Kolejka 1 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (186) |
Jurand Lasowice |
3 - 1 |
Zacisze Pawlice |
7 września 2008
7.09 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
7 - 2 |
Olimpia II Sztum |
6 września 2008
6.09 - 15:00 |
Racovia Rakowiec |
0 - 0 |
Tęcza Szropy |
7 września 2008
7.09 - 15:00 |
GKS Straszewo |
3 - 0 |
Balaton Klasztorek |
6 września 2008
6.09 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 1 |
Zawisza Czarne Dolne |
6 września 2008
6.09 - 16:00 |
Kolejka 2 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Zacisze Pawlice |
0 - 4 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Balaton Klasztorek |
0 - 7 |
Ruch Gościszewo |
13 września 2008
13.09 - 14:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 0 |
GKS Straszewo |
13 września 2008
13.09 - 16:00 |
Olimpia II Sztum |
5 - 1 |
Racovia Rakowiec |
14 września 2008
14.09 - 13:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
13 września 2008
13.09 - 13:00 |
Kolejka 3 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
Zacisze Pawlice |
20 września 2008
20.09 - 15:00 |
Racovia Rakowiec |
2 - 3 |
Jurand Lasowice |
21 września 2008
21.09 - 15:00 |
GKS Straszewo |
1 - 0 |
Olimpia II Sztum |
20 września 2008
20.09 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 0 |
Tęcza Szropy |
20 września 2008
20.09 - 16:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
4 - 0 |
Balaton Klasztorek |
20 września 2008
20.09 - 13:30 |
Kolejka 4 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Zacisze Pawlice |
4 - 2 |
Balaton Klasztorek |
28 września 2008
28.09 |
Tęcza Szropy |
0 - 4 |
Zawisza Czarne Dolne |
27 września 2008
27.09 - 15:30 |
Olimpia II Sztum |
5 - 2 |
Ruch Gościszewo |
28 września 2008
28.09 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
6 - 1 |
GKS Straszewo |
28 września 2008
28.09 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 0 |
Racovia Rakowiec |
27 września 2008
27.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (93) |
Racovia Rakowiec |
2 - 5 |
Zacisze Pawlice |
5 października 2008
5.10 - 15:00 |
GKS Straszewo |
1 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
4 października 2008
4.10 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 1 |
Jurand Lasowice |
4 października 2008
4.10 - 15:30 |
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 0 |
Olimpia II Sztum |
4 października 2008
4.10 - 13:30 |
Balaton Klasztorek |
0 - 3 |
Tęcza Szropy |
|
vo,brak weryfikacji boiska |
Kolejka 6 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Zacisze Pawlice |
1 - 1 |
Tęcza Szropy |
|
Olimpia II Sztum |
6 - 0 |
Balaton Klasztorek |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 2 |
Zawisza Czarne Dolne |
12 października 2008
12.10 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 0 |
Ruch Gościszewo |
11 października 2008
11.10 - 15:00 |
Racovia Rakowiec |
0 - 3 |
GKS Straszewo |
12 października 2008
12.10 - 15:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:4 |
Kolejka 7 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (63) |
GKS Straszewo |
2 - 1 |
Zacisze Pawlice |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Ruch Gościszewo |
13 - 1 |
Racovia Rakowiec |
18 października 2008
18.10 - 15:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
18 października 2008
18.10 - 13:30 |
Balaton Klasztorek |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
19 października 2008
19.10 - 13:30 |
Tęcza Szropy |
0 - 0 |
Olimpia II Sztum |
18 października 2008
18.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (107) |
Zacisze Pawlice |
0 - 3 |
Olimpia II Sztum |
|
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:0 |
Jurand Lasowice |
4 - 1 |
Tęcza Szropy |
26 października 2008
26.10 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
8 - 0 |
Balaton Klasztorek |
25 października 2008
25.10 - 12:00 |
Racovia Rakowiec |
0 - 8 |
Zawisza Czarne Dolne |
26 października 2008
26.10 - 15:00 |
GKS Straszewo |
2 - 4 |
Ruch Gościszewo |
25 października 2008
25.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Ruch Gościszewo |
5 - 0 |
Zacisze Pawlice |
8 listopada 2008
8.11 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:1 |
Zawisza Czarne Dolne |
5 - 0 |
GKS Straszewo |
