Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Brzeźno Lęborskie |
3 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
|
Orzeł Choczewo |
2 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
|
Larix Kostkowo |
0 - 5 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Kaszubia Starzyno |
0 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
2 - 5 |
Norda Karwia |
|
KS Rozłazino |
2 - 2 |
KS Strzebielino |
|
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Strzebielino |
4 - 3 |
Klif Chłapowo |
|
Norda Karwia |
2 - 3 |
KS Rozłazino |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
7 - 0 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Sprzęgło Wejherowo |
10 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
|
Wicher Wierzchucino |
5 - 1 |
Larix Kostkowo |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
0 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
Pauza: Zryw Sławoszyno, |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Choczewo |
2 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
|
Larix Kostkowo |
2 - 5 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Kaszubia Starzyno |
6 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
1 - 5 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
(lub5-1) |
KS Rozłazino |
0 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Klif Chłapowo |
3 - 5 |
Norda Karwia |
|
Pauza: KS Strzebielino, |
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
5 - 2 |
KS Strzebielino |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
10 - 0 |
Klif Chłapowo |
|
Sprzęgło Wejherowo |
5 - 0 |
KS Rozłazino |
|
Wicher Wierzchucino |
6 - 2 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
1 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
|
Orzeł Choczewo |
2 - 0 |
Larix Kostkowo |
|
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Larix Kostkowo |
2 - 6 |
Zryw Sławoszyno |
|
Kaszubia Starzyno |
2 - 4 |
Orzeł Choczewo |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
4 - 2 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
KS Rozłazino |
2 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
|
Klif Chłapowo |
2 - 3 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
KS Strzebielino |
1 - 1 |
Norda Karwia |
|
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, |
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
3 - 1 |
Norda Karwia |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 2 |
KS Strzebielino |
|
Wicher Wierzchucino |
3 - 3 |
Klif Chłapowo |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
3 - 1 |
KS Rozłazino |
|
Orzeł Choczewo |
10 - 2 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Larix Kostkowo |
0 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
|
Pauza: Sprzęgło Wejherowo, |
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Starzyno |
3 - 6 |
Zryw Sławoszyno |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
0 - 6 |
Larix Kostkowo |
|
KS Rozłazino |
0 - 6 |
Orzeł Choczewo |
|
Klif Chłapowo |
2 - 4 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
KS Strzebielino |
3 - 3 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Norda Karwia |
0 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
2 - 7 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Sprzęgło Wejherowo |
2 - 3 |
Norda Karwia |
|
Wicher Wierzchucino |
2 - 1 |
KS Strzebielino |
|
Orzeł Choczewo |
3 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
Larix Kostkowo |
2 - 2 |
KS Rozłazino |
|
Kaszubia Starzyno |
1 - 6 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Pauza: Start Brzeźno Lęborskie, |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
1 - 4 |
Zryw Sławoszyno |
|
KS Rozłazino |
4 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
|
Klif Chłapowo |
3 - 3 |
Larix Kostkowo |
|
KS Strzebielino |
3 - 1 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Norda Karwia |
3 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 0 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Pauza: Orzeł Choczewo, |
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
6 - 1 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Wicher Wierzchucino |
1 - 6 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
3 - 3 |
Norda Karwia |
|
Orzeł Choczewo |
2 - 1 |
KS Strzebielino |
|
Kaszubia Starzyno |
4 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
2 - 2 |
KS Rozłazino |
|
Pauza: Larix Kostkowo, |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Rozłazino |
1 - 4 |
Zryw Sławoszyno |
|
Klif Chłapowo |
5 - 0 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
KS Strzebielino |
2 - 0 |
Larix Kostkowo |
|
Norda Karwia |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
4 - 1 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Sprzęgło Wejherowo |
3 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
|
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
2 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
1 - 4 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Larix Kostkowo |
6 - 3 |
Norda Karwia |
|
Kaszubia Starzyno |
1 - 6 |
KS Strzebielino |
|
KS Rozłazino |
4 - 0 |
Klif Chłapowo |
|
Pauza: Jastrząb Jastrząbia Góra, |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Klif Chłapowo |
2 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
|
KS Strzebielino |
3 - 0 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Norda Karwia |
5 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
Larix Kostkowo |
|
Sprzęgło Wejherowo |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
Wicher Wierzchucino |
4 - 3 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Pauza: KS Rozłazino, |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
