SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2008/2009

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Pelplin 26 73 24 1 1 146 - 23
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 64 21 1 4 97 - 23
3. Grom Kleszczewo 26 48 14 6 6 59 - 38
4. Borowiak Czersk 26 45 14 3 9 49 - 59
5. Kolejarz Chojnice 26 41 11 8 7 36 - 31
6. Centrum Pelplin 26 41 12 5 9 59 - 60
7. Wda Lipusz 26 37 12 1 13 57 - 48
8. Ceramik Łubiana 26 34 9 7 10 61 - 59
9. Błękitni Stare Pole 26 34 9 7 10 37 - 41
10. Wisła Korzeniewo 26 34 11 1 14 53 - 61
11. Pogoń Prabuty 26 31 9 4 13 29 - 57
12. Powiśle Stary Targ 26 23 7 2 17 39 - 71
13. Sokół Mareza 26 10 3 1 22 27 - 89
14. Pogoń Smętowo 26 6 1 3 22 18 - 107
Ostatni komentarz dodał hak_MAXIT_ 20.07.2009, 13:24:15


Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (120) 
Ceramik Łubiana 3 - 1 Wisła Korzeniewo 9 sierpnia 2008 - 11:00
Pogoń Prabuty 0 - 7 Wierzyca Pelplin 30 października 2008 - 14:00
Borowiak Czersk 4 - 1 Pogoń Smętowo 17 września 2008 - 16:00
Grom Kleszczewo 1 - 0 Powiśle Stary Targ 9 sierpnia 2008 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Kolejarz Chojnice 9 sierpnia 2008 - 17:00
Centrum Pelplin 0 - 3 Wda Lipusz 9 sierpnia 2008 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:2
Sokół Mareza 3 - 2 Błękitni Stare Pole 9 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejka 2 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (68) 
Wisła Korzeniewo 1 - 1 Błękitni Stare Pole 17 sierpnia 2008 - 17:00
Wda Lipusz 7 - 2 Sokół Mareza 17 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Centrum Pelplin 16 sierpnia 2008 - 14:00
vo,w drużynie gosci zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
Powiśle Stary Targ 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 sierpnia 2008 - 16:00
Pogoń Smętowo 2 - 8 Grom Kleszczewo 16 sierpnia 2008 - 17:00
Wierzyca Pelplin 13 - 0 Borowiak Czersk 16 sierpnia 2008 - 17:00
Ceramik Łubiana 3 - 0 Pogoń Prabuty 16 sierpnia 2008 - 16:00
Kolejka 3 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (115) 
Pogoń Prabuty 2 - 1 Wisła Korzeniewo 23 sierpnia 2008 - 17:00
Borowiak Czersk 3 - 2 Ceramik Łubiana 24 sierpnia 2008 - 17:00
Grom Kleszczewo 0 - 4 Wierzyca Pelplin 23 sierpnia 2008 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Pogoń Smętowo 23 sierpnia 2008 - 18:00
Centrum Pelplin 4 - 2 Powiśle Stary Targ 23 sierpnia 2008 - 17:00
Sokół Mareza 0 - 1 Kolejarz Chojnice 23 sierpnia 2008 - 15:00
Błękitni Stare Pole 2 - 1 Wda Lipusz 23 sierpnia 2008 - 16:00
Kolejka 4 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
Wisła Korzeniewo 2 - 3 Wda Lipusz 30 sierpnia 2008 - 15:00
Kolejarz Chojnice 2 - 1 Błękitni Stare Pole 30 sierpnia 2008 - 16:00
Powiśle Stary Targ 5 - 2 Sokół Mareza 30 sierpnia 2008 - 16:00
Pogoń Smętowo 1 - 1 Centrum Pelplin 30 sierpnia 2008 - 17:00
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 sierpnia 2008 - 17:00
Ceramik Łubiana 6 - 3 Grom Kleszczewo 30 sierpnia 2008 - 16:00
Pogoń Prabuty 2 - 3 Borowiak Czersk 30 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 5 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (57) 
Borowiak Czersk 2 - 0 Wisła Korzeniewo 7 września 2008 - 16:00
Grom Kleszczewo 5 - 1 Pogoń Prabuty 6 września 2008 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Ceramik Łubiana 6 września 2008 - 16:00
Centrum Pelplin 0 - 5 Wierzyca Pelplin 7 września 2008 - 15:00
Sokół Mareza 1 - 2 Pogoń Smętowo 6 września 2008 - 16:00
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Powiśle Stary Targ 6 września 2008 - 16:00
Wda Lipusz 2 - 0 Kolejarz Chojnice 7 września 2008 - 14:00
Kolejka 6 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
Wisła Korzeniewo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 13 września 2008 - 15:00
Powiśle Stary Targ 2 - 1 Wda Lipusz 13 września 2008 - 16:00
