POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

IV liga - grupa Elbląg, Bydgoszcz, Toruń - sezon 1998/1999

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 30 66 21 3 6 65 - 23
2. Legia Chełmża 30 56 17 5 8 68 - 32
3. Kasztelan Papowo Biskupie 30 51 15 6 9 51 - 38
4. Chojniczanka Chojnice 30 50 15 5 10 68 - 41
5. Unia Janikowo 30 49 15 4 11 59 - 39
6. Zawisza Bydgoszcz 30 48 14 6 10 54 - 28
7. Polonia Elbląg 30 47 14 5 11 54 - 42
8. Czarni Nakło nad Notecią 30 45 12 9 9 46 - 37
9. Pomowiec Kijewo Królewskie 30 42 12 6 12 53 - 56
10. Promień Kowalewo Pomorskie 30 38 11 5 14 61 - 59 2 4 1 1 0 6 - 4
11. Powiśle Dzierzgoń 30 38 10 8 12 41 - 59 2 1 0 1 1 4 - 6
12. Wda Świecie 30 37 10 7 13 33 - 40
13. Brda Bydgoszcz 30 36 10 6 14 43 - 61
14. Olimpia Grudziądz 30 35 10 5 15 52 - 65
15. Jurand Lasowice 30 25 7 4 19 24 - 62
16. Rodło Kwidzyn 30 15 5 0 25 35 - 125


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 2 Pomezania Malbork
Jurand Lasowice 2 - 1 Brda Bydgoszcz
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz 5 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Legia Chełmża
Unia Janikowo 1 - 3 Polonia Elbląg
Kasztelan Papowo Biskupie 8 - 0 Rodło Kwidzyn
Pomowiec Kijewo Królewskie 1 - 1 Wda Świecie
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 2 - 0 Wda Świecie
Rodło Kwidzyn 2 - 4 Pomowiec Kijewo Królewskie
Polonia Elbląg 2 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
Legia Chełmża 3 - 0 Unia Janikowo
Czarni Nakło nad Notecią 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Brda Bydgoszcz 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Promień Kowalewo Pomorskie 3 - 1 Jurand Lasowice
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jurand Lasowice 0 - 0 Pomezania Malbork
Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Promień Kowalewo Pomorskie
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Brda Bydgoszcz
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Olimpia Grudziądz
Unia Janikowo 3 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 1 Legia Chełmża
Pomowiec Kijewo Królewskie 0 - 2 Polonia Elbląg
Wda Świecie 2 - 3 Rodło Kwidzyn
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 5 - 1 Rodło Kwidzyn
Polonia Elbląg 1 - 1 Wda Świecie
Legia Chełmża 2 - 0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Czarni Nakło nad Notecią 1 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Unia Janikowo
Brda Bydgoszcz 4 - 3 Chojniczanka Chojnice
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz
Jurand Lasowice 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 5 - 5/6. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Pomezania Malbork
Zawisza Bydgoszcz 4 - 0 Jurand Lasowice
Chojniczanka Chojnice 5 - 3 Promień Kowalewo Pomorskie
Unia Janikowo 3 - 1 Brda Bydgoszcz
Kasztelan Papowo Biskupie 7 - 2 Olimpia Grudziądz
Pomowiec Kijewo Królewskie 0 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
Wda Świecie 3 - 2 Legia Chełmża
Rodło Kwidzyn 1 - 3 Polonia Elbląg
Kolejka 6 - 12/13. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 1 - 0 Polonia Elbląg
Legia Chełmża 4 - 0 Rodło Kwidzyn
Czarni Nakło nad Notecią 0 - 0 Wda Świecie
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Pomowiec Kijewo Królewskie
Brda Bydgoszcz 1 - 3 Kasztelan Papowo Biskupie
Promień Kowalewo Pomorskie 0 - 1 Unia Janikowo
Jurand Lasowice 0 - 5 Chojniczanka Chojnice
Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 7 - 19/20. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Pomezania Malbork
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Unia Janikowo 2 - 0 Jurand Lasowice
Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Pomowiec Kijewo Królewskie 3 - 0 Brda Bydgoszcz
Wda Świecie 3 - 1 Olimpia Grudziądz
Rodło Kwidzyn 3 - 5 Czarni Nakło nad Notecią
Polonia Elbląg 2 - 2 Legia Chełmża
Kolejka 8 - 26/27. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 3 - 0 Legia Chełmża
Czarni Nakło nad Notecią 1 - 1 Polonia Elbląg
Olimpia Grudziądz 0 - 3 Rodło Kwidzyn
Brda Bydgoszcz 0 - 0 Wda Świecie
Promień Kowalewo Pomorskie 3 - 2 Pomowiec Kijewo Królewskie
Jurand Lasowice 0 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 9 - 3/4. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Pomezania Malbork
Unia Janikowo 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Pomowiec Kijewo Królewskie 0 - 3 Jurand Lasowice
Wda Świecie 1 - 3 Promień Kowalewo Pomorskie
Rodło Kwidzyn 2 - 3 Brda Bydgoszcz
Polonia Elbląg 0 - 0 Olimpia Grudziądz
Legia Chełmża 4 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
Kolejka 10 - 10/11. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 0 - 3 Czarni Nakło nad Notecią
Olimpia Grudziądz 0 - 4 Legia Chełmża
Brda Bydgoszcz 2 - 0 Polonia Elbląg
Promień Kowalewo Pomorskie 0 - 2 Rodło Kwidzyn
Jurand Lasowice 1 - 0 Wda Świecie
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Unia Janikowo
Kolejka 11 - 17/18. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 1 - 2 Pomezania Malbork
Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Pomowiec Kijewo Królewskie 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Wda Świecie 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Jurand Lasowice
Polonia Elbląg 3 - 4 Promień Kowalewo Pomorskie
Legia Chełmża 1 - 2 Brda Bydgoszcz
Czarni Nakło nad Notecią 3 - 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 12 - 24/25. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 2 - 0 Olimpia Grudziądz
Brda Bydgoszcz 2 - 4 Czarni Nakło nad Notecią
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 1 Legia Chełmża
Jurand Lasowice 0 - 1 Polonia Elbląg
Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 Rodło Kwidzyn
Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Wda Świecie
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Unia Janikowo 1 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 13 - 31. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 0 Pomezania Malbork
Pomowiec Kijewo Królewskie 2 - 7 Unia Janikowo
Wda Świecie 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
Rodło Kwidzyn 0 - 4 Zawisza Bydgoszcz
Polonia Elbląg 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Legia Chełmża 2 - 0 Jurand Lasowice
Czarni Nakło nad Notecią 2 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Olimpia Grudziądz 2 - 3 Brda Bydgoszcz
Kolejka 14 - 7/8. listopada 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 8 - 1 Brda Bydgoszcz
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 3 Olimpia Grudziądz
Jurand Lasowice 1 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Legia Chełmża
Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Polonia Elbląg
Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Rodło Kwidzyn
Unia Janikowo 4 - 0 Wda Świecie
Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 2 Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 15 - 11. listopada 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomowiec Kijewo Królewskie 0 - 2 Pomezania Malbork
Wda Świecie 1 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
Rodło Kwidzyn 1 - 7 Unia Janikowo
Polonia Elbląg 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
Legia Chełmża 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Czarni Nakło nad Notecią 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Jurand Lasowice
Brda Bydgoszcz 1 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 16 - 13/14. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 3 - 0 Promień Kowalewo Pomorskie
Brda Bydgoszcz 3 - 1 Jurand Lasowice
Olimpia Grudziądz 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Czarni Nakło nad Notecią 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz
Legia Chełmża 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Polonia Elbląg 2 - 0 Unia Janikowo
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
Wda Świecie 1 - 3 Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 17 - 20/21. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Świecie 0 - 0 Pomezania Malbork
Pomowiec Kijewo Królewskie 3 - 1 Rodło Kwidzyn
Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 0 Polonia Elbląg
Unia Janikowo 1 - 1 Legia Chełmża
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Olimpia Grudziądz
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Brda Bydgoszcz
Jurand Lasowice 2 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 18 - 27/28. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 3 - 1 Jurand Lasowice
Promień Kowalewo Pomorskie 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Brda Bydgoszcz 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
Czarni Nakło nad Notecią 2 - 0 Unia Janikowo
Legia Chełmża 4 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
Polonia Elbląg 1 - 3 Pomowiec Kijewo Królewskie
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Wda Świecie
Kolejka 19 - 3/4. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 1 - 3 Pomezania Malbork
Wda Świecie 2 - 0 Polonia Elbląg
Pomowiec Kijewo Królewskie 0 - 1 Legia Chełmża
Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
Unia Janikowo 3 - 1 Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Brda Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Promień Kowalewo Pomorskie
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Jurand Lasowice
Kolejka 20 - 10/11. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Jurand Lasowice 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz
Promień Kowalewo Pomorskie 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Brda Bydgoszcz 0 - 0 Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
Czarni Nakło nad Notecią 4 - 1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Legia Chełmża 2 - 1 Wda Świecie
Polonia Elbląg 8 - 2 Rodło Kwidzyn
Kolejka 21 - 17/18. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Elbląg 0 - 1 Pomezania Malbork
Rodło Kwidzyn 0 - 6 Legia Chełmża
Wda Świecie 1 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
Pomowiec Kijewo Królewskie 6 - 2 Olimpia Grudziądz
Kasztelan Papowo Biskupie 4 - 2 Brda Bydgoszcz
Unia Janikowo 0 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Jurand Lasowice
Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Chojniczanka Chojnice
Jurand Lasowice 0 - 2 Unia Janikowo
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
Brda Bydgoszcz 0 - 1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Olimpia Grudziądz 4 - 1 Wda Świecie
Czarni Nakło nad Notecią 2 - 0 Rodło Kwidzyn
Legia Chełmża 3 - 1 Polonia Elbląg
Kolejka 23 - 1/2. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Legia Chełmża 1 - 3 Pomezania Malbork
Polonia Elbląg 3 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
Rodło Kwidzyn 1 - 5 Olimpia Grudziądz
Wda Świecie 1 - 2 Brda Bydgoszcz
Pomowiec Kijewo Królewskie 6 - 3 Promień Kowalewo Pomorskie
Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 0 Jurand Lasowice
Unia Janikowo 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 24 - 8/9. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 Unia Janikowo
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
Jurand Lasowice 3 - 1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Promień Kowalewo Pomorskie 3 - 1 Wda Świecie
Brda Bydgoszcz 1 - 4 Rodło Kwidzyn
Olimpia Grudziądz 3 - 2 Polonia Elbląg
Czarni Nakło nad Notecią 4 - 1 Legia Chełmża
Kolejka 25 - 15/16. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Nakło nad Notecią 0 - 0 Pomezania Malbork
Legia Chełmża 4 - 1 Olimpia Grudziądz
Polonia Elbląg 2 - 1 Brda Bydgoszcz
Rodło Kwidzyn 1 - 8 Promień Kowalewo Pomorskie
Wda Świecie 1 - 0 Jurand Lasowice
Pomowiec Kijewo Królewskie 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 4 Zawisza Bydgoszcz
Unia Janikowo 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 26 - 22/23. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 3 - 0 Unia Janikowo
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Wda Świecie
Jurand Lasowice 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Promień Kowalewo Pomorskie 5 - 1 Polonia Elbląg
Brda Bydgoszcz 0 - 0 Legia Chełmża
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
Kolejka 27 - 29/30. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz 5 - 1 Pomezania Malbork
Czarni Nakło nad Notecią 0 - 1 Brda Bydgoszcz
Legia Chełmża 4 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Polonia Elbląg 5 - 0 Jurand Lasowice
Rodło Kwidzyn 3 - 5 Powiśle Dzierzgoń
Wda Świecie 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Pomowiec Kijewo Królewskie 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 1 Unia Janikowo
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 3 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
Unia Janikowo 2 - 5 Pomowiec Kijewo Królewskie
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Wda Świecie
Zawisza Bydgoszcz 12 - 0 Rodło Kwidzyn
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Polonia Elbląg
Jurand Lasowice 0 - 6 Legia Chełmża
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
Brda Bydgoszcz 2 - 3 Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Bydgoszcz 1 - 7 Pomezania Malbork
Olimpia Grudziądz 2 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Czarni Nakło nad Notecią 3 - 0 Jurand Lasowice
Legia Chełmża 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Polonia Elbląg 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Rodło Kwidzyn 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
Wda Świecie 0 - 2 Unia Janikowo
Pomowiec Kijewo Królewskie 3 - 3 Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 3 - 0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 2 Wda Świecie
Unia Janikowo 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Polonia Elbląg
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Legia Chełmża
Powiśle Dzierzgoń 0 - 5 Czarni Nakło nad Notecią
Jurand Lasowice 2 - 4 Olimpia Grudziądz
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 4 Brda Bydgoszcz
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE