Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
2 - 0 |
Ejsmond Club |
7 września 2022
7.09 - 18:00 |
Ogniwo Sopot |
- |
Cassubian AP |
1 września 2022
1.09 - 17:00 |
anulowany, było 14-0 |
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Wikęd Luzino |
20 sierpnia 2022
20.08 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 1 |
Salos Rumia |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
11 - 1 |
MKS Władysławowo |
31 sierpnia 2022
31.08 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 15 |
Jaguar II Gdańsk |
20 sierpnia 2022
20.08 - 11:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
4 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
7 września 2022
7.09 - 17:00 |
Salos Rumia |
6 - 2 |
KP Gdynia AP |
6 września 2022
6.09 - 17:30 |
Wikęd Luzino |
3 - 4 |
Bałtyk Gdynia AP |
27 sierpnia 2022
27.08 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
- |
Cassubian AP |
5 października 2022
5.10 - 18:00 |
Ejsmond Club |
1 - 6 |
Ogniwo Sopot |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 6 |
Jedynka II Reda |
27 sierpnia 2022
27.08 - 11:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ogniwo Sopot |
11 - 1 |
Gryf Wejherowo |
3 września 2022
3.09 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
10 - 0 |
Ejsmond Club |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Cassubian AP |
4 września 2022
4.09 - 13:00 |
anulowany, było 8-1 |
KP Gdynia AP |
1 - 4 |
Wikęd Luzino |
3 września 2022
3.09 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 4 |
Salos Rumia |
30 sierpnia 2022
30.08 - 17:30 |
Jaguar II Gdańsk |
7 - 0 |
MKS Władysławowo |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Pauza: Jedynka II Reda, |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Rumia |
14 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
10 września 2022
10.09 - 13:30 |
Wikęd Luzino |
14 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
10 września 2022
10.09 - 11:00 |
Cassubian AP |
- |
KP Gdynia AP |
10 września 2022
10.09 - 13:00 |
anulowany, było 0-2 |
Ejsmond Club |
0 - 6 |
Bałtyk Gdynia AP |
11 września 2022
11.09 - 09:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 6 |
Stolem Gniewino |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Jedynka II Reda |
3 - 5 |
Ogniwo Sopot |
10 września 2022
10.09 - 13:30 |
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
7 - 1 |
Jedynka II Reda |
17 września 2022
17.09 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
10 - 0 |
Gryf Wejherowo |
17 września 2022
17.09 - 17:00 |
KP Gdynia AP |
1 - 0 |
Ejsmond Club |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
- |
Cassubian AP |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
anulowany, było 7-1 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 0 |
Wikęd Luzino |
17 września 2022
17.09 - 17:30 |
MKS Władysławowo |
0 - 21 |
Salos Rumia |
21 września 2022
21.09 - 17:00 |
Pauza: Ogniwo Sopot, |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wikęd Luzino |
18 - 1 |
MKS Władysławowo |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Cassubian AP |
- |
Jaguar II Gdańsk |
24 września 2022
24.09 - 11:00 |
anulowany, było 0-17 |
Ejsmond Club |
3 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
24 września 2022
24.09 - 09:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 5 |
KP Gdynia AP |
24 września 2022
24.09 - 10:00 |
Jedynka II Reda |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
25 września 2022
25.09 - 13:00 |
Ogniwo Sopot |
3 - 11 |
Stolem Gniewino |
25 września 2022
25.09 - 18:00 |
Pauza: Salos Rumia, |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
9 - 0 |
Ogniwo Sopot |
1 października 2022
1.10 - 17:00 |
KP Gdynia AP |
1 - 6 |
Jedynka II Reda |
1 października 2022
1.10 - 19:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
1 października 2022
1.10 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
2 - 0 |
Ejsmond Club |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
- |
Cassubian AP |
1 października 2022
1.10 - 11:00 |
anulowany, było 1-1 |
Salos Rumia |
4 - 2 |
Wikęd Luzino |
1 października 2022
1.10 - 13:30 |
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ejsmond Club |
11 - 0 |
MKS Władysławowo |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
9 października 2022
9.10 - 15:30 |
Jedynka II Reda |
11 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
8 października 2022
8.10 - 13:30 |
Ogniwo Sopot |
0 - 3 |
KP Gdynia AP |
8 października 2022
8.10 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
8 października 2022
8.10 - 11:00 |
Pauza: Wikęd Luzino, Salos Rumia, |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 4 |
Stolem Gniewino |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 6 |
Ogniwo Sopot |
15 października 2022
15.10 - 10:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 5 |
Jedynka II Reda |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 11 |
Gryf Wejherowo |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Salos Rumia |
5 - 1 |
Ejsmond Club |
15 października 2022
15.10 - 13:30 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, Wikęd Luzino, |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ejsmond Club |
2 - 3 |
Wikęd Luzino |
23 października 2022
23.10 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 10 |
Salos Rumia |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Jedynka II Reda |
6 - 2 |
MKS Władysławowo |
23 października 2022
23.10 - 13:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
15 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
22 października 2022
22.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 - 1 |
KP Gdynia AP |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Eko-Prod Szemud |
0 - 9 |
Bałtyk Gdynia AP |
29 października 2022
29.10 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
29 października 2022
29.10 - 17:30 |
MKS Władysławowo |
0 - 6 |
Ogniwo Sopot |
29 października 2022
29.10 - 11:00 |
Salos Rumia |
4 - 0 |
Jedynka II Reda |
29 października 2022
29.10 - 15:30 |
Wikęd Luzino |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
27 października 2022
27.10 - 18:00 |
Pauza: KP Gdynia AP, Ejsmond Club, |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
2 - 6 |
Wikęd Luzino |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 12 |
Salos Rumia |
9 listopada 2022
9.11 - 17:30 |
Stolem Gniewino |
21 - 0 |
MKS Władysławowo |
5 listopada 2022
5.11 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
8 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
KP Gdynia AP |
9 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
5 listopada 2022
5.11 - 19:00 |
Pauza: Ejsmond Club, Gryf Wejherowo, |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
6 - 0 |
KP Gdynia AP |
12 listopada 2022
12.11 - 09:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 8 |
Bałtyk Gdynia AP |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Salos Rumia |
3 - 6 |
Stolem Gniewino |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Wikęd Luzino |
10 - 0 |
Ogniwo Sopot |
17 listopada 2022
17.11 - 18:00 |
Ejsmond Club |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, Jedynka II Reda, |
Kolejka 14 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ejsmond Club |
2 - 6 |
Jedynka II Reda |
18 marca 2023
18.03 - 19:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Salos Rumia |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
|
MKS Władysławowo |
0 - 3 |
KP Gdynia AP |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 |
Jaguar II Gdańsk |
4 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
18 marca 2023
18.03 - 19:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, Ogniwo Sopot, |
Kolejka 15 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
KP Gdynia AP |
3 - 0 |
Salos Rumia |
|
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 1 |
Wikęd Luzino |
26 marca 2023
26.03 - 19:00 |
Ogniwo Sopot |
9 - 1 |
Ejsmond Club |
26 marca 2023
26.03 - 12:00 |
Jedynka II Reda |
1 - 7 |
Gryf Wejherowo |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Stolem Gniewino, |
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 5 |
Ogniwo Sopot |
3 czerwca 2023
3.06 - 11:00 |
Ejsmond Club |
0 - 6 |
Stolem Gniewino |
1 kwietnia 2023
1.04 - 09:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 2 |
KP Gdynia AP |
1 kwietnia 2023
1.04 - 13:00 |
Salos Rumia |
0 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
|
MKS Władysławowo |
0 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Pauza: Jedynka II Reda, Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 0 |
Salos Rumia |
|
Eko-Prod Szemud |
3 - 2 |
Wikęd Luzino |
15 kwietnia 2023
15.04 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 - 0 |
Ejsmond Club |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
6 - 1 |
Gryf Wejherowo |
15 kwietnia 2023
15.04 - 09:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 1 |
Jedynka II Reda |
16 kwietnia 2023
16.04 - 12:00 |
Pauza: MKS Władysławowo, KP Gdynia AP, |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
0 - 6 |
Stolem Gniewino |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 9 |
Bałtyk Gdynia AP |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 |
Ejsmond Club |
0 - 5 |
KP Gdynia AP |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Wikęd Luzino |
5 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 |
Salos Rumia |
- - - |
MKS Władysławowo |
|
Pauza: Ogniwo Sopot, Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
0 - 3 |
Wikęd Luzino |
|
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
Ejsmond Club |
29 kwietnia 2023
29.04 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
29 kwietnia 2023
29.04 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 0 |
Jedynka II Reda |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Ogniwo Sopot |
26 kwietnia 2023
26.04 - 15:30 |
Pauza: Salos Rumia, Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ogniwo Sopot |
0 - 5 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 maja 2023
6.05 - 12:00 |
Jedynka II Reda |
4 - 4 |
KP Gdynia AP |
6 maja 2023
6.05 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
6 maja 2023
6.05 - 11:00 |
Ejsmond Club |
1 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
6 maja 2023
6.05 - 11:00 |
Wikęd Luzino |
3 - 0 |
Salos Rumia |
|
Pauza: Stolem Gniewino, MKS Władysławowo, |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
0 - 3 |
Ejsmond Club |
|
Jaguar II Gdańsk |
8 - 1 |
Gryf Wejherowo |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
4 - 2 |
Jedynka II Reda |
13 maja 2023
13.05 - 10:00 |
KP Gdynia AP |
1 - 3 |
Ogniwo Sopot |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
14 maja 2023
14.05 - 19:00 |
Pauza: Wikęd Luzino, Salos Rumia, |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
5 - 1 |
KP Gdynia AP |
21 maja 2023
21.05 - 14:30 |
Ogniwo Sopot |
0 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
Jedynka II Reda |
0 - 8 |
Jaguar II Gdańsk |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Ejsmond Club |
3 - 0 |
Salos Rumia |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, Wikęd Luzino, |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wikęd Luzino |
4 - 0 |
Ejsmond Club |
27 maja 2023
27.05 - 11:00 |
Salos Rumia |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
MKS Władysławowo |
0 - 3 |
Jedynka II Reda |
|
Jaguar II Gdańsk |
3 - 3 |
Ogniwo Sopot |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
28 maja 2023
28.05 - 12:00 |
KP Gdynia AP |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
27 maja 2023
27.05 - 13:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Ogniwo Sopot |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Jedynka II Reda |
3 - 0 |
Salos Rumia |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 6 |
Wikęd Luzino |
11 maja 2023
11.05 - 17:30 |
Pauza: KP Gdynia AP, Ejsmond Club, |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wikęd Luzino |
1 - 6 |
Jedynka II Reda |
31 maja 2023
31.05 - 19:00 |
Salos Rumia |
0 - 3 |
Ogniwo Sopot |
|
MKS Władysławowo |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
|
Jaguar II Gdańsk |
5 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 2 |
KP Gdynia AP |
10 czerwca 2023
10.06 - 11:00 |
Pauza: Ejsmond Club, Gryf Wejherowo, |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
3 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
17 czerwca 2023
17.06 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Salos Rumia |
|
Ogniwo Sopot |
1 - 3 |
Wikęd Luzino |
18 czerwca 2023
18.06 - 12:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 3 |
Ejsmond Club |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, Jedynka II Reda, . |
|