4 - 1 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Wicher Wierzchucino |
1 - 5 |
Orzeł Choczewo |
|
Sprzęgło Wejherowo |
0 - 1 |
Larix Kostkowo |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
5 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
|
Norda Karwia |
4 - 1 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
KS Strzebielino |
1 - 5 |
KS Rozłazino |
|
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Klif Chłapowo |
3 - 1 |
KS Strzebielino |
|
KS Rozłazino |
2 - 0 |
Norda Karwia |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
0 - 4 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Kaszubia Starzyno |
1 - 2 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Larix Kostkowo |
1 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
|
Orzeł Choczewo |
6 - 0 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Pauza: Zryw Sławoszyno, |
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
1 - 1 |
Orzeł Choczewo |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
0 - 2 |
Larix Kostkowo |
|
Wicher Wierzchucino |
2 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
|
Sprzęgło Wejherowo |
3 - 1 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 0 |
KS Rozłazino |
|
Norda Karwia |
1 - 2 |
Klif Chłapowo |
|
Pauza: KS Strzebielino, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Strzebielino |
0 - 6 |
Zryw Sławoszyno |
|
Klif Chłapowo |
0 - 8 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
KS Rozłazino |
5 - 1 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
3 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
|
Kaszubia Starzyno |
4 - 0 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Larix Kostkowo |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
3 - 1 |
Larix Kostkowo |
|
Orzeł Choczewo |
2 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
1 - 1 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Wicher Wierzchucino |
3 - 2 |
KS Rozłazino |
|
Sprzęgło Wejherowo |
4 - 2 |
Klif Chłapowo |
|
Norda Karwia |
4 - 0 |
KS Strzebielino |
|
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, |
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Norda Karwia |
1 - 4 |
Zryw Sławoszyno |
|
KS Strzebielino |
0 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Klif Chłapowo |
4 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
|
KS Rozłazino |
3 - 1 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
1 - 6 |
Orzeł Choczewo |
|
Kaszubia Starzyno |
2 - 0 |
Larix Kostkowo |
|
Pauza: Sprzęgło Wejherowo, |
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
1 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
|
Larix Kostkowo |
6 - 4 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Orzeł Choczewo |
6 - 1 |
KS Rozłazino |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
2 - 2 |
Klif Chłapowo |
|
Sprzęgło Wejherowo |
5 - 1 |
KS Strzebielino |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
6 - 1 |
Norda Karwia |
|
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
Zryw Sławoszyno |
|
Norda Karwia |
4 - 3 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
KS Strzebielino |
0 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
|
Klif Chłapowo |
1 - 8 |
Orzeł Choczewo |
|
KS Rozłazino |
2 - 1 |
Larix Kostkowo |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
2 - 4 |
Kaszubia Starzyno |
|
Pauza: Start Brzeźno Lęborskie, |
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
5 - 1 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Kaszubia Starzyno |
0 - 3 |
KS Rozłazino |
|
Larix Kostkowo |
2 - 2 |
Klif Chłapowo |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
0 - 3 |
KS Strzebielino |
|
vo (na boisku 2-2) |
Wicher Wierzchucino |
2 - 2 |
Norda Karwia |
|
Sprzęgło Wejherowo |
0 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
vo (na boisku 1-3) |
Pauza: Orzeł Choczewo, |
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sprzęgło Wejherowo |
2 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
|
vo (na boisku 0-0) |
Norda Karwia |
6 - 0 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
vo |
KS Strzebielino |
0 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
Klif Chłapowo |
4 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
|
KS Rozłazino |
3 - 0 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
vo (na boisku 1-4) |
Pauza: Larix Kostkowo, |
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
4 - 1 |
KS Rozłazino |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
3 - 3 |
Klif Chłapowo |
|
Larix Kostkowo |
0 - 3 |
KS Strzebielino |
|
vo |
Orzeł Choczewo |
5 - 0 |
Norda Karwia |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
0 - 6 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Wicher Wierzchucino |
5 - 3 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wicher Wierzchucino |
3 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
|
Sprzęgło Wejherowo |
3 - 0 |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
vo |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Norda Karwia |
4 - 2 |
Larix Kostkowo |
|
KS Strzebielino |
2 - 6 |
Kaszubia Starzyno |
|
Klif Chłapowo |
3 - 7 |
KS Rozłazino |
|
Pauza: Jastrząb Jastrząbia Góra, |
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
3 - 0 |
Klif Chłapowo |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
3 - 0 |
KS Strzebielino |
|
Kaszubia Starzyno |
2 - 1 |
Norda Karwia |
|
Larix Kostkowo |
0 - 9 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Orzeł Choczewo |
9 - 0 |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
1 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
|
Pauza: KS Rozłazino, . |
|