Pogoń Smętowo 0 - 2 Błękitni Stare Pole 13 września 2008 - 17:00
Wierzyca Pelplin 10 - 0 Sokół Mareza 13 września 2008 - 17:00
Ceramik Łubiana 3 - 3 Centrum Pelplin 13 września 2008 - 16:00
Pogoń Prabuty 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 września 2008 - 17:00
Borowiak Czersk 3 - 3 Grom Kleszczewo 14 września 2008 - 16:00
Kolejka 7 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (72) 
Grom Kleszczewo 2 - 0 Wisła Korzeniewo 20 września 2008 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Borowiak Czersk 20 września 2008 - 15:00
Centrum Pelplin 2 - 4 Pogoń Prabuty 20 września 2008 - 16:00
Sokół Mareza 5 - 2 Ceramik Łubiana 20 września 2008 - 16:00
Błękitni Stare Pole 1 - 4 Wierzyca Pelplin 20 września 2008 - 16:00
Wda Lipusz 8 - 2 Pogoń Smętowo 21 września 2008 - 14:00
Kolejarz Chojnice 6 - 2 Powiśle Stary Targ 20 września 2008 - 16:00
Kolejka 8 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
Wisła Korzeniewo 3 - 2 Powiśle Stary Targ 27 września 2008 - 15:00
Pogoń Smętowo 1 - 1 Kolejarz Chojnice 27 września 2008 - 16:00
Wierzyca Pelplin 5 - 2 Wda Lipusz 27 września 2008 - 16:30
Ceramik Łubiana 2 - 2 Błękitni Stare Pole 27 września 2008 - 16:00
Pogoń Prabuty 3 - 1 Sokół Mareza 28 września 2008 - 15:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Centrum Pelplin 28 września 2008 - 16:00
vo,brak dokumentów tozsamo?ci zawodników gości,na boisku 0:4
Grom Kleszczewo 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 września 2008 - 16:00
Kolejka 9 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (75) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 2 Wisła Korzeniewo 4 października 2008 - 15:00
Centrum Pelplin 5 - 2 Grom Kleszczewo 4 października 2008 - 16:00
Sokół Mareza 2 - 4 Borowiak Czersk 5 października 2008 - 14:00
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Pogoń Prabuty 4 października 2008 - 16:00
Wda Lipusz 2 - 2 Ceramik Łubiana 5 października 2008 - 14:00
Kolejarz Chojnice 0 - 5 Wierzyca Pelplin 4 października 2008 - 15:00
Powiśle Stary Targ 3 - 1 Pogoń Smętowo 4 października 2008 - 15:00
Kolejka 10 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (68) 
Wisła Korzeniewo 7 - 0 Pogoń Smętowo 11 października 2008 - 15:00
Wierzyca Pelplin 7 - 2 Powiśle Stary Targ 11 października 2008 - 16:00
Ceramik Łubiana 0 - 0 Kolejarz Chojnice 11 października 2008 - 15:00
Pogoń Prabuty 3 - 2 Wda Lipusz 12 października 2008 - 14:00
Borowiak Czersk 0 - 1 Błękitni Stare Pole 12 października 2008 - 16:00
Grom Kleszczewo 3 - 0 Sokół Mareza 11 października 2008 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Centrum Pelplin 11 października 2008 - 14:00
Kolejka 11 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (93) 
Centrum Pelplin 3 - 1 Wisła Korzeniewo 18 października 2008 - 15:00
Sokół Mareza 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 października 2008 - 14:00
Błękitni Stare Pole 0 - 0 Grom Kleszczewo 18 października 2008 - 15:00
Wda Lipusz 1 - 3 Borowiak Czersk 19 października 2008 - 14:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Pogoń Prabuty 18 października 2008 - 14:00
Powiśle Stary Targ 3 - 2 Ceramik Łubiana 18 października 2008 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 7 Wierzyca Pelplin 19 października 2008 - 14:00
Kolejka 12 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (55) 
Wisła Korzeniewo 1 - 8 Wierzyca Pelplin 25 października 2008 - 14:00
Ceramik Łubiana 3 - 0 Pogoń Smętowo 25 października 2008 - 15:00
vo,brak kart zdrowia i kart zawodniczych
Pogoń Prabuty 0 - 0 Powiśle Stary Targ 25 października 2008 - 14:00
Borowiak Czersk 1 - 1 Kolejarz Chojnice 26 października 2008 - 14:00
Grom Kleszczewo 3 - 0 Wda Lipusz 25 października 2008 - 14:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Błękitni Stare Pole 25 października 2008 - 14:00
Centrum Pelplin 2 - 1 Sokół Mareza 26 października 2008 - 14:00
