Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Promień Kowalewo Pomorskie |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Jurand Lasowice |
2 - 1 |
Brda Bydgoszcz |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
|
Zawisza Bydgoszcz |
5 - 0 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Legia Chełmża |
|
Unia Janikowo |
1 - 3 |
Polonia Elbląg |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
8 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
1 - 1 |
Wda Świecie |
|
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Wda Świecie |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 4 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Polonia Elbląg |
2 - 1 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Legia Chełmża |
3 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Brda Bydgoszcz |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
3 - 1 |
Jurand Lasowice |
|
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jurand Lasowice |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 3 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 0 |
Brda Bydgoszcz |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
|
Unia Janikowo |
3 - 0 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
2 - 1 |
Legia Chełmża |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
0 - 2 |
Polonia Elbląg |
|
Wda Świecie |
2 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Polonia Elbląg |
1 - 1 |
Wda Świecie |
|
Legia Chełmża |
2 - 0 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
1 - 1 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Brda Bydgoszcz |
4 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
1 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Jurand Lasowice |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 5 - 5/6. września 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Zawisza Bydgoszcz |
4 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 3 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Unia Janikowo |
3 - 1 |
Brda Bydgoszcz |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
7 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
0 - 0 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Wda Świecie |
3 - 2 |
Legia Chełmża |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Polonia Elbląg |
|
Kolejka 6 - 12/13. września 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Polonia Elbląg |
|
Legia Chełmża |
4 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
0 - 0 |
Wda Świecie |
|
Olimpia Grudziądz |
1 - 2 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Brda Bydgoszcz |
1 - 3 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Jurand Lasowice |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 3 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Kolejka 7 - 19/20. września 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Unia Janikowo |
2 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
2 - 1 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
3 - 0 |
Brda Bydgoszcz |
|
Wda Świecie |
3 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 5 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Polonia Elbląg |
2 - 2 |
Legia Chełmża |
|
Kolejka 8 - 26/27. września 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Legia Chełmża |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
1 - 1 |
Polonia Elbląg |
|
Olimpia Grudziądz |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Brda Bydgoszcz |
0 - 0 |
Wda Świecie |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
3 - 2 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Jurand Lasowice |
0 - 0 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 9 - 3/4. października 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
0 - 3 |
Jurand Lasowice |
|
Wda Świecie |
1 - 3 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Brda Bydgoszcz |
|
Polonia Elbląg |
0 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
|
Legia Chełmża |
4 - 1 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Kolejka 10 - 10/11. października 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
0 - 3 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Olimpia Grudziądz |
0 - 4 |
Legia Chełmża |
|
Brda Bydgoszcz |
2 - 0 |
Polonia Elbląg |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Jurand Lasowice |
1 - 0 |
Wda Świecie |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 2 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Unia Janikowo |
|
Kolejka 11 - 17/18. października 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Janikowo |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
1 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Wda Świecie |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Polonia Elbląg |
3 - 4 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Legia Chełmża |
1 - 2 |
Brda Bydgoszcz |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
3 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Kolejka 12 - 24/25. października 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
|
Brda Bydgoszcz |
2 - 4 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
1 - 1 |
Legia Chełmża |
|
Jurand Lasowice |
0 - 1 |
Polonia Elbląg |
|
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Wda Świecie |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Unia Janikowo |
1 - 2 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Kolejka 13 - 31. października 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelan Papowo Biskupie |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
2 - 7 |
Unia Janikowo |
|
Wda Świecie |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Polonia Elbląg |
4 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Legia Chełmża |
2 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
2 - 1 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Olimpia Grudziądz |
2 - 3 |
Brda Bydgoszcz |
|
Kolejka 14 - 7/8. listopada 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
8 - 1 |
Brda Bydgoszcz |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
1 - 3 |
Olimpia Grudziądz |
|
Jurand Lasowice |
1 - 1 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 2 |
Legia Chełmża |
|
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 1 |
Polonia Elbląg |
|
Chojniczanka Chojnice |
9 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Unia Janikowo |
4 - 0 |
Wda Świecie |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
1 - 2 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Kolejka 15 - 11. listopada 1998 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Wda Świecie |
1 - 0 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 7 |
Unia Janikowo |
|
Polonia Elbląg |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Legia Chełmża |
2 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Olimpia Grudziądz |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
|
Brda Bydgoszcz |
