Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
OKS Janowo |
- |
Start II Mrzezino |
|
Koń Luzino |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
IskraPołczyno |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Zenit Łęczyce |
|
GKS Luzino |
- |
KS Strzebielino |
|
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
KS Strzebielino |
|
Zenit Łęczyce |
- |
GKS Luzino |
|
IskraPołczyno |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Jastrząb Domatowo |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Start II Mrzezino |
- |
Koń Luzino |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
OKS Janowo |
|
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
OKS Janowo |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Koń Luzino |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
Start II Mrzezino |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
GKS Luzino |
- |
IskraPołczyno |
|
KS Strzebielino |
- |
Zenit Łęczyce |
|
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Zenit Łęczyce |
|
IskraPołczyno |
- |
KS Strzebielino |
|
Jastrząb Domatowo |
- |
GKS Luzino |
|
Start II Mrzezino |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
OKS Janowo |
- |
Koń Luzino |
|
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Koń Luzino |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
OKS Janowo |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
GKS Luzino |
- |
Start II Mrzezino |
|
KS Strzebielino |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
Zenit Łęczyce |
- |
IskraPołczyno |
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
IskraPołczyno |
|
Jastrząb Domatowo |
- |
Zenit Łęczyce |
|
Start II Mrzezino |
- |
KS Strzebielino |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
GKS Luzino |
|
OKS Janowo |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Koń Luzino |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sprzęgło Wejherowo |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Koń Luzino |
|
GKS Luzino |
- |
OKS Janowo |
|
KS Strzebielino |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Zenit Łęczyce |
- |
Start II Mrzezino |
|
IskraPołczyno |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
Start II Mrzezino |
- |
IskraPołczyno |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
Zenit Łęczyce |
|
OKS Janowo |
- |
KS Strzebielino |
|
Koń Luzino |
- |
GKS Luzino |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
GKS Luzino |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
KS Strzebielino |
- |
Koń Luzino |
|
Zenit Łęczyce |
- |
OKS Janowo |
|
IskraPołczyno |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Jastrząb Domatowo |
- |
Start II Mrzezino |
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Start II Mrzezino |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
OKS Janowo |
- |
IskraPołczyno |
|
Koń Luzino |
- |
Zenit Łęczyce |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
KS Strzebielino |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
GKS Luzino |
|
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Luzino |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
KS Strzebielino |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Zenit Łęczyce |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
IskraPołczyno |
- |
Koń Luzino |
|
Jastrząb Domatowo |
- |
OKS Janowo |
|
Start II Mrzezino |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Start II Mrzezino |
- |
OKS Janowo |
|
Jastrząb Domatowo |
- |
Koń Luzino |
|
IskraPołczyno |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Zenit Łęczyce |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
KS Strzebielino |
- |
GKS Luzino |
|
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Strzebielino |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
GKS Luzino |
- |
Zenit Łęczyce |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
IskraPołczyno |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
Koń Luzino |
- |
Start II Mrzezino |
|
OKS Janowo |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
OKS Janowo |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
Koń Luzino |
|
Start II Mrzezino |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Jastrząb Domatowo |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
IskraPołczyno |
- |
GKS Luzino |
|
Zenit Łęczyce |
- |
KS Strzebielino |
|
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Łęczyce |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
KS Strzebielino |
- |
IskraPołczyno |
|
GKS Luzino |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Start II Mrzezino |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Koń Luzino |
- |
OKS Janowo |
|
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Koń Luzino |
|
OKS Janowo |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Start II Mrzezino |
- |
GKS Luzino |
|
Jastrząb Domatowo |
- |
KS Strzebielino |
|
IskraPołczyno |
- |
Zenit Łęczyce |
|
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
IskraPołczyno |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Zenit Łęczyce |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
KS Strzebielino |
- |
Start II Mrzezino |
|
GKS Luzino |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
OKS Janowo |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
Koń Luzino |
|
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Koń Luzino |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
OKS Janowo |
- |
GKS Luzino |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
KS Strzebielino |
|
Start II Mrzezino |
- |
Zenit Łęczyce |
|
Jastrząb Domatowo |
- |
IskraPołczyno |
|
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Domatowo |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
IskraPołczyno |
- |
Start II Mrzezino |
|
Zenit Łęczyce |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
KS Strzebielino |
- |
OKS Janowo |
|
GKS Luzino |
- |
Koń Luzino |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
GKS Luzino |
|
Koń Luzino |
- |
KS Strzebielino |
|
OKS Janowo |
- |
Zenit Łęczyce |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
IskraPołczyno |
|
Start II Mrzezino |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start II Mrzezino |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Jastrząb Domatowo |
- |
Start Brzeźno Lęborskie |
|
IskraPołczyno |
- |
OKS Janowo |
|
Zenit Łęczyce |
- |
Koń Luzino |
|
KS Strzebielino |
- |
Sprzęgło Wejherowo |
|
GKS Luzino |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
GKS Luzino |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
KS Strzebielino |
|
Sprzęgło Wejherowo |
- |
Zenit Łęczyce |
|
Koń Luzino |
- |
IskraPołczyno |
|
OKS Janowo |
- |
Jastrząb Domatowo |
|
Start Brzeźno Lęborskie |
- |
Start II Mrzezino |
|
|