IV liga - grupa Gdańsk, Słupsk - sezon 1998/1999

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 30 83 27 2 1 109 - 21
2. Wierzyca Starogard Gdański 30 62 18 8 4 63 - 25
3. Gryf Wejherowo 30 55 16 7 7 71 - 31
4. Wisła Tczew 30 54 15 9 6 54 - 35
5. Cartusia Kartuzy 30 51 15 6 9 49 - 33
6. Stolem Gniewino 30 48 14 6 10 57 - 36
7. Gryf 95 Słupsk 30 48 14 6 10 61 - 44
8. Orzeł Choczewo 30 42 12 6 12 46 - 47
9. Gedania Gdańsk 30 40 11 7 12 44 - 49
10. Wietcisa Skarszewy 30 40 10 10 10 36 - 41
11. Jantar Ustka 30 31 7 10 13 44 - 51
12. Leśnik Cewice 30 29 7 8 15 29 - 45
13. Unia Tczew 30 28 6 10 14 30 - 46
14. Piast Człuchów 30 27 7 6 17 43 - 93
15. Chrobry Charbrowo 30 21 5 6 19 36 - 77
16. Ikar Redzikowo 30 5 0 5 25 15 - 113
Ostatni komentarz dodał kipu? 08.01.2009, 19:21:31


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia 7 - 0 Leśnik Cewice
Piast Człuchów 2 - 2 Wisła Tczew
Wierzyca Starogard Gdański 7 - 0 Chrobry Charbrowo
Ikar Redzikowo 1 - 3 Orzeł Choczewo
Gedania Gdańsk 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
Cartusia Kartuzy 3 - 1 Stolem Gniewino
Unia Tczew 0 - 3 Gryf Wejherowo
Jantar Ustka 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 2 - 3 Wietcisa Skarszewy
Gryf Wejherowo 2 - 2 Jantar Ustka
Stolem Gniewino 0 - 1 Unia Tczew
Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Cartusia Kartuzy
Orzeł Choczewo 4 - 1 Gedania Gdańsk
Chrobry Charbrowo 3 - 0 Ikar Redzikowo
Wisła Tczew 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Człuchów 4 - 0 Leśnik Cewice
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 3 Bałtyk Gdynia
Ikar Redzikowo 0 - 6 Wisła Tczew
Gedania Gdańsk 5 - 0 Chrobry Charbrowo
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Orzeł Choczewo
Unia Tczew 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
Jantar Ustka 0 - 1 Stolem Gniewino
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 0 - 1 Gryf Wejherowo
Stolem Gniewino 0 - 0 Wietcisa Skarszewy
Gryf 95 Słupsk 7 - 1 Jantar Ustka
Orzeł Choczewo 3 - 0 Unia Tczew
Chrobry Charbrowo 2 - 4 Cartusia Kartuzy
Wisła Tczew 1 - 0 Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia 8 - 0 Ikar Redzikowo
Piast Człuchów 0 - 4 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 5 - 5/6. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Leśnik Cewice
Ikar Redzikowo 3 - 3 Piast Człuchów
Gedania Gdańsk 2 - 3 Bałtyk Gdynia
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Wisła Tczew
Unia Tczew 0 - 0 Chrobry Charbrowo
Jantar Ustka 0 - 0 Orzeł Choczewo
Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
Gryf Wejherowo 1 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 6 - 12/13. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 1 - 0 Stolem Gniewino
Gryf 95 Słupsk 1 - 4 Gryf Wejherowo
Orzeł Choczewo 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
Chrobry Charbrowo 0 - 0 Jantar Ustka
Wisła Tczew 1 - 0 Unia Tczew
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Cartusia Kartuzy
Piast Człuchów 0 - 0 Gedania Gdańsk
Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Ikar Redzikowo
Kolejka 7 - 19/20. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ikar Redzikowo 0 - 0 Leśnik Cewice
Gedania Gdańsk 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Piast Człuchów
Unia Tczew 2 - 2 Bałtyk Gdynia
Jantar Ustka 1 - 2 Wisła Tczew
Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Chrobry Charbrowo
Gryf Wejherowo 1 - 3 Orzeł Choczewo
Stolem Gniewino 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 8 - 26/27. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 0 - 0 Gryf 95 Słupsk
Orzeł Choczewo 0 - 0 Stolem Gniewino
Chrobry Charbrowo 0 - 5 Gryf Wejherowo
Wisła Tczew 0 - 0 Wietcisa Skarszewy
Bałtyk Gdynia 3 - 2 Jantar Ustka
Piast Człuchów 2 - 1 Unia Tczew
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Cartusia Kartuzy
Ikar Redzikowo 1 - 3 Gedania Gdańsk
Kolejka 9 - 3/4. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 1 - 0 Leśnik Cewice
Cartusia Kartuzy 5 - 0 Ikar Redzikowo
Unia Tczew 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Jantar Ustka 2 - 2 Piast Człuchów
Wietcisa Skarszewy 0 - 5 Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo 0 - 2 Wisła Tczew
Stolem Gniewino 6 - 1 Chrobry Charbrowo
Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Orzeł Choczewo
Kolejka 10 - 10/11. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 1 - 1 Orzeł Choczewo
Chrobry Charbrowo 4 - 4 Gryf 95 Słupsk
Wisła Tczew 3 - 2 Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia 4 - 2 Gryf Wejherowo
Piast Człuchów 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Jantar Ustka
Ikar Redzikowo 1 - 2 Unia Tczew
Gedania Gdańsk 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Kolejka 11 - 17/18. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Leśnik Cewice
Unia Tczew 1 - 3 Gedania Gdańsk
Jantar Ustka 5 - 1 Ikar Redzikowo
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
Gryf Wejherowo 7 - 1 Piast Człuchów
Stolem Gniewino 1 - 2 Bałtyk Gdynia
Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Wisła Tczew
Orzeł Choczewo 5 - 3 Chrobry Charbrowo
Kolejka 12 - 24/25. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 1 - 0 Chrobry Charbrowo
Wisła Tczew 1 - 0 Orzeł Choczewo
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
Piast Człuchów 0 - 6 Stolem Gniewino
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Gryf Wejherowo
Ikar Redzikowo 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 11 listopada 1998
Gedania Gdańsk 2 - 1 Jantar Ustka
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Unia Tczew
Kolejka 13 - 31. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Tczew 1 - 1 Leśnik Cewice
Jantar Ustka 3 - 1 Cartusia Kartuzy
Wietcisa Skarszewy 2 - 4 Gedania Gdańsk
Gryf Wejherowo 5 - 0 Ikar Redzikowo
Stolem Gniewino 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Piast Człuchów 11 listopada 1998
vo, na boisku 1-1
Orzeł Choczewo 2 - 5 Bałtyk Gdynia
Chrobry Charbrowo 2 - 2 Wisła Tczew
Kolejka 14 - 7/8. listopada 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 1 - 0 Wisła Tczew
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Chrobry Charbrowo
Piast Człuchów 6 - 2 Orzeł Choczewo
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
Ikar Redzikowo 0 - 1 Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk 2 - 2 Gryf Wejherowo
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Wietcisa Skarszewy
Unia Tczew 2 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 15 - 14/15. listopada 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 1 - 1 Leśnik Cewice
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Unia Tczew
Gryf Wejherowo 2 - 0 Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino 4 - 4 Gedania Gdańsk
Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Ikar Redzikowo
Orzeł Choczewo 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
Chrobry Charbrowo 4 - 1 Piast Człuchów
Wisła Tczew 2 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 16 - 13/14. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Wisła Tczew 6 - 2 Piast Człuchów
Chrobry Charbrowo 2 - 4 Wierzyca Starogard Gdański
Orzeł Choczewo 3 - 0 Ikar Redzikowo
Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino 1 - 3 Cartusia Kartuzy
Gryf Wejherowo 2 - 0 Unia Tczew
Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Jantar Ustka
Kolejka 17 - 20/21. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Leśnik Cewice
Jantar Ustka 1 - 1 Gryf Wejherowo 24 marca 1999
Unia Tczew 0 - 2 Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
Gedania Gdańsk 0 - 2 Orzeł Choczewo
Ikar Redzikowo 0 - 3 Chrobry Charbrowo
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Wisła Tczew
Piast Człuchów 0 - 4 Bałtyk Gdynia
Kolejka 18 - 27/28. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 6 - 1 Piast Człuchów
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Wisła Tczew 6 - 0 Ikar Redzikowo
Chrobry Charbrowo 0 - 3 Gedania Gdańsk
vo, na boisku 2-1
Orzeł Choczewo 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Unia Tczew
Stolem Gniewino 1 - 0 Jantar Ustka
Gryf Wejherowo 0 - 0 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 19 - 31. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 4 - 0 Leśnik Cewice
Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Stolem Gniewino
Jantar Ustka 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
Unia Tczew 1 - 1 Orzeł Choczewo
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Chrobry Charbrowo
Gedania Gdańsk 0 - 1 Wisła Tczew
Ikar Redzikowo 0 - 2 Bałtyk Gdynia
Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 20 - 10/11. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
