Kolejka 1 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Błękitni Motarzyno |
7 - 2 |
Inter Świerzenko |
7 września 2008
7.09 - 12:30 |
Juve Uniechów |
0 - 5 |
Koral II Dębnica |
7 września 2008
7.09 - 13:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
7 września 2008
7.09 - 13:00 |
Zorza Słosinko |
4 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
7 września 2008
7.09 - 12:00 |
Kolejka 2 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Inter Świerzenko |
1 - 7 |
Drzewiarz Rzeczenica |
14 września 2008
14.09 - 13:00 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 0 |
Zorza Słosinko |
14 września 2008
14.09 - 13:00 |
Koral II Dębnica |
2 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
14 września 2008
14.09 - 12:00 |
Błękitni Motarzyno |
7 - 0 |
Juve Uniechów |
14 września 2008
14.09 - 12:30 |
Kolejka 3 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Juve Uniechów |
4 - 0 |
Inter Świerzenko |
21 września 2008
21.09 - 13:00 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
21 września 2008
21.09 - 14:00 |
Zorza Słosinko |
5 - 2 |
Koral II Dębnica |
21 września 2008
21.09 - 12:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
21 września 2008
21.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Inter Świerzenko |
0 - 6 |
Lipniczanka Lipnica |
28 września 2008
28.09 - 14:00 |
Koral II Dębnica |
2 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
28 września 2008
28.09 - 12:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 3 |
Zorza Słosinko |
28 września 2008
28.09 - 12:30 |
Juve Uniechów |
2 - 3 |
Magic Niezabyszewo |
28 września 2008
28.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Magic Niezabyszewo |
4 - 4 |
Inter Świerzenko |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Zorza Słosinko |
3 - 3 |
Juve Uniechów |
5 października 2008
5.10 - 12:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 0 |
Koral II Dębnica |
5 października 2008
5.10 - 13:00 |
Kolejka 6 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Inter Świerzenko |
1 - 3 |
Koral II Dębnica |
12 października 2008
12.10 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
2 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
12 października 2008
12.10 - 12:30 |
Juve Uniechów |
3 - 5 |
Drzewiarz Rzeczenica |
12 października 2008
12.10 - 13:00 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 1 |
Zorza Słosinko |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Zorza Słosinko |
10 - 0 |
Inter Świerzenko |
19 października 2008
19.10 - 12:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
5 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 0 |
Juve Uniechów |
19 października 2008
19.10 - 13:00 |
Koral II Dębnica |
0 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
19 października 2008
19.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Inter Świerzenko |
2 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
2 maja 2009
2.05 - 16:00 |
Koral II Dębnica |
5 - 1 |
Juve Uniechów |
3 maja 2009
3.05 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
2 maja 2009
2.05 - 15:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 2 |
Zorza Słosinko |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
Kolejka 9 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Drzewiarz Rzeczenica |
4 - 2 |
Inter Świerzenko |
9 maja 2009
9.05 - 16:00 |
Zorza Słosinko |
1 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
10 maja 2009
10.05 - 12:00 |
Magic Niezabyszewo |
4 - 0 |
Koral II Dębnica |
|
Juve Uniechów |
1 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
10 maja 2009
10.05 - 14:00 |
Kolejka 10 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Inter Świerzenko |
0 - 7 |
Juve Uniechów |
16 maja 2009
16.05 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
2 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
16 maja 2009
16.05 - 16:30 |
Koral II Dębnica |
4 - 2 |
Zorza Słosinko |
17 maja 2009
17.05 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Kolejka 11 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Lipniczanka Lipnica |
7 - 0 |
Inter Świerzenko |
23 maja 2009
23.05 - 16:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 4 |
Koral II Dębnica |
24 maja 2009
24.05 - 14:00 |
Zorza Słosinko |
6 - 4 |
Błękitni Motarzyno |
24 maja 2009
24.05 - 12:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 0 |
Juve Uniechów |
|
Kolejka 12 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Inter Świerzenko |
5 - 9 |
Magic Niezabyszewo |
30 maja 2009
30.05 - 16:00 |
Juve Uniechów |
2 - 4 |
Zorza Słosinko |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
2 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
Koral II Dębnica |
3 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
31 maja 2009
31.05 - 15:00 |
Kolejka 13 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Koral II Dębnica |
4 - 0 |
Inter Świerzenko |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 1 |
Juve Uniechów |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
Zorza Słosinko |
3 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
7 czerwca 2009
7.06 - 12:00 |
Kolejka 14 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Inter Świerzenko |
2 - 9 |
Zorza Słosinko |
13 czerwca 2009
13.06 - 16:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Juve Uniechów |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 1 |
Koral II Dębnica |
13 czerwca 2009
13.06 - 17:30 |
|