Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Krokusy Stowięcino |
1 - 6 |
Arkonia Pomysk Wielki |
31 sierpnia 2008
31.08 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
6 - 1 |
Iskra Gogolewo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 14:00 |
Start Łeba |
3 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
30 sierpnia 2008
30.08 - 16:00 |
SSPN Malczkowo |
5 - 2 |
Stegna Parchowo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 14:00 |
Start Łebień |
3 - 2 |
WKS Nożyno |
31 sierpnia 2008
31.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 0 |
WKS Nożyno |
6 września 2008
6.09 - 17:00 |
Stegna Parchowo |
6 - 1 |
Start Łebień |
7 września 2008
7.09 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 4 |
SSPN Malczkowo |
6 września 2008
6.09 - 16:00 |
Iskra Gogolewo |
1 - 3 |
Start Łeba |
7 września 2008
7.09 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
1 - 3 |
Baza 44 Siemirowice |
7 września 2008
7.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Baza 44 Siemirowice |
4 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
14 września 2008
14.09 - 14:00 |
Start Łeba |
8 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
14 września 2008
14.09 - 13:00 |
SSPN Malczkowo |
3 - 2 |
Iskra Gogolewo |
14 września 2008
14.09 - 15:00 |
Start Łebień |
4 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
14 września 2008
14.09 - 14:00 |
WKS Nożyno |
4 - 2 |
Stegna Parchowo |
14 września 2008
14.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Arkonia Pomysk Wielki |
4 - 3 |
Stegna Parchowo |
21 września 2008
21.09 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
5 - 3 |
WKS Nożyno |
20 września 2008
20.09 - 16:00 |
Iskra Gogolewo |
3 - 2 |
Start Łebień |
21 września 2008
21.09 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
1 - 6 |
SSPN Malczkowo |
21 września 2008
21.09 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 2 |
Start Łeba |
21 września 2008
21.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Start Łeba |
4 - 3 |
Arkonia Pomysk Wielki |
28 września 2008
28.09 - 13:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 4 |
Baza 44 Siemirowice |
28 września 2008
28.09 - 15:00 |
Start Łebień |
5 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
28 września 2008
28.09 - 14:00 |
WKS Nożyno |
2 - 2 |
Iskra Gogolewo |
28 września 2008
28.09 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
1 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
28 września 2008
28.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Arkonia Pomysk Wielki |
5 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Iskra Gogolewo |
7 - 5 |
Stegna Parchowo |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
3 - 4 |
WKS Nożyno |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 2 |
Start Łebień |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Start Łeba |
2 - 2 |
SSPN Malczkowo |
4 października 2008
4.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (14) |
SSPN Malczkowo |
4 - 3 |
Arkonia Pomysk Wielki |
12 października 2008
12.10 - 15:00 |
Start Łebień |
0 - 1 |
Start Łeba |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
WKS Nożyno |
3 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
7 - 3 |
Krokusy Stowięcino |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 2 |
Iskra Gogolewo |
11 października 2008
11.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Arkonia Pomysk Wielki |
2 - 3 |
Iskra Gogolewo |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
1 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 2 |
Stegna Parchowo |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Start Łeba |
3 - 1 |
WKS Nożyno |
18 października 2008
18.10 - 15:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 0 |
Start Łebień |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Start Łebień |
4 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
WKS Nożyno |
2 - 2 |
SSPN Malczkowo |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
5 - 1 |
Start Łeba |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
25 października 2008
25.10 - 15:00 |
Iskra Gogolewo |
7 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
19 kwietnia 2009
19.04 - 14:00 |
Iskra Gogolewo |
0 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
19 kwietnia 2009
19.04 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
0 - 3 |
Start Łeba |
18 kwietnia 2009
18.04 - 16:00 |
Stegna Parchowo |
2 - 1 |
SSPN Malczkowo |
19 kwietnia 2009
19.04 - 15:00 |
WKS Nożyno |
3 - 2 |
Start Łebień |
19 kwietnia 2009
19.04 - 14:00 |
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (20) |
WKS Nożyno |
2 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
26 kwietnia 2009
26.04 - 14:00 |
Start Łebień |
1 - 2 |
Stegna Parchowo |
26 kwietnia 2009
26.04 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
26 kwietnia 2009
26.04 - 15:00 |
Start Łeba |
2 - 2 |
Iskra Gogolewo |
26 kwietnia 2009
26.04 - 12:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
25 kwietnia 2009
25.04 - 12:00 |
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
0 - 5 |
Start Łeba |
3 maja 2009
3.05 - 16:00 |
Iskra Gogolewo |
4 - 0 |
SSPN Malczkowo |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 0 |
Start Łebień |
3 maja 2009
3.05 - 11:30 |
Stegna Parchowo |
1 - 1 |
WKS Nożyno |
1 maja 2009
1.05 - 17:00 |
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Stegna Parchowo |
2 - 2 |
Arkonia Pomysk Wielki |
10 maja 2009
10.05 - 15:00 |
WKS Nożyno |
2 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
10 maja 2009
10.05 - 14:00 |
Start Łebień |
4 - 1 |
Iskra Gogolewo |
10 maja 2009
10.05 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 3 |
Krokusy Stowięcino |
10 maja 2009
10.05 - 15:00 |
Start Łeba |
4 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
10 maja 2009
10.05 - 12:00 |
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Arkonia Pomysk Wielki |
2 - 2 |
Start Łeba |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
4 - 2 |
SSPN Malczkowo |
16 maja 2009
16.05 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
2 - 1 |
Start Łebień |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Iskra Gogolewo |
2 - 2 |
WKS Nożyno |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 2 |
Stegna Parchowo |
17 maja 2009
17.05 - 11:30 |
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Sokół Szczypkowice |
6 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
24 maja 2009
24.05 - 11:30 |
Stegna Parchowo |
2 - 3 |
Iskra Gogolewo |
24 maja 2009
24.05 - 15:00 |
WKS Nożyno |
1 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
24 maja 2009
24.05 - 14:00 |
Start Łebień |
1 - 3 |
Baza 44 Siemirowice |
24 maja 2009
24.05 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 4 |
Start Łeba |
23 maja 2009
23.05 - 15:00 |
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Arkonia Pomysk Wielki |
5 - 4 |
SSPN Malczkowo |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Start Łeba |
2 - 1 |
Start Łebień |
31 maja 2009
31.05 - 12:00 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 2 |
WKS Nożyno |
30 maja 2009
30.05 - 12:00 |
Krokusy Stowięcino |
2 - 3 |
Stegna Parchowo |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Iskra Gogolewo |
2 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Iskra Gogolewo |
2 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
8 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
7 czerwca 2009
7.06 - 11:00 |
Stegna Parchowo |
2 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
7 czerwca 2009
7.06 - 15:00 |
WKS Nożyno |
1 - 1 |
Start Łeba |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
Start Łebień |
4 - 4 |
SSPN Malczkowo |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
Kolejka 18 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (90) |
Arkonia Pomysk Wielki |
4 - 5 |
Start Łebień |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
3 - 4 |
WKS Nożyno |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Start Łeba |
4 - 3 |
Stegna Parchowo |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
8 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
13 czerwca 2009
13.06 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
2 - 5 |
Iskra Gogolewo |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
|