Kolejka 13 - 11. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (102) 
Sokół Mareza 0 - 2 Wisła Korzeniewo 11 listopada 2008 - 14:00
Błękitni Stare Pole 5 - 5 Centrum Pelplin 11 listopada 2008 - 14:00
Wda Lipusz 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 listopada 2008 - 14:00
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Grom Kleszczewo 11 listopada 2008 - 11:00
Powiśle Stary Targ 0 - 2 Borowiak Czersk 11 listopada 2008 - 13:00
gospodarzem Borowiak
Pogoń Smętowo 2 - 3 Pogoń Prabuty 11 listopada 2008 - 14:00
Wierzyca Pelplin 9 - 1 Ceramik Łubiana 11 listopada 2008 - 14:00
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (109) 
Wisła Korzeniewo 0 - 5 Ceramik Łubiana 21 marca 2009 - 14:00
Wierzyca Pelplin 10 - 0 Pogoń Prabuty 21 marca 2009 - 15:00
Pogoń Smętowo 0 - 5 Borowiak Czersk 22 marca 2009 - 14:00
Powiśle Stary Targ 1 - 2 Grom Kleszczewo 21 marca 2009 - 15:00
Kolejarz Chojnice 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 marca 2009 - 15:00
Wda Lipusz 1 - 2 Centrum Pelplin 22 marca 2009 - 14:00
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Sokół Mareza 21 marca 2009 - 15:00
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Wisła Korzeniewo 28 marca 2009 - 15:00
Sokół Mareza 0 - 4 Wda Lipusz 29 kwietnia 2009 - 17:00
Centrum Pelplin 1 - 1 Kolejarz Chojnice 29 kwietnia 2009 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Powiśle Stary Targ 28 marca 2009 - 14:00
Grom Kleszczewo 4 - 1 Pogoń Smętowo 29 kwietnia 2009 - 17:00
Borowiak Czersk 0 - 5 Wierzyca Pelplin 29 kwietnia 2009 - 17:00
Pogoń Prabuty 0 - 0 Ceramik Łubiana 29 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (83) 
Wisła Korzeniewo 2 - 0 Pogoń Prabuty 4 kwietnia 2009 - 15:00
Ceramik Łubiana 2 - 4 Borowiak Czersk 4 kwietnia 2009 - 16:00
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Grom Kleszczewo 4 kwietnia 2009 - 16:00
Pogoń Smętowo 0 - 9 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 kwietnia 2009 - 14:00
Powiśle Stary Targ 1 - 2 Centrum Pelplin 4 kwietnia 2009 - 15:00
Kolejarz Chojnice 3 - 1 Sokół Mareza 4 kwietnia 2009 - 16:00
Wda Lipusz 1 - 3 Błękitni Stare Pole 5 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
Wda Lipusz 2 - 1 Wisła Korzeniewo 11 kwietnia 2009 - 12:00
Błękitni Stare Pole 0 - 0 Kolejarz Chojnice 11 kwietnia 2009 - 15:00
Sokół Mareza 0 - 4 Powiśle Stary Targ 11 kwietnia 2009 - 16:00
Centrum Pelplin 8 - 1 Pogoń Smętowo 11 kwietnia 2009 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Wierzyca Pelplin 10 kwietnia 2009 - 16:30
Grom Kleszczewo 3 - 3 Ceramik Łubiana 11 kwietnia 2009 - 16:00
Borowiak Czersk 1 - 1 Pogoń Prabuty 11 kwietnia 2009 - 16:00
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
Wisła Korzeniewo 4 - 2 Borowiak Czersk 18 kwietnia 2009 - 15:00
Pogoń Prabuty 0 - 1 Grom Kleszczewo 18 kwietnia 2009 - 15:00
Ceramik Łubiana 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 kwietnia 2009 - 16:00
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Centrum Pelplin 18 kwietnia 2009 - 14:30
Pogoń Smętowo 0 - 1 Sokół Mareza 18 kwietnia 2009 - 17:00
Powiśle Stary Targ 2 - 0 Błękitni Stare Pole 18 kwietnia 2009 - 16:00
Kolejarz Chojnice 1 - 2 Wda Lipusz 18 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Wisła Korzeniewo 25 kwietnia 2009 - 17:00
Wda Lipusz 3 - 0 Powiśle Stary Targ 26 kwietnia 2009 - 14:00
Błękitni Stare Pole 5 - 0 Pogoń Smętowo 25 kwietnia 2009 - 16:00
Sokół Mareza 1 - 6 Wierzyca Pelplin 26 kwietnia 2009 - 16:00
Centrum Pelplin 3 - 0 Ceramik Łubiana 25 kwietnia 2009 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Pogoń Prabuty 25 kwietnia 2009 - 16:00
Grom Kleszczewo 2 - 0 Borowiak Czersk 25 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 20 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (133) 
Wisła Korzeniewo 3 - 1 Grom Kleszczewo 2 maja 2009 - 15:00
Borowiak Czersk 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 maja 2009 - 16:00
Pogoń Prabuty 2 - 0 Centrum Pelplin 2 maja 2009 - 17:00
Ceramik Łubiana 3 - 0 Sokół Mareza 2 maja 2009 - 16:00
nieuprawniony zawodnik
Wierzyca Pelplin 6 - 0 Błękitni Stare Pole 2 maja 2009 - 17:00
Pogoń Smętowo 0 - 3 Wda Lipusz 3 maja 2009 - 14:00
brak dokumentu to?samo?ci
Powiśle Stary Targ 1 - 1 Kolejarz Chojnice 2 maja 2009 - 16:00
Kolejka 21 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (84) 
Powiśle Stary Targ 2 - 3 Wisła Korzeniewo 9 maja 2009 - 16:00
Kolejarz Chojnice 4 - 0 Pogoń Smętowo 9 maja 2009 - 17:00
Wda Lipusz 1 - 2 Wierzyca Pelplin 10 maja 2009 - 14:00
Błękitni Stare Pole 2 - 3 Ceramik Łubiana 9 maja 2009 - 16:00
Sokół Mareza 1 - 2 Pogoń Prabuty 9 maja 2009 - 16:00
Centrum Pelplin 3 - 1 Borowiak Czersk 9 maja 2009 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Grom Kleszczewo 9 maja 2009 - 16:00
Kolejka 22 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
Wisła Korzeniewo 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 maja 2009 - 16:00
Grom Kleszczewo 1 - 1 Centrum Pelplin 16 maja 2009 - 17:00
Borowiak Czersk 1 - 0 Sokół Mareza 17 maja 2009 - 16:00
Pogoń Prabuty 0 - 1 Błękitni Stare Pole 16 maja 2009 - 16:00
Ceramik Łubiana 3 - 1 Wda Lipusz 16 maja 2009 - 16:00
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Kolejarz Chojnice 16 maja 2009 - 17:00
Pogoń Smętowo 0 - 3 Powiśle Stary Targ 16 maja 2009 - 17:30
Kolejka 23 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (82) 
Pogoń Smętowo 2 - 6 Wisła Korzeniewo 23 maja 2009 - 17:00
Powiśle Stary Targ 1 - 8 Wierzyca Pelplin 23 maja 2009 - 16:00
Kolejarz Chojnice 1 - 0 Ceramik Łubiana 23 maja 2009 - 17:00
Wda Lipusz 2 - 0 Pogoń Prabuty 24 maja 2009 - 11:00
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Borowiak Czersk 23 maja 2009 - 11:00
Sokół Mareza 0 - 5 Grom Kleszczewo 23 maja 2009 - 16:00
Centrum Pelplin 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 maja 2009 - 16:00
Kolejka 24 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
Wisła Korzeniewo 7 - 2 Centrum Pelplin 30 maja 2009 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Sokół Mareza 30 maja 2009 - 17:00
Grom Kleszczewo 1 - 1 Błękitni Stare Pole 30 maja 2009 - 17:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Wda Lipusz 31 maja 2009 - 16:00
Pogoń Prabuty 0 - 2 Kolejarz Chojnice 30 maja 2009 - 16:00
Ceramik Łubiana 6 - 1 Powiśle Stary Targ 30 maja 2009 - 16:00
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Pogoń Smętowo 30 maja 2009 - 17:00
goście nie przyjechali na mecz
Kolejka 25 - 6. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (78) 
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Wisła Korzeniewo 6 czerwca 2009 - 17:30
Pogoń Smętowo 0 - 0 Ceramik Łubiana 6 czerwca 2009 - 17:30
Powiśle Stary Targ 0 - 2 Pogoń Prabuty 6 czerwca 2009 - 17:30
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Borowiak Czersk 6 czerwca 2009 - 17:30
Wda Lipusz 0 - 2 Grom Kleszczewo 6 czerwca 2009 - 17:30
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 czerwca 2009 - 17:30
Sokół Mareza 3 - 4 Centrum Pelplin 6 czerwca 2009 - 17:30
Kolejka 26 - 14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (116) 
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Sokół Mareza 14 czerwca 2009 - 14:00
Centrum Pelplin 2 - 0 Błękitni Stare Pole 14 czerwca 2009 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Wda Lipusz 14 czerwca 2009 - 14:00
Grom Kleszczewo 1 - 1 Kolejarz Chojnice 14 czerwca 2009 - 14:00
Borowiak Czersk 2 - 1 Powiśle Stary Targ 14 czerwca 2009 - 14:00
mecz rozgrywano w Starym Targu
Pogoń Prabuty 3 - 0 Pogoń Smętowo 14 czerwca 2009 - 14:00
vo. za niestawienie się na zawody
Ceramik Łubiana 6 - 7 Wierzyca Pelplin 14 czerwca 2009 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE