Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2002/2003

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Główczyce 22 48 15 3 4 52 - 27
2. Polonez Bobrowniki 22 44 14 2 6 46 - 36
3. Chrobry Charbrowo 22 42 12 6 4 54 - 36
4. Rowokół Smołdzino 22 40 12 4 6 60 - 44
5. Leśnik Cewice 22 31 9 4 9 48 - 42
6. Orkan Cecenowo 22 30 8 6 8 36 - 37
7. Pomorze Potęgowo 22 29 8 5 9 32 - 31
8. KS Damnica 22 29 8 5 9 38 - 38
9. Skotawa Budowo 22 26 7 5 10 41 - 47
10. Piast Wrzeście 22 20 6 2 14 28 - 57
11. Iskra Gogolewo 22 17 5 2 15 37 - 60
12. Zenit Redkowice 22 16 4 4 14 37 - 54
Ostatni komentarz dodał chrobry73 25.10.2013, 13:50:21


 Baner


Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonez Bobrowniki 2 - 3 Błękitni Główczyce
Iskra Gogolewo 0 - 1 Pomorze Potęgowo
Rowokół Smołdzino 3 - 0 Skotawa Budowo
Zenit Redkowice 0 - 3 Orkan Cecenowo
Leśnik Cewice 2 - 5 Chrobry Charbrowo
Piast Wrzeście 2 - 8 KS Damnica
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (1) 
Błękitni Główczyce 3 - 0 KS Damnica
Chrobry Charbrowo 6 - 0 Piast Wrzeście
Orkan Cecenowo 1 - 4 Leśnik Cewice
Skotawa Budowo 5 - 2 Zenit Redkowice
Pomorze Potęgowo 2 - 2 Rowokół Smołdzino
Polonez Bobrowniki 4 - 1 Iskra Gogolewo
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (1) 
Iskra Gogolewo 1 - 4 Błękitni Główczyce
Rowokół Smołdzino 1 - 3 Polonez Bobrowniki
Zenit Redkowice 3 - 3 Pomorze Potęgowo
Leśnik Cewice 1 - 1 Skotawa Budowo
Piast Wrzeście 0 - 3 Orkan Cecenowo
KS Damnica 3 - 4 Chrobry Charbrowo
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (1) 
Błękitni Główczyce 1 - 2 Chrobry Charbrowo
Orkan Cecenowo 2 - 1 KS Damnica
Skotawa Budowo 9 - 2 Piast Wrzeście
Pomorze Potęgowo 1 - 1 Leśnik Cewice
Polonez Bobrowniki 4 - 3 Zenit Redkowice
Iskra Gogolewo 3 - 4 Rowokół Smołdzino
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rowokół Smołdzino 2 - 2 Błękitni Główczyce
Zenit Redkowice 5 - 2 Iskra Gogolewo
Leśnik Cewice 1 - 2 Polonez Bobrowniki
Piast Wrzeście 2 - 1 Pomorze Potęgowo
KS Damnica 6 - 0 Skotawa Budowo
Chrobry Charbrowo 1 - 0 Orkan Cecenowo
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce 0 - 0 Orkan Cecenowo
Skotawa Budowo 4 - 4 Chrobry Charbrowo
Pomorze Potęgowo 1 - 0 KS Damnica
Polonez Bobrowniki 2 - 1 Piast Wrzeście
Iskra Gogolewo 2 - 0 Leśnik Cewice
Rowokół Smołdzino 3 - 1 Zenit Redkowice
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zenit Redkowice 4 - 3 Błękitni Główczyce
Leśnik Cewice 2 - 1 Rowokół Smołdzino
Piast Wrzeście 2 - 4 Iskra Gogolewo
KS Damnica 1 - 0 Polonez Bobrowniki
Chrobry Charbrowo 2 - 1 Pomorze Potęgowo
Orkan Cecenowo 2 - 3 Skotawa Budowo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce 2 - 0 Skotawa Budowo
Pomorze Potęgowo 1 - 3 Orkan Cecenowo
Polonez Bobrowniki 3 - 3 Chrobry Charbrowo
Iskra Gogolewo 0 - 2 KS Damnica
Rowokół Smołdzino 3 - 1 Piast Wrzeście
Zenit Redkowice 2 - 3 Leśnik Cewice
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 3 - 0 Błękitni Główczyce
Piast Wrzeście 2 - 3 Zenit Redkowice
KS Damnica 1 - 5 Rowokół Smołdzino
Chrobry Charbrowo 4 - 2 Iskra Gogolewo
Orkan Cecenowo 3 - 0 Polonez Bobrowniki
Skotawa Budowo 3 - 0 Pomorze Potęgowo
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce 2 - 1 Pomorze Potęgowo
Polonez Bobrowniki 2 - 0 Skotawa Budowo
Iskra Gogolewo 2 - 2 Orkan Cecenowo
Rowokół Smołdzino 2 - 0 Chrobry Charbrowo
Zenit Redkowice 1 - 1 KS Damnica
Leśnik Cewice 0 - 0 Piast Wrzeście
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Wrzeście 1 - 3 Błękitni Główczyce
KS Damnica 0 - 3 Leśnik Cewice
Chrobry Charbrowo 2 - 1 Zenit Redkowice
Orkan Cecenowo 1 - 2 Rowokół Smołdzino
Skotawa Budowo 2 - 2 Iskra Gogolewo
Pomorze Potęgowo 3 - 0 Polonez Bobrowniki
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce 3 - 2 Polonez Bobrowniki
Pomorze Potęgowo 1 - 2 Iskra Gogolewo
Skotawa Budowo 0 - 3 Rowokół Smołdzino
Orkan Cecenowo 1 - 0 Zenit Redkowice
Chrobry Charbrowo 1 - 5 Leśnik Cewice
KS Damnica 2 - 0 Piast Wrzeście
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Damnica 1 - 1 Błękitni Główczyce
Piast Wrzeście 1 - 0 Chrobry Charbrowo
Leśnik Cewice 8 - 2 Orkan Cecenowo
Zenit Redkowice 3 - 2 Skotawa Budowo
Rowokół Smołdzino 1 - 1 Pomorze Potęgowo
Iskra Gogolewo 0 - 1 Polonez Bobrowniki
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce 2 - 0 Iskra Gogolewo
Polonez Bobrowniki 3 - 2 Rowokół Smołdzino
Pomorze Potęgowo 1 - 0 Zenit Redkowice
Skotawa Budowo 3 - 0 Leśnik Cewice
Orkan Cecenowo 0 - 0 Piast Wrzeście
Chrobry Charbrowo 4 - 0 KS Damnica
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chrobry Charbrowo 3 - 2 Błękitni Główczyce
KS Damnica 0 - 0 Orkan Cecenowo
Piast Wrzeście 2 - 1 Skotawa Budowo
Leśnik Cewice 1 - 2 Pomorze Potęgowo
Zenit Redkowice 0 - 2 Polonez Bobrowniki
Rowokół Smołdzino 8 - 2 Iskra Gogolewo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce 4 - 1 Rowokół Smołdzino
Iskra Gogolewo 2 - 1 Zenit Redkowice
Polonez Bobrowniki 3 - 0 Leśnik Cewice
vo, na boisku 2-7
Pomorze Potęgowo 0 - 1 Piast Wrzeście
Skotawa Budowo 0 - 0 KS Damnica
Orkan Cecenowo 2 - 2 Chrobry Charbrowo
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Cecenowo 1 - 3 Błękitni Główczyce
Chrobry Charbrowo 0 - 0 Skotawa Budowo
KS Damnica 0 - 1 Pomorze Potęgowo
Piast Wrzeście 2 - 3 Polonez Bobrowniki
Leśnik Cewice 3 - 2 Iskra Gogolewo
Zenit Redkowice 3 - 4 Rowokół Smołdzino
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce 4 - 1 Zenit Redkowice
Rowokół Smołdzino 3 - 7 Leśnik Cewice
Iskra Gogolewo 3 - 0 Piast Wrzeście
Polonez Bobrowniki 2 - 2 KS Damnica
Pomorze Potęgowo 2 - 2 Chrobry Charbrowo
Skotawa Budowo 1 - 3 Orkan Cecenowo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawa Budowo 0 - 5 Błękitni Główczyce
Orkan Cecenowo 1 - 2 Pomorze Potęgowo
Chrobry Charbrowo 1 - 2 Polonez Bobrowniki
KS Damnica 4 - 3 Iskra Gogolewo
Piast Wrzeście 1 - 2 Rowokół Smołdzino
Leśnik Cewice 1 - 1 Zenit Redkowice
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce 2 - 1 Leśnik Cewice
Zenit Redkowice 1 - 3 Piast Wrzeście
Rowokół Smołdzino 5 - 1 KS Damnica
Iskra Gogolewo 1 - 3 Chrobry Charbrowo
Polonez Bobrowniki 3 - 0 Orkan Cecenowo
Pomorze Potęgowo 4 - 0 Skotawa Budowo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorze Potęgowo 1 - 2 Błękitni Główczyce
Skotawa Budowo 4 - 0 Polonez Bobrowniki
Orkan Cecenowo 4 - 2 Iskra Gogolewo
Chrobry Charbrowo 4 - 1 Rowokół Smołdzino
KS Damnica 2 - 1 Zenit Redkowice
Piast Wrzeście 5 - 2 Leśnik Cewice
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (2) 
Błękitni Główczyce 1 - 0 Piast Wrzeście
Leśnik Cewice 0 - 3 KS Damnica
vo, na boisku 5-1
Zenit Redkowice 1 - 1 Chrobry Charbrowo
Rowokół Smołdzino 2 - 2 Orkan Cecenowo
Iskra Gogolewo 1 - 3 Skotawa Budowo
Polonez Bobrowniki 3 - 2 Pomorze Potęgowo