdańsk 3 - 2 GKS Kowale
Arka Gdynia 3 - 0 Murkam Przodkowo
Błękitni Kmiecin 0 - 6 Lechia Gdańsk
Borowiak Czersk 4 - 1 Gryf Wejherowo
Jedynka Reda 3 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
Zatoka Puck 0 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo 1 - 3 Jedynka Reda
Lechia Gdańsk 1 - 0 Borowiak Czersk
Murkam Przodkowo 2 - 0 Błękitni Kmiecin
GKS Kowale 2 - 1 Arka Gdynia
Gedania Gdańsk 0 - 0 Olimpic Gdańsk
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
Jantar Pruszcz Gdański 0 - 0 Olimpic Gdańsk
Arka Gdynia 2 - 0 Gedania Gdańsk
Błękitni Kmiecin 1 - 5 GKS Kowale
Borowiak Czersk 2 - 0 Murkam Przodkowo
Jedynka Reda 3 - 1 Lechia Gdańsk
Zatoka Puck 2 - 3 Gryf Wejherowo
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
Gryf Wejherowo 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
Lechia Gdańsk 6 - 0 Zatoka Puck
Murkam Przodkowo 0 - 3 Jedynka Reda
GKS Kowale 1 - 4 Borowiak Czersk
Gedania Gdańsk 2 - 0 Błękitni Kmiecin
Olimpic Gdańsk 0 - 0 Arka Gdynia
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 Arka Gdynia 6 maja 2009
Olimpic Gdańsk 2 - 0 Błękitni Kmiecin 8 kwietnia 2009
Gedania Gdańsk 0 - 0 Borowiak Czersk 6 maja 2009
GKS Kowale 0 - 3 Jedynka Reda 6 maja 2009
Murkam Przodkowo 1 - 3 Zatoka Puck
Lechia Gdańsk 2 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
Lechia Gdańsk 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo 0 - 2 Murkam Przodkowo
Zatoka Puck 0 - 6 GKS Kowale
Jedynka Reda 1 - 1 Gedania Gdańsk
Borowiak Czersk 4 - 1 Olimpic Gdańsk
Błękitni Kmiecin 1 - 2 Arka Gdynia
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Błękitni Kmiecin
Arka Gdynia 2 - 1 Borowiak Czersk
Olimpic Gdańsk 1 - 1 Jedynka Reda
Gedania Gdańsk 5 - 0 Zatoka Puck
GKS Kowale 1 - 0 Gryf Wejherowo
Murkam Przodkowo 0 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
Murkam Przodkowo 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
Lechia Gdańsk 3 - 0 GKS Kowale
Gryf Wejherowo 0 - 1 Gedania Gdańsk
Zatoka Puck 6 - 3 Olimpic Gdańsk
Jedynka Reda 3 - 0 Arka Gdynia
Borowiak Czersk 6 - 1 Błękitni Kmiecin
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 2 Borowiak Czersk
Błękitni Kmiecin 2 - 6 Jedynka Reda
Arka Gdynia 6 - 0 Zatoka Puck
Olimpic Gdańsk 0 - 0 Gryf Wejherowo
Gedania Gdańsk 1 - 1 Lechia Gdańsk
GKS Kowale 1 - 3 Murkam Przodkowo
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (5) 
GKS Kowale 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański
Murkam Przodkowo 0 - 0 Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk 0 - 2 Olimpic Gdańsk
Gryf Wejherowo 1 - 2 Arka Gdynia
Zatoka Puck 1 - 0 Błękitni Kmiecin
Jedynka Reda 4 - 1 Borowiak Czersk
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Jedynka Reda
Borowiak Czersk 1 - 1 Zatoka Puck
Błękitni Kmiecin 3 - 2 Gryf Wejherowo
Arka Gdynia 3 - 0 Lechia Gdańsk
Olimpic Gdańsk 3 - 3 Murkam Przodkowo
Gedania Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
Gedania Gdańsk 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
GKS Kowale 2 - 1 Olimpic Gdańsk
Murkam Przodkowo 0 - 2 Arka Gdynia
Lechia Gdańsk 0 - 1 Błękitni Kmiecin
Gryf Wejherowo 2 - 0 Borowiak Czersk
Zatoka Puck 0 - 7 Jedynka Reda
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 Zatoka Puck
Jedynka Reda 4 - 1 Gryf Wejherowo
Borowiak Czersk 3 - 0 Lechia Gdańsk
Błękitni Kmiecin 1 - 4 Murkam Przodkowo
Arka Gdynia 5 - 0 GKS Kowale
Olimpic Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
Olimpic Gdańsk 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia
GKS Kowale 1 - 1 Błękitni Kmiecin
Murkam Przodkowo 1 - 0 Borowiak Czersk
Lechia Gdańsk 0 - 1 Jedynka Reda
Gryf Wejherowo 2 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Gryf Wejherowo
Zatoka Puck 1 - 8 Lechia Gdańsk
Jedynka Reda 1 - 0 Murkam Przodkowo
Borowiak Czersk 6 - 2 GKS Kowale
Błękitni Kmiecin 3 - 1 Gedania Gdańsk
Arka Gdynia 1 - 0 Olimpic Gdańsk