1 - 1 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Kolejka 16 - 13/14. marca 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Brda Bydgoszcz |
3 - 1 |
Jurand Lasowice |
|
Olimpia Grudziądz |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
1 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Legia Chełmża |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Polonia Elbląg |
2 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Wda Świecie |
1 - 3 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Kolejka 17 - 20/21. marca 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Świecie |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
0 - 0 |
Polonia Elbląg |
|
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Legia Chełmża |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 1 |
Brda Bydgoszcz |
|
Jurand Lasowice |
2 - 1 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Kolejka 18 - 27/28. marca 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
Jurand Lasowice |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
3 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Brda Bydgoszcz |
0 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Olimpia Grudziądz |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
2 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Legia Chełmża |
4 - 2 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Polonia Elbląg |
1 - 3 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Wda Świecie |
|
Kolejka 19 - 3/4. kwietnia 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Wda Świecie |
2 - 0 |
Polonia Elbląg |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
0 - 1 |
Legia Chełmża |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
2 - 0 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Unia Janikowo |
3 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Brda Bydgoszcz |
|
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 3 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Kolejka 20 - 10/11. kwietnia 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Jurand Lasowice |
1 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Brda Bydgoszcz |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Olimpia Grudziądz |
3 - 1 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
4 - 1 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Legia Chełmża |
2 - 1 |
Wda Świecie |
|
Polonia Elbląg |
8 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 21 - 17/18. kwietnia 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Elbląg |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 6 |
Legia Chełmża |
|
Wda Świecie |
1 - 0 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
6 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
4 - 2 |
Brda Bydgoszcz |
|
Unia Janikowo |
0 - 1 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Chojniczanka Chojnice |
8 - 1 |
Jurand Lasowice |
|
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Jurand Lasowice |
0 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
1 - 1 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Brda Bydgoszcz |
0 - 1 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Olimpia Grudziądz |
4 - 1 |
Wda Świecie |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Legia Chełmża |
3 - 1 |
Polonia Elbląg |
|
Kolejka 23 - 1/2. maja 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Chełmża |
1 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Polonia Elbląg |
3 - 1 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 5 |
Olimpia Grudziądz |
|
Wda Świecie |
1 - 2 |
Brda Bydgoszcz |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
6 - 3 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
1 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Unia Janikowo |
5 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 3 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Kolejka 24 - 8/9. maja 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 0 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Jurand Lasowice |
3 - 1 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
3 - 1 |
Wda Świecie |
|
Brda Bydgoszcz |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Olimpia Grudziądz |
3 - 2 |
Polonia Elbląg |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
4 - 1 |
Legia Chełmża |
|
Kolejka 25 - 15/16. maja 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Nakło nad Notecią |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Legia Chełmża |
4 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Polonia Elbląg |
2 - 1 |
Brda Bydgoszcz |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 8 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Wda Świecie |
1 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
0 - 4 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Unia Janikowo |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 26 - 22/23. maja 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 0 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 2 |
Wda Świecie |
|
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
5 - 1 |
Polonia Elbląg |
|
Brda Bydgoszcz |
0 - 0 |
Legia Chełmża |
|
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Kolejka 27 - 29/30. maja 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Grudziądz |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
0 - 1 |
Brda Bydgoszcz |
|
Legia Chełmża |
4 - 1 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Polonia Elbląg |
5 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 5 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wda Świecie |
2 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Unia Janikowo |
2 - 5 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Wda Świecie |
|
Zawisza Bydgoszcz |
12 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Polonia Elbląg |
|
Jurand Lasowice |
0 - 6 |
Legia Chełmża |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
1 - 1 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Brda Bydgoszcz |
2 - 3 |
Olimpia Grudziądz |
|
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Bydgoszcz |
1 - 7 |
Pomezania Malbork |
|
Olimpia Grudziądz |
2 - 1 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
|
Czarni Nakło nad Notecią |
3 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Legia Chełmża |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Polonia Elbląg |
2 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Wda Świecie |
0 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Pomowiec Kijewo Królewskie |
3 - 3 |
Kasztelan Papowo Biskupie |
|
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Pomowiec Kijewo Królewskie |
|
Kasztelan Papowo Biskupie |
0 - 2 |
Wda Świecie |
|
Unia Janikowo |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Polonia Elbląg |
|
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 0 |
Legia Chełmża |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 5 |
Czarni Nakło nad Notecią |
|
Jurand Lasowice |
2 - 4 |
Olimpia Grudziądz |
|
Promień Kowalewo Pomorskie |
1 - 4 |
Brda Bydgoszcz |
|
|