Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Arka Gdynia |
14 - 0 |
Polonia Gdańsk |
30 sierpnia 2008
30.08 - 17:00 |
Wisła Tczew |
3 - 4 |
U-2 Bytów |
30 sierpnia 2008
30.08 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
30 sierpnia 2008
30.08 - 16:30 |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
30 sierpnia 2008
30.08 - 16:00 |
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości,na boisku 1:3 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
0 - 4 |
Murkam Przodkowo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 12:00 |
Sapa Rumia Janowo |
8 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
31 sierpnia 2008
31.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Polonia Gdańsk |
5 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
6 września 2008
6.09 - 14:00 |
Murkam Przodkowo |
1 - 5 |
Sapa Rumia Janowo |
7 października 2008
7.10 - 16:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 - 1 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
6 września 2008
6.09 - 12:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
FC Gowidlino |
7 września 2008
7.09 - 11:00 |
U-2 Bytów |
2 - 0 |
Cisowa Gdynia |
7 września 2008
7.09 - 11:00 |
Arka Gdynia |
9 - 0 |
Wisła Tczew |
7 września 2008
7.09 - 13:00 |
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Wisła Tczew |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 11 |
Arka Gdynia |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
4 - 0 |
U-2 Bytów |
13 września 2008
13.09 - 16:00 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
14 września 2008
14.09 - 12:00 |
Sapa Rumia Janowo |
4 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Murkam Przodkowo |
14 września 2008
14.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Murkam Przodkowo |
20 września 2008
20.09 - 14:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
20 września 2008
20.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Sapa Rumia Janowo |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
U-2 Bytów |
1 - 2 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
Arka Gdynia |
5 - 2 |
FC Gowidlino |
20 września 2008
20.09 - 17:00 |
Wisła Tczew |
4 - 3 |
Cisowa Gdynia |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Cisowa Gdynia |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
20 września 2008
20.09 - 14:00 |
FC Gowidlino |
4 - 1 |
Wisła Tczew |
20 września 2008
20.09 - 11:00 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
0 - 8 |
Arka Gdynia |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
Sapa Rumia Janowo |
6 - 0 |
U-2 Bytów |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
20 września 2008
20.09 - 17:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 października 2008
5.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Murkam Przodkowo |
5 października 2008
5.10 - 11:00 |
U-2 Bytów |
9 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
4 października 2008
4.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Sapa Rumia Janowo |
4 października 2008
4.10 - 15:00 |
Wisła Tczew |
2 - 4 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
5 października 2008
5.10 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 2 |
FC Gowidlino |
4 października 2008
4.10 - 15:00 |
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (13) |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
11 października 2008
11.10 - 16:00 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
3 - 1 |
Cisowa Gdynia |
12 października 2008
12.10 - 13:00 |
Sapa Rumia Janowo |
5 - 0 |
Wisła Tczew |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 11 |
Arka Gdynia |
12 października 2008
12.10 - 15:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 2 |
U-2 Bytów |
9 października 2008
9.10 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 3 |
Pomezania Malbork |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
U-2 Bytów |
5 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
19 października 2008
19.10 - 13:00 |
Arka Gdynia |
12 - 0 |
Murkam Przodkowo |
19 października 2008
19.10 - 11:00 |
Wisła Tczew |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
19 października 2008
19.10 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 3 |
Sapa Rumia Janowo |
18 października 2008
18.10 - 15:00 |
FC Gowidlino |
6 - 1 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
18 października 2008
18.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
3 - 6 |
Polonia Gdańsk |
25 października 2008
25.10 - 11:00 |
Sapa Rumia Janowo |
3 - 6 |
FC Gowidlino |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Cisowa Gdynia |
26 października 2008
26.10 - 13:00 |
Murkam Przodkowo |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
23 października 2008
23.10 - 16:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 4 |
Arka Gdynia |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
U-2 Bytów |
25 października 2008
25.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
U-2 Bytów |
2 listopada 2008
2.11 - 12:00 |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
2 listopada 2008
2.11 - 17:00 |
Wisła Tczew |
0 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 listopada 2008
2.11 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
2 - 0 |
Murkam Przodkowo |
2 listopada 2008
2.11 - 11:00 |
FC Gowidlino |
6 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
2 listopada 2008
2.11 - 11:00 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
1 - 4 |
Sapa Rumia Janowo |
2 listopada 2008
2.11 - 12:00 |
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Sapa Rumia Janowo |
3 - 2 |
Polonia Gdańsk |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
8 listopada 2008
8.11 - 11:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
8 listopada 2008
8.11 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 2 |
Cisowa Gdynia |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Wisła Tczew |
8 listopada 2008
8.11 - 11:00 |
U-2 Bytów |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
6 maja 2009
6.05 - 17:00 |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Wisła Tczew |
13 maja 2009
13.05 |
Pomezania Malbork |
5 - 2 |
Cisowa Gdynia |
29 marca 2009
29.03 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
6 maja 2009
6.05 - 17:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 2 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
28 marca 2009
28.03 - 10:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Sapa Rumia Janowo |
10 czerwca 2009
10.06 |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Polonia Gdańsk |
5 kwietnia 2009
5.04 - 15:00 |
Sapa Rumia Janowo |
0 - 1 |
Murkam Przodkowo |
5 kwietnia 2009
5.04 - 11:00 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
1 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
14 kwietnia 2009
14.04 - 14:00 |
FC Gowidlino |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
5 kwietnia 2009
5.04 - 15:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 3 |
U-2 Bytów |
4 kwietnia 2009
4.04 - 15:00 |
Wisła Tczew |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
5 kwietnia 2009
5.04 - 15:00 |
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Wisła Tczew |
18 kwietnia 2009
18.04 - 13:00 |
Arka Gdynia |
9 - 0 |
Cisowa Gdynia |
18 kwietnia 2009
18.04 - 17:00 |
U-2 Bytów |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
18 kwietnia 2009
18.04 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
19 kwietnia 2009
19.04 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 0 |
Sapa Rumia Janowo |
19 kwietnia 2009
19.04 - 15:00 |
Murkam Przodkowo |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
19 kwietnia 2009
19.04 - 12:00 |
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Murkam Przodkowo |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
25 kwietnia 2009
25.04 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
26 kwietnia 2009
26.04 - 17:00 |
Sapa Rumia Janowo |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
26 kwietnia 2009
26.04 - 11:00 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
1 - 3 |
U-2 Bytów |
25 kwietnia 2009
25.04 - 14:00 |
FC Gowidlino |
3 - 3 |
Arka Gdynia |
25 kwietnia 2009
25.04 - 17:00 |
Cisowa Gdynia |
9 - 3 |
Wisła Tczew |
25 kwietnia 2009
25.04 - 17:00 |
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Polonia Gdańsk |
3 - 1 |
Cisowa Gdynia |
2 maja 2009
2.05 |
Wisła Tczew |
0 - 7 |
FC Gowidlino |
2 maja 2009
2.05 |
Arka Gdynia |
10 - 2 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
3 maja 2009
3.05 - 15:00 |
U-2 Bytów |
0 - 4 |
Sapa Rumia Janowo |
2 maja 2009
2.05 |
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
2 maja 2009
2.05 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 2 |
Murkam Przodkowo |
|
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
10 maja 2009
10.05 |
Murkam Przodkowo |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
10 maja 2009
10.05 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
U-2 Bytów |
10 maja 2009
10.05 |
Sapa Rumia Janowo |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
10 maja 2009
10.05 - 11:00 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
2 - 0 |
Wisła Tczew |
9 maja 2009
9.05 |
FC Gowidlino |
1 - 1 |
Cisowa Gdynia |
10 maja 2009
10.05 - 17:00 |
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Polonia Gdańsk |
2 - 4 |
FC Gowidlino |
17 maja 2009
17.05 |
Cisowa Gdynia |
6 - 1 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
17 maja 2009
17.05 |
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Sapa Rumia Janowo |
16 maja 2009
16.05 |
brak dokumentów to?samo?ci zawodników Sapy Janowo- na boisku wynik 1:3 |
Arka Gdynia |
6 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
17 maja 2009
17.05 |
U-2 Bytów |
2 - 0 |
Murkam Przodkowo |
17 maja 2009
17.05 |
Pomezania Malbork |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
17 maja 2009
17.05 |
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Pomezania Malbork |
1 - 6 |
Polonia Gdańsk |
24 maja 2009
24.05 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 - 0 |
U-2 Bytów |
23 maja 2009
23.05 |
Murkam Przodkowo |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
24 maja 2009
24.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
6 - 1 |
Wisła Tczew |
24 maja 2009
24.05 |
Sapa Rumia Janowo |
4 - 0 |
Cisowa Gdynia |
24 maja 2009
24.05 - 11:00 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
23 maja 2009
23.05 |
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Polonia Gdańsk |
4 - 0 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
|
FC Gowidlino |
2 - 1 |
Sapa Rumia Janowo |
9 czerwca 2009
9.06 - 16:30 |
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
30 maja 2009
30.05 |
Wisła Tczew |
1 - 2 |
Murkam Przodkowo |
|
Arka Gdynia |
6 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
30 maja 2009
30.05 |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
30 maja 2009
30.05 |
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (19) |
U-2 Bytów |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
7 czerwca 2009
7.06 |
Pomezania Malbork |
1 - 8 |
Arka Gdynia |
7 czerwca 2009
7.06 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
10 - 0 |
Wisła Tczew |
9 czerwca 2009
9.06 |
Murkam Przodkowo |
8 - 0 |
Cisowa Gdynia |
9 czerwca 2009
9.06 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
7 czerwca 2009
7.06 |
Sapa Rumia Janowo |
5 - 1 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
7 czerwca 2009
7.06 - 11:00 |
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Sapa Rumia Janowo |
13 czerwca 2009
13.06 |
Jantar/Żaki 98 Ustka |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
13 czerwca 2009
13.06 |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Murkam Przodkowo |
|
Cisowa Gdynia |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
13 czerwca 2009
13.06 |
Wisła Tczew |
0 - 10 |
Pomezania Malbork |
13 czerwca 2009
13.06 |
Arka Gdynia |
5 - 1 |
U-2 Bytów |
9 czerwca 2009
9.06 - 17:30 |
|