Baner

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2008/2009

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Potok Pszczółki 26 67 22 1 3 94 - 30
2. GKS Kowale 26 62 20 2 4 94 - 33
3. Wisła Steblewo 26 45 14 3 9 72 - 47
4. Olimpia Osowa 26 44 14 2 10 62 - 38
5. Czarni Przemysław 26 43 13 4 9 76 - 52
6. Wisła Długie Pole 26 43 13 4 9 60 - 52
7. Morena Gdańsk 26 36 11 3 12 53 - 69
8. Oruński KP 26 34 10 4 12 71 - 64
9. Orzeł Straszyn 26 34 10 4 12 48 - 63
10. Czarni II Pruszcz Gdański 26 30 8 6 12 47 - 62
11. GTS Rusocin 26 26 7 5 14 34 - 50
12. Fosfory Wiślinka 26 24 7 3 16 35 - 78
13. Motława-Osiczanka II Suchy Dąb 26 21 6 3 17 33 - 81
14. Bałtyk Sztutowo 26 14 4 2 20 32 - 92
Ostatni komentarz dodał nestor 18.07.2009, 14:58:50


Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (121) 
Oruński KP - Czarni II Pruszcz Gdański
Potok Pszczółki - Wisła Steblewo
Bałtyk Sztutowo - GTS Rusocin
Morena Gdańsk - Orzeł Straszyn
GKS Kowale - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Wisła Długie Pole - Czarni Przemysław
Fosfory Wiślinka - Olimpia Osowa
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (52) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Olimpia Osowa
Czarni Przemysław - Fosfory Wiślinka
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Wisła Długie Pole
Orzeł Straszyn - GKS Kowale
GTS Rusocin - Morena Gdańsk
Wisła Steblewo - Bałtyk Sztutowo
Oruński KP - Potok Pszczółki
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (38) 
Potok Pszczółki - Czarni II Pruszcz Gdański
Bałtyk Sztutowo - Oruński KP
Morena Gdańsk - Wisła Steblewo
GKS Kowale - GTS Rusocin
Wisła Długie Pole - Orzeł Straszyn
Fosfory Wiślinka - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Olimpia Osowa - Czarni Przemysław
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (52) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Czarni Przemysław
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Olimpia Osowa
Orzeł Straszyn - Fosfory Wiślinka
GTS Rusocin - Wisła Długie Pole
Wisła Steblewo - GKS Kowale
Oruński KP - Morena Gdańsk
Potok Pszczółki - Bałtyk Sztutowo
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (52) 
Bałtyk Sztutowo - Czarni II Pruszcz Gdański
Morena Gdańsk - Potok Pszczółki
GKS Kowale - Oruński KP
Wisła Długie Pole - Wisła Steblewo
Fosfory Wiślinka - GTS Rusocin
Olimpia Osowa - Orzeł Straszyn
Czarni Przemysław - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (69) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Orzeł Straszyn - Czarni Przemysław
GTS Rusocin - Olimpia Osowa
Wisła Steblewo - Fosfory Wiślinka
Oruński KP - Wisła Długie Pole
Potok Pszczółki - GKS Kowale
Bałtyk Sztutowo - Morena Gdańsk
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (46) 
Morena Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański
GKS Kowale - Bałtyk Sztutowo
Wisła Długie Pole - Potok Pszczółki
Fosfory Wiślinka - Oruński KP
Olimpia Osowa - Wisła Steblewo
Czarni Przemysław - GTS Rusocin
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Orzeł Straszyn
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Orzeł Straszyn
GTS Rusocin - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Wisła Steblewo - Czarni Przemysław
Oruński KP - Olimpia Osowa
Potok Pszczółki - Fosfory Wiślinka
Bałtyk Sztutowo - Wisła Długie Pole
Morena Gdańsk - GKS Kowale
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (96) 
GKS Kowale - Czarni II Pruszcz Gdański
Wisła Długie Pole - Morena Gdańsk
Fosfory Wiślinka - Bałtyk Sztutowo
Olimpia Osowa - Potok Pszczółki
Czarni Przemysław - Oruński KP
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Wisła Steblewo
Orzeł Straszyn - GTS Rusocin
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (67) 
Czarni II Pruszcz Gdański - GTS Rusocin
Wisła Steblewo - Orzeł Straszyn
Oruński KP - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Potok Pszczółki - Czarni Przemysław
Bałtyk Sztutowo - Olimpia Osowa
Morena Gdańsk - Fosfory Wiślinka
GKS Kowale - Wisła Długie Pole
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (97) 
Wisła Długie Pole - Czarni II Pruszcz Gdański
Fosfory Wiślinka - GKS Kowale
Olimpia Osowa - Morena Gdańsk
Czarni Przemysław - Bałtyk Sztutowo
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Potok Pszczółki
Orzeł Straszyn - Oruński KP
GTS Rusocin - Wisła Steblewo
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (28) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Wisła Steblewo
Oruński KP - GTS Rusocin
Potok Pszczółki - Orzeł Straszyn
Bałtyk Sztutowo - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Morena Gdańsk - Czarni Przemysław
GKS Kowale - Olimpia Osowa
Wisła Długie Pole - Fosfory Wiślinka
