Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lisovia Lisewo |
4 - 7 |
Pomezania Malbork |
20 sierpnia 2022
20.08 - 12:00 |
Gryf Tczew MKS |
5 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 sierpnia 2022
24.08 - 18:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
AP Malbork |
20 sierpnia 2022
20.08 - 15:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 7 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
20 sierpnia 2022
20.08 - 12:00 |
Grom Nowy Staw |
13 - 1 |
Sokół Zblewo |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:30 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
1 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
1 września 2022
1.09 - 17:30 |
Pomezania Malbork |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
27 sierpnia 2022
27.08 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 - 1 |
Lisovia Lisewo |
27 sierpnia 2022
27.08 - 12:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
26 - 0 |
Sokół Zblewo |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Osiczanka Osice |
9 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
27 sierpnia 2022
27.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
1 - 1 |
Osiczanka Osice |
3 września 2022
3.09 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 4 |
AP Malbork |
3 września 2022
3.09 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 16 |
Pomezania Malbork |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 5 |
Gryf Tczew MKS |
10 września 2022
10.09 - 12:30 |
AP Malbork |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
10 września 2022
10.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
19 - 0 |
Sokół Zblewo |
10 września 2022
10.09 - 12:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
Lisovia Lisewo |
10 września 2022
10.09 - 11:00 |
Goście nie dojechali |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 - 1 |
Pomezania Malbork |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
0 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
20 września 2022
20.09 - 18:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 7 |
Wietcisa Skarszewy |
17 września 2022
17.09 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 9 |
AP Malbork |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 6 |
Osiczanka Osice |
17 września 2022
17.09 - 16:30 |
Pomezania Malbork |
3 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
10 - 2 |
Lisovia Lisewo |
24 września 2022
24.09 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 1 |
Grom Nowy Staw |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
25 - 0 |
Sokół Zblewo |
24 września 2022
24.09 - 11:00 |
AP Malbork |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
27 września 2022
27.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Zblewo |
0 - 9 |
Wietcisa Skarszewy |
1 października 2022
1.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
6 - 3 |
Osiczanka Osice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
3 - 10 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 października 2022
1.10 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 2 |
AP Malbork |
1 października 2022
1.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 5 |
Gryf Tczew MKS |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
15 - 0 |
Sokół Zblewo |
8 października 2022
8.10 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 1 |
AP Malbork |
7 października 2022
7.10 - 19:30 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 8 |
Pomezania Malbork |
8 października 2022
8.10 - 13:30 |
Lisovia Lisewo |
2 - 7 |
Grom Nowy Staw |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Osiczanka Osice |
4 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 października 2022
8.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
2 - 6 |
Osiczanka Osice |
15 października 2022
15.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
15 października 2022
15.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
15 października 2022
15.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
6 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
16 października 2022
16.10 - 13:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 5 |
Lisovia Lisewo |
15 października 2022
15.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
8 - 3 |
Lisovia Lisewo |
25 marca 2023
25.03 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 5 |
Gryf Tczew MKS |
25 marca 2023
25.03 - 11:00 |
AP Malbork |
8 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 6 |
Grom Nowy Staw |
25 marca 2023
25.03 - 11:00 |
Kolejka 11 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
0 - 2 |
AP Malbork |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
31 marca 2023
31.03 - 17:00 |
Lisovia Lisewo |
4 - 7 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 11 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 5 |
Osiczanka Osice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 11:00 |
Kolejka 12 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
1 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
15 kwietnia 2023
15.04 - 11:00 |
AP Malbork |
8 - 2 |
Lisovia Lisewo |
15 kwietnia 2023
15.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
13 - 3 |
Sokół Zblewo |
15 kwietnia 2023
15.04 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 4 |
Grom Nowy Staw |
15 kwietnia 2023
15.04 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 |
Kolejka 13 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
4 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 7 |
AP Malbork |
21 kwietnia 2023
21.04 - 17:30 |
Sokół Zblewo |
0 - 9 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
1 - 5 |
Osiczanka Osice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 11 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
21 kwietnia 2023
21.04 - 19:00 |
Kolejka 14 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 3 |
Lisovia Lisewo |
29 kwietnia 2023
29.04 - 13:30 |
AP Malbork |
13 - 0 |
Sokół Zblewo |
29 kwietnia 2023
29.04 - 13:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
28 kwietnia 2023
28.04 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 7 |
Pomezania Malbork |
29 kwietnia 2023
29.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lisovia Lisewo |
1 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
6 maja 2023
6.05 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6 maja 2023
6.05 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
5 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 15 |
Osiczanka Osice |
9 maja 2023
9.05 - 16:30 |
Pomezania Malbork |
6 - 3 |
AP Malbork |
9 maja 2023
9.05 - 19:00 |
Kolejka 16 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 2 |
Sokół Zblewo |
13 maja 2023
13.05 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
6 - 2 |
Pomezania Malbork |
25 maja 2023
25.05 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 - 3 |
Lisovia Lisewo |
13 maja 2023
13.05 - 13:00 |
AP Malbork |
7 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 maja 2023
13.05 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 2 |
Grom Nowy Staw |
13 maja 2023
13.05 - 13:00 |
Kolejka 17 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Zblewo |
0 - 13 |
Gryf Tczew MKS |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 |
AP Malbork |
3 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
11 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
20 maja 2023
20.05 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
12 - 6 |
Lisovia Lisewo |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 13 |
Osiczanka Osice |
20 maja 2023
20.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
5 - 2 |
AP Malbork |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
9 - 2 |
Grom Nowy Staw |
27 maja 2023
27.05 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 maja 2023
27.05 - 13:30 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
27 maja 2023
27.05 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
7 - 2 |
Sokół Zblewo |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
|