8 listopada 2008
8.11 - 13:30 |
Balaton Klasztorek |
3 - 0 |
Racovia Rakowiec |
8 listopada 2008
8.11 - 12:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:4 |
Tęcza Szropy |
1 - 5 |
Spójnia Sadlinki |
8 listopada 2008
8.11 - 13:00 |
Olimpia II Sztum |
0 - 3 |
Jurand Lasowice |
9 listopada 2008
9.11 - 13:30 |
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (120) |
Zacisze Pawlice |
3 - 2 |
Jurand Lasowice |
19 kwietnia 2009
19.04 - 15:00 |
Olimpia II Sztum |
0 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
19 kwietnia 2009
19.04 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
3 - 0 |
Racovia Rakowiec |
19 kwietnia 2009
19.04 - 15:00 |
Balaton Klasztorek |
0 - 2 |
GKS Straszewo |
19 kwietnia 2009
19.04 - 15:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 0 |
Ruch Gościszewo |
18 kwietnia 2009
18.04 - 11:00 |
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Zawisza Czarne Dolne |
1 - 0 |
Zacisze Pawlice |
26 kwietnia 2009
26.04 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 3 |
Balaton Klasztorek |
25 kwietnia 2009
25.04 - 17:00 |
GKS Straszewo |
3 - 2 |
Tęcza Szropy |
26 kwietnia 2009
26.04 - 15:00 |
Racovia Rakowiec |
0 - 3 |
Olimpia II Sztum |
|
Spójnia Sadlinki |
2 - 2 |
Jurand Lasowice |
25 kwietnia 2009
25.04 - 14:30 |
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Zacisze Pawlice |
0 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
3 maja 2009
3.05 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
Racovia Rakowiec |
|
Olimpia II Sztum |
2 - 1 |
GKS Straszewo |
|
Tęcza Szropy |
1 - 7 |
Ruch Gościszewo |
3 maja 2009
3.05 - 15:00 |
Balaton Klasztorek |
1 - 2 |
Zawisza Czarne Dolne |
2 maja 2009
2.05 |
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Balaton Klasztorek |
2 - 1 |
Zacisze Pawlice |
10 maja 2009
10.05 - 12:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
4 - 1 |
Tęcza Szropy |
10 maja 2009
10.05 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
5 - 0 |
Olimpia II Sztum |
9 maja 2009
9.05 - 17:00 |
GKS Straszewo |
1 - 4 |
Jurand Lasowice |
10 maja 2009
10.05 - 15:00 |
Racovia Rakowiec |
0 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
|
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Zacisze Pawlice |
3 - 0 |
Racovia Rakowiec |
|
Spójnia Sadlinki |
4 - 0 |
GKS Straszewo |
16 maja 2009
16.05 - 14:30 |
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
Ruch Gościszewo |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Olimpia II Sztum |
1 - 4 |
Zawisza Czarne Dolne |
17 maja 2009
17.05 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
2 - 4 |
Balaton Klasztorek |
17 maja 2009
17.05 - 15:00 |
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Tęcza Szropy |
4 - 0 |
Zacisze Pawlice |
|
Balaton Klasztorek |
12 - 1 |
Olimpia II Sztum |
|
Zawisza Czarne Dolne |
4 - 1 |
Jurand Lasowice |
24 maja 2009
24.05 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 4 |
Spójnia Sadlinki |
23 maja 2009
23.05 - 17:00 |
GKS Straszewo |
3 - 0 |
Racovia Rakowiec |
|
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Zacisze Pawlice |
0 - 3 |
GKS Straszewo |
|
Na boisku 1:1. Nieuprawniony zawodnik |
Racovia Rakowiec |
0 - 3 |
Ruch Gościszewo |
|
Spójnia Sadlinki |
3 - 1 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
Balaton Klasztorek |
|
Olimpia II Sztum |
2 - 3 |
Tęcza Szropy |
|
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Olimpia II Sztum |
10 - 2 |
Zacisze Pawlice |
|
Tęcza Szropy |
2 - 3 |
Jurand Lasowice |
7 czerwca 2009
7.06 - 15:00 |
Balaton Klasztorek |
2 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
|
Zawisza Czarne Dolne |
3 - 0 |
Racovia Rakowiec |
|
Ruch Gościszewo |
0 - 3 |
GKS Straszewo |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:30 |
Na boisku 4:3. Nieuprawniony zawodnik |
Kolejka 18 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Zacisze Pawlice |
0 - 3 |
Ruch Gościszewo |
|
nieprzygotowane boisko |
GKS Straszewo |
1 - 3 |
Zawisza Czarne Dolne |
|
Racovia Rakowiec |
0 - 3 |
Balaton Klasztorek |
|
Spójnia Sadlinki |
1 - 0 |
Tęcza Szropy |
|
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
Olimpia II Sztum |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Go?cie nie przyjechali. |
|