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (115) 
Fosfory Wiślinka - Czarni II Pruszcz Gdański
Olimpia Osowa - Wisła Długie Pole
Czarni Przemysław - GKS Kowale
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Morena Gdańsk
Orzeł Straszyn - Bałtyk Sztutowo
GTS Rusocin - Potok Pszczółki
Wisła Steblewo - Oruński KP
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (107) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Oruński KP
Wisła Steblewo - Potok Pszczółki
GTS Rusocin - Bałtyk Sztutowo
Orzeł Straszyn - Morena Gdańsk
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - GKS Kowale
Czarni Przemysław - Wisła Długie Pole
Olimpia Osowa - Fosfory Wiślinka
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (64) 
Olimpia Osowa - Czarni II Pruszcz Gdański
Fosfory Wiślinka - Czarni Przemysław
Wisła Długie Pole - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
GKS Kowale - Orzeł Straszyn
Morena Gdańsk - GTS Rusocin
Bałtyk Sztutowo - Wisła Steblewo
Potok Pszczółki - Oruński KP
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki
Oruński KP - Bałtyk Sztutowo
Wisła Steblewo - Morena Gdańsk
GTS Rusocin - GKS Kowale
Orzeł Straszyn - Wisła Długie Pole
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Fosfory Wiślinka
Czarni Przemysław - Olimpia Osowa
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (70) 
Czarni Przemysław - Czarni II Pruszcz Gdański
Olimpia Osowa - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Fosfory Wiślinka - Orzeł Straszyn
Wisła Długie Pole - GTS Rusocin
GKS Kowale - Wisła Steblewo
Morena Gdańsk - Oruński KP
Bałtyk Sztutowo - Potok Pszczółki
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (57) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Bałtyk Sztutowo
Potok Pszczółki - Morena Gdańsk
Oruński KP - GKS Kowale
Wisła Steblewo - Wisła Długie Pole
GTS Rusocin - Fosfory Wiślinka
Orzeł Straszyn - Olimpia Osowa
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Czarni Przemysław
Kolejka 19 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (84) 
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Czarni II Pruszcz Gdański
Czarni Przemysław - Orzeł Straszyn
Olimpia Osowa - GTS Rusocin
Fosfory Wiślinka - Wisła Steblewo
Wisła Długie Pole - Oruński KP
GKS Kowale - Potok Pszczółki
Morena Gdańsk - Bałtyk Sztutowo
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (79) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Morena Gdańsk
Bałtyk Sztutowo - GKS Kowale
Potok Pszczółki - Wisła Długie Pole
Oruński KP - Fosfory Wiślinka
Wisła Steblewo - Olimpia Osowa
GTS Rusocin - Czarni Przemysław
Orzeł Straszyn - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (40) 
Orzeł Straszyn - Czarni II Pruszcz Gdański
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - GTS Rusocin
Czarni Przemysław - Wisła Steblewo
Olimpia Osowa - Oruński KP
Fosfory Wiślinka - Potok Pszczółki
Wisła Długie Pole - Bałtyk Sztutowo
GKS Kowale - Morena Gdańsk
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (106) 
Czarni II Pruszcz Gdański - GKS Kowale
Morena Gdańsk - Wisła Długie Pole
Bałtyk Sztutowo - Fosfory Wiślinka
Potok Pszczółki - Olimpia Osowa
Oruński KP - Czarni Przemysław
Wisła Steblewo - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
GTS Rusocin - Orzeł Straszyn
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
GTS Rusocin - Czarni II Pruszcz Gdański
Orzeł Straszyn - Wisła Steblewo
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Oruński KP
Czarni Przemysław - Potok Pszczółki
Olimpia Osowa - Bałtyk Sztutowo
Fosfory Wiślinka - Morena Gdańsk
Wisła Długie Pole - GKS Kowale
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (36) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Wisła Długie Pole
GKS Kowale - Fosfory Wiślinka
Morena Gdańsk - Olimpia Osowa
Bałtyk Sztutowo - Czarni Przemysław
Potok Pszczółki - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Oruński KP - Orzeł Straszyn
Wisła Steblewo - GTS Rusocin
Kolejka 25 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
Wisła Steblewo - Czarni II Pruszcz Gdański
GTS Rusocin - Oruński KP
Orzeł Straszyn - Potok Pszczółki
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb - Bałtyk Sztutowo
Czarni Przemysław - Morena Gdańsk
Olimpia Osowa - GKS Kowale
Fosfory Wiślinka - Wisła Długie Pole
Kolejka 26 - 20. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (60) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Fosfory Wiślinka
Wisła Długie Pole - Olimpia Osowa
GKS Kowale - Czarni Przemysław
Morena Gdańsk - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Bałtyk Sztutowo - Orzeł Straszyn
Potok Pszczółki - GTS Rusocin
Oruński KP - Wisła Steblewo