Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (68) |
OKS Janowo |
3 - 2 |
Torpedo Sopot |
19 sierpnia 2007
19.08 - 11:00 |
MKS II Władysławowo |
0 - 7 |
KS Chwaszczyno |
19 sierpnia 2007
19.08 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 2 |
Zenit Łęczyce |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
7 - 1 |
GKS II Sierakowice |
18 sierpnia 2007
18.08 - 14:00 |
Orzeł Choczewo |
3 - 0 |
Relaks Mechowo |
18 sierpnia 2007
18.08 - 18:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Celtic Reda |
1 - 4 |
Orkan II Rumia |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Orkan Gdynia |
3 - 2 |
Zatoka II Puck SSA |
18 sierpnia 2007
18.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Torpedo Sopot |
3 - 2 |
Zatoka II Puck SSA |
25 sierpnia 2007
25.08 - 14:00 |
Orkan II Rumia |
4 - 1 |
Orkan Gdynia |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
6 - 1 |
Celtic Reda |
26 sierpnia 2007
26.08 - 13:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 4 |
Orzeł Choczewo |
26 sierpnia 2007
26.08 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
4 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
OKS Janowo |
4 - 2 |
MKS II Władysławowo |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (20) |
MKS II Władysławowo |
1 - 1 |
Torpedo Sopot |
2 września 2007
2.09 - 12:00 |
Korona Żelistrzewo |
4 - 1 |
OKS Janowo |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 2 |
KS Chwaszczyno |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 0 |
Zenit Łęczyce |
1 września 2007
1.09 - 12:00 |
Celtic Reda |
3 - 1 |
GKS II Sierakowice |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Orkan Gdynia |
1 - 0 |
Relaks Mechowo |
1 września 2007
1.09 - 15:00 |
Zatoka II Puck SSA |
1 - 2 |
Orkan II Rumia |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Torpedo Sopot |
0 - 1 |
Orkan II Rumia |
8 września 2007
8.09 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
4 - 3 |
Zatoka II Puck SSA |
8 września 2007
8.09 - 17:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 2 |
Orkan Gdynia |
9 września 2007
9.09 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 1 |
Celtic Reda |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
0 - 2 |
Orzeł Choczewo |
8 września 2007
8.09 - 16:00 |
OKS Janowo |
0 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 września 2007
8.09 - 16:00 |
MKS II Władysławowo |
4 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
8 września 2007
8.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Korona Żelistrzewo |
1 - 2 |
Torpedo Sopot |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 2 |
MKS II Władysławowo |
15 września 2007
15.09 - 11:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 1 |
OKS Janowo |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Celtic Reda |
0 - 1 |
KS Chwaszczyno |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Orkan Gdynia |
0 - 0 |
Zenit Łęczyce |
15 września 2007
15.09 - 15:00 |
Zatoka II Puck SSA |
4 - 1 |
GKS II Sierakowice |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
8 - 0 |
Relaks Mechowo |
16 września 2007
16.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Torpedo Sopot |
2 - 0 |
Relaks Mechowo |
22 września 2007
22.09 - 10:30 |
GKS II Sierakowice |
0 - 9 |
Orkan II Rumia |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 2 |
Zatoka II Puck SSA |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 1 |
Orkan Gdynia |
22 września 2007
22.09 - 16:00 |
OKS Janowo |
2 - 2 |
Celtic Reda |
22 września 2007
22.09 - 16:00 |
MKS II Władysławowo |
1 - 4 |
Orzeł Choczewo |
22 września 2007
22.09 - 16:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
22 września 2007
22.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Torpedo Sopot |
29 września 2007
29.09 - 16:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
18 listopada 2007
18.11 - 12:00 |
Celtic Reda |
2 - 1 |
MKS II Władysławowo |
29 września 2007
29.09 - 16:00 |
Orkan Gdynia |
0 - 1 |
OKS Janowo |
29 września 2007
29.09 - 15:00 |
Zatoka II Puck SSA |
0 - 1 |
KS Chwaszczyno |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
1 - 6 |
Zenit Łęczyce |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
5 - 4 |
GKS II Sierakowice |
30 września 2007
30.09 - 13:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Torpedo Sopot |
2 - 0 |
GKS II Sierakowice |
6 października 2007
6.10 - 14:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 2 |
Relaks Mechowo |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 6 |
Orkan II Rumia |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
OKS Janowo |
0 - 2 |
Zatoka II Puck SSA |
6 października 2007
6.10 - 16:00 |
MKS II Władysławowo |
0 - 1 |
Orkan Gdynia |
6 października 2007
6.10 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 1 |
Celtic Reda |
6 października 2007
6.10 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 0 |
Orzeł Choczewo |
6 października 2007
6.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Orzeł Choczewo |
3 - 1 |
Torpedo Sopot |
13 października 2007
13.10 - 15:00 |
Celtic Reda |
2 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 października 2007
13.10 - 15:00 |
Orkan Gdynia |
2 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
13 października 2007
13.10 - 15:00 |
Zatoka II Puck SSA |
2 - 2 |
MKS II Władysławowo |
14 października 2007
14.10 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 2 |
OKS Janowo |
14 października 2007
14.10 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 4 |
KS Chwaszczyno |
14 października 2007
14.10 - 13:00 |
GKS II Sierakowice |
2 - 2 |
Zenit Łęczyce |
14 października 2007
14.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Torpedo Sopot |
3 - 2 |
Zenit Łęczyce |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
4 - 0 |
GKS II Sierakowice |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
OKS Janowo |
3 - 2 |
Relaks Mechowo |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
MKS II Władysławowo |
1 - 2 |
Orkan II Rumia |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 1 |
Zatoka II Puck SSA |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Orkan Gdynia |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
Orzeł Choczewo |
5 - 1 |
Celtic Reda |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Celtic Reda |
0 - 2 |
Torpedo Sopot |
27 października 2007
27.10 - 14:00 |
Orkan Gdynia |
0 - 1 |
Orzeł Choczewo |
27 października 2007
27.10 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
4 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
28 października 2007
28.10 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
1 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
28 października 2007
28.10 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 6 |
MKS II Władysławowo |
17 listopada 2007
17.11 - 13:00 |
GKS II Sierakowice |
1 - 3 |
OKS Janowo |
28 października 2007
28.10 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 3 |
KS Chwaszczyno |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Torpedo Sopot |
2 - 4 |
KS Chwaszczyno |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
OKS Janowo |
4 - 1 |
Zenit Łęczyce |
3 listopada 2007
3.11 - 12:00 |
MKS II Władysławowo |
4 - 3 |
GKS II Sierakowice |
4 listopada 2007
4.11 - 13:30 |
Korona Żelistrzewo |
5 - 2 |
Relaks Mechowo |
3 listopada 2007
3.11 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 3 |
Orkan II Rumia |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
Orzeł Choczewo |
4 - 1 |
Zatoka II Puck SSA |
3 listopada 2007
3.11 - 13:00 |
Celtic Reda |
2 - 1 |
Orkan Gdynia |
3 listopada 2007
3.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Orkan Gdynia |
0 - 0 |
Torpedo Sopot |
10 listopada 2007
10.11 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
5 - 0 |
Celtic Reda |
11 listopada 2007
11.11 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
1 - 0 |
Orzeł Choczewo |
11 listopada 2007
11.11 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
11 listopada 2007
11.11 - 13:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
11 listopada 2007
11.11 - 11:00 |
vo,niezg?oszenie się na kontrol? to?samo?ci,na boisku 3:2 |
Zenit Łęczyce |
1 - 2 |
MKS II Władysławowo |
11 listopada 2007
11.11 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
3 - 1 |
OKS Janowo |
11 listopada 2007
11.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Torpedo Sopot |
0 - 0 |
OKS Janowo |
29 marca 2008
29.03 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 0 |
MKS II Władysławowo |
30 marca 2008
30.03 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
30 marca 2008
30.03 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Relaks Mechowo |
1 - 5 |
Orzeł Choczewo |
30 marca 2008
30.03 - 13:00 |
Orkan II Rumia |
2 - 0 |
Celtic Reda |
30 marca 2008
30.03 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
3 - 0 |
Orkan Gdynia |
30 marca 2008
30.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Zatoka II Puck SSA |
2 - 0 |
Torpedo Sopot |
6 kwietnia 2008
6.04 - 15:00 |
Orkan Gdynia |
0 - 3 |
Orkan II Rumia |
|
vo,brak powiadomienia o miejscu i terminie zawodów |
Celtic Reda |
3 - 2 |
Relaks Mechowo |
5 kwietnia 2008
5.04 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
7 - 2 |
Zenit Łęczyce |
5 kwietnia 2008
5.04 - 13:30 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 1 |
KS Chwaszczyno |
5 kwietnia 2008
5.04 - 16:00 |
MKS II Władysławowo |
6 - 3 |
OKS Janowo |
5 kwietnia 2008
5.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Torpedo Sopot |
3 - 0 |
MKS II Władysławowo |
12 kwietnia 2008
12.04 - 12:00 |
OKS Janowo |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 kwietnia 2008
13.04 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
23 kwietnia 2008
23.04 - 18:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
Celtic Reda |
|
Relaks Mechowo |
0 - 2 |
Orkan Gdynia |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
Orkan II Rumia |
0 - 2 |
Zatoka II Puck SSA |
13 kwietnia 2008
13.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Orkan II Rumia |
3 - 3 |
Torpedo Sopot |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
7 - 1 |
Relaks Mechowo |
20 kwietnia 2008
20.04 - 15:00 |
Orkan Gdynia |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
|
Celtic Reda |
3 - 1 |
Zenit Łęczyce |
19 kwietnia 2008
19.04 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 0 |
KS Chwaszczyno |
19 kwietnia 2008
19.04 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
OKS Janowo |
19 kwietnia 2008
19.04 - 13:30 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 3 |
MKS II Władysławowo |
19 kwietnia 2008
19.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Torpedo Sopot |
0 - 7 |
Korona Żelistrzewo |
26 kwietnia 2008
26.04 - 16:00 |
mecz w ?elistrzewie |
MKS II Władysławowo |
0 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
26 kwietnia 2008
26.04 - 12:00 |
OKS Janowo |
0 - 0 |
Orzeł Choczewo |
26 kwietnia 2008
26.04 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
5 - 1 |
Celtic Reda |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 3 |
Orkan Gdynia |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
Zatoka II Puck SSA |
|
Relaks Mechowo |
0 - 2 |
Orkan II Rumia |
27 kwietnia 2008
27.04 - 13:00 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Relaks Mechowo |
3 - 2 |
Torpedo Sopot |
1 maja 2008
1.05 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
|
Zatoka II Puck SSA |
5 - 0 |
Zenit Łęczyce |
1 maja 2008
1.05 - 11:00 |
Orkan Gdynia |
1 - 1 |
KS Chwaszczyno |
30 kwietnia 2008
30.04 - 16:00 |
Celtic Reda |
0 - 4 |
OKS Janowo |
1 maja 2008
1.05 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 4 |
MKS II Władysławowo |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
1 maja 2008
1.05 - 13:30 |
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Torpedo Sopot |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 maja 2008
4.05 - 13:30 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 1 |
Orzeł Choczewo |
4 maja 2008
4.05 - 15:00 |
MKS II Władysławowo |
3 - 4 |
Celtic Reda |
4 maja 2008
4.05 - 17:00 |
OKS Janowo |
3 - 0 |
Orkan Gdynia |
4 maja 2008
4.05 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
4 - 0 |
Zatoka II Puck SSA |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 2 |
Orkan II Rumia |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
Relaks Mechowo |
|
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
Torpedo Sopot |
|
Relaks Mechowo |
1 - 2 |
Zenit Łęczyce |
11 maja 2008
11.05 - 13:00 |
Orkan II Rumia |
3 - 3 |
KS Chwaszczyno |
11 maja 2008
11.05 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
4 - 2 |
OKS Janowo |
11 maja 2008
11.05 - 15:00 |
Orkan Gdynia |
1 - 0 |
MKS II Władysławowo |
10 maja 2008
10.05 - 11:00 |
Celtic Reda |
1 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
10 maja 2008
10.05 - 18:00 |
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Torpedo Sopot |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
17 maja 2008
17.05 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 0 |
Celtic Reda |
17 maja 2008
17.05 - 17:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
Orkan Gdynia |
17 maja 2008
17.05 - 17:00 |
MKS II Władysławowo |
2 - 2 |
Zatoka II Puck SSA |
17 maja 2008
17.05 - 16:00 |
OKS Janowo |
1 - 2 |
Orkan II Rumia |
17 maja 2008
17.05 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
4 - 1 |
Relaks Mechowo |
18 maja 2008
18.05 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
|
Kolejka 23 - 21. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Zenit Łęczyce |
1 - 3 |
Torpedo Sopot |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
KS Chwaszczyno |
|
Relaks Mechowo |
1 - 0 |
OKS Janowo |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Orkan II Rumia |
0 - 2 |
MKS II Władysławowo |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Zatoka II Puck SSA |
0 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Orkan Gdynia |
3 - 6 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
21 maja 2008
21.05 - 16:00 |
Celtic Reda |
2 - 2 |
Orzeł Choczewo |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Torpedo Sopot |
0 - 1 |
Celtic Reda |
25 maja 2008
25.05 - 15:00 |
Orzeł Choczewo |
5 - 0 |
Orkan Gdynia |
24 maja 2008
24.05 - 18:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 1 |
Zatoka II Puck SSA |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 1 |
Orkan II Rumia |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
MKS II Władysławowo |
0 - 2 |
Relaks Mechowo |
24 maja 2008
24.05 - 11:00 |
OKS Janowo |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
|
KS Chwaszczyno |
4 - 1 |
Zenit Łęczyce |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (4) |
KS Chwaszczyno |
0 - 1 |
Torpedo Sopot |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 3 |
OKS Janowo |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
MKS II Władysławowo |
|
Relaks Mechowo |
2 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Orkan II Rumia |
1 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
2 - 2 |
Orzeł Choczewo |
31 maja 2008
31.05 - 17:00 |
Orkan Gdynia |
0 - 0 |
Celtic Reda |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Torpedo Sopot |
3 - 1 |
Orkan Gdynia |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
Celtic Reda |
3 - 2 |
Zatoka II Puck SSA |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
Orzeł Choczewo |
4 - 1 |
Orkan II Rumia |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Relaks Mechowo |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 0 |
GKS II Sierakowice |
|
MKS II Władysławowo |
1 - 2 |
Zenit Łęczyce |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
OKS Janowo |
1 - 4 |
KS Chwaszczyno |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
|