Piast Człuchów 4 - 2 Ikar Redzikowo
Bałtyk Gdynia 5 - 0 Gedania Gdańsk
Wisła Tczew 0 - 1 Cartusia Kartuzy
Chrobry Charbrowo 2 - 1 Unia Tczew
Orzeł Choczewo 2 - 1 Jantar Ustka
Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
Stolem Gniewino 3 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 21 - 17/18. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 4 - 0 Leśnik Cewice
Gryf Wejherowo 0 - 0 Gryf 95 Słupsk
Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Orzeł Choczewo
Jantar Ustka 2 - 2 Chrobry Charbrowo
Unia Tczew 1 - 1 Wisła Tczew
Cartusia Kartuzy 3 - 5 Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk 0 - 2 Piast Człuchów
Ikar Redzikowo 1 - 6 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 8 - 0 Ikar Redzikowo
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Gedania Gdańsk
Piast Człuchów 1 - 2 Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Unia Tczew
Wisła Tczew 0 - 0 Jantar Ustka
Chrobry Charbrowo 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
Orzeł Choczewo 0 - 4 Gryf Wejherowo
Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Stolem Gniewino
Kolejka 23 - 1/2. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Leśnik Cewice
Stolem Gniewino 1 - 0 Orzeł Choczewo
Gryf Wejherowo 3 - 1 Chrobry Charbrowo
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Wisła Tczew
Jantar Ustka 0 - 4 Bałtyk Gdynia
Unia Tczew 6 - 0 Piast Człuchów
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Gedania Gdańsk 4 - 0 Ikar Redzikowo
Kolejka 24 - 8/9. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 0 - 1 Gedania Gdańsk
Ikar Redzikowo 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Unia Tczew
Piast Człuchów 2 - 3 Jantar Ustka
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
Wisła Tczew 3 - 0 Gryf Wejherowo
Chrobry Charbrowo 0 - 1 Stolem Gniewino
Orzeł Choczewo 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 25 - 15/16. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Choczewo 1 - 0 Leśnik Cewice
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Chrobry Charbrowo
Stolem Gniewino 2 - 2 Wisła Tczew
Gryf Wejherowo 1 - 4 Bałtyk Gdynia
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Piast Człuchów
Jantar Ustka 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
Unia Tczew 1 - 1 Ikar Redzikowo
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 26 - 22/23. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk 4 - 1 Unia Tczew
Ikar Redzikowo 0 - 5 Jantar Ustka
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Wietcisa Skarszewy
Piast Człuchów 0 - 4 Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Stolem Gniewino
Wisła Tczew 4 - 1 Gryf 95 Słupsk
Chrobry Charbrowo 1 - 3 Orzeł Choczewo
Kolejka 27 - 29/30. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chrobry Charbrowo 0 - 1 Leśnik Cewice
Orzeł Choczewo 1 - 2 Wisła Tczew
Gryf 95 Słupsk 1 - 5 Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino 6 - 1 Piast Człuchów
Gryf Wejherowo 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Ikar Redzikowo
Jantar Ustka 3 - 2 Gedania Gdańsk
Unia Tczew 0 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 0 - 0 Unia Tczew
Cartusia Kartuzy 3 - 3 Jantar Ustka
Gedania Gdańsk 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
Ikar Redzikowo 0 - 7 Gryf Wejherowo
Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Stolem Gniewino
Piast Człuchów 1 - 6 Gryf 95 Słupsk
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Orzeł Choczewo
Wisła Tczew 1 - 0 Chrobry Charbrowo
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Tczew 0 - 0 Leśnik Cewice
Chrobry Charbrowo 1 - 6 Bałtyk Gdynia
Orzeł Choczewo 1 - 3 Piast Człuchów
Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
Stolem Gniewino 7 - 0 Ikar Redzikowo
Gryf Wejherowo 5 - 0 Gedania Gdańsk
Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Cartusia Kartuzy
Jantar Ustka 1 - 2 Unia Tczew
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (1) 
Leśnik Cewice 2 - 1 Jantar Ustka
Unia Tczew 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gryf Wejherowo
Gedania Gdańsk 0 - 0 Stolem Gniewino
Ikar Redzikowo 1 - 5 Gryf 95 Słupsk
Wierzyca Starogard Gdański 3 - 2 Orzeł Choczewo
Piast Człuchów 2 - 1 Chrobry Charbrowo
Bałtyk Gdynia 9 - 1 Wisła Tczew
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE