POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Kartuzy 22 57 19 0 3 136 - 24
2. Piłeczka Pruszcz Gdański 20 52 17 1 2 115 - 27
3. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 21 51 17 0 4 110 - 22
4. GKS Kowale 20 49 16 1 3 97 - 19
5. GKS II Kowale AP 21 37 11 4 6 87 - 62 1 3 1 0 0 6 - 5
6. Gryf Tczew MKS 22 37 12 1 9 55 - 81 1 0 0 0 1 5 - 6
7. Jaguar II Gdańsk 21 36 12 0 9 79 - 48
8. GTS Pruszcz Gdański 21 28 9 1 11 78 - 69 1 3 1 0 0 4 - 3
9. GKS Sierakowice 22 28 9 1 12 55 - 61 1 0 0 0 1 3 - 4
10. Amator Kiełpino 21 11 3 2 16 33 - 112
11. Szargan Somonino 21 10 3 1 17 27 - 82
12. Sporting Leźno 21 6 2 0 19 25 - 174
13. Czarni Pruszcz Gdański (*) 21 3 1 0 20 10 - 126
* Czarni Pruszcz Gdański wycofali się po rundzie jesiennej


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 2 - 0 GKS Kowale 24 sierpnia 2022 - 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 18 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 21 sierpnia 2022 - 15:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 12 - 2 GTS Pruszcz Gdański 24 sierpnia 2022 - 17:00
GKS Sierakowice 3 - 0 Jaguar II Gdańsk 20 sierpnia 2022 - 14:00
AP Kartuzy 7 - 0 Amator Kiełpino 20 sierpnia 2022 - 11:00
Sporting Leźno 1 - 4 Szargan Somonino 21 września 2022 - 17:30
Pauza: GKS II Kowale AP,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 18 - 0 Sporting Leźno 28 sierpnia 2022 - 18:30
Piłeczka Pruszcz Gdański 9 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2022 - 13:30
Szargan Somonino 0 - 7 AP Kartuzy 28 sierpnia 2022 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 2 - 4 GKS II Kowale AP 27 sierpnia 2022 - 17:00
GKS Kowale 7 - 1 GKS Sierakowice 27 sierpnia 2022 - 14:00
Amator Kiełpino 4 - 6 Gryf Tczew MKS 28 sierpnia 2022 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 2 - 0 Szargan Somonino 3 września 2022 - 11:00
GKS Sierakowice 5 - 2 Amator Kiełpino 3 września 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 14 GTS Pruszcz Gdański 4 września 2022 - 11:00
AP Kartuzy 5 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 4 września 2022 - 18:30
GKS II Kowale AP 4 - 4 GKS Kowale 4 września 2022 - 11:00
Sporting Leźno 3 - 11 Piłeczka Pruszcz Gdański 4 września 2022 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Sporting Leźno 10 września 2022 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 3 Jaguar II Gdańsk 10 września 2022 - 14:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 2 - 0 AP Kartuzy 10 września 2022 - 09:00
Szargan Somonino 0 - 2 GKS Sierakowice 11 września 2022 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 6 - 1 Gryf Tczew MKS 11 września 2022 - 16:00
Amator Kiełpino 1 - 9 GKS II Kowale AP 11 września 2022 - 11:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 1 - 9 Piłeczka Pruszcz Gdański 18 września 2022 - 11:00
AP Kartuzy 14 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 17 września 2022 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 1 - 4 GKS Kowale 17 września 2022 - 17:00
GKS Sierakowice 0 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 17 września 2022 - 11:00
GKS II Kowale AP 6 - 1 Szargan Somonino 18 września 2022 - 11:00
Sporting Leźno 2 - 7 GTS Pruszcz Gdański 18 września 2022 - 16:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 7 Gryf Tczew MKS 24 września 2022 - 14:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Sierakowice 24 września 2022 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 2 - 3 GKS II Kowale AP 25 września 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 6 GKS Kowale 24 września 2022 - 10:00
Amator Kiełpino 4 - 5 Jaguar II Gdańsk 25 września 2022 - 11:00
Sporting Leźno 1 - 18 AP Kartuzy 25 września 2022 - 11:00
Pauza: Szargan Somonino,
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 5 - 3 Sporting Leźno 2 października 2022 - 11:00
AP Kartuzy 10 - 2 GTS Pruszcz Gdański 1 października 2022 - 16:00
Jaguar II Gdańsk 4 - 0 Szargan Somonino 1 października 2022 - 13:00
GKS Kowale 12 - 0 Amator Kiełpino 1 października 2022 - 15:00
GKS Sierakowice 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 1 października 2022 - 11:00
GKS II Kowale AP 2 - 2 Piłeczka Pruszcz Gdański 2 października 2022 - 11:00
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino 0 - 6 GKS Kowale 9 października 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 8 GKS II Kowale AP 8 października 2022 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 5 - 2 Jaguar II Gdańsk 8 października 2022 - 15:30
GTS Pruszcz Gdański 11 - 0 Amator Kiełpino 8 października 2022 - 11:00
AP Kartuzy 15 - 0 Gryf Tczew MKS 9 października 2022 - 11:00
Sporting Leźno 3 - 11 GKS Sierakowice 8 października 2022 - 10:00
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 15 października 2022 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 1 - 5 Piłeczka Pruszcz Gdański 15 października 2022 - 17:00
GKS Kowale 1 - 0 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 15 października 2022 - 17:00
GKS Sierakowice 1 - 6 AP Kartuzy 12 października 2022 - 17:00
Amator Kiełpino 2 - 2 Szargan Somonino 16 października 2022 - 11:00
GKS II Kowale AP 8 - 0 Sporting Leźno 16 października 2022 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 3 - 2 GKS Sierakowice 22 października 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Jaguar II Gdańsk 22 października 2022 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 5 - 2 Szargan Somonino 22 października 2022 - 13:30
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 5 - 0 Amator Kiełpino 23 października 2022 - 09:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 3 - 2 GKS Kowale 22 października 2022 - 15:30
AP Kartuzy 7 - 2 GKS II Kowale AP 22 października 2022 - 11:00
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino 0 - 8 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 30 października 2022 - 09:00
Jaguar II Gdańsk 17 - 0 Sporting Leźno 29 października 2022 - 17:00
GKS Sierakowice 3 - 4 GTS Pruszcz Gdański 29 października 2022 - 11:00
GKS Kowale 9 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 30 października 2022 - 13:00
GKS II Kowale AP 6 - 5 Gryf Tczew MKS 30 października 2022 - 11:00
Amator Kiełpino 0 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański 30 października 2022 - 11:00
Pauza: AP Kartuzy,
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Kartuzy 4 - 1 Jaguar II Gdańsk 5 listopada 2022 - 14:00
GKS Sierakowice 2 - 2 GKS II Kowale AP 5 listopada 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Amator Kiełpino 6 listopada 2022 - 11:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 8 - 2 Szargan Somonino 5 listopada 2022 - 09:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 5 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 5 listopada 2022 - 13:30
Sporting Leźno 1 - 6 GKS Kowale 6 listopada 2022 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 2 - 0 AP Kartuzy 12 listopada 2022 - 15:30
Szargan Somonino 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 13 listopada 2022 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 0 - 1 Gryf Tczew MKS 13 listopada 2022 - 15:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 2 - 0 Piłeczka Pruszcz Gdański 11 listopada 2022 - 12:00
Amator Kiełpino 6 - 1 Sporting Leźno 13 listopada 2022 - 11:00
GKS II Kowale AP 4 - 4 GTS Pruszcz Gdański 13 listopada 2022 - 11:00
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 14 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 5 - 0 Gryf Tczew MKS 18 marca 2023 - 14:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
GTS Pruszcz Gdański 3 - 4 Piłeczka Pruszcz Gdański 19 marca 2023 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 6 - 1 GKS Sierakowice 19 marca 2023 - 19:00
Amator Kiełpino 0 - 6 AP Kartuzy 18 marca 2023 - 12:00
Szargan Somonino 3 - 2 Sporting Leźno 19 marca 2023 - 11:00
Pauza: GKS II Kowale AP,
Kolejka 15 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno 0 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 25 marca 2023 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański
AP Kartuzy 3 - 0 Szargan Somonino 25 marca 2023 - 13:00
GKS II Kowale AP 3 - 9 Jaguar II Gdańsk 26 marca 2023 - 11:00
GKS Sierakowice 1 - 6 GKS Kowale 26 marca 2023 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 2 Amator Kiełpino 25 marca 2023 - 14:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino 2 - 4 Gryf Tczew MKS 2 kwietnia 2023 - 12:00
Amator Kiełpino 3 - 5 GKS Sierakowice 1 kwietnia 2023 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 4 - 1 AP Kartuzy 1 kwietnia 2023 - 17:00
GKS Kowale 6 - 2 GKS II Kowale AP 1 kwietnia 2023 - 18:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 20 - 0 Sporting Leźno 2 kwietnia 2023 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Jaguar II Gdańsk 6 - 1 GTS Pruszcz Gdański 15 kwietnia 2023 - 13:00
AP Kartuzy 4 - 1 Piłeczka Pruszcz Gdański 15 kwietnia 2023 - 14:00
GKS Sierakowice 2 - 0 Szargan Somonino 15 kwietnia 2023 - 10:00
Gryf Tczew MKS 3 - 7 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 16 kwietnia 2023 - 11:00
GKS II Kowale AP 7 - 1 Amator Kiełpino 16 kwietnia 2023 - 11:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piłeczka Pruszcz Gdański 8 - 0 Gryf Tczew MKS 23 kwietnia 2023 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 AP Kartuzy
GKS Kowale 7 - 1 Jaguar II Gdańsk 22 kwietnia 2023 - 16:30
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Sierakowice 22 kwietnia 2023 - 17:00
Szargan Somonino 2 - 3 GKS II Kowale AP 23 kwietnia 2023 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 10 - 0 Sporting Leźno 22 kwietnia 2023 - 11:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
GKS Sierakowice 2 - 4 Piłeczka Pruszcz Gdański 29 kwietnia 2023 - 11:00
GKS II Kowale AP 1 - 5 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 11 marca 2023 - 17:00
GKS Kowale 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański 28 kwietnia 2023 - 17:30
Jaguar II Gdańsk 5 - 0 Amator Kiełpino 29 kwietnia 2023 - 13:00
AP Kartuzy 11 - 0 Sporting Leźno 28 kwietnia 2023 - 19:30
Pauza: Szargan Somonino,
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno 2 - 1 Gryf Tczew MKS 6 maja 2023 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 3 AP Kartuzy 6 maja 2023 - 11:00
Szargan Somonino 0 - 4 Jaguar II Gdańsk 6 maja 2023 - 11:00
Amator Kiełpino 1 - 4 GKS Kowale 7 maja 2023 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 GKS Sierakowice
Piłeczka Pruszcz Gdański 4 - 2 GKS II Kowale AP 6 maja 2023 - 11:00
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 7 - 0 Szargan Somonino 13 maja 2023 - 16:30
GKS II Kowale AP 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Jaguar II Gdańsk 3 - 0 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 13 maja 2023 - 09:00
Amator Kiełpino 1 - 4 GTS Pruszcz Gdański 14 maja 2023 - 10:00
Gryf Tczew MKS 1 - 5 AP Kartuzy 13 maja 2023 - 11:00
GKS Sierakowice 5 - 1 Sporting Leźno 13 maja 2023 - 11:00
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 0 - 2 Gryf Tczew MKS 23 maja 2023 - 18:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 4 - 1 Jaguar II Gdańsk 20 maja 2023 - 13:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Kowale 20 maja 2023 - 17:00
AP Kartuzy 3 - 1 GKS Sierakowice 20 maja 2023 - 13:30
Szargan Somonino 2 - 3 Amator Kiełpino 20 maja 2023 - 11:00
Sporting Leźno 1 - 6 GKS II Kowale AP 20 maja 2023 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 1 - 3 Gryf Tczew MKS 27 maja 2023 - 10:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Szargan Somonino 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański 28 maja 2023 - 11:00
Amator Kiełpino 0 - 10 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 28 maja 2023 - 10:00
GKS Kowale - Piłeczka Pruszcz Gdański 12 czerwca 2023 - 18:45
GKS II Kowale AP 2 - 4 AP Kartuzy 28 maja 2023 - 11:00
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Szargan Somonino 3 czerwca 2023 - 09:00
Sporting Leźno - Jaguar II Gdańsk 3 czerwca 2023 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice 3 czerwca 2023 - 13:30
Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kowale
Gryf Tczew MKS - GKS II Kowale AP 3 czerwca 2023 - 11:00
Piłeczka Pruszcz Gdański - Amator Kiełpino 3 czerwca 2023 - 13:00
Pauza: AP Kartuzy,
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - AP Kartuzy 10 czerwca 2023 - 13:00
GKS II Kowale AP - GKS Sierakowice 11 czerwca 2023 - 11:00
Amator Kiełpino - Czarni Pruszcz Gdański
Szargan Somonino - Piłeczka Pruszcz Gdański 10 czerwca 2023 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański 7 czerwca 2023 - 17:30
GKS Kowale - Sporting Leźno 10 czerwca 2023 - 16:30
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Kartuzy - GKS Kowale 16 czerwca 2023 - 18:30
Czarni Pruszcz Gdański - Szargan Somonino
Gryf Tczew MKS - Jaguar II Gdańsk 17 czerwca 2023 - 11:00
Piłeczka Pruszcz Gdański - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 17 czerwca 2023 - 13:00
Sporting Leźno - Amator Kiełpino 17 czerwca 2023 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański - GKS II Kowale AP 17 czerwca 2023 - 11:00
Pauza: GKS Sierakowice, .
© Pomorski Futbol 2